Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja

Szczecin

Opinie o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja

admin 2015-10-29 10:18
Sądzisz, że internauci powinni wiedzieć o firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja coś więcej? Zapraszamy na nasze forum. Tutaj Twoje zdanie się liczy.
Marcin 2016-03-17 13:53
Napiszcie dlaczego zwolniliscie dyspozytorke karoline czy byla dobra w tym co robila czy to osoba ktora nic nie potrafi zrobic
Ukrainec 2016-10-01 12:10
Jestem z Ukrainy pracowałem u tego faceta , jak wyjedzalem to nie dostałem wypłaty , a tak obiecuje jedno , a płaci inne, nie chce wiencij u niego pracować lepiej poszukam pracy na Ukrainę. Co tej raz mam robić nie mam kasy żeby dojechać do domu , proszę mapisac co w takich wypadkach się robie. Dzienkuje
Slawek 2016-10-01 12:14
Cześć . Niewiem czym mogę cię pomóc, podaj go do sądu pracy , znam tu firmę ma samochody volvo
Ale nigdy nie pracowałem u tego faceta , bo slychalem ze on nie dobrzy jest dla kierowcew
Aleks 2016-10-01 12:21
Hej z tu firmę , powiem tak ze on przyjmuje z Ukrainy , ale przez to ze firma już nie ma kasy , ktoś musze jeździć za darmo żeby firma utrzymała się na rynku , przez to zatrudniają Ukraińców za 1000 zł albo 2000 zł , Ukraińcy mogą jeździć bez karty do tachografu, albo na magnezie. Firma tez musze coś zarobić.
Andzej 2016-10-02 14:54
Cześć dziś juz podpisał umowę ale spotkał Pawła on wakurat wręczył ze Włoch, mówię że nie może zabrać kasę za pracę , on nie chce odawac cmr , oraz mówię że lepiej pójdę do portransa, czy będę pracować w miratrans
Anonim 2016-10-03 13:00
Dzięki ze taki forum jest bo ja też by się wpakował
kierowca 2016-10-05 17:57
Tu chyba mowa o oddziale z Leczycy nie ze Szczecina.
Kierowca 2016-10-07 11:13
Cześć . Wszystko sprawdziłem ze Szczecina , buro ul. Energetykow 9 szczecin. Najgorsza firma na której ja pracowałem, za darmo , odaj mnie kasę za pracę, oszuści
Paawel 2016-10-07 11:21
Ja tez tam pracowałem oszust mira trans szczecin , prącia fajna , zarobisz , a na koniec brak kasy, cmr zabrałem , czekam na kasę, i co zgłosił na Police taj pracodawcą MIRATRAS - OSZUST
Aleksandr szczecin 2016-10-07 11:24
Wysłałem kierowców z Ukrainy , a nie kierowcę a nie kasy za usługi, a mówie ze szuka pracowników z Ukrainy ,niby to płaci za nich , oszust
Robert 2016-10-07 14:29
Jutro się zwolniam
Robert 2016-10-07 14:30
Ale jak to zabrać kasę
Byly 2016-10-08 10:47
Cześć widać ze macie takie problem co i ja , ewentualnie zgłoś do pi albo do sądu pracy w szczecine.
Bo ta firma miratrans tak wam nie zapłacie.
Szukajcie innych firm
Pozdrawiam
Tomek 2016-10-09 13:08
Znajdziecie normalne firmę w szczecinie ich dużo
Sylwester Sikorski 2016-10-13 08:23
Bardzo łatwo anonimowo oczernia się solidną firmę. Nie zalegałem i nie zalegam żadnemu kierowcy i pozostałym pracownikom nawet złotówki. Jeżeli ten anonimowy kierowca twierdzi inaczej niech się ujawni. Policja z przyjemnością się nim zajmie.
Kierowca 2017-04-24 21:51
I tak to jest jak sie da pracę oszustowi z Ukrainy ... gnoj wezmie buty, telefon i inne prezenty i do pracy nie przyjdzie. I kolejna firma wyrolowana... Chlopie psujesz robote swoim rodakom, ktorzy powinni tobie morde skuc, zeby glupie wypisywanie i oczernianie fajnej firmy wybic z glowy!!!
Kierowca 2017-04-24 22:01
Panie Sylwku niech Pan sie nie przejmuje glupim wypisywaniem jakiegos cwoka.
Damy rade. My murem za Panem!!! Sami wiemy jak sie pracuje w firmie dlatego tu jestesmy. To ze ktos glupoty wypisuje... niech sobie pisze ... zal mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska ze tu nie pracuje.
Zostaw swoją opinię o Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miratrans Sp. z o.o. Transport i Spedycja