Opinie o Neobudma Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Neobudma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neobudma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neobudma Sp. z o.o. w Gliwice

Poszukajacy Pracy

Witam. Czytaj te opinie mam wiele przemyśleń. Wyplaty się zgadzają ? Jak jest z dojazdami do pracy? Faktycznie są darmowe czy nie ?

Jak szefostwo w Neobudma Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

daro

szefostwo, jak szefostwo zawsze chcą zarobic. Traktują tak jak sobie na to pozwolisz, ale nie ma dramatu nie ma. Jak jestes fachowcem to nie masz sie czego bać. Panie i panowie z biura zawsze pomocni, widac, że mają tam zgrany zespoł i jest fajna atmosfera jak się wyjeżdza przez biuro w weekend.

Były klient

Pracowałem w tej firmie ponad rok czasu. Człowiek to maszynka do robienia pieniędzy i nic więcej. Przeszedłem do firmy pod którą kiedy pracowali... Do wszystkich którzy mówią że jest tak świetnie. 6 dni urlopu w Austrii 1800 EUR brutto. Za 10 dni wypłaconych przez firmę dostałem 350 Euro ???????????? firma śmiech na sali

piotrek2020

Nie ma zle, pracować trzeba wszędzie kasa jest zawsze na czas i to najwazniejsze mieszkania ok zjazdy do dogadania i jak ktoś pisze ze to zle tamto nie pasuje to nigdzie ani nikt mu nie dogodzi. Pracujesz to masz nikt nikogo nie zmusza. Ja tam bylem zadowolony kontakt jest ok biuro zawsze pomocne budowy jak budowy trzeba pracować. Odeszlem bo żona jusz nie wytrzymywala a mam swoje priorytety a jak bede potrzebowal jechac do zawsze moge wrocic.

Pracownik Budowlany

Obsluga elektronarzedzi i pojecie budowlane

Ogolem spoko

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Neobudma Sp. z o.o.?

Adrian

Ta firma to żart (usunięte przez administratora) -dojazd płatny (usunięte przez administratora)€ -ubranie pracownicze? zapomnij! jeszcze Ci napiszą żebyś swój młotek i kask wziął do Niemiec -zapomnijcie również o zwrocie za poniesione koszty badań lekarskich -podczas rozmowy mówią, że będziecie pracować z polakami, a na miejscu zostajecie wrzuceni do samych Niemców i robicie jak niewolnik: przynieś, podnieś, pozamiataj i to wszystko na migi jak nie umiesz języka i jeszcze usłyszysz kilka razy w ciągu dnia jakieś miłe słówka po niemiecku, że nic nie umiesz po niemiecku, tylko że na rozmowie mówili że nie musisz umieć niemieckiego bo będziesz pracować z samymi polakami To z mojego przykładu ale to nie wszystkie smaczki (usunięte przez administratora) Szkoda mi jedynie (usunięte przez administratora), gościu zmień robotę bo ludziom w oczy niedługo nie będziesz mógł spojrzeć, (usunięte przez administratora)

@Adrian

Niestety nie można edytować ani usuwać opinii o co mnie poproszono dlatego aktualizuje informacje w ten sposób: Pieniądze za badania zostały ostatecznie zwrócone co do grosza, tak więc część opinii jest nie aktualna.

Darek
@Adrian

Prose o wypowiedz jeszcze kogos bo chce sie zatrudnic u nich, bylem w Gliwicach wypisac papiery i na rozmowie , obiecują duzo , mieszkanie- kwatery i auta na dojazd czy tak jest ? bo kolega Adrian pisze ze to wieli Ch... . ale jemu za badania nie zwrocili , wiec chodzi tylko o jakies 150 zl . Kolego Adrianie a ile miesiecy pracowałes w tej Firmie , chyba długo bo duzo wiesz

@Darek

Dużo wiem? Nie, nie wiem dużo, tylko tyle ile mnie spotkało co wypunktowałem oraz informacje o urlopie od innego pracownika. Odpowiadając na Twoje pytania: -Mieszkanie duże o standardzie typowym dla pracownika na delegacji więc złego słowa powiedzieć nie mogę. -Samochód był jeden na mieszkanie(4 osoby) Ogólnie było wszystko ok, jednak raz byłem zmuszony czekać 2h na budowie aż pozostała dwójka skończy pracę bo tak jak napisałem w piereszej opinii byliśmy rozrzuceni po różnych brygadach, a budowa mieściła się 20km od mieszkania.

