Opinie o Cafe Milano w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cafe Milano. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Cafe Milano o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cafe Milano w Chorzów

Agnieszka Nowy wpis

Ile w firmie cafe milano pracuje studentów ?

Prawda boli Nowy wpis

Tak zmieniła się tylko nazwa na Huta smaków nadal ten sam (usunięte przez administratora) Nieuczciwi ludzie się nie zmieniają znam takich co do dzisiaj pieniędzy nie dostali. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) szkoda czasu i nerwów.

Krzysztof Nowy wpis
@Prawda boli

Czy udało się wyjaśnić wszystkie sprawy? Pytam, ponieważ chcę ustalić, jak aktualnie pracuje się w tej firmie. Może coś wiesz?

Porobiony Nowy wpis
@Krzysztof

Dziś w ogóle jaka akcja. Słyszeliscie co wymyślili?

Czy coś zmieniło się w firmie? Dobrze się tu pracuje i warto aplikować?

roman

Rzeczywiście nawet komornik nie może ściągnąć zaległości z firmy Natal

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Cafe Milano się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
ppp

Wcale nie widać kto napisał pozytywne opinie w tak krótkim czasie ;) . Gratuluje kombinatorstwa każdy w swoim czasie pracując w tej firmie i tak przekona się jaka jest prawda. Żal mi tylko ludzi którzy pracują by przeżyć i potem nie mają nawet jak się obronić.

Byłem gościem na imprezie organizowanej w restauracji Milano. Super wystrój i atmosfera. Pyszne jedzenie a no i obsługa miła i obowiązkowa. Chętnie sam zorganizuje tam imprezę

Usatysfakcjonowana pracownica

Pełna komunikatywność w pracy , atmosfera przyjemna , pracownicy pomocni , zorganizowani , uśmiechnięci , mili - wszystko na plus. Lokal przepięknie urządzony, kuchnia urozmaicona , każdy znajdzie coś dla siebie. Szefowa przede wszystkim dbająca o dobro klientów jak i również o dobro pracowników , elastyczna , zawsze skora do rozmów , dogodzeń na rzecz dobra klienta jak i pracownika. Satysfakcja z pracy jak i ze skorzystania z usług zagwarantowana :)

karina

Dosc ładny lokal, ale kuchnia to nieporozumienie.Menu według imprezy zupełnie inne niz przedstawiono.Wędlina w postaci kiełbasy najtańszej niedobrej do tego gotowanej..ludzie tak juz się nie jada.Gdyby zrobiona była na grilu z cebulką ,to rozumiem.Do tego sałatka z ..oczywiście kiełbasy .Kto ustawia takie menu ,zero: ogórka,śledzika,jajka,sera do tego za 80 pln .Kolacja gorąca rolada dobra ,ok. Napoje bez ograniczeń, ale nie mozna było się doprosić o zwykłą wodę w dzbanku, której nie było na bieżąco ,przynoszono bez cytryny !DJ super, wielki plus.

Ness

Pracowałam tam dwa dni i podziękowałam. Nie dawno usłyszałam jak to kolejna osoba została oszukana przez Panią Aleksandrę Gąsior pseudo szefową, która robi przekręty na czym się da i oszczędza na pracownikach nie wypłacając im pieniędzy. Nie wiem jak można mieć tak skrzywiony kręgosłup moralny. Mam tylko nadzieje, że sprawiedliwość się o nią upomni.

Host
@Ness

Na podstawie strony gowork.pl zgłosilismy "ten" post na Policje z powodu pogwałcenia danych osobowych, w ciagu kilku dni otrzyma pani wezwanie na policje w celu wyjasnienia zaistnialej sytuacji. Pozdrawiam.

Zawiedziona

Na pierwszy rzut oka praca wygląda świetnie, ale niestety po krótkim czasie można zauważyć bałagan i brak organizacji, wszystko na wariackich papierach. Brak grafiku, umowy i wypłaty. Szczerze nie polecam.

gość

nie zatrudniajcie się w restauracji Cafe Milano w chorzowie batorym ul batorego 3 właścicielką jest P. Ola obiecuje gruszki na wierzbie a potem nie płaci ja już rok czekam na pensję-nie dajcie się omamić jak ja większej oszustki nie znam

Kelnerka
@gość

Pracuje w Milano i bardzo sobie cenię. Nie widzę powodu do oczerniania w taki sposób restauracji a tym samym szefowej. Uważam że jest dobra szefową, z którą zawsze wszystko można dogadać. Ogólnie fajna atmosfera. POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cafe Milano - Chorzów

Cafe Milano
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Serocka 3 lok. 26
    04-333 Chorzów