Satland

Gdynia

Opinie o Satland

anonim 2009-02-01 18:56:31
Słowa kojarzące się z Satland solidna, profesjonalna, rozwojowa, :
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są na poziomie dobrym .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 netto
Najbardziej podobało mi się w Satland:praca z ludźmi
Najbardziej nie podobało mi się w Satland:sposób zatrudnienia
anonim 2009-04-18 10:38:47
Firma nic nie warta szef firmy to nowo bogacki nadety burak nikomu nie polecam takiego pracodawcy.W Satlandzie ponuje dziwna atmosfera strachu
anonim 2009-05-28 18:31:31
W 100% zgadzam sie z przedmowca Pan (usunięte przez administratora)jest typowym czlowiekiem ktory nigdy nic nie posiadal a nagle sie dorobil i moze pomiatac ludzmi.Typ straszny
Anonim 2009-07-23 13:55:44
Faktycznie syf
anonim 2011-04-10 20:29:29
Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. To co tam się dzieje przekracza wszelkie pojęcie. Totalny syf
klient 2012-06-01 12:51:25
A ja nie zgodzę się z przedmówcami...rozumiem, że w większości albo podstawionymi przez konkurencję, albo byłymi pracownikami, wylewającymi swoje frustracje?
Osobiście znam Pana(usunięte przez administratora). - specyficzny człowiek - to fakt. Jednak zarówno on, jak i firma jest w 100% rzetelna i uczciwa. Jeśli chodzi o sprzedawców Cyfry - wychodząc daleko poza to co mówiono mi przez tel. czy infolinię - pomogli w rozwiązaniu problemu.
Instalator - pogodny, uśmiechnięty, punktualny, dokładny, nie przeklina!!!
Dział alarmowy - także godny polecenia.
cute 2013-06-16 19:45:08
Kiedyś wpadłem do Gdyni zakupić telewizję. Facet skupiał się głównie nad filmem który leciał w TV na HBO. Co chwilę spoglądał na ekran zupełnie ignorując klienta. Na moje pytania odpowiadał: "yhhmm, yhhhmm..." Skutecznie mnie odstraszyli na przyszłość...
anonim 2013-07-04 11:15:33
kiedyś miałem przyjemność z tymi ludzmi i pracodawcami nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, opieka medyczna chyba jaja sobie robisz tam nawet niemasz wypłaty na konto a o kartach multi zapomnij
nie polecam szczerze wyzysk jakich mało i na pewno nic się tam nie nauczysz jedyne co to można tam popracować na miesiąc jak się ma nóż na gardle ale nawet nie wiem czy nawet wtedy warto
dusigrosz 2014-04-01 16:22:58
pracujesz tam @sensej, żeby wiedzieć jak jest teraz? ktoś z Satlandu mógłby się do tego w jakiś sposób odnieść?
synonim 2014-08-05 14:29:45
Pracuję w firmie Satland już od wielu lat. Znam Was wszystkich drogie "anonimy" i wasze historie. Który to anonim z Was kradł dekodery z magazynu,żeby je potem sprzedawać na allegro? A który kradł pieniądze z szatni z portfeli kolegów? Który mądrala porysował gwoździem deskę rozdzielczą w samochodzie? Który rozkradał narzędzia? Kto siedział godzinami na internecie lub gapiąc się w telewizor, zamiast obsługiwać klientów czy sprzątnąć sklep? Teraz wylewacie swoje frustracje i kubły pomyj na firmę i szefa , a co Wy zrobiliście dla tej firmy?
sgf 2014-12-13 08:50:20
ta firma juz nie istnieje
marcel 2016-05-19 14:48:11
Dokładnie, firma zajmuje się antenami, systemami alarmowymi, ale ma też inne produkty, tylko, że już nie sa takie topowe i na nie jest o wiele mniejsze zapotrzebowanie z ego co widze. Mozna też wydaje mi się spokojnie aplikowac.
Zostaw swoją opinię o Satland - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satland