Opinie o Fresh Agency w Kraków

Agencja interaktywna specjalizująca się tworzeniu stron i sklepów internetowych: Shoper, Prestashop, Wordpress.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Agency w Kraków

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Specjaliści, czy wy w ogóle dostajecie jakichś klientów w ostatnim czasie?

Generalnie to czy więcej osób uważa tak jak poprzednik, że to bardziej pośrednictwo pracy niż samo wsparcie...? Mnie przyznam, że interesowała praca w strukturze ale nie mam pewności czy jest ona obecnie możliwa. Może wy wiecie czy konsultanci są przyjmowani? Mam doświadczenie jako rekruter i zastanawiam się jakie mogą mieć tu wymagania co do kandydatów?

Czarnobyl1984 Nowy wpis

Współpraca ponad 1.5 roku, ostatnio coraz mniej klientów przyjmuję. Firma to bardziej POŚREDNICTWO pracy, teoretycznie masz wsparcia, jak coś pójdzie nie tak, ale praktycznie prosisz o pomoc i przez kilka dni nie dostajesz ŻADNEJ informacji. Managerowie mają bardzo dużo zadań, nie wyrabiają się w 8h, a potem przepraszają za brak odpowiedzi. Opieszałość LEVEL MASTER. Będę się rozglądać za czymś nowym, bo w czasie rekrutacji było info, że będą szkolenia, że stawiają na rozwój, że jak nie potrafisz zrobić tego i tego, to ci pomogą. Nie pomagają. Czasami zdarzają się konfliktowi klienci i zostawiony jestem sam sobie, a nie po to jestem tylko specjalistą a nie osobą decyzyjną. "Wyjaśnij z klientem brak płatności za fakturę". No ale dlaczego ja??? Ja miałem zapewnienie, że klient płaci to robię, klient nie płaci - nie robię. Poza tym czasami praca nad kontentem dla klienta wykracza poza zakupiony pakiet a tego dodatkowego czasu nie można rozliczyć - "To inwenstycja w twoje relacje z klientem i dalszą współpracę". Aha. Klient ma pakiet za XXXX złotych netto, a ty masz z tego 30%. Biorąc pod uwagę otrzymywane wsparcie - raczej na minus. No i jak klient ma np. 12 godzin do wykorzystania i płaci za swój pakiet, a ty wyrobisz się w 9 godzin to zapomnij, że dostaniesz "działkę" za te trzy pozostałe. Przepadają na rzecz Fresha, bo klientowi też nie zwracają różnicy. Ogólnie ludzie mili, ale firma (usunięte przez administratora)

Natalia O

Współpracuje z Freshview od ponad roku i jestem zadowolona. Na plus elastyczne godziny pracy, przejrzyste warunki i wsparcie od managerów.

Ewelina Nowy wpis
@Natalia O

Do jakiego stopnia są elastyczne? Opowiesz w jaki sposób ty sobie je w takim razie układasz? Masz przy tym jeszcze jakieś ewentualne porady co do samej współpracy, żeby układała się jak najbardziej w porządku?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fresh Agency, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca we freshview jest klarowna i robisz to, na co się umawiasz. Polecam zarówno początkującym, jak i doświadczonym specjalistom.

GracjanG

Jako pracownik Freshview bardzo polecam tego pracodawcę. Elastyczne godziny pracy, ciekawe zadania i możliwość rozwoju to cechy z którymi od początku kojarzy mi się ta firma. Sam proces rekrutacji i wdrożenia również wspominam pozytywnie. Jest to świetne miejsce dla początkującego programisty, a także regularnego który chce usystematyzować swoją wiedzę podczas codziennego utrzymywania stron internetowych.

Ewelina
@GracjanG

I z którego poziomu Ty tak naprawdę tutaj zaczynałeś? W przypadku Juniora bez doświadczenia komercyjnego jak wdrożenie może obecnie przebiegać tak krok po kroku? Weryfikują wstępnie umiejętności, żeby nie powielać szkoleń czy wszystko musi i tak iść jednym ciągiem?

