Opinie o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elstar Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Fik

Mieli pretekst żeby uciąć stawki i to od razu zrobili A do starych już nie wrócą. Zleceń podpisali dużo dlatego chcą żeby robić po 10 i soboty. Jak ludzie zaczną odchodzić to zaproponują 2 zł więcej. Dlatego wszyscy razem nie pozwólmy na to!!!! Mimo obniżenia stawek pracujemy dalej to oni dalej będą nas straszyć. Ale do czasu!!!! Teksty że na wasze miejsce znajdziemy ludzi z Internetu (za płotem już czekają) skończyły się. To się na nich odbije.

Trzymać się razem i nie pozwolić na takie (usunięte przez administratora)metody oni więcej stracą jak zaczną się terminy epidemia jest tylko pretekstem dla pseudo biznesmena żeby (usunięte przez administratora)ludzi

Anomim

Zebranie na dołku w sprawie -25% do wyplat, Jankowski jak zwykle nie na temat może tak może tak, Ślepy w tej masce, też nic ciekawego nie miał do powiedzenia, gwarancji nie dają że stawki wrócą, do każdej roboty muszą dokładać, no ale to nic nowego, dobrze że chociaż kilka chłopaków ma odwagę coś powiedzieć, bo reszta tylko po cichu do siebie i stoją jak te(usunięte przez administratora)w porzeczkach.

Józek

Myślałem że Elstar to porządna firma... Ale teraz wiem że trzeba stąd uciekać. Tu nie ma przyszłości. Po takim czymś nie można dalej pracować z oszustami.

@Józek

To są (usunięte przez administratora) okradli ludzi ze stawek bo jest kryzys a jednocześnie chcą żebyśmy pracowali dłużej i w soboty jak można być taką gnidą

Dlaczego usuwasz gnido wpisy czy (usunięte przez administratora) jest wulgarnym słowem ? czy może firma płaci ci za to ? Popierasz w ten sposób złodzieja dorabiającego się na krzywdzie innych

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Dyro

Witam Panów. Dzisiaj byłem w pewnej firmie, która robi scrubery - dopiero wróciłem... Niedaleko nas - z Pszczółek. Zrobiłem próbki na allou i SMO. Powiedzieli mi, że jak im wejdą zamówienia na scrubery - do końca przyszłego tyg. będą wiedzieli, to po tym,  co pokazałem sami powiedzieli stawkę - 48zł/h + 300 zł miesięcznie na dojazd. Pytali się, czy u nas jest więcej takich jak ja... opowiedziałem o brygadach, która co umie i za co jest odpowiedzialna przy scruberach i wezmą nas z miejsca... naliczyłem 8 osób wśród nas, za które nie będę się wstydził... oby wygrali !

Betmen
@Dyro

Witam.Wiem to dobra firma, tam można pracować kasa wszędzie lepsza niż na Elstarze. Rockfin w Malkowie też  potrzebuje ludzi 40 - 45 zl. na lape.

Men

Nie ma słów na to po prostu.Elstar wpadł w błoto w moich oczah.Musimy walczyć, tak nie może być!!!

Panowie tylko razem praca po 8 h jutro biuro i dołek ma pisać listę zobaczymy czy tak będzie czy to tylko plotka

Lizus Elstaru

Panowie, mam wspaniały pomysł !!! Nasz zarząd jeszcze na to nie wpadł, aż dziwne !!! Pomóżmy im !!! Jutro zrobimy listę, kto ile ma dzieci i dobrowolnie oddajmy 500+ !!! Przecież, to niczym się nie różni od kradzieży naszego ZUSU!!! Zróbmy to ku chwale Elstaru, ochronimy wtedy miejsca pracy, to jest myśl, a nasz szefuncio będzie miał na kolejny samochodzik !!! Czyż nie jestem genialny :) !!! (usunięte przez administratora) !!!!!!

Bajosz

Firma elstar jest tylko ładna w nazwie,teraz robi coś takiego jak kiedyś Janosik tylko że oni zabierają biedniejszym A dają bogadszym -czyli(usunięte przez administratora) kupi sobie następne auto do kolekcji,nikomu nie patrzę ile zarabia ale weźcie sobie pomyślcie zaczyna się od takich rzeczy jak zabranie 25%od stawki później będzie (usunięte przez administratora) za miskę ryżu tak jak to premier powiedział, czy pracownicy na produkcji nie możecie powiedzieć NIE!!! ,walcie się!!,można się zebrać w grupę która może pokazać im np nie przyjść do pracy przez parę dni i wtedy im kopary opadną ale wiem parę ludzi sie zgodzi reszta się wyłamie bo to tak jest z Polakami, pseudo rząd pluje nam w twarz a my jak takie owce które można ogolić do zera

Prawda

Panowie poczekajmy jeszcze trochę, robota w końcu ruszy A wtedy my pokażemy warunki. Wszyscy razem solidarnie do 14, bez sobót bez nadgodzin i zobaczymy komu będzie zależeć szybciej. Razem w jedności chlopaki

Montery j.....

