Opinie o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Abriga Polska Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abriga Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Zziggga

Świetna praca miło fajnie wesoło nie narobisz się ciepła atmosfera.

Klimalima
@Zziggga

A co, klimatyzacja znów nie działa?

Słonko

Do Abrigi wal śmiało gdy ci smutno jest rano. Rano kawkę se wypijesz i się lepiej wręcz poczujesz. Złapiesz owoc se na ząb i będziesz miał niezły wykop,. Fajni ludzi tu se siedzą trochę robią trochę trąbią.

Iwona

Niskie natężenie pracy Oj mało pracy zwłaszcza na słuchawce.

CallOnMe
@Iwona

Mało pracy = mało prowizji :(

Okna

Kocham was za te okna, zwłaszcza w marketingu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abriga Polska Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maja

Abriga jest super pracują w niej fajni mlodzi ludzie i kompetentni przełożeni

Poszukująca

Hej, jak firma zapatruje się na osoby bez doświadczenia, widzę że szukają osob z językiem niemieckim, czy trzeba dużo dzwonić telefonować? Czy produkty które oferuje firma są znane w Niemczech? Czy sprzedaż polega na tzw call center czy to.jest inaczej?

Niesprawiedliwe

W social mediach były życzenia na dzień mamy, a o dniu taty zapomnieliście. Przykro mi.

Ile płaca do ręki za godzinę ?

Tutu
@Anna

Zależy ile wyżebrasz. A trzeba żebrać odrazu, bo potem podwyżki to fikcja, zawsze poniżej inflacji.

Sabina
@Anna

Jest etat od 8-16 nie ma systemu ile na godzinę.

18 zł

Gucio

Super, że teraz były podwyżki. Od razu mam więcej energii do pracy!

Ksavvery
@Gucio

Ha ha tak dobrze jak w budżetówce no nie sądzę.

Elaunia

No i jak z sobotami będziemy przychodzić do pracy. Czy coś już wiadomo.

SobotaSłoń
@Elaunia

Tak, ale za darmo. Lepiej pracować za darmo nic nie mieć pracy.

Tygryski
@SobotaSłoń

To co się dzieje w Radomiu jak mało jest pracodawców i jak mało konkretnych ofert pracy to wszystko możliwe, takiego zastoju to dawno nie było.

@SobotaSłoń

Bledne myslenie, ze lepiej pracowac za darmo niz nie miec pracy. Tak samo jak bledne jest myslenie, ze trzeba miec prace. To nie prawda, trzeba miec pieniadze a praca i pieniadze nie zawsze ida w parze. Rozumiem Twoj tok myslenia, kiedys tez tak funkcjonowalem, ale to jeden z powodow dlaczego w polsce nie szanuje sie pracownika a na zachodzie tak. Sami pozwalamy aby tak nas traktowano. Jestem osoba niezwiazana z firma, jestem po prostu internauta ktory czyta komentarze.

Mhhhhhh

A kto pracuje za darmo

Internautka

Takie są czasy czy w Polsce czy za granicą wszędzie tak samo za granicą jesteś intruzem i robolem i w Polsce tez niestety takie czasy mało pracodawców duza liczba potrzebujących pracy co za tym idzie^duża rotacja. Kiedyś pracowałam w tej firmie teraz pracuje w Warszawie i tak samo jestem robiłem za te same pieniądze co zarabiałam w abriga. Pozatym praca 2 dzieci mąż i jeszcze mały szczeniak co zalatwia się po kątach masakra.

Jeżeli posiada się jakąkolwiek inna opcje, ta JAKAKOLWIEK inna opcja będzie na pewno lepsza

Iwona

W każdej pracy polak jest mróweczką czy tu czy tam, bo jak nie będziesz to możesz pozostać leniwcem bez pracy. Lepiej być mrówevzką-gepardem itd. niż głodnym leniwcem.

Jenny

Za górami, za lasami, była sobie firma. W firmie działo się źle, lecz szef wszystkich szefów o niczym nie wiedział. Zaufane chochliki skrzętnie zatajały i przeinaczały fakty, żeby tylko utrzymać się swoich małych, chochliczych stołeczków. W firmie pracowały zwinne i oddane mróweczki, ale też małe karaczany, które utrudniały pracę i na bieżąco zdawały relację chochlikom. Mróweczki pracowały ciężko, każda za dwie. Karaluchy obijały się, mierzyły monitor linijką i zwalniały niesubordynowane, wybijające się na tle innych mrówki. Jedna mróweczka powiedziała drugiej, druga trzeciej, a trzecia czwartej. Tak pracowite owady przekazywały sobie informacje o tym miejscu. W końcu cały wielki las wiedział, że firma ta niewarta mrówczej uwagi. Więc jeśli jesteś mrówką - omijaj szerokim łukiem. Jeśli jesteś karaczanem, idź śmiało, może znajdzie się miejsce pod ciepłym skrzydłem chochlika. Jeśli jesteś szefem - porozmawiaj szczerze z mrówkami.

Hilary

Proszę o odpowiedź z czego wynika mniejszy zakres obowiązków pracowników.

WŁODEK
@Hilary

Z BRAKU PRACY

@Hilary

Może pandemia potencjalni klienci pracują nie mają czasu na tygodniu.

Słonko

Jestem mamą 2 dzieci w tym jedno żłobkowe nie zauważyłam żeby był straszny nawał obowiązków nie jestem padnięta i mam czas na wszystko.

IIIIIITTTTTT
@Słonko

Ja też tak uważam tez jestem mama 2 w tym jedeno małe i uważam że nie ma zbyt wiele pracy może spowodawane jest to sytuacją pandemiczną i mniejsza sprzedażą.

Jakie wartości są cenione w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Hehe

Ale na papierze czy serio?

Odpowiedź

Komunikacja rozmowa wsparcie.

Kalifornia $$$$__$$$$

To moja najlepsza praca.

Martyna
@Kalifornia $$$$__$$$$

W sumie to moja też nie ma co narzekać zawsze może być gorzej jak nie jest źle.

Alfa

I CO Z SOBOTAMI BĘDZIEMY PRACOWAĆ CZY NIE.

Rolina

To moja najgorsza praca!

Czekoladka

Ja właśnie jestem w pracy i z Abrigi jestem zadowolona *****

Zostaw merytoryczną opinię o Abriga Polska Sp. z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abriga Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 61 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abriga Polska Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 422 ocen.

Abriga Polska Sp. z o. o.