Adrian G

Proces rekrutacyjny/aplikacyjny bardzo wnikliwy, żeby odpowiedzieć na niektóre pytania, trzeba mieć większe doświadczenie, co faktycznie może się niektórym osobom nie spodobać, szczególnie tym, które dopiero zaczynają przygodę w social mediach. Portal fajny, dużo funkcji, pierwszy raz miałem styczność z taką współpracą. Warunki jasne, więc wiesz na co się godzisz, stawki ustala się samemu, więc też ciężko na to narzekać. Kontakt bardzo dobry, wszystkie osoby, z którymi miałem styczność bardzo pomocne, polecam i pozdrawiam ;)

Siwy
@Adrian G

A czy można wybrać sobie branże z którymi chce się pracować??

Md
@Siwy

Tak

Natalia
@Adrian G

Czy istnieje możliwość pracy tylko kilka godzin w tygodniu i to w porach wieczornych/nocnych? Jak to wygląda? Jak z umową? Okres wypowiedzenia?

Ewelina
@Md

A na co jeszcze ma się tutaj swobodny i elastyczny wpływ? pytam bo padło tutaj wyżej sporo pytań na które niestety nie udzielono odpowiedzi a szkoda... I czy w przypadku jakiś niezgodności podczas współpracy to jak jesteśmy tutaj chronieni? platforma w to ingeruje jakkolwiek?

Patrycja

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z platformą freshview, jasne zasady, dają możliwość pozyskania nowych klientów. Jestem freelancerem z kilkuletnim doświadczeniem, przeżyłam wiele nieprzyjemnych sytuacji z klientami, którzy często nie chcą zapłacić za wykonaną pracę. Zawsze w takich sytuacjach pomagają i nie zostawiają samego, nigdy nie wykonywałam pracy bez wynagrodzenia, przy każdej okazji polecam znajomym. Mają na stronie duży ruch, pierwszego klienta dostałam w miarę szybko.

BAD

Pracuję tu już kilka miesięcy jako specjalista social media i jestem zadowolony z warunków. Atmosfera jest super, wszyscy (zarówno menedżerowie, jak i inni specjaliści) chętni do pomocy, wspomogą merytorycznie, a jak trzeba, to zrobimy też burzę mózgów. Zdecydowanie można się tu rozwinąć. Co mi się najbardziej podoba - pracuję ile chcę, kiedy chcę i skąd chcę. Oczywiście trzeba pilnować deadline'ów, ale wszystko można sobie spokojnie zaplanować z wyprzedzeniem. Wypłata pojawia się zawsze w wyznaczonym terminie, są premie, więc pod tym względem też ok. Na pracę dodatkową Freshview jest dla mnie idealny. Póki co nic mnie nie zaskoczyło in minus. Oby tak dalej :)

Firmę oceniam b. dobrze przede wszystkim ze względu na kontakt z Menadżerami, ich pomoc we wdrożeniu i na każdym etapie współpracy, jasne zasady (również wynagrodzeń i premii), możliwość szkoleń. W pracy można wykorzystywać w pełni swoje pomysły, a w razie potrzeby zawsze jest się kogo doradzić. Agencja ma ciekawych klientów z różnych branż. Proces rekrutacji był szybki i sprawny, zostałam wyczerpująco poinformowana o wszystkim. Jestem specjalistą Social Media, Freshview to mój 3 pracodawca. Jak do tej pory najlepszy.

Szymon

Z czystym sumieniem polecam pracę w Freshview. Wszyscy mili, życzliwi, pomocni. Kontakt z innymi pracownikami bezproblemowy. Wewnętrzny system bardzo przyjemny i prosty w obsłudze. Bardzo chwale elastyczne godziny pracy. Kontakt z klientem czy pracownikami odbywa się w dzień w godzinach 9-17, jednak jako specjalista PPC moge wykonywać swoją prace również wieczorami czy nawet w nocy. Daje 5 gwiazdek :) ⭐⭐⭐⭐⭐

Klaudia Z.

