Opinie o BiaMediTek w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BiaMediTek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BiaMediTek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BiaMediTek w Białystok

@byłypracownik

Niestety jest to najgorsza firma, w której dane mi było pracować. Brak szacunku do pracownika. Nie istnieje coś takiego jak work-life balance. Szukają ludzi, którzy chcą poświęcić się w stu procentach (a nie tylko w godzinach pracy) Atmosfera jest toksyczna, traktowanie z góry, królują "układy i układziki". Jeżeli nie "słodzisz" i "nie podlizujesz się" nie możesz liczyć nawet na minimum ludzkiego traktowania. Mam tu przede wszystkim na myśli Panią M.K. Szczerze nie polecam.

Opinie

Witam Ostatnio na stronie pracuje.pl pojawiła się oferta na stanowisko inżyniera serwisu. Czy ktoś z Państwa ma wiedzę jak wygląda praca na tym stanowisku, mianowicie czas pracy - elastyczny czy to oznacza że jesteśmy w pracy praktycznie cały czas czy też pozwala na faktyczne dostosowanie grafiku w miarę możliwości do własnych potrzeb. Rozumiem że praca w serwisie jest związana z nadgodzinami i jak sprawa wygląda w tym przypadku? Czy nadgodziny są wypłacane za czas pracy wyłącznie u klientów czy dojazdy również wchodzą w poczet czasu pracy. No i podsumowując oczywista kwestia zarobkowa, czy płace w serwisie są "godne"? Czy nadgodziny są wypłacane czy do "wybrania". Proszę o rzetelne informacje.

StefanD
@Inżyniery srerwisu

Teraz jak Zdzisław odszedł na emeryturę a za chwilę Andrzej i Pan Sławek to ciekawy jestem jak to będzie z tą diagnostyką i zabawą w naprawy. Ale poznanych ludzi i nabranego doświadczenia niczym nie zastąpisz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie zarobki można oczekiwać na stanowisku specjalisty ds. przetargów? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Doma Nowy wpis

Hejka. Czy podczas rekrutacji na specjalistę ds. marketingu można się spodziewać jakiegoś zadania lub czegokolwiek? Niby wymaga się doświadczenia z realizacji działań i projektów ale nie jest wskazane wprost jakich i ile stażu potrzeba. wpłynie od na podstawę?

Larysa Nowy wpis

witam, miałam problem z odszukaniem oferty dla przedstawiciela. Czy są oni obecnie przyjmowani? posiadam doświadczenie w branży medycznej, będąc a stronie w karierze wypatrzyłam różne benefity, które są oferowane, ofert jednak nie było. zna ktoś może warunki finansowe jakie w tym roku są oferowane?

Kudłaty Nowy wpis
@Larysa

Daj sobie spokój, firma krzak i toksyczna. Szkoda zdrowia.

Opinie

Zuzanna
@Opinie

I jak tam? Udało Ci się może wysłać tam cv? Jaka była odpowiedź?

@Opinie

Czas pracy jest elastyczny i możesz sobie go dostosować jak chcesz - sam się umawiasz z klientami. Z tym że sprzętu jest tyle i tak rozsiany po szpitalach że właściwie w pracy jesteś cały czas. Za nadgodziny masz ryczałt wliczony do podstawy więc niezależnie czy zasuwasz całą dobę czy 8h - zawsze ten sam ryczałt Są delegacje - rozliczane uczciwie - więc w tym przypadku jest OK. Dojazdy są traktowane jak czas pracy. Co do wynagrodzenia - każdy ma swoje wyobrażenie :godnej płacy" ale szału raczej nie ma.

Alicja
@Stefan D

Ale te wizyty w szpitalach można w ramach ryczałtu dawkować zgodnie z rozsądkiem, czy jak nie zjawisz się o 19.00, to rano w firmie awantura, ze dzwonili, bo nie przyjechałeś?

