logo Elstar Engineering Spółka z o.o.

Elstar Engineering Spółka z o.o.

Elbląg

Opinie o Elstar Engineering Spółka z o.o.

profesor chaos 2016-08-06 22:51
a co w końcu z tą rekrurtacją na stanowisko w Technolog ds. produkcji konstrukcji ze stali nierdzewnej we w tej firmie? nibyn jest w internecie ciągle widoczna ale ja już nie wiem czy jest nadal aktualna czy nie, chaos
Joanna 2017-05-26 11:54
Chciałbyś pracować jako Monter rurociągów i konstrukcji nierdzewnych? W Elstar Engineering Spółka z o.o. obecnie znajdziesz zatrudnienie. O co chciałbyś zapytać obecnych pracowników firmy?
Chętnie usłyszymy również od osób już zatrudnionych. Jak wygląda praca w tym dziale? Czego mogą oczekiwać nowi pracownicy? Jak wygląda proces wdrażania ich do pracy na nowym stanowisku? Twoje doświadczenie z pracy w Elstar Engineering może być bardzo pomocne, dla osób które wahają się nad przesłaniem swojego CV.
profesor chaoss 2017-06-30 20:53
Ciekawe dlaczego nikt tutaj się nie wypowiada na temat ELSTARU??? Strach? W sumie to elita, która ma dużo do powiedzenia na Elblągu. Może ktoś w końcu prawdy trochę napiszę o nich i o spółkach w parku przemysłowym. Forma zatrudnienia (samozatrudnienie) i inne mankamenty. Jeszcze ostatnio zatrudnili magika Nikodema Dyzmę z AIC, który im naobiecywał, że z firmy eldorado i korpo zrobi. Szkoda, że nie wiedzą jak on faktycznie działa. Krasomówstwo i pijar nie zastąpią kompetencji twardych. W AIC narobił takiego zamieszania, że kompetentni ludzie pouciekali z kluczowych działów, wzrosły reklamacje i dużo by jeszcze pisać na temat wałków, itp. W końcu prezes w Gdyni zorientował się i kazał mu spakować kartonik, on myślał, iż na tyle oczarował prezesa, że będzie miał całkowicie wolną rękę. Jednak prezes głupi nie jest :))
Joanna 2017-07-04 12:05
@profesor chaoss
Rzeczywiście, na chwilę obecną mało osób wypowiada się na temat pracy w firmie. Może więc Ty mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat mocnych stron Elstar jako pracodawcy oraz tego, co w firmie nie do końca dobrze jeszcze funkcjonuje. Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad pojęciem pracy właśnie w tej firmie.
Obiektywny 1 2017-07-26 20:36
Rzeczywiście, to Pani Joanna pewnie jest z kadr ELSTAR-u. Na razie to; tam za wiele nie funkcjonuje poprawnie, a zapewne ktoś chce podratować dobry wizerunek firmy. Nie ma również dobrego HR-u. Mocne strony może będą w przyszłości, bo firma wychodzi dopiero z tzw. "garażowej roboty". Właściciele nie są w sumie złymi ludźmi, ale może ufają za nadto tym, którym akurat nie powinni. Młody właściciel, który teraz zarządza, nie jest techniczny, dlatego lepiej powinien sobie dobrać menadżerów. Pracownicy muszą mieć poczucie bezpieczeństwa, bo jak ktoś utożsamia się z firmą, to daje z siebie wszystko, a piękne słowa propagandy można sobie wsadzić między wiersze.
Andrzej 2017-08-08 16:44
Ta dyskusja nic nie wnosi do poinformowania o czymkolwiek przyszłych pracowników.
Jestem zainteresowany firmą i chciałbym dowiedzieć się od osób tam pracujących czy warto.
Jak podchodzą do świeżych pracowników? Czas pracy? Zarobki? Mógłby ktoś coś więcej wnieść w tej rozmowie?
Uczciwy 2 2017-08-11 16:54
Odp dla Andrzeja:
Nie warto, bo maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na maxa i nie ogarniają produkcji. Ogólnie słabo ogarniają cokolwiek. Jak będziesz się dogadywał na stawkę z Jankowskim, to zostaniesz wydymany. Większość dobrych ludzi z warsztatu już uciekła, także wszystko na temat:)
Zostaw swoją opinię o Elstar Engineering Spółka z o.o. - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elstar Engineering Spółka z o.o.