Opinie o Adeks w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adeks. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adeks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adeks w Będzin

Mariusz

Tak krytykować można ale jak to mówią ciulewej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy, jak się pracować nie chcę to złamany paznokieć przeszkadza , tyle z mojej strony.

Mialem tam aplikować ale tyle co sie nasluchalem od byłego pracownika to dzięki bogu ze tam nie trafiłem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Adeks?

takie dosyc korporacyjne pytanie :) praca fizyczna i osiaganie wynikow.

Czy są przyjęcia do Adeks,czy przyjmują osoby niesłyszące ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Adeks? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Będzin
Tramwaje Śląskie S.A.

Czy Adeks oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Makumba

Umowa o prace a co to takiego :) Zlecenie i najniższa krajowa to są realia

Ktuś

A Robercik to nosi jeszcze skarpety do klapka???

Psotka

Jak tak czytam opinie,to bardzo się cieszę że już tam nie pracuje.Lata mijają,a tam nic się nie zmienia...chore...

Pimpek
@Psotka

A kiedy tam bylas ostatnio ?

Pork.

Robota nie najgorsza sama w sobie, ludzie na magazynie pomocni i mili oprocz paru dupolizów i podpierdalaczy ale w kazdej firmie znajda sie tacy "zyczliwi" koledzy. Robilem tam jakiś czas wiec od srodka wyglada to słabiej niż z zewnatrz. Fakt jest nowy magazyn nowe samochody nowy system ale co z tego? Przychodzisz do roboty kierownik rozdaje kazdemu zadania i czy pracujesz 2 dni czy 20 lat to musisz sobie radzic sam dostajesz skaner i działaj( 0 pomocy ze strony kierownictwa) chyba ze pomoga Ci Ci lepsi pracownicy magazynu. Kiedy idziesz do kierownika o cos zapytac lub cos mu oznajmic poprosic go o cos to tak jakbys szedł do 120 kilowej łysej małpy bez wyksztalcenia. W najlepszym wypadku cie wysmieje a w najgorszym RYKNIE " niemam teraz czasu!!!! (usunięte przez administratora) ( prywatnie bardzo miły i fajny facet) ale to tylko prywatnie) Po czym smutny oddalasz sie w otchłan palet i rajek magazynu, bo niema komu nawet tego zglosic. Kierownik trasportu spoko gość tylko musisz robic wszystko tak zeby, tu cytuje: "NIKT NA MNIE NIE KRZYCZAŁ" ????. Troche za duzo kazą ladować do aut a potem krzycza ze cos sie zgubilo( jak ma sie niezgubic jak auto jest przynajmniej 2x przeladowane) ale to najmniejszy problem. Umowy wychahmecone tak ze glowa boli. Najnizsza krajowa niby o prace na rok (co rok) bo co rok firma wali w ch*** i zmienia wszystko zeby tylko niedac pracownikowi godnej umowy i zusu. Reszta kasy oczywoscie pod stołem. Na umowie 1600 z groszami a pod stołem niby premia do łapy. L4 w tej firmie jest traktowane gorzej niz morderstwo. Pojdziesz na l4 jestes zlodziejem cwaniakiem oszustem i niewiadomo jeszcze kim bo okradasz szefa idac na L4. Zalosne. Na papierosna mozesz wyjsc tylko o ustalonych godzinach 3x ja Na dniowke jak w jakims obozie i tersz HIT masz na niego 3 minuty???? Szef... szef to facet madry bo glupi czlowiek niedochodzi do takiej kasy, ale robi to po trupach do celu kosztem swoich pracownikow sie bogaci... zwalnia ludzi ktorzy umieją walczyc o swoje i dociekaja niewygodnych dla niego rzeczy a zostawia akoholikow i(usunięte przez administratora)w ktorzy stworzeni sa do przyslowiowego(usunięte przez administratora)a jak koń z klapkami na oczach. Ogolnie praca w tej firmie jest przyjemna i nie ciezka skoro kobitki tam daja rade to niema tragedi. Jednak umowy system pracy i relacje pracownik kierownik i faworyzowanie dupolizow i podpierdalaczy doprowadza do czystej rozpaczy.

Wózkowy z ..
@Pork.

Jak bierzesz L4 to okradasz szefa? Jak kasa pod stołem i składek nie płacą to nie okradają pracowników?

Obelix
@Pork.

Przerwy na fajkę???? no istny dramat, u mnie , obok was jest zakaz palenia, obowiazek noszenia maski 8h, zdejmujesz to wypier...asz do domu. Pracujesz 8h albo won , maska albo won, przerwa 15 minut , co wam ludzie dolega ? Nie doceniacie bajki w ktorej gracie glowna role. No chyba, ze to pierwsza robota i macie pojecie tylko o necie .