(usunięte przez administratora) jednocześnie każą pracować więcej godzin ciekawe jak tam MZ ty im nic nie obcieli zakrzewski bysobie na to nie pozwolił a sarenka mu nic nie podskoczy bo się boi tragedia się robi wyzysk i (usunięte przez administratora)

Lepik

Panowie to jest tylko pretekst żeby nas okraść pracy jest bardzo dużo u nas Jankowski już chodził i mówił że po świętach będziemy mogli robić dłużej zlodziejstwo to są metody nowego dyrektora z cc spolu wyciskac z pracownika ile się da tak tam robił dlatego go wykopali bo mało firma nie upadła

Kumaty

Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier powiedział "To nie jest wojna, ale próba naszego człowieczeństwa". Elstar już w pierwszym tyg. pokazał twarz i swoje "człowieczeństwo". My jesteśmy tylko kosztami...:( Jeszce raz o tym piszę - co z etatowcami??? Im państwo nie daje i wam głupio zabrać... bo nie macie argumentów !!!! Jest robota !!! Kebab to durny, na spotkaniu mówi że jeszcze przez 3 miesiące (czytaj ile czasu państwo będzie dawało ZUS -4,5,6 miesięcy ???) będziemy pracowali na -25% i to dla naszego dobra.... Czy myślicie, ze my debilami jesteśmy. Teraz zostaniemy, bo niema pracy - ale będziemy pamiętali. Jak tylko wejdą zamówienia, to wracamy do normalnych stawek, bo inaczej będze nieciekawie dla firmy.

Znajomy
@Kumaty

Ariel i Masłon tylko na to czekaja, zaraz dadzą więcej ludzi po 50 zł na godz i dla nich kasa będzie, a nam zabierają 25 %

Dzisiaj w tv podali że tarczowa 2.0 daje większym firmom jesli wykażą spadek obrotów o25 % możliwość otrzymania kredytów do 20mln zł na bardzo niski procent z możliwością całkowitego umorzenia. O to panowie chodzi tylko o to zlodziejstwo na każdym kroku pracujcie za mniejsze stawki ale dłużej i w sobotę bo terminy przecież my nie odczulismy narazie żadnych skutków epidemii bo pracy jest dużo trzeba być ostatnią(usunięte przez administratora) żeby tak wykorzystywać sytuację i tak potraktować ludzi jeszcze na święta

Kumty

... jaki to ma związek z naszymi obniżkami ??? 25% mniejszych obrotów , a nie kosztów. Jak nie będzie zamówień, spadną obroty i wtedy mogą wziąć kredyt. ...ale jak spadną obroty,,,,,a chyba jeszcze nie spadły, bo robota jest.

Kumaty

Pomyślcie, jakby było źle to etetowcą też by zabrali, są do tego narzędzia - tarcza antykryzysowa na to pozwala. NIe zabrali (UKRADLI), dlaczego ?? Bo nam na działalności niby państwo daje ten zus, czyli nam w kieszeni tyle samo zostaje.... (usunięte przez administratora) etatowcą jak nie zabiorą to dowód, że tylko chcą nas okraść z ZUS. Już chyba ich sumienie rusza, że im nie zabrali... ale to dowód na to że nas OKRADLI !! KS., BR, GZ i SR - (usunięte przez administratora) !!!!!!

Jajo
@Kumaty

25% zabrali nam a jak nam się nie podoba to wtorek mamy napisać wypowiedzenie i spier.... Panowie damy radę niech się robota zacznie to my ich wydymamy. A poza tym to my faktury wystawiamy więc jak nam nie zapłacą to można ich podać do sądu. To są (usunięte przez administratora)

LepikSpawacz

Sarenka, ty złodzieju. Nawet twuj szfagier ma ciebje dość. To twuj pomysł żeby nas okrasć o zus. Kebab ty tempaku, na zadne pytanie nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie. Jak wejda zamuwienia to przez 3 miesiace bedziecei nas okradać z zus. Rosnows... na kszywdzie ludzi zbudowales swoj majątek, jak możesz na to pozwalać ?????

Welders

(usunięte przez administratora) robi robotę. Minus 25 procent dla ludzi i premia dla siwego wpada. Branie ludzi na strach że nie będzie pracy cala polityka zakladu "nowego i czystego"

Jakie są mocne strony pracodawcy Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Jola

Potrafią cie mocno okraść

zyx

@J serio tak was potraktowali w takim czasie? I co odpowiedzieli na pytanie dlaczego tak robią?

J

Właśnie w ostatnich 3 dniach dowiedzieliśmy się że tracimy 20% godzin pracy następnie 25%ze stawki bo jest koronawirus Ale projekty są zawarte wcześniej za te same pieniądze . Na pytanie dlaczego...przecież nie będziecie przez 3 miesiące płacić zusu. dostaliśmy od państwa (pierwszy raz) i (usunięte przez administratora) elstar nam to zabiera, na pytanie co będzie później,,,mają w nas (usunięte przez administratora).....zresztą jak cały czas (usunięte przez administratora) więcej za niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Elstar Engineering Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elstar Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elstar Engineering Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Elstar Engineering Sp. z o.o.