Opinie o Personnel and Media Solutions w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Personnel and Media Solutions. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Personnel and Media Solutions o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel and Media Solutions w Warszawa

Czytam właśnie ogłoszenie na ich stronie dla rerutera z językiem niemieckim. Interesuje mnie konkretnie Gdańsk. Mam doświadczenie i spełniam wszystkie inne wymagania, więc na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć? Ze względu na pracę biurową obowiązuje dress code? Jeśli tak, to dajcie znać jaki.

A coś więcej powiesz? W jakich widełkach mieści się tu wynagrodzenie, firma dobrze płaci swoim ludziom? A jak wygląda kwestia umów? Trzeba przejść okres próbny zanim dostanie się umowę na jakiś dłuższy czas? Skoro tak chwalisz pracodawcę to może dają dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin pracownika? Bo wiele razy już spotkałam się z czymś takim w spoko firmach.

kandydat Nowy wpis

Witam mieszkam w Danii 25 lat . i znam perfekcyjnie j. duński , komunikatywny angielski, jugosłowiański i podstawy greckiego. Oczekuje pracy w Pl. w związku z planowanya przeprowadzka do Pl. pozdrawiam Beata Olsen

Poznań to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Biurowy? Co powiecie o pracy w firmie Personnel and Media Solutions?

Personnel and Media Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekun Klienta dla LINII LOTNICZYCH – GRECKI+ ANGIELSKI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Karo

Długo mieszkałam w Niemczech więc niemiecki znam perfect. Praca Wpisywanie - danych w języku niemieckim, zaintrygowało mnie to ogłoszenie. Ogłoszenie jest dość krótkie i mówi wyłącznie o umowie o pracę i dłuższej współpracy, a z kasą jak? Benefity na tym stanowisku też się jakieś znajdą?

dear sir

If you have any suitable job for me please let me know.

Antosia

Cześć, napisze ktoś jakieś info o rekrutacji online na stanowisko Customer Specialist with German?? Skoro rekrutacja jest zdalna, to czy umowę podpisuje się też niestacjonarnie? I ile czasu taki proces rekrutacyjny trwa?

Witam, proszę o informację jak wygląda rekrutacja i ilu jest etapowa. Dziękuję.

@Adam

Dzień Dobry,proszę o kontakt z działem HR na jobs@personnelandmedia.com odnośnie jakiej oferty jest pytanie - kazdy z naszych Klientów określa to indywidualnie

Jolanta

Co to znaczy "niech zaczną płacić"? Chodzi Ci o to że małe kwoty teraz płacą czy są jakieś problemy tak ogólnie z wypłatami? Ile tak na start można tu mieć tak w ogole?

Agnieszka

Pracował ktoś jako junior admin w firmie i może powiedzieć o konkretnych zarobkach, jakie proponują? Bo w ogłoszeniu, które dali, jest to dosyć rozmyte. Napisali „max” 11 tys. A realistycznie ile płacą? Jakaś podstawa jest?

dlaczego

proszę o informację dlaczego do mnie nikt nie oddzwonił zostawiłam swoje cv i nic

kandydat

plusy: dobry onbording, super komunikacja i feedback, podają stawki lub je przekazują od razu - za to szacunek mój duży minusy: nie można się dodzwonić tylko przez linki lub fb,

Agata
@kandydat

O, super, że wreszcie coś pozytywnego. Ten dobry onboarding, co to właściwie konkretnie oznacza? Ile trwa ten proces? I jakie szkolenia wtedy są oferowane? Chciałabym więcej o tym okresie wdrożeniowym.

Praca

Szukam pracy z językiem szwedzkim. Czy wymagane jest jakieś konkretnie wykształcenie/doświadczenie? Czy jest również praca dla mniej doświadczonych osób? 1.5 roku pracowałem w banku

Sylwia Z.

agencja pracy - polecam

@Sylwia Z.

Jaką masz dzięki nim pracę i jakie zaproponowali warunki zatrudnienia? Rozwiń z jakiego powodu polecasz.

kandydat

mam pytanie o spedytorów międzynarodowych, znowu widzę ogłoszenie ale nikt do mnie nie dzwoni, dlaczego ?

Rekruter PMSolutions
@kandydat

Niestety nie podał/nie podała Pani swoich danych więc trudno będzie to na tę chwilę zweryfikować Prosimy o kontakt z działem HR jobs@personnelandmedia.com

Cześć, jak to jest z premiami? Czy są one realne?

Bożena
@Anna

Nie mam pojęcia. Wiesz może na jakie wynagrodzenie tak ogólnie można tu liczyć? No i czemu akurat o premie pytasz?

Tadek

nie z bardzo rozumiem ich profilu strasznie dużo tych ogłoszeń na stronie mają, część już nie aktualna, ale trzeba im przyznać że jak coś maja to się ze mną kontaktują i oferują jak nie chce to koniec ale czasem polecam znajomych i odpalają %.

Bożena
@Tadek

Tadku, ten % który dostajesz za system poleceń pracowniczych to dostajesz od razu czy pracownik musi przepracowac np pól czy rok w firmie ?

Rekrutacja do wsparcia z IT z SQL sama oferta kiepska, nie zaakceptowałem bo tak było 5 brutto to jakieś śmieszne pieniądze są, potem był jeszcze jeden telefon z inną ofertą, bo mają mnie w bazie i powiem szczerze że nie spodziewałem się, ale mam i pracuje w IT już a o to mi chodziło i za 7 a nie jak wtedy. Wiec tak polecam bo dzwonią bo informują a nie tylko daj CV i potem zero kontaktu

@Andrzej

tylko ciekawa jestem czy mają tak mało chętnych, że powracają do wcześniejszych zainteresowanych...? a ta druga oferta to jaka konkretnie była, bo napisałeś, że inna

na TAK!

Pani oddzwoniła - niestety nie dostałem się ale jedna z nielicznych firm która ma odwagę o tym poinformować!! . Jakby co to aplikowałem na DEVOPS, to praca zdalna i spoko wynagrodzenie bo w tym przypadku 180 na h

Jerzy
@na TAK!

Czemu się jednak nie udało? Za mało doświadczenia?

Marysia

Przesłałam CV na Analityka do banku. Wszystkie informacje były zgodne z otrzymaną ofertą - agencję polecam Marysia

Agnieszka
@Marysia

Co Ci zaoferowali na tym stanowisku? Jeśli to żadna tajemnica oczywiście :)

@Maysia
@Agnieszka

obecnie na start 4500 po okresie próbny już 1 więcej

Rekruter PMSolutions
@Marysia

Dziękujemy za pozytywną opinię

@@Maysia

I potem szklany sufit czy z czasem się dalej zwiększa?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel and Media Solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w Personnel and Media Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel and Media Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel and Media Solutions?

Personnel and Media Solutions
4.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • ul. Młynarska 39 lok. 132
    05-500 Warszawa