@Alicja

Wszystko zależy od szpitala, sytuacji, układu z Aparatura, układów z handlowcem itp. Czasami trzeba i o 19 pojechać

Damian
@Stefan D

Czy w tej pracy można sobie w ogóle pozwolić na to, by powiedzmy po 20.00 nie odbierać już służbowej komórki i pobyć z rodziną?

@Damian

Zdecydowanie tak - szczególnie w centrali w BI. Są w terenie duże instalacje, są dłuższe delegacje ale to wszytsko kwestia planowania czasu

Ghost Team
@Opinie

(usunięte przez administratora) Jako tako spróbuje odpowiedzieć szczerze według mojej wiedzy i obserwacji a do tego w miarę neutralnie - skupie się na faktach :b W Biamediteku w zależności na teren w który trafisz praca może wyglądać trochę różnie. W jednym bd miał więcej jeżdżenia w drugim mniej. Chodź to nie oznacza że raz cię nie wyślą w góry a potem nad morze. Ogólnie to szpitale są specyficzne. Niby praca "elastyczna" ale większość oddziałów ma swoją Pielegniarkę oddziałową która jest między 7 a 14 a potem jak cię nie zna i nie lubi to kij ci w oko, nie pokazuj się. Na bloki operacyjne chcą abyś wpadał albo przed operacjami tj. przed 9 albo po 15, czasem się przeciąga, zależy od szpitala .. Każdy ciśnie cię, że jest najważniejszy, że ma umowę, albo ważne zabiegi ale prawda jest taka że szpitali masz x na swoim województwie a ty jesteś sam - pójdziesz na urlop to nikt tego za ciebie nie obrobi nie w tej firmie :). Do minusów to na pewno "szkolenie wstępne" to są 2 tyg na serwisie stacjonarnym, albo się czegoś nauczysz bo bd się pytać albo nie bo się wstydzisz, a resztę masz sobie doczytać w instrukcjach obsługi... Zatrzymajmy się na chwilę: masz sobie doczytać z inst obsł a serwisujesz urządzenia pod którymi jak ktoś umrze a ty w paszporcie urządzenia postawiłeś pieczątkę że sprawne to zgadnij do kogo zadzwoni najpierw prokurator ;) Co by wam jeszcze opowiedzieć o pracy .. Elastyczny czas pracy to mniej więcej: połowa czasu dojazdy z 30% przeglądy i 20% naprawy i wyceny... Chociaż wyceny i odp na maile w realu to prawie drugie tyle co jazda i robota... Będziesz robił za 3 ludzi: inż serwisu, jakiegoś koordynatora i jeszcze handlowca bo musisz wyceniać przetargi na swoim terenie. Słabo... Bo dostaniesz do łapy jakieś trochę poniżej 4k plus z 500 netto za gotowość do nielimitowanych nadgodzin... A powiem tak: ludzie pracujący w Białymstoku pracują w innym standardzie i rzeczywistości, im wolno nawalić, a ty będziesz na końcu łańcucha pokarmowego i będzie od ciebie wymagane naprawianie błędów po wszystkich i stres, a tak... Stres... Dajmy na to wysłałeś jakieś urządzenie do naprawy na serwis stacjonarny... I