Opinie o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elstar Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Były

SiemA I co słychać na ba.jzl.....u? Ile teraz płacą,? Działalność W instal.... 50zł tig W aucie..... 45 tig Ekstra było 35 do 40 tig Studzienna 50 tig Innych info nie mam Proszę was koledzy napiszcie ile elsra...traż płaci zwalczmy chorą zmowę milczenia na temat stawek w tym smutnym jak (usunięte przez administratora) mieście :D będziecie cicho siedzieć to nic nie wskuramy tak jak w naszym chorym państwie każdy siedzi cicho zamiast roznieść tą choło.t... Więc apeluje i piszcie proszę was. Dziękuję (*#*)

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Księgowa w Elstar Engineering Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Ja Nowy wpis

Dość długo jest dostępne ogłoszenie. Zastanawiam się nad złożeniem dokumentów. Może już ktoś był na rozmowie albo tam pracował w księgowości i może coś powiedzieć.

Hej :) Obserwuje firmę od dłuższego czasu i widzę że pojawiła się oferta pracy dla mnie. Pracował ktoś lub nadal pracuje jako Inżynier Procesu? W ofercie wszystko ładnie brzmi, a jak praca w rzeczywistości wygląda? Super by było poznać jakieś plusy i minusy. Widełek nie podali, co mnie trochę zmartwiło, bo chyba nie wróży to nic dobrego? :P Obym się mylił. Te projekty, przy których działacie sa faktycznie aż tak duże? Czy firma trochę przesadza? Wspominają też o kursach i szkoleniach. Był ktoś na jakimś ostatnio?

Były Nowy wpis

Rysiek

Jest oferta dla samodzielnego księgowego. Trzeba mieć kilkuletnie doświadczenie i najlepiej certyfikat samodzielnego księgowego. A jest tu ze szkoleniami? Wysyłają jak zmieniają się przepisy w podatkach czy trzeba samemu się douczać? Chętnie posłucham osób które już pracują w księgowości.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
XXX

W imieniu załogi dziękuję Panu Jarkowi za współpracę. Boże miej w opiece ludzi i firmę w której teraz będzie pracowal

@XXX

Czemu tak piszesz? Co Ci aż tak nie pasowało?

Hahah
@Witold

XDD

Czy zdarzają się nadgodziny w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Maxim

Tak, szczególnie teraz, gdy mamy masę projektów to pracujemy w nadgodzinach.

@Maxim

A czego dotyczą te wszystkie projekty? Nadgodziny są zgodne z KP wynagradzane? ;)

Maxim
@Jolanta

Projekty zgodne z profilem firmy, nadgodziny zgodne z KP, dziwne pytania, czyżby z PIP jesteś?

@Maxim

A to oni by tak na forum pytali? :o Nawet bym na to nie wpadła.xd Jakoś za dużo nie widzę tutaj opinii odnośnie biura, tam w porównaniu z magazynem standardowe warunki panują?

TIGowiec
@Jolanta

W Base Group szukaja spawaczy a tutaj kasuja posty :-)

@TIGowiec

Tak? A które i dlaczego? A tutaj u nich to co robiłeś jak jeszcze pracowałeś?

Pytanko

Otrzymałem ofertę na magazyn. Mógłby ktoś się wypowiedzieć o tym dziale? Czy wszędzie taka sama ..ujnia?

@Pytanko

Wszędzie jest tak samo, praca na działalności gospodarczej za najniższą stawkę

Olek
@Pytanko

Chłopie pogadaj z pracownikami, zarobisz około 3tys na działalności z takimi wymaganiami, bez urlopu, bez chorobowego, w każdej innej firmie zarobisz na najniższej krajowej tyle samo i będziesz miał urlop, socjal, ta firma była na topie 15 lat temu, a teraz to dno, od roku juz tu nie pracuje ale mam kontakt z ludźmi i wiem co się dzieje

Bambaryla
@Olek

W BASE szukaja dobrych spawaczy TIGowych

Iza
@Bambaryla

A tutaj nie? Gadamy o tej firmie w końcu

@Iza

Szerokiej drogi :) chyba ze menago chcą Rollercoaster :)

TIGowiec
@Bambaryla

Tylko BASE Group duzo projektow $na czas

Lidia
@Olek

No ale jak masz działalność swoją to sam decydujesz o tym kiedy masz urlop, czy nie? Chyba szef wówczas nie może w to wnikać?

