Opinie o Fresh Agency w Kraków

Agencja interaktywna specjalizująca się tworzeniu stron i sklepów internetowych: Shoper, Prestashop, Wordpress.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Agency w Kraków

Anuszka

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną to porażka. Zero feedbacku i informacji zwrotnej, mimo zapewnień rekrutera o informacji bez względu na wynik rekrutacji. Szczerze, uważam że firmy, które nie są w stanie wykonać krótkiego telefonu czy po prostu napisać maila "Dziękujemy pani, ale nie jesteśmy zainteresowani współpracą z panią" nie szanują czasu osoby, którą zapraszają na rekrutację, często blokując może inne rozmowy bo ktoś czeka na odzew z tej akurat konkretnej firmy. Moje niemiłe zaskoczenie jest podwójne, ze względu na to, że dopytywałam dwa razy czy aby na pewno dostanę informację zwrotną bez względu na wynik rekrutacji. To nie jest 2002 rok, kiedy można było powiedzieć "odezwiemy się do pani". Nie jest to też pierwsza rekrutacja w moim życiu i owszem są firmy pokroju Freshview, które mają w nosie poinformowanie o negatywnym wyniku rekrutacji, ale jest coraz więcej firm, które nawet jak nie zapraszają na rekrutacje to piszą krótką informacje, że "dziekują za złożenie cv, ale tym razem się nie udało". Z taką informacją na pewno nie wraca Freshview. Słabo, tym bardziej, że jesteście agencją, której głównym celem jest komunikacja.

@Anuszka

Rozumiem, że jesteś rozczarowana, bo mnie się to też kilka razy przytrafiło. Z reguły firmy odzywają się tylko do tych którzy przeszli pozytywnie weryfikacje, a zapominają o odrzuconych. A tak na marginesie to o co pytali cię podczas rekrutacji? To był test, czy luźna rozmowa? Dowiedziałaś się ile płacą?

Anuszka
@Adam

@Adam. Można powiedzieć, że luźna rozmowa. Na samym początku miałam opowiedzieć o sobie, swoim doświadczeniu. Następnie rekruter zadał mi kilka pytań odnośnie GoogleAds i FbAds. Ostatnim etapem rozmowy było sprawdzenie umiejętności angielskiego tj. Odegranie scenki po angielsku. Cała rozmowa z rekruterem odbyła się zdalnie i była nagrywana, oczywiście za moją zgodą. Wyniki miały być do 2 tygodni. Jak już wcześniej pisałam nie dostałam żadnego feedbacku. Co śmieszniejsze, nawet na pracuj.pl gdzie znalazłam ofertę moja aplikacja dalej widnieje jako "rozpatrywana". Cały mój proces rekrutacji odbywał się 2 miesiące temu, więc nie sądzę żeby jeszcze "rozpatrywali" moją kandydaturę. Od tego czasu miałam już kilka innych rozmów i 80% firm dało mi feedback z rozmowy, co daje do myślenia. Ja już swoją pracę znalazłam i jestem z niej zadowolna. Nie zniechęcam do brania udziału w rekrutacji Freshview bo sama praca może i być fajna, ale traktowanie samego kandydata już nie do końca. Dla mnie firma pod względem komunikacji jest spalona.

@Anuszka

To faktycznie niezbyt grzecznie cie potraktowali. Dzięki za info. Szkoda, że nic nie powiedzieli o warunkach finansowych albo ewentualnych premiach, bo zamierzam złożyć CV, ale nie bardzo wiem jaką kasą zaproponują.

Monna
@Adam

Na początkowym etapie nie mówią ile się bedzie zarabiać. Dopiero jak sie przejdzie dalej.

Bartek
@Adam

Nie licz na wysoką wypatę. Ale też nie dają najniższej krajowej. Raczej tak pośrodku.

Łukasz

Polecam osobom, które chcą się dużo nauczyć o praktycznym marketingu.