szpital dzwoni do ciebie z pretensjami czemu to (usunięte przez administratora) nie jest naprawione od pół roku... A no nie jest bo po 1 firma nie ma swojego show roomu, a po drugie Menager czeka z zamówieniem części, aż uzbiera się kwota x... A propo Mng to on ma takie z (usunięte przez administratora) teksty i sztuczki, w sam raz na firmę z Podlasia obiecanki i cacanki :) I będzie ci obiecywać h muje i dzikie węże - jak każdy w sumie - chociaż Łukasz po za praca jest ok, no to sorry w pracy jak to w pracy :D W dłuższej mecie musisz nauczyć się to wyłapywać i przed tym bronić albo cię to zniszczy .. Myślę że świeży absolwent jest idealny, bo sobie pozwoli wejść na głowę i sobie wypruć żyły. A i jeszcze coś... Jeśli wyobrażasz sobie pracę że np. masz do przejrzenia 20 kardiomonitorów z oddziału i one bd przygotowane w kanciapie, to się k zdziwisz, bo praca polega na przeglądaniu ciepłego sprzętu tj. "proszę mi odłączyć tego pacjenta bo muszę respirator sprawdzić" ale "O"ddziały "A"nestezjologii i "I"ntensywnej "T"erapii i babska drące ryja przez parę godzin prosząc Boga o śmierć i łaske, to jest pikuś w porównaniu z neonatologią, gdzie patrzysz na wcześniaki i one mają więcej kabli w inkubatorze niż wolnej przestrzeni :) W labach diagnostyki ponoć jest dużo lepiej.. W szpitalach w mniejszych miejscowościach często są bardziej życzliwi i nawet zaproponują kawę/herbatę. Czyli z premia za nadgodziny bd wyciągał jakieś 4300 netto... Biorąc zakres prac / obowiązków i wymagań / szerokiego spektrum obowiązków powinieneś zarabiać ze 2x więcej .. i te z dupska nadgodziny... To jest najgorsze... Ja rozumiem że w Białymstoku nie ma alternatyw na lepszą pracę... Ale oni szukają wyszkolonych serwisantów po większych miastach w PL... Tu są inne warunki i płace. Realia. Auto będziesz miał do użytku prywatnego (za 400zl brutto miesięcznie), ale czasu nie bd miał żeby używać :D Na spotkaniu firmowym dziwiło mnie dlaczego 90% pracowników sugerowało wyższa pensje... Już wiem ;D Ale skoro firma to firma krzak zagranicznego konsorcjum... No to jak ma się rozwijać i uczciwie płacić... Oni są zmuszeni do wysysania hajsu z naszego rynku i wysyłania zagranicę, bo tak to ma działać... A szpitale zawsze płaczą w postępowaniach przetargowych że nie ma siana, a piguły trzepią po 7,5 na łapę a doktory parkują porszakami... No jak ma być dobrze w tym kraju :D Nie psuj rynku, wymagaj zmian od pracodawców... Żyjemy w UE... Twój odpowiednik żyjący na zachód o 500km zarabia z 4x tyle... Proszę... Próbujmy się szanować... Znikam stąd... Ghost... "Roger... Out of here... No issues...>