We Freshview pracuję jako Social Media Manager już od pół roku i bardzo cenię sobie przejrzystość warunków, procedur oraz przyjazną atmosferę w zespole. Autorski, firmowy panel zawiera wszystkie niezbędne instrukcje, które ułatwiają współpracę z klientami oraz stanowią kompendium wiedzy na temat obowiązków na podejmowanym stanowisku. Przyjazni Managerowie, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy z klientami z różnorodnych branż to największe plusy współpracy z Freshview :)

AdrianD

Szukałem pracy, w której mógłbym rozwijać swoje umiejętności, po kilkudniowych researchu, trafiłem na firmę Freshview, sam się zgłosiłem, odbyły się dwa procesy rekrutacji - obydwa procesy przeszedłem pozytywnie. Oceniając pracę po 6 miesiącach, mogę stwierdzić, że to poważana firma, z szacunkiem dla pracownika, to sobie bardzo cenię. Managerowie bardzo przyjaźnie nastawieni i pomocni. Współpraca układa się na każdym poziomie w zespole. Wypłaty na czas. Poza tym organizacja pracy jak dla mnie rewelacyjna, jest stworzony bardzo intuicyjny i praktyczny panel, który pozwala na komunikację z klientami, jak i również managerami. Wcześniej się z takim czymś nie spotkałem, i uważam to za wielki plus i pozytyw. Reasumując, jeśli ma się dobre podejście do sumiennego wykonywania swoich obowiązków, to z pełnym przekonaniem praca będzie sprawiała satysfakcję. Polecam freshview jako miejsce pracy i miejsce do rozwijania swoich umiejętności. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Agnieszka

Pracuje w FreshView od pół roku. Zanim ukończyłam studia bez problemu godziłam pracę i naukę. Kontakt z przełożonymi jest bez zarzutów nwet jeśli pracuje w nocy mogę liczyć na odpowiedź i rzetelną pomoc. Wszelkie pomoce, poradniki czy instrukcje to norma. Klienci, których obsługuje sa dostosowanie do moich umiejętności i preferencji. Platforma, na której pracujemy nieustannie sie rozwija bym ja i moi klienci mogli być spokojni o ich obsługę.

Specjalista Social Media

Na początek chciałbym powiedzieć, że pracę w tej firmie oceniam bardzo pozytywnie. Trafiłem do agencji Freshview 6 miesięcy temu. Jest to moja pierwsza praca w marketingu, jaką miałem okazję mieć po ukończeniu 5-letnich studiów. Po przejściu rekrutacji (quiz oraz przesłanie swoich projektów), zaproszono mnie na rozmowę online, która nie była stricte rozmową rekrutacyjną, tylko pierwszym spotkaniem z menadżerem, otwierającym naszą współpracę. Praca na moim stanowisku - Specjalista Social Media, odbywa się w pełni zdalnie. Praca jest elastyczna, od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17. Na co dzień pracujemy z klientami, tworzymy posty, kampanie oraz realizujemy własne pomysły, w oparciu o wiedzę i materiały klientów. Czasem oczywiście zdarzają się jakieś problemy, ale tak to zwykle bywa w branży usługowej, gdzie praca odbywa się w taki sposób. Po 3-4 miesiącach pojawiły się pierwsze premie. Firma daje pracownikom dostęp do bezpłatnych szkoleń, dzięki którym można się rozwijać oraz udoskonalać swoje umiejętności. Polecam każdej młodej, kreatywnej osobie, która wie co to dobry marketing, spróbowania swoich sił w Freshview :)

Dorota M.

