Opinie o Elektra Hurtownia Elektrotechniczna Jan Ratajczak w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elektra Hurtownia Elektrotechniczna Jan Ratajczak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elektra Hurtownia Elektrotechniczna Jan Ratajczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektra Hurtownia Elektrotechniczna Jan Ratajczak w Plewiska

XYZ

Główną wartością zarządzania jest kłamstwo. Jak jesteś fałszywy to polecam pracę w tej firmie. Z całą pewnością bedziesz mógł liczyć na dalszy rozwój osobisty w tej dziedzinie.

Azzardo

O był pomyłką John Rambo i wątpię że Góra zgodzi się na przyjęcie kogoś ponownie za krótko robiłeś i musiałeś dobrze trafić.

Latino

A Helikopter ciągle ściema i zbiera kolegów nik tu długo niewyczymuje z nowy sporadyczne przypadki dno.

Malkontent

Trzy opinie pozytywne tego samego dnia w odstępach kilkuminutowych ? hmmm... przypadek???? Może rzeczywiście zmieniło się na lepsze, tylko ja mało spostrzegawczy jestem by to zauważyć , pewnie zamroczyła mnie ta premia obiecywana od pół roku, całe okrąglutkie zero złotych.

Brałeś udział w rekrutacji do Elektra Hurtownia Elektrotechniczna Jan Ratajczak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mały

Byłem tu 3 miesiące i się zwolniłem ale nie zgadzam się z opinią, że to zła firma. Gdyby nie sytuacja rodzinna zostałbym tu na stałe. Jak chciałem się zwolnic była pełna kultura i zrozumienie sytuacji. Jak tam pracowałem wyleciało kilka osób i powinno wylecieć jeszcze kilka - niektórzy nie mają pojęcia o rynku pracy i pracy. Nie przejmujcie się opiniami, polecam ta firmę, Ci co tak piszą nigdzie nie znajda pracy - nieudacznicy tylko potrafią pisać jak jest im źle. Dziękuję za pracę i szacunek do człowieka. Może nasze drogi się jeszcze zejdą. Polecam!

KK

W zupełności popieram, jestem tu od 3 miesięcy. Malkontenci zawsze się zdarzają ale w tej firmie szybko idą na odstrzał. Jak chcesz pracować to nie masz problemów.

Żak

to chyba dobrze, że firma się Ciebie pozbyła skoro tak piszesz, ja tu pracuję od 6 lat i mam zamiar dalej bo mam co robić :)

Gruby

Zamiast pilnować interesu szefostwo bawi się samochodzikami. Bajzel syf i wodorosty... Premii zero, na święta ani złotówki.. co się dziwić Porszaczki kosztują.

Egon22

Firma krzak niepolecam tej pracy nikomu chociaż przyjmują wszystkich jak dobrze gotujemy to zapraszam może będziesz kierownikiem wykształcenie i pojęcie elektryczne jest niepotrzebne Kierownik Marcin może polerowac podłogi w spożywczym choć nie wiem czy na temat sprzątania też ma jakąś wiedzę a i uwaga w piątki to najlepszy dzień by stracić pracę a ludzie już powoli odchodzą od tej firmy bo po co tu kupować skoro tu i tak przeważnie nic nie ma no i firma światowa z wieloletnim doświadczeniem w przyjmowaniu ludzi z zagranicy dobrze ze juz tu niepracuje

Jeżeli coś sobą reprezentujesz, to nawet nie składaj tam CV. Brak możliwości rozwoju i nowo zatrudniony kierownik nie mający pojęcia o tym czym firma handluje...Tak jak ktoś wcześniej napisał "PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ"

jasiek 22

Firma do dupy brak organizacji tylko jakiś nowych kierowników ciągle przyjmuja a nowy kierownik Marcin w jest obeznany ale do pracy w piekarni ciągle.się trzeba prosić o wszystko ludzie spoko kierownictwo słabe oni chyba nawet nie wiedzą co się dzieje ludzie pracujący po parę lat a traktowani jak smiecie porostu wiocha nie polecam nikomu współpracy z tą firma

xxx

Kiedyś to była firma godna polecenia. Dziś zabiorą Ci każdą złotówkę. Brak jakiegokolwiek szacunku.

tim

wow, nieprzespana noc :) czy brak wyników?

PRACOWNIK....

PRACOWAŁEM, KIEDYŚ W TEJ HURTOWNI. NIE POLECAM NIKOMU TAM TRAFIĆ !!! BYŁEM NA OKRESIE PRÓBNYM, NIE WYPŁACILI MI PIENIĘDZY !!!!! ZWYKŁE BURAKI !!! WYZYSK, TO JEST RODZINNA FIRMA - TYLKO JĄ DO WORKA I NA KSIĘŻYC !!! NIE POLECAM, TAM NIKOMU PRACOWAĆ!!!!

andrew

zgadzam się w 100% z blanką przerost formy nad treścią katastrofa i brak profesionalizmu

blanka

To już nie jest mój pracodawca - ta firma to katastrofa pod kątem umiejętności zarządzana, głupota!!!!!, bajzel, syf, bród i smród, brak decyzyjności, rodzinne kłótnie i awantury były codziennością. Kropką nad "i" w tej rodzinnej synalkowej firmie był ćmok od sprzedaży - krętacz i mamisynek swojego teścia. Jeśli ktoś chce pracować i rozwijać się, to należy omijać ELEKTRĘ szerokim łukiem.

timon20

Firma solidna ,fajna ekipa pracowników , warto pracować w firmie która się rozwija - dla osoby która nie zna się na towarze organizują szkolenia i bardzo pomagają handlowcy . Właściciele i kadra na poziomie - wiedzą czego chcą - pozwalają się rozwijać . Finanse ok do dogadania Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Elektra Hurtownia Elektrotechniczna Jan Ratajczak - Plewiska

Elektra Hurtownia Elektrotechniczna Jan Ratajczak
2.8/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Graniczna 63
    62-020 Plewiska