Opinie o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Abriga Polska Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Abriga Polska Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abriga Polska Sp. z o. o. w Radom

Zainteresowana

Cześć mam pytanie. Czy poza ofertami pracy typowo marketingowymi są jeszcze jakieś inne w Abridze? Chodzi mi konkretnie o branże kosmetyczną

Martyna

Problem jest w tym że dziewczyny maja wiecznie jakieś problemy rodzinne choroby rodziny szczególnie dzieci i wiecznie ich nie ma i trzeba ich zastępować a już jak przyjda to są zmeczone

Małgorzata

W Abriga się pracuje normalnie - statecznie nie jak w innych firmach nerwowo bo trzeba szybko. Polecam Abrigę

Święta

Czy w tym roku na święta będą przeterminowane kosmetyki dla pracowników? Jeśli taki jest plan, to już lepiej nic nie szykujcie.

Antychryst
@Święta

Nie narzekaj. A ja sądzę że trzeba pospieszyć z robotą tych pracowników co pracują od 2011,2012, 2013, 2014 roku to oni są największymi leniuchami. Ale i tak góra nic nie widzi. Można sobie pisać i pisać.

nick
@Antychryst

Odnoszę wrażenie, że wszyscy pracownicy abrigi wzajemnie obarczają się lenistwem. Co jest z tą firmą?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Abriga Polska Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Mazgaj

Pandemia pandemią ale najlepiej działa na pracowników strach przed utratą pracy wtedy rzetelnie biorą się do pracy.

sowa
@Mazgaj

Odnoszę wrażenie, że w tej firmie jest ciągła rotacja, a co za tym idzie zwalnianie z dnia na dzień. Poza tym to straszenie, że jak się nie bierzesz do pracy przykładał to cię zwolnią. To chyba oczywiste, że jak się nie obijasz to możesz zostać zwolniony, tylko po co o tym pisać?. Utwierdzasz czytających ,że firma faktycznie zwalnia z dnia na dzień bo ma takie" widzi mi się" lub te "cudowne" kosmetyki nie sprzedają się. Mała sugestia może zamiast inwestować w ładne opakowania zainwestujcie w dobre składy produktów.

Borsuk
@sowa

A ja odnoszę wrażenie że w tej firmie ten kto pracuje po kilka lat ma mniej pracy od pracownika który dopiero został zatrudniony.

Zachwycona

Mam nadzieję że tak nie będzie ale jakby dołożyli obowiązków to dałabym radę.

Zachwycona

A ja jestem zachwycona ta firma pracuję 7 lat i śmieję się z tego jak ktoś piszę ogrom pracy, pacy jest umiarkowanie czasem więcej czasem mniej ale jest czas na pracę i odpoczynek również i mówię szczerze nie jestem od nikogo .

Ulubiona

CI którzy piszą zle opinie o abriga polska to są sflustrowani byli pracownicy co nie poradzili sobie ze zwykłymi warunkami jakie panują w firmie. W której pracy nie ma stresu nie znam takiej ludzie opanujcie się. Agriga to fajna firma i daje możliwość rozwoju kto jest len i próżniak niech odejdzie każdy pracodawca ma wymagania bo przecież nie za darmo tu przychodzicie. Śmiech mnie ogarnia na pogaduchy i picie kawy to tu nie przychodzicie choć niektórzy tak myślą. Zarobki tez nie są aż tak groszowe jak pisze jedna z forumowiczek. Opinie da podzielone. A sflustrowanym podziękujemy. I jest dużo pracowników co pracują po kilka lat i nie narzekają na pracę wręcz przeciwnie.

@Ulubiona

Dzięki, że to napisałaś. Myślę, dokładnie tak samo.

ja 2
@Ulubiona

To chyba logiczne, że opinie o firmie wydają ludzie, którzy aktualnie pracują lub pracowali. Wielkie mi odkrycie. To normalne, że do pracy przychodzi się, aby pracować. Stąd też nietaktownie jest określać ludzi próżniakami czy leniami tymbardziej, że nie wiesz tak naprawdę o kim mówisz. Zresztą nie każdy jest leniem. Poza tym opinie nie tylko dotyczą sytuacji w firmie odnośnie zarobków i przyjmowania swoich ludzi niezależnie od doświadczenia, ale słabej jakości produktów przykrytą REKLAMĄ. Niedługo lodówkę otworzę i abriga wyskoczy. Jako wzorowa pracownica wiesz przynajmniej co zawierają te kosmetyki? Jeśli wiesz to napisz

Super

Super jest i tyle

Październik

Wielu pracowników pracuję po 7-8 lat to oni są kompetentni im trzeba nakładać obowiązki bo są specjalistami w tym co robią i robią to szybko i sprawnie bo się znają,. Nowy co dopiero się zatrudni nie jest tak wyspecjalizowany co nie znaczy że nie będzie. Wiem że te osoby co długo pracują to już nawet mowia że to light praca szczególnie Panie na Gazowej polecam ich do większej mobilizacji w pracy bo pracownicy zwłaszcza ci z krótkim stażem widzą (obijanie i udawanie siedzenie z ręką na myszce i nic więcej) to co nie widzi szefostwo i taka jest prawda.

Abrzyga

Właśnie przeczytałam wpis Abrigi na LinkedIn o tym, jak pracownicy są ważni, że depresja jest niefajna, a wsparcie jest supcio. Aż parsknęłam śmiechem! Wy tam serio nie zdajecie sobie sprawy ilu waszych pracowników było na granicy, a ilu musiało skorzystać z farmakologii? I to takiej prawdziwej, nie dennych suplementów placebo, które promujecie. Za każdym razem, gdy kolejna osoba decyduje się od was odejść, to jestem z niej bardzo dumna, bo sama wiem ile to kosztuje.

Byczq
@Abrzyga

Oj tak +1! Sam pamiętam ile zdrowia psychicznego mnie kosztowała praca w Abridze, za marny grosz... To było już tyle lat temu i z radością przychodzą tutaj poczytać komentarze innych osób. Prawda wychodzi na światło dzienne :)

@Byczq

Masakra, to nie warto aplikować. Czyli te nieustające ogłoszenia pracy są wynikiem rotacji, a nie rozwoju firmy. Znacie może podobną firmę z branży beauty w Radomiu czy okolicach?. Ponoć jakaś jest.

Tuluś

Niebywałe spada sprzedaż czyżby pracownicy się obijali albo zbyt mala kreatywność.

@Tuluś

Proponuje zainwestowac w jakość wtedy sprzedaż bedzie. Kreatywność to nie wszystko

Ty

Otóż to! Składy kosmetyków pozostawiają dużo do życzenia. Teraz konsumenci są bardziej świadomi. Ale co tam, lecicie dalej sprzedając scam.

@Ty

i jeszcze ta reklama wszechobecna. Jak naprawdę chcecie być super Radomską firmą to zainwestujcie w dobre produkty może troche mniej tych you tuberek, instagramowiczek, które opowiadają jakie te kosmetyki są super i nie wiedzą dlaczego. Jak się nie znacie na składach to może warto zatrudnić tych co się znają. Taka drobna sugestia. Jak narazie to słyniecie tylko z dużej ilości reklamy

Wszędziedobrzegdzienasniema

Napisane bez składu i ładu ... Brak wiedzy na temat firmy

Programita Wyklęty
@Wszędziedobrzegdzienasniema

Nie pisałem o firmie, tylko generalnie o atmosferze w polskim biznesie klasy średniej oraz o ambitnych, zdolnych pracownikach, których zapewne w firmie Abriga nie brakuje. Napisałem, by podnieść ich na duchu, wesprzeć w drodze do sukcesu, ciężkiej szczególnie gdy każdy rzuca kamienie pod nogi i w człowieka. Ty musiałeś się schylić po kamyk...

_b_plajer_magazyn

luz na magazynie i słuchawce mało zamówień to i nie ma co robić… hehe, luzik bluzik pozdro

Kandydatka

Hej jak atmosfera w abridze? Jaka pensja? Czy często są zwolnienia i vzy koniecznie trzeba mieć wykształcenie marketingowe. Czy firma działa jak marka kosmetyczna czy to tylko agencja reklamowa? Pytam bo opinie na you tube niezaciekawe prosze o odp

Ciekawa
@Kandydatka

Podeślesz te opinie a YT?

Wariatka

Dziewczyny i chłopaki bierzcie się do roboty idą wielkie roszady. Kto wyleci kobieta mężczyzna, może jakiś tata może matka która jest wiecznie zmęczona, może może...

M...A

Moi tacy dawni znajomi pracują w budżetówce to jest praca kasa niezla stać ich na wczasy w hotelach jeżdżą po 2,3 razy w roku kasy maja na kontach jeszcze spadek dostały po zmarłym dziadku, a ja się buduje nigdzie nie jeżdżę i jeszcze z 20 lat będę tak bidowac. Już nie pracuje w tej abridze ale za dużo to nie można tu zarobić.

Tomi
@M...A

Rozumiem, że sprawdzałaś tym znajomym przelewy, paski i konta bankowe. Jeśli nie... to napisałaś wyłącznie swoje subiektywny interpretacje, które - wybacz - są nic nie warte. Zastanawiam się z czego wynika ta chęć porównania się z innymi? Co to ma Ci dać?

nikimidaj
@M...A

potwierdzam, byłem tym przelewem

Synuś

Sprzedaż powoli siada, co to będzie jesienią i zimą czas się bać albo bardzo sprężyć do pracy.

Piotruś Pan

No no trzeba się nieźle wziąść do pracy bo od września słyszałam że będą zmiany roszady nadchodzi jesień potem zima niska sprzedaż produktów. Dziewczyny z Socjal Media musicie się starać bo nadchodzi kryzys dla was i wszystkich.

Potwierdzający
@Piotruś Pan

Potwierdzam, zwolnienia od września, sprzedaż pikuje.

Maria
@Potwierdzający

Czyżby socjal media

Sprawiedliwa

Jakie to przykre zbliżają się wakacje cywilozowani ludzie jeżdżą po 2 lub 3 razy w wakacje na wczasy z wyżywieniem do hotelu pensjonatu tak na wypasie a ja pracując nie stać mnie żebym pojechała z dzieciakami. Niektórzy to mają szczęście w życiu.

M była pracownica
@Sprawiedliwa

Jestem byłą pracownicą Abrigi potwierdzam w euro to tu nie zarobisz ale nie o to chodzi tylko jedni pracują i nie wiele mogą się dorobić a inni niewiele robią a maja znacznie więcej. Znam takie małżeństwo co pracują państwowo wyjeżdżają na urlopy po kilka razy w roku mieszkanie remontują i wymieniają meble co jakiś czas jedzą same pyszności prowadzą życie na luzie, a ja 3 dzieci i nic jeszcze nie mam

Rzeczywistość
@Sprawiedliwa

Tak to już jest w tej firmie, że osoby na tym samym stanowisku zarabiają różnie w zależności od stopnia zażyłości z kierownictwem. Nie liżesz tyłka? Nie masz kasy. Proste w Abridze.

M była pracownica
@M była pracownica

Jaka to sprawiedliwość jeden ma dobrą pracę w budżetówce dodrze zarabia a niewiele robi stać go na wakacje fajne życie, a drugi za.... i nic nie ma.

POLKA
@M była pracownica

Tak to zapraszam do mojego życia mąż lubi czasem wlac do gardła prace mamy oboje lipne, mieszkanie próbuje podremontowac i idzie opornie od kilkunastu lat jak jedno zrobię to drugie już prosi się wymiany, niczego się nie dorobiłam bo w takim związku to tylko garba, sama siedzę wszystko robię przy dzieciach, rodzina nie pomoga, na wakacje to tylko nad wodę poza miasto na parę dni, same nieszczęścia.

elahr

Jak nie masz 3x500 plus najniższa krajowa w Abridze i nie jest tak źle

Brunetka

Cudowna praca na ulicy Gazowej jest gazowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Abriga Polska Sp. z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abriga Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abriga Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 61 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abriga Polska Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 422 ocen.

Abriga Polska Sp. z o. o.