Bardzo fajny, nowoczesny panel służący do kontaktu ze specjalistami i managerem zespołu. Wszystko jest pod ręką - wiadomości, grafiki, posty, projekty reklamowe - nie trzeba szukać w mailach. Naprawdę super opcja. Współpracę dopiero rozpoczęłiśmy, dopiszę opinię jak będą efekty.

Royal Blood

Pierwszy raz spotkałem się z takim procesem rekrutacyjnym. Telefon w piątek o godzinie 19.00 i od razu pytanie dlaczego mieliby mnie zatrudnić, nie mówiąc nawet jakie obowiązki są przewidziane na tym stanowisku. Po rozmowie miał być drugi etap rozmowy (przekładany 2 razy), do którego nie doszło, bo w krótkiej wiadomości dowiedziałem się, że już kogoś zatrudnili. Jeżeli praca wygląda podobnie jak proces rekrutacji w tej firmie, to musi być niezły cyrk.

Aleksandra
@Royal Blood

Niemożliwe, rekrutacja nie odbywa się u nas w ten sposób :)

Tajemnicza

Zero poszanowania czasu drugiej osoby, sami zapraszają do rekrutacji, a później zero odpowiedzi, nie jestem jedyną, która ma takie zdanie. Po co sami zapraszacie skoro później nie umiecie nawet odpowiedzieć?

Piotr Mioduszewski

Początki współpracy wspominam dość ciężko, chociaż nie ukrywam, że jesteśmy trudną branżą - technologia cnc. Na początku zadawano mi dużo pytań, musiałem wraz z zespołem dużą uwagę poświęcać na akceptację wysyłanych materiałów - artykułów na blog, postów. Nie sądziłem, że współpraca z agencją będzie pochłaniała na początku tyle czasu. Nie ukrywam też, że zastanawialiśmy się jakiś czas nad wypowiedzeniem umowy ze względu na pandemię, która bardzo odbiła się na naszym biznesie, a efektywnosć działań na początku nie była zadowalająca. Jednak przetrwaliśmy to, po kilku miesiącach można powiedzić "nauczyliśmy się" siebie nawzajem i życzę każdemu takiego zewnętrznego działu marketingu. Tak to właśnie mogę określić :) Korzystamy z usług SEO oraz Google Adwords. Zastanawiamy się dodatkowo nad rozszerzeniem współpracy, bo po roku widzimy, że czas który poświęciliśmy nie poszedł na marne. Pozyskujemy wielu klientów zarówno dzięki pozycjonowaniu przez stronę jak i przez reklamę, czyli to co zainwestowaliśmy zwraca nam się z dużą nawiązką i o to chodziło. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Złoty medal dla Opiekuna, który był dla nas zawsze pomocny i cierpliwy, a nie było łatwo .. :) Pozdrawiam cały zespół Freshview

@Piotr Mioduszewski

z jakim budżetem warto pana zdaniem wystartować w adwordsach? ile kontaktów miesięcznie mniej wiecej pozyskujecie z reklamy?

@Arek

Polecam po prosu sugerować sie tym co jest w cenniku, zaczynałem od pakietu start. ja tak zrobiłem i z czasem zwiększyłem pakiet na wyższy, z wiekszym budżetem, myślę, że to dobra strategia. Wartościowych kontaktów pozyskuje na stornie ok 15-20, co jest dla mnie optymalnym wynikiem. Czasami musiałem na chwile wstrzymywac reklamy..;) Chyba to też zalezy od branży, warto sie po prostu podpytać.

