Opinie o Prometeusz Finanse Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prometeusz Finanse Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prometeusz Finanse Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prometeusz Finanse Sp. z o.o. w Poznań

Jak Nowy wpis

Jakie chamstwo tam pracuje w tej firmie a przedewszystkim jeden gostek w dziale windykacji. Nie polecam tej firmy cham goni cham w tej firmie.

Małgorzata Kazmierowska Nowy wpis

Nie polecam,oddaje się podwójnie - nawet jeśli jest to mała kwota.Nie ma możliwości zawieszenia raty! Pieniądze dają na ustne oświadczenie o dochodach! Przecież musza jakoś funkcjonować,więc że zwykłych ludzi zdzierają ile się da.Jak ktoś ma kasę to takich pożyczek nie bierze,ale człowiek który zarabia niewiele zapewne skorzysta z oferty o cóż,tylko kosztem klasy najbiedniejszej mnożna coś w życiu osiągnąć.Smutne to,ale prawdziwe.

Ja osobiście polecam pracę w firmie Prometeusz,do obowiązków należy udzielanie pożyczek,obdzwania się bazę klientów,monitoruje się płatności,przyjmuje wpłaty itp. jest cisza,spokój,nikt nad głową ci nie stoi i się nie wydziera,że coś nie tak zrobiłeś albo że plan nie wyrobiony czy coś. Dyrektor super gość zawsze idzie na rękę i jest pomocny. Trochę słabo z zarobkami,jest podstawa (najniższa krajowa) plus premia,którą nawet da się wyrobić,bo nie jest nie wiadomo jak wysoka. Przyjmują najpierw na okres próbny 3 mce,a potem umowa na 2 lata albo zleceniówka,zależy jak sobie ustalisz przy rozmowie.

Olga Nowy wpis
@pracownik

Czy wymagane jest doświadczenie w finansach aby w ogóle aplikować do firmy Prometeusz Finanse? I pytanie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna z ilu etapów się składa?

pracownik Nowy wpis
@Olga

z tego co wiem,to nie jest wymagane,osoby które przede mną pracowały takiego doświadczenia nie miały,wystarczy być komunikatywnym,trochę wygadanym i tyle. Rozmowa jest jednoetapowa, zapraszają Cie do oddziału, przeprowadzają rozmowę i to nie wygląda tak,że Cię przesłuchują i zadają pytania z kosmosu, tylko luźna pogawędka i nastepnego dnia,albo dwa dni później (zależy jak szybko chca zatrudnić), dzwonia do ciebie,że jesteś zatrudniona. Szkolenie masz w oddziale,pokazuje ci kierownik co masz robić itp. jak czegoś nie wiesz,to zawsze możesz do niego zadzwonić,albo do osób pracujących w innych oddziałach,wszystko Ci powiedzą.Także tutaj na luzie, nie jest tak jak w innych firmach,że przesłuchanie i w ogóle, wszystko odbywa się w fajnej atmosferze i nie ma się czym stresowac.

Artur

@gbur To jakie w takim wypadku są dokładniej oferowane warunki przez firmę Prometeusz Finanse? Bo z tego co zrozumiałem to jesteś bądź byłeś pracownikiem tej firmy. Jeżeli takowe informacje posiadasz, to będę Ci wdzięczny za podzielenie się nimi.

Brałeś udział w rekrutacji do Prometeusz Finanse Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
gbur

w finansach zaawsze warto szukaac pracy

@gbur

To prawda. W tej brnazy sa hajsy

Artur

Firma Prometeusz Finanse ciągle szuka nowych pracowników, a więcej informacji można znaleźć w linku - http://prometeusz.org.pl/praca/ Każdy zainteresowany złożeniem swojego CV bardzo chętnie dowiedziałby się czegoś więcej na temat pracy w firmie Prometeusz Finanse. Czy któryś z pracowników mógłby napisać coś więcej na ten temat? Wszystkie merytoryczne opinie są na wagę złota!

Zostaw merytoryczną opinię o Prometeusz Finanse Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Prometeusz Finanse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prometeusz Finanse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prometeusz Finanse Sp. z o.o.?

Prometeusz Finanse Sp. z o.o.
  • Paderewskiego 48
    25-502 Poznań

Prometeusz Finanse Sp. z o.o.