@Opinie

Nie wieżę w to co widzę xD (usunięte przez administratora) mój niewygodny komentarz no kierowniku Gowo-Łuk masz Ty jakieś honor czy tylko pijesz i rzeczywiście rzygasz XD Uuuu... jak nie ma litości, a firmę, nie ( to znaczy ich stać na Dużo tylko udają że tak udają że nie jest!!!!) stać na wiele, tylko nie ma specjalistów, szkolenia i inżynierów albo handlowców... Nie ma litości to napiszę kolejny raz xd Bo usunęli mój komentarz który gnojił całą firmę xD! Ahahaha! Generalnie firma w PL nie ma żadnej kontroli nad sobą.. wszystkim zarządza fundusz zagraniczny. Marża to +/- 6x tyle co inni, ale szpitale to akceptują bo nigdzie nie da się dostać części zamiennych, taki monopol... Jak trafisz na inżyniera serwisu, to dostaniesz jakieś 4,5 netto za ogarnianie całego województwa, plus z 400zł za "ryczałt nadgodzin nie ważne ile by ich miało być" plus masz auto służbowe do użytku prywatnego ale to się nie uda, bo nie masz czasu nim jeździć prywatnie XD! Bo będziesz (usunięte przez administratora) od rana do nocy bo nie ma rozgraniczenia że jako serwisant jedziesz tam gdzie ci koordynator napisał że masz jechać . Nie ma koordynatora XD! Jesteś inż serwisu i ci reklamują tę robotę jako super, będziesz Panem swojego losu, jak się umówisz tak będziesz sam pracować... A prawda jest taka że siostry oddziałowe pracują od 7 do 15 a potem to (usunięte przez administratora) ci w (usunięte przez administratora).. Ale nie to jest najbardziej gnojące... Bo jako były inż serwisu muszę wam powiedzieć raz, że ta firma sama siebie zupełnie nie ogarnia.. i sposobu zarządzania.. bo jest za mało ludzi a zbyt dużo obowiązków... A... Potem.. Należy się zastanowić dlaczego Mindray nie ma swojej marki na Polskę, skoro ma na europę.. (linked in) Za granicą jesteś tylko spec od jednego ( Hiszpania/ Niemcy/ UK) albo,, masz full trening, ale nie w Biamediteku, gdzie jako inżynier serwisu masz wszystko (usunięte przez administratora).. na raz i to bez treningu.. No tak.. będziesz walił za śmieszna pensję inż serwisu na polskę i to bez treningów/ szkoleń czy coś .. w Biamediteku sam se masz przeczytać instrukcje obsługi od tego i tamtego, i to umieć... Zastanówmy się gdzie się znaleźliśmy... Masz zeszmacić swój honor i świecić oczami bo brak ci profesjonalnego szkolenia... Pod twoimi kompetencjami ktoś może umrzeć, ale to nie firmy problem xD,! Tylko twój! XD Tylko twój biedni opolski murzynie.Biameditek żadnego szkolenia ani podwyżki ci nie zagwarantuje, pierniczysz się sam w tych instrukcjach Podlaski żulu... Hahaha! Dokładnie tak podsumowując współpracę z tą firmą.. Udostępniane dalej, na chwilę było fajnie ;,P Ale firma, jak wyrzucanie (usunięte przez administratora) od żubrów no słaba.. I teraz najciekawsze dajmy na to że w Bia nas z tego nie śmieje przegrałeś 5 lat... Mindray cię nie zatrudni, dokładnie dla tego że pracowałeś w BIA, bo Mindray EU to zupełnie co mną liga.... i cię nawet skreślą w rekrutacji za to co robiłes... Powodzenia kolejny (usunięte przez administratora) Nikt się z nas z tego nie śmieje :,p

Inżyniery srerwisu
@Opinie

No wszyscy mamy i tak szczerze sobie teraz pogadamy dla każdego kto by chciał :) Generalnie firma jest gówwwwnem,.bo Mindray z warszawy rekrutuje na całą euroe, jak sobie wpiszesz w LinkedIn to w żadnym innym kraju nie będziesz robił wszystkiego, w BIA masz robić wszystko i kardiomonitory, respiratory, maszyny anestezjologiczne itd. A za granicą robisz tylko to albo tamto :)

No
@Opinie

Będziesz miał płacone jakieś hmm 4000 netto plus jakieś 400, z ryczałtu za nadgodziny, i przyjdzie taki grudzień gdzie skończysz obrabiać swój teren w jakimś styczniu albo lutym... Tematy z grudnia xd To sobie wyobraź ile to darmowych nadgodzin xd

Work work work - ork
@Opinie

Wyobraź sobie że szpital musi ci zdezynfekować sprzęt umyć i wyczyścić go bo tak umowa każe.... Za każdym razem przyjeżdżasz wbijasz na oddział i się okazuje źe ni (usunięte przez administratora), jest tyle pacjentów że to non stop pompuje :) Co 3 dzień wchodzisz na oiit gdzie ci świeżo kogoś odłączają na 30 min żebyś mógł sprawdzić to czy tamto bez dezynfekcji (najgorzej na onkologii). Super robota :D Oiity to (usunięte przez administratora), a bd też patrzył na oddziały noworodkowe... Fajna praca :) zaczniesz, to zrozumiesz ;D W umowach ze szpitalami pisze jasno, jeden z warunków: personel ma mieć SEPy, nikt tych kursów w Biamediteku nie ma, nawet jak zgłosisz GOW to zleje temat i zapomni, bo to jest dodatkowy $ dla firmy... Pamiętaj że z dodatkowych nadgodzin bd tyle, że powinieneś dostać drugą wypłatę miesięcznie. Nigdy nie rozumiałem żartów z Podlasia, dopóki nie zacząłem tam pracować xD! To wszystko to prawda xD!! Fajnie było, ale wasz akcent jest najfajniejszy XD Firma kupa a atmosfera jak w 2 tyś korpo. Idź, zarób coś do CV i (usunięte przez administratora)bo są lepsze firmy :)