Krystyna
@Łukasz

Ale chodzi o pracę w firmie czy może jakiś staż czy szkolenia? Na jakim stanowisku pracując można się na jego temat najwięcej nauczyć? ;)

Widziałam na portalu ogłoszeniowym sporo ofert pracy we Freshview, od copywritera, przez specjalistów ds. kampanii i ds. sprzedaży, po account managera bodajże. Pytanie o pracę copy, piszącego zdalnie artykuły na blogi, treści podstron i posty socialmediowe: jaką stawkę za 1000 zzs podać w ofercie? Jakie są w tej agencji realne pieniądze za taką objętość tekstu? Dzięki za pomoc ;)

AS

Niesamowita firma. Pracę polecam osobom, które chcą dowiedzieć się - i nauczyć, jak wygląda profesjonalne podejście do klienta. Największe korporacje nie są w stanie nauczyć tego co Freshview :)

Krystyna
@AS

Czyli rozumiem, że jest to idealna praca dla osób wkraczających w dorosłe życie, które chcą się wiele nauczyć? Czy firma ma jakieś minimalne wymagania co do posiadanej wiedzy, wykształcenia czy doświadczenia? :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fresh Agency, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Najważniejszą rzeczą jest dla mnie znać oczekiwania pracodawcy - i to jest realizowane na 100%. Wiem, czego oczekuje ode mnie zarząd, dostaję wszystkie niezbędne informacje i narzędzia do wykonania zadania i biorę się do pracy. To jest dla mnie największą zaletą. Poniżej wyczytałem że przełożeni potrafią być bardzo drobiazgowi - tutaj użyłbym raczej słowa "skrupulatni". Ciężko mi wyobrazić sobie firmę która chce się rozwijać, a której zarząd widząc błąd wzrusza ramionami. Ponadto panują tu bardzo profesjonalne, rzetelne, uczciwe warunki - jeżeli ktoś mi o czymś mówi, to zawsze są to wypowiedzi uargumentowane w taki sposób, że wiem dlaczego mam coś wykonać. To miała być praca tymczasowa, a znalazłem pracę której będę się kurczowo trzymał tak długo, jak mi na to pozwolą. :)

Rafał

Miło czytać opinię pracownika, który finalnie zadowolony jest z tego miejsca pracy. Nie napisałeś jednak nic na temat ewentualnych wynagrodzeń, które firma ta oferuje. Jesteś w stanie napisać coś w tym aspekcie, aby osoby odwiedzające ten wątek wiedziały ile mogą zarobić?

Sobota

Ja też!

K

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Pamiętam że po wstępnej rozmowie, pierwszą rzeczą, którą sprawdziłem - były to opinie na tym portalu. Ich ilość i negatywna treść sprawiły, że miałem za dalszą współpracę podziękować, jednak z jakiś tam powodów, tego nie zrobiłem. I NIE żałuje. Współpraca z chłopakami bardzo dobrze mi się układała. Wszystko do dogadania. Godziny w jakich pracuje, czy nie pracuje. Umowa jaką podpisujemy, wolne oraz inne aspekty. Wypłaty, premie itd. - wszystko na czas, z niczym najmniejszego problemu nie było. Kontakt też był bezproblemowy i pewny (błyskawiczne reakcje na sytuacje związane z klientem, co w innych firmach było wręcz olewane) Zastanawiać by mnie mogło, co za ludzie tutaj tak im najechali i czemu, ale podejrzewam, że znam odpowiedź: . Ludzie zamiast powiedzieć, że coś im nie pasuje to walą focha, uciekają po czym obsmarowują w internecie. Widzę tu kilka powtarzajacych się rzeczy: -umowa: sorry, ale jest do wyboru: o pracę , dzieło czy zlecenie -integracja : a idziesz do pracy, żeby wykonywać swoją robotę, czy żeby się integrować ze współpracownikami. Co to Japonia? Ja tam wolę się integrować z laskami na dyskotekach. Co do innych współpracowników to: większość osób pracuje zdalnie, ale nie było żadnego problemu, żeby nas zapoznali jak sytuacja wymagała -świeże owoce - idź do warzywniaka, kartofli też się nażryj -luxmed i multisport: nie wiem czy jest (w chacie mam siłkę, więc mi niepotrzebne) -szkolenia wg. mnie było tyle ile potrzeba. Jedyne co mnie trochę denerwowało to, że właściciele to pedanty i detaliści i zwracają nadmierną uwagę na szczegóły, a może to ja jestem (usunięte przez administratora) i niechluj. Więc się jakoś wypośrodkowało. Pracę w tej firmie jak najbardziej polecam.