Czy można liczyć w Adeks na prywatną opiekę medyczną?

heho

na co? tam nie wolno chorowac, kazde L4 traktowane jest gorzej niz najwieksza zbrodnia.

Guliwer

Nie

Guliwer

nie

Pozornie szczęśliwy

Co tam budują za adeksem ? Powiększają magazyn?

Sławomir
@Pozornie szczęśliwy

Firma buduje nowy magazyn? Czy w związku z tym będą prowadzone nowe rekrutacje i można się będzie starać o zatrudnienie? Napisz jeśli masz potwierdzone informacje na ten temat.

Pozornie szczęśliwy
@Sławomir

Jakbym wiedział to bym się nie pytał

pozornie normalny
@Sławomir

Budują oczyszczalnię ścieków, możesz się załapać :)

Spotkanie Świąteczne

WITAMY PANIE KIEROWNIKU G.Po przeczytaniu Twojego tekstu rozgrzeszajacego Wszystkich i wszystko gratulujemy i życzymy jeszcze więcej sukcesów w 2020 r.Ale do rzeczy. W tym pięknym piśmie i mądrych słowach obrażasz Pan wielu dobrych ludzi .W kropki po słowie byli każdy wstawi sobie o nich opinie oczywiście najgorszą. A zadatku na kogo mieli kto by pomyślał?.Tylko zapomniał (usunięte przez administratora) że Ci byli chcieli tylko trochę lepszych płac, ciepło chcieli mieć nic nie wspominali o korporacjach.(usunięte przez administratora)Potem dziwne że nowi odchodzą. (usunięte przez administratora)A teraz bylych bedziesz oceniać napisz cos o sobie albo lepiej precz od komputera bo nas bylych jest dużo i jeszcze parę fajnych historii możesz tu o sobie przeczytać.(usunięte przez administratora)

Trombocyt
@Spotkanie Świąteczne

Ja pozdrawiam obecnych pracowników, nic mi do byłych. Wystarczy czytać ze zrozumieniem ;)

Maniek to i zapisy na (usunięte przez administratora) zbiera bo przecież wypic w pracy to nic takiego dla niego. A perfumy też zawierają alko więc co mu tam szkodzi. (usunięte przez administratora)

heho

a co to sie stalo ze kieronik Michal juz tam nie pracuje ? mial tam jak u Pana Boga za piecem przeciez

Adexowiec

Słabo to wygląda.

pan J

Szef jest taki biedny ze stawia nowa hale ma na reklamy w telewizji ale na podwyzke dla pracownikow jak zawsze nie ma nic

Wybawca
@pan J

Właśnie bogaci się na takich ludziach co robią kilka/ kilkanascie lat i godzą się na takie warunki pracy a później lamentują na forum jak bardzo jest żle ale coś zmienić to nie. Kto mądry dawno odszedł a niektórzy tkwią w tym maraźmie od lat i boją się zmiany na lepsze. Ludzie na Adeksie świat się nie kończy. Jest tyle ciekawej pracy z godnymi warunkami,z lepszą płacą, (normalnymi ludźmi) i przede wszystkim z pełną umową i składkami że głowa mała.Nie bójcie się zmian i wychylcie nosa poza adeks. Pozdrawiam i wiecej odwagi.

kinia

Dobre ze dostalas umowe najnisza na ile czasu - to rob jak najwiecej faktur bo inaczej bedziesz na celowniku do zwolnienia :)

Kiki

Tak jest źle w tej firmie właśnie się przyjęłam i dostalam umowę o pracę proszę o odp

Rafal

Nowe miejsce nowa firma a nieliczni wybrance przychodza w sobote i w niedziele do pracy - tak placza ze malo zarabiaja a w weekendy za grosze pracuja i sie ciesza :) - tym ludzia do szczescia duzo nie trzeba troche grosza zajety czas i alkochol

Krzak konopi
@Rafal

Ciekawe czy mają 100% płatne, jeżeli nie to nieźle są poryci. Widać że za parę groszy można ładnie zniewolić człowieka.

Jaka jest kultura pracy w Adeks? Obowiązuje typowy dress code?

Brykacz

Tak. Magazynierzy w gajerach, kierowcy w smokingach a Eliasz we fraku popi3rdala...

aldona

a kto zostal ze starej kadry???????

@aldona

Jest kilka osób, tak kochają adeks że mogą pracować za darmo.

Hej, czy w pierwszy dzień pokazuje ktoś co i jak robić ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adeks - Będzin

• Jak się pracuje w Adeks?

Zobacz opinie na temat firmy Adeks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adeks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adeks