Wszyscy płaczą jak jest w firmie . nikt nie wspomina idzie na bok w plecak odpadu z nierdzewki a pozniej na wakacje i nowy samochod starcza. Smiech na sali co wy tam robicie . banda wiecznych placzkow ze elstar im nie chce dac podwyzki

@Anonim

Bez komentarza niewiem jak można być takim frajerem żeby na kolegów takie rzeczy gadać widać komu palca w (usunięte przez administratora) trzymasz nara

Beata

na kolegów? a koleżanek tam nie ma? pytam z ciekawości, może bym się zatrudniła...

Sebix&janusz

Do czego doprowadził Pan Sebastian kierownik że w ciągu 2 lat ze 100 pracujących na hali zostało tylko 30 ? I że stawki pozostają te same a wszystko idzie do góry . Podziękować tylko dla kierownika jak motywuje farmazonem pracowników

Tttt

Bo to skunks ten kierowniczek fura jezdzi cholera wie gdzie i pierdzieli bzdury on wogole nie powinien być kierownikiem tylko zwykłym robolem (usunięte przez administratora)

@Tttt

Rozumiem że ty byś pracował lepiej? Czemu nie założyłeś swojej firmy? ;d

Mazur

Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmieMożliwość rozwoju i wzbogacenia doświadczenia zawodowegoNiezbędne narzędzia do wykonywania pracyPrzyjazną atmosferę pracy (usunięte przez administratora) padłem ze śmiechu

@Mazur

Jak Ci tu tak źle to zmień pracę. Jest wieli innych lepszych firm.

@Mazur

Nic z tego nie ma co wypisałeś? :D A, @Nowy - to tak nie działa, jak coś jest źle to się mówi o tym a nie zamiata pod dywan i zmienia pracę po cichu.

Czy w Elstar Engineering Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Są na gorsze

Fik

Zmiany są takie że mają nowego brygadzistę gołębiarza który nie ma pojęcia o robocie i zarządzaniu ludźmi,wie tylko jak godziny nabijać i zastraszać ludzi.

Znajomy

Ten zakład już powoli przestaje istnieć, Panie SR obudź się Pan, pogadaj z ludźmi a nie tylko tabelki tabelki i tabelki

@Mazur

Dlaczego uważasz że zaszły zmiany na gorsze? Co takiego się zmieniło?

@Witold

Witold, jesteś pracownikiem firmy, to chyba wiesz co tutaj się dzieje, no chyba że jesteś z zarządu to dla ciebie jest wszystko super

@Mazur

Nie, nie - nie jestem pracownikiem :) Jestem ciekaw czy warto tu pracować, a te wpisy nie napawają optymizmem. Dlatego pytam co tu się zmienia na gorsze konkretnie.

HRmenager

Widzę Waszą złość i ją rozumiem, ale chciałbym dowiedzieć się abstrahując od całej sytuacji, czego oczekujecie od firmy Elstar Engineering? Co Wam nie pasuje w tej firmie? Co byście chcieli zmienić? Czekam na Wasze odpowiedzi.