Klaudia

Jako była pracownica Freshview bardzo dobrze wspominam współpracę. Dużym plusem była praca zdalną oraz elastyczne godziny pracy. Sporo się nauczyłam i na pewno można się rozwinąć. Wszystko było profesjonalnie wykonywane, dbałość o każdy szczegół. Z racji, że pracowałam w pełni zdalnie nie miałam możliwości poznać się i spotkać z innymi pracownikami. Jak najbardziej polecam tą firmę, zarówno pracownikom jak i klientom! Życzę samych sukcesów i powodzenia! :)

Maciej

Nie mam w zwyczaju udzielać się na tego typu portalach, ale postanowiłem dorzucić swoje przysłowiowe trzy grosze. Pracę we Freshview zacząłem jakoś pod koniec 2015 roku, na początku zdalnie - rozliczanie za konkretne zlecenie, potem gdy firma przeniosła się do większego biura - stacjonarnie za stawkę godzinową. Przyznam szczerze, że wówczas była do dla mnie idealna opcja, ze względu na to że jednocześnie studiowałem (dzienne) i nie byłem w stanie pracować na cały etat. Freshview dawało mi elastyczne godziny pracy i wynagrodzenie zależne od wypracowanych godzin. Firma szybko się rozrosła, zmieniliśmy biuro na większe, a projekty stały się ambitniejsze (ale wciąż bazujace na gotowych rozwiązaniach pokroju Wordpress'a czy PrestaShop). W szczegóły dotyczące technologii nie zamierzam jednak wchodzić, ponieważ z tego co się orientuję Freshview zmieniło trochę profil działalności i Panowie skupili się bardziej na marketingu internetowym - co w ostatecznym rozrachunku uważam za bardzo dobry ruch. Swoją pracę zakończyłem w 2018, niedługo po skończeniu studiów. De facto byłem świadkiem większości wydarzeń opisanych wcześniej na tej stronie i to na tym najbardziej chciałbym się skupić. Otóż zaryzykowałbym stwierdzenie, że wszystkie z nich pisane były pod wpływem emocji, tych pozytywnych jak i negatywnych, dlatego mogłyby być mało obiektywne. Z niektórymi osobami którzy wystawili te opinie mam kontakt do dzisiaj. Faktycznie byliśmy bardzo zgranym, młodym zespołem i tak - często robiliśmy integracje. Prawdą jest również to, że integracje były organizowane prywatnie, przez pracowników, nic nie miało to wspólnego z firmą, poza faktem że w niej pracowaliśmy. Nie uważam natomiast, że obowiązkiem szefów było fundowanie tych imprez lub uczestniczenie w nich. Owszem fajnie gdyby wyszli z taką inicjatywą, ale jakoś tego od nich nie wymagałem. Dochodziły do mnie informacje, że ktoś został źle potraktowany, ale według mnie to z automatu powinno kończyć się stosownym wyjaśnieniem. Takie rzeczy powinno się wyjaśniać na bieżąco i osobiście. Nie sztuką jest przemilczeć sprawę, a potem w zaciszu domowym wyskrobać największe obelgi na drugiego człowieka. Prostując kolejne rzeczy: były owoce, był luxmed, był multisport, szkoleń nie uświadczyłem, parking mały, ale dało się znaleźć miejsce. Co do organizacji pracy, zawsze było co robić, a nawet momentami projektów było za dużo jak na ilość pracowników, ale nigdy nie czułem ogromnej presji czy stresu. Trzeba było po prostu robić swoje. Subiektywnie - przychodząc do Freshview doskonale wiedziałem jak będzie wyglądała praca, czego mogę oczekiwać, oraz czy i w jakim kierunku mogę się rozwinąć. Zdarzały się nieporozumienia, ale nic czego nie dało się wyjaśnić z szefami. Nie narzekałem na zarobki, a wręcz uważam, że jak na tamten czas stawkę miałem naprawdę dobrą. TL;DR Nie, nie było idealnie, ale pracę we Freshview wspominam bardzo dobrze i była dokładnie tym czego oczekiwałem w tamtym czasie. Zdarzały mi się jakieś drobne nieporozumienia z szefostwem, ale nie na tyle abym w ogólnym rozrachunku wystawił negatywną ocenę. Wszystko dało się wyjaśnić. Pozdrawiam, życzę Freshview i wszystkim byłym pracownikom wielu sukcesów.