@Piotr Mioduszewski

Dzięki za info, napisałem na stronie i umówiłem się na spotkanie z przedstawicielem

@Piotr Mioduszewski

A czy pomagają w zakładaniu konta adwords? Załozą mi w ramach usługi google analitics? Nie widzę info na stronie ale inna agencja kazała mi wszystko dostarczyć

@Arek

Tak, ja dostałem klarowną instrukcję gdzie było pokazane co i jak, ale pamiętam że i tak konsultowałem się z Opiekunem w tej sprawie i mi pomagał. Analytics podłączyli mi w ramach obsługi, nie było problemu. Tak samo google tag menager

Anuszka

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną to porażka. Zero feedbacku i informacji zwrotnej, mimo zapewnień rekrutera o informacji bez względu na wynik rekrutacji. Szczerze, uważam że firmy, które nie są w stanie wykonać krótkiego telefonu czy po prostu napisać maila "Dziękujemy pani, ale nie jesteśmy zainteresowani współpracą z panią" nie szanują czasu osoby, którą zapraszają na rekrutację, często blokując może inne rozmowy bo ktoś czeka na odzew z tej akurat konkretnej firmy. Moje niemiłe zaskoczenie jest podwójne, ze względu na to, że dopytywałam dwa razy czy aby na pewno dostanę informację zwrotną bez względu na wynik rekrutacji. To nie jest 2002 rok, kiedy można było powiedzieć "odezwiemy się do pani". Nie jest to też pierwsza rekrutacja w moim życiu i owszem są firmy pokroju Freshview, które mają w nosie poinformowanie o negatywnym wyniku rekrutacji, ale jest coraz więcej firm, które nawet jak nie zapraszają na rekrutacje to piszą krótką informacje, że "dziekują za złożenie cv, ale tym razem się nie udało". Z taką informacją na pewno nie wraca Freshview. Słabo, tym bardziej, że jesteście agencją, której głównym celem jest komunikacja.

@Anuszka

Rozumiem, że jesteś rozczarowana, bo mnie się to też kilka razy przytrafiło. Z reguły firmy odzywają się tylko do tych którzy przeszli pozytywnie weryfikacje, a zapominają o odrzuconych. A tak na marginesie to o co pytali cię podczas rekrutacji? To był test, czy luźna rozmowa? Dowiedziałaś się ile płacą?

Anuszka
@Adam

@Adam. Można powiedzieć, że luźna rozmowa. Na samym początku miałam opowiedzieć o sobie, swoim doświadczeniu. Następnie rekruter zadał mi kilka pytań odnośnie GoogleAds i FbAds. Ostatnim etapem rozmowy było sprawdzenie umiejętności angielskiego tj. Odegranie scenki po angielsku. Cała rozmowa z rekruterem odbyła się zdalnie i była nagrywana, oczywiście za moją zgodą. Wyniki miały być do 2 tygodni. Jak już wcześniej pisałam nie dostałam żadnego feedbacku. Co śmieszniejsze, nawet na pracuj.pl gdzie znalazłam ofertę moja aplikacja dalej widnieje jako "rozpatrywana". Cały mój proces rekrutacji odbywał się 2 miesiące temu, więc nie sądzę żeby jeszcze "rozpatrywali" moją kandydaturę. Od tego czasu miałam już kilka innych rozmów i 80% firm dało mi feedback z rozmowy, co daje do myślenia. Ja już swoją pracę znalazłam i jestem z niej zadowolna. Nie zniechęcam do brania udziału w rekrutacji Freshview bo sama praca może i być fajna, ale traktowanie samego kandydata już nie do końca. Dla mnie firma pod względem komunikacji jest spalona.

@Anuszka

To faktycznie niezbyt grzecznie cie potraktowali. Dzięki za info. Szkoda, że nic nie powiedzieli o warunkach finansowych albo ewentualnych premiach, bo zamierzam złożyć CV, ale nie bardzo wiem jaką kasą zaproponują.

Monna
@Adam

Na początkowym etapie nie mówią ile się bedzie zarabiać. Dopiero jak sie przejdzie dalej.

Bartek
@Adam

Nie licz na wysoką wypatę. Ale też nie dają najniższej krajowej. Raczej tak pośrodku.

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Agency - Kraków

• Jak się pracuje w Fresh Agency?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Agency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Agency?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Agency
2.6/5 Na podstawie 82 ocen.

Fresh Agency