StefanD
@Inżyniery srerwisu

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier Serwisu Aparatury Analitycznej oferowane przez firmę BiaMediTek? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Ile można zarobić na Przedstawiciel medyczny w mieście Toruń?

Bianka

Zastanawia mnie tylko dlaczego uznajesz pytanie o zarobki za właśnie takie. Tu akurat o zwykłego medycznego chodziło a na głównej stronie widnieje oferta dla PH od urządzeń medycznych, to to samo? Z opisu wynika standardowo podstawa oraz premia. Czy będzie ona na poziomie minimalnej czy jednak nieco wyższa? Jak to wygląda?

@byłypracownik

Aleksandra

Z ostatnich opinii wynika, że pracownik znajdzie także czas dla siebie? A przynajmniej kiedyś tak było a teraz? Jest spory natłok obowiązków? Są chętni klienci? Gdy zatrudnię się obecnie jako przedstawiciel w województwie mazowieckim to jakiego ruchu mogę się spodziewać? Pytam, bo szukają na stronie na dwa i reflektuję. Powiecie mi o targach i konferencjach coś więcej? Co z nich wyniosę?

Szok

Firma pokroju "krzak", ale skrzętnie ukryta i przyozdobiona, tak żeby ktoś mało spostrzegawczy dał się złapać. Na rozmowie do końca nie potrafią Ci wytłumaczyć na czym będzie polegała Twoja praca. Zapraszają na drugi etap rozmowy argumentując, że są zadowoleni z doświadczenia i "ogólnego wrażenia", rozmowa idzie pozytywnie, po czym za kilki dni, ze smutkiem w głosie pani rekruter i informuje, że pracy nie zaoferują, na pytanie jaki jest powód odrzucenia kandydatury, pani bardzo się zmieszała, i jednak stwierdza, że nie masz doświadczenia i te "ogólne wrażenie" to też jednak w sumie złe. Mówić osobie z doświadczeniem, że nie ma doświadczenia, gdzie wcześniej je wg rozmowy miała, szczyt szczytów. Rekruter niby profesjonalny, a jednak poległ. Firma nie oferuje awansów, (ale myślą!) O premiach też tak w sumie średnio chcieli mówić, prawdopodobnie to jakiś temat tabu. O benefitach pozapłacowych również myślą, mają tylko socjal, ale jaki, też niewiadomo, wymagają w ogłoszeniu języka angielskiego, ale w sumie to się nie używa. reklamują się Indutradem ale nie są w stanie powiedzieć jakie korzyści dla pracownika z tego płyną. Wymagają od pracownika, od siebie już niekoniecznie, no chyba, że "myślą" :) Firma raczej na chwilę nie na stałe.

@Szok

Kolega Kandydat, domyślam się, aplikował do serwisu.Cóż, nowa kadra menedżerska i nowe metody rekrutacji. Profesjonalizm został zwolniony, bądź przesunięty (czytaj zdegradowany). Są rzeczy, których niektórzy nigdy nie nauczą się.

@salesman
@Szok

Nie dostałeś się, to się przestań mazać. Chyba jasne jest, że na wczesnym etapie rekrutacji nie otrzymasz wielu danych w każdej z firm. Starałem się tu kiedyś do pracy i też się nie dostałem- normalna rzecz. Może nie dostałeś takich danych i czujesz się z tym źle, ale jeśli piszesz "firma krzak", to świadczy to tylko o braku twego rozeznaniu rynku i przyszłemu kandydatowi/kandydatce mydlisz oczy i wprowadzasz w błąd. Ja obecnie sprzedaję konkurencyjne produkty jednorazowe do oferty Biameditek stąd znam ich dobrze. Także, trochę luzu, anonimowo w klawisz każdy umie załadować. Z drugiej strony chyba ci zależało skoro napisałeś negatywa:)

@Dział Techniczny

Dział techniczny jak zawsze na straży uciśnionych, co sami odeszli :)))

Szok
@@salesman

Ależ ja otrzymałem odpowiedź na pytania o benefity pozapłacowe, jak i awanse i inne ważne aspekty dla przyszłego pracownika. Tak jak napisałem, odpowiedziano mi że "myślą". A firmy które myślą i myślą to wiadomo, doskonałe krzaki :) a czy zależało, chyba każdemu poszukującemu nowej pracy zależy? Aha i pracujesz w konkurencji i doskonale znasz od środka firme w której nie pracujesz? To tylko brawo Ci bić.

Niki
@Szok

A jakiej odpowiedzi spodziewałeś się od rekruterki? Jaka by Cię usatysfakcjonowała?

Dział Techniczny

Związków pracowniczych nie ma. :) A tak przy okazji. Z perspektywy roku odejść jest więcej i nie są to płotki. Czyżby również doszli do wniosku, że kopanie się z koniem nie ma sensu?

@Szok

Firma ma 30 lat z ogonem historii więc raczej nie krzak - portfolio MINDRAY jest w porównaniu z innymi produktami na rynku medycznym innowacyjne i nowoczesne. Pytanie na ile jest to długo trwała współpraca. Co do pracy - jakich informacji się spodziewałeś w stosunku do zawartych w opisie przy rekrutacji ?? Firma nie musi Ci podawać prawdziwych powodów rezygnacji z Twojej kandydatury. Może ale nie musi. Angielskiego się używa jak się chce serwisówki poczytać - ale to nie jest obowiązkowe - ale wypada. Co do INDUTRADE - opis grupy jest dostępny - to żadna tajemnica jaki jest profil biznesowy

krótko i na temat

Praca jest bardzo dobra. Atmosfera w pracy świetna, pracodawca również w porządku. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w Białymstoku to polecam.

Personalne żale
@krótko i na temat

Atmosfera w pracy BYŁA świetna. Nowi menadżerzy to porażka. Brak zdolności czytania ze zrozumieniem. Brak umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi i pracy w zespole. Brak umiejętności korzystania z ERP, a miał być to ich atut. Brak również chęci nauczenia się ww, ponieważ "wiem już wszystko", bo "nie w takich firmach się pracowało". Bądź "jestem do innych zadań", np prowadzenia własnej, w godzinach pracy, konkurencyjnej działalności. Tłumaczy to teraz konieczność zwolnienia się w poprzednich firmach i kilkumiesięczny okres poszukiwania nowego zajęcia. W COVID nadzieja.

Pax
@krótko i na temat

Była ale już nie jest

@Personalne żale

"Bądź "jestem do innych zadań", np prowadzenia własnej, w godzinach pracy, konkurencyjnej działalności. Tłumaczy to teraz konieczność zwolnienia się w poprzednich firmach i kilkumiesięczny okres poszukiwania nowego zajęcia." No kto by pomyślał że tak można, życie niczego nie nauczyło? Ale dopóki garaż pełen części zamiennych - można się tak bawić.

Dział Techniczny

Szanowni Państwo, miałem dziś wątpliwą przyjemność spotkać "managera" Państwa serwisu. Chamstwo i buractwo musi spływać z samej góry, bo po Serwisantach tego jeszcze nie widać. Płatnych przeglądów w szpitalu w którym pracuję Biameditek nie będzie robił. ;)

Siekierezada
@Dział Techniczny

Z ciekawości - jaka lokalizacja Szpitala ?? Wizje odzyskiwania bazy trafiły i do nas

Pax
@Dział Techniczny

Firma była z klasą ale to już przeszłość. Liczył się klient ale także dyrekcja szanowała pracowników. Obecnie pracują koledzy i koleżanki dyrektora i tańczą jak im wygodnie. Obsadę niewygodną niestety odsunięto grzecznie mówiąc.

Pracownik biura
@Pax

Ja,obecny pracownik,co załapał się na pracę do tej firmy poprzez pracuj.pl i przeszedł najnormalniejszą w świecie rekrutację,nie znając przedtem nikogo,pozdrawiam wszystkie siostry,małżeństwa,szwagrów,którzy pracowali tu wcześniej.Wtedy to zapewne była "rzodzinna atmosfera",na szczęście już ich u nas nie ma,poszli w miasto ;)))))))))

Siekierezada
@Pracownik biura

Oczywiście masz racje z Manager od jednorazówki wogóle nie jest kuzynem Dyra Zarządzającego

Czy jest możliwość pracy w BiaMediTek na część etatu?

Biameditek sp. z o.o.

W Biameditek sp. z o.o. wszyscy pracownicy są zatrudnieni w ramach umowy o pracę na cały etat.

A jak długo ten okres próbny trwa bo nie mogę znaleźć informacji?

@Marcin

Okres próbny trwa trzy miesiące.

Czy BiaMediTek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Biameditek sp. z o.o.

Wszyscy pracownicy mają umowę o pracę na czas nieokreślony, oczywiście po "przejściu" okresu próbnego.

Niestety duża rotacja wśród przedstawicieli w dziale produktów jednorazowych poza ph W-wa. Pewnie to wina przedstawicieli bo firma jest bardzo rzetelna a dyrekcja kompetentna i nad wyraz przystojna.

Ciekawy

Jaka jest podstawą brutto i wysokość premii? Dziękuję

Helena
@Ciekawy

5000 zł brutto i zależnie od obrotu premia kwartalna od 600 do 1200 zł na kwartał na rękę w dziale produktów jednorazowych.

Biameditek Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż niniejszy profil na portalu gowork nie jest oficjalnym profilem firmy Biameditek Sp. z o.o. Dziękujemy za wszystkie Państwa opinie, komentarze oraz zainteresowanie pracą w firmie. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie rekrutacji prowadzonych przez Biameditek. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: rekrutacja@biameditek.pl Pozdrawiamy, Zespół Biameditek

Sales Rep

Praca jest bardzo dobra, duże wsparcie i sporo czasu na rozwinięcie sprzedaży, przetargi do obrobienia w większości samemu więc trzeba godzić wyjazdy i spotkania z pracą biurową, której bywa dużo, przyznam że często to stanowi największy problem osobom nowym. Ogólnie wszytko jest do poukładania, ze spokojnym sumieniem polecam.

ph

port folio chińskie i tureckie produkty, jedynie duńskie Ambu 3ma poziom. Dyrekcja zna realia sprzedaży chińszczyzny i turecczyzny przynajmniej niskie plany sprzedaży, ale niski obrót = niska premia :-(

@ph

Wszedłem na ich stronę i znalazłem takie marki jak Mindray,Ambu,Stryker,Sebia,SLE,Teva,Aerogen,Axlab to chyba nie wszystkie marki chińskie ani tureckie. A tak swoją drogą to myślisz gdzie te GE i Philipsy produkują :)

Ewelina
@Sales Rep

Odchodząc od jakości produktów, zapytam, jak przedstawiają się inne kwestie związane z zatrudnieniem tutaj? To prawda, że dofinansowują naukę języków i oferują specjalistyczne szkolenia? Lepiej jakoś szczególnie przygotować się na rekrutację