Maria

Współpracuję z firmą jako copywriter, nie doświadczyłam problemów, mogę polecić pracę.

KT

Pracę wspominam pozytywnie, dużą zaletą był tryb pracy zdalnej, osobiście mogę polecić.

Polecam Freshview i mówię to jako były pracownik. Jest to firma w której można się dużo nauczyć i poznać ciekawych ludzi. Atmosfera była bardzo fajna, czego dowodzi to co się działo po pracy - zwariowane integracje itd i co się dzieje nadal. Z pracy najbardziej pamiętam mega sympatyczny, gwiazdorski głos A. - który zawsze poprawiał humor. Pozdrawiam A, jeśli czyta ;-) Nigdy nie doświadczyłem żadnego problemu z organizacją, zawsze było co robić.

Sz. | R.

A. już tam nie pracuje, więc nie powołujcie się na jego wizerunek. Integracja? Tak, ale robiona przez pracowników, a nie pracodawców. Pracodawcy 0 integracji, wiecznie zamknięci w swoim pokoju. Do przyszłych pracowników nie wierzcie temu co piszą na http://freshview.pl/kariera/. Jako był pracownik sprostuje: świeżych owoców nie ma, luxmed nie ma, multisport nie ma, lubią pizzę (ok, ale nie było pizzy przez nich fundowanej!), szkolenia nie ma (żadnych ani wewnętrznych, a tym bardziej zewnętrznych!), biuro poza strefą parkingową (tak, ale obok mechanik, który zajmuje większość miejsc), spotkania integracyjne (brak!!!). Większość pozytywnych komentarzy piszą sami właściciele. Zresztą pojedźcie do ich siedziby i zobaczycie kogo tam spotkacie! Naprawdę szkoda nawet zdalnie tam pracować, chyba że chcecie działać charytatywnie na poczet właścicieli.

Jest Ok!
@Sz. | R.

Bzdura! 1) Byłeś nastawiony na owoce czy pracę? 2) Pracodawca nie jest od tego, aby integrować się z pracownikami! Moje zadowolenie z pracy w tej firmie oceniam na 5! (praca zdalna)

Romek

@AnoN Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Firma warta poprawiać to co jest słabe ,ale w sumie dobra praca.

AnoN

Pracowałem tam jako front end: + praca zdalna - pensja (tak jak ktoś napisał niżej, praca charytatywna na poczet właścicieli) Jeżeli desperacko szukasz doświadczenia, polecam tam pracę dorywczą, w innych przypadkach praca za taką stawkę nie ma sensu

BC

Chyba sobie odpuszczę tę, a już zamierzałem starać się tam o zatrudnienie :)

odradzam freshview.pl

Odradzam freshview.pl - tylko szukają sposobów jak oszukać system - składki zus 0, dzielone umowy, wypłaty po terminie w gotówce, co się da to na lewo robione - tak według tych panów wygląda prowadzenie działalności w Polsce!

max
@odradzam freshview.pl

Janusz się wypowiedział , założ firmę i pokaż jak płącić

Grażyna
@max

No każdy ma tu prawo do własnego zdania i warto jest to uszanować. Na pewno sam pracujesz w Freshview. To może w takim razie powiedziałbyś, jak przedstawiają się tam aktualne warunki zatrudnienia? Są już w porządku?

Kamil

Pewnie, że jest dobrze i wystarczy popatrzeć na pustkę na forum!!!

Gabriela

Współpracuję z firmą od kilku miesięcy jako copywriter. Mogę zdecydowanie polecić.

Ula

Wszyscy nigdy nie będą usatysfakcjonowani. Generalnie dobra firma, polecam.

Praca w porządku, nie doświadczyłem żadnych problemów. Pracuję zdalnie, co jest dla mnie bardzo dużą zaletą. Miałem dużo gorsze doświadczenia w poprzednich pracach. Tu mam jasno określone warunki, pensja zawsze w terminie, nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Agency - Kraków

• Jak się pracuje w Fresh Agency?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Agency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Agency?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Agency
2.6/5 Na podstawie 82 ocen.

Fresh Agency