Znajomy

Powrót do stawek

XXX
@HRmenager

Może zmienić dyrekcje skoro rządzi już rok czasu i nie widać żadnej poprawy w firmie, bo zawsze wszystkie nie powodzenia są winą ludzi z produkcji za mało za wolno za długie przerwy

Lepik
@HRmenager

Oczekuje od firmy i ludzi nią rządzących trochę człowieczeństwa, nie mozna jak ostatnia gnida dwa dni przed świętami oznajmić ludziom spędzonych jak bydlo na placu że zabieramy wam 25% stawki bo jest mało pracy a poza tym państwo wam odda a za chwilę kazać im (usunięte przez administratora)szybciej bo terminy i pracować po 10h i w sobotę. Żadna firma w elblagu i okolicach nie zrobiła takiego (usunięte przez administratora) swoim pracownikom

Zus
@HRmenager

Co to za pytanie. Przecież cała sytuacja w firmie została przedstawiona i szczegółowo opisana. Bardziej zrozumiałe co nie pasuje nie można ująć. Administrator na siłę chce uzyskać jakieś pozytywy? Właśnie prawdziwe oblicze pracodawcy wychodzi w takich sytuacjach jak ta teraz. Żadnego wsparcia tylko ucisk i okrojenie stawek pod pretekstem pandemii, pomimo pełnego obciążenia produkcyjnego.

Spawacz
@XXX

A kto rządził jeśli można wiedzieć czyżby (usunięte przez administratora)i nic nie zrobil

Czarodzieje
@HRmenager

W Elstarze wszystko jest ok ???? można (usunięte przez administratora)do domu co się chce i jak masz fuchę do zrobienia to też ja zrobisz bo kierownik pozwala więc nie jest źle tylko te stawki i podwyżki nie dla wszystkich ????

T.T

guzik dalej tam zyje?

Ciekawy

A co się stało z dyrektorem produkcji (usunięte przez administratora)

Fik

Firma pokazała że ma gest.....daje podwyżki dla pracowników po 2 latach od 1zł do 2 zł brutto . Tylko dziękować

grzegorz680229@o2.pl

Firmą Elstar Zarządzają ludzie nie kompetentni pracownicy zarząd robią w Bambuko jak nic. Jak chcecie podpowiem wam co trzeba zrobić weście w końcu pracowników za pysk i wtedy zobaczycie poprawą pracy tych ludzi.

J

Ja tu widzę że wszyscy na ten Elstar narzekają,a na (usunięte przez administratora) filmiki non-stop nowe się pojawiają. Kto ma czas w pracy to nagrywać no i kto na to pozwala. No i podobno jest zakaz fotografowania. No ale co reżyserowi też się należy

Bambaryla
@J

A gdziente zdjecia badz filmy mozna zobaczyc?

Fik

Nie ma jak w elstarze nic nie robić A pieniądze brać. Dla niektórych spędzanie czasu A nie praca. Nie ma kto zarządzać na hali to niektórzy robią co chcą albo nic nie robią. Aby kasą się zgadzała.

Jajo

Widzę że w elstaze nic nowego nowy kierownik już dupy daje tylko szybko szybko. Panie Jarku niema kasy na kwiaty dla pracownika wie Pan co pracownicy się składają a Pan mówi że kasy nie ma masakra

Gandalf
@Jajo

Produkcja zero szacunku dla nas jaruś Pocałuj nas w (usunięte przez administratora) i paczki na święta włóż sobie w (usunięte przez administratora) masz Sławka pilnuj jego co robi a nie mu płacisz 7000zl na rękę na umowę a my robimy na działalności. Nic nie robicie tylko kasę wam dają z nic a my zapierdzielam jaruś już nie długo i będzie won bo się nie nadajesz do niczego

Fik

Firma z długoletnim doświadczeniem i na tym koniec.Nic dla pracowników,...... aby zapchać swoją kieszeń .Dyrektor, majstrzy A szczególnie technolog zero pojęcia o robocie, ale co tam jakoś idzie !!!Może zacznijcie szanować pracowników bo to dzięki nim macie dochody.

Zostaw merytoryczną opinię o Elstar Engineering Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elstar Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elstar Engineering Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Elstar Engineering Sp. z o.o.