Rafał
@Adrian

Niestety ale zgłoszenie do Pipu niewiele pomoże, bo właściciel firmy jest obstawiony prawnikami i mają znajomości w Pipie. Kilka dni przed kontrolą dostają cynk czyje dokumenty mają przygotować i na wizytacji wychodzi wszystko pięknie. Ta firma to pranie brudnych pieniędzy!!!! Szkoda zdrowia, żeby w niej pracować.

pięknie powiedziane cała prawda

Co jaki okres czasu w Neobudma Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Łysy

O podwyżkę? Nigdy a nie przepraszam obiecują oczywiście ale jak chcesz więcej to po przypomnieniu obiecanki dostajesz info, że jednak się nie nadajesz.

KAZIK

Pojechalismy całą brygadą. Dla nas wszystko dobrze było. My dojeżdżaliśmy własnym autem. BEdziemy chcieli wrocić w czerwcu. Zjechalismy przez korone. Kierownik wporzadku dla tych co potafią i chca pracowac i chcemy wrocic do niego.

Krzysztof

Bogdan P z Wielkopolski, bardzo dobry czlowiek. Szkoda że zastępują go (usunięte przez administratora)którzy psują firmę bo podkładają się. Dobra firma, polecam.

Krzysztof W.
@Krzysztof

Poza Bogdanem w tej firmie pracowało jeszcze paru fajnych gości Zbyszek B. Adam M Jarek K. i jeszcze paru których nazwisk zapomniałem .To właśnie tacy ludzie tworzą atmosferę.Popracujcie w trzech firmach a dopiero oceniajcie.Ja pracowałem w AXOM-BAU a zwolniłem się z NEOBUDMY z osobistych.

Tarnów72

Pol roka Niemczech Od trzech lat w holandi i jest dobrze

Gacel

A ja tam nie narzekam, nie chcodzę, nie słucham kto ma co za ile itp. Robię swoje dogadałem sie co do stawki z kierownikiem. Kasa na koncie zawsze jest wtedy kiedy ma być. Wszystko sie zgadza. Jestem na 2 kontrakcie z nimi. Dojazdy są uciazliwe, ale kto był w Holandii ten wie jak tam jest.

Magdalena

@Andrzej Taka sytuacja przytrafiła się Tobie w Neobudma? Zapis o urlopie jest wyraźny na umowie o pracę?

czar nowy sacz

jest w porzadku

Rysiek

Znam ta firmę i ich Szefa , pracowałem z nimi krutko . Nie jest tak złe . Wszędzie masz zmiany oni nie miga trafić na dobrych pracowników i ciagle robią zmiany . Ogólnie dobre warunki , płace mogliby dać wyrzsze . Szef chyba ma bo auta zmienia i dzieli się z wspólniczka z polski . Polecam . Ja do Norwegi pojechałem . Szczęścia rzycze

Pracowałem w tej firmie ponad pół roku. Praca na walizkach jeździsz po budowach czasem zmieniasz mieszkanie dwa razy w tygodniu. Dalekie dojazdy, oczekiwanie na busa nawet do kilku godzin. W biurze podczas rozmowy wszystko pięknie ale na miejscu jest zopelnie inaczej inna stawka o ubrania musisz się dopraszac a nie wspomnę o urlopach.

Bogdan

Praca w terenie może być oczywiście uciążliwa. Napisz na jakim stanowisku pracujesz, że wiąże się to z tak częstymi delegacjami. Chętnie się dowiem, czy dostajesz jakieś dodatki finansowe lub diety za taki tryb pracy. Zachęcam Cię do dyskusji.

emigrant krakow

Solidna firma

Marian

Czy firma przyjmuje studentów?

Jarek

Uwaga na nich!!!Zatrudniają zzp,nie płacą faktur na czas.Trzeba się prosić o swoje pieniądze,co zresztą już zostało zgłoszone w odpowiedniej instytucji.

Krzysztof Małopolska

Bez Bogdana P ta firma upada, wysokiej klasy specjalista i wspaniały kolega. Pomocny, żal że odszedł.

Czarek

Neobudma to bardzo dobry pracodawca, a przy uzgodnieniach warunków trzeba bardziej uważnie słuchać bo o wszystkim mówią.

Krzys

Opiniaholenderskie firmy które pracują w nl dla neo budma

Zostaw merytoryczną opinię o Neobudma Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Neobudma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neobudma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neobudma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neobudma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neobudma Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neobudma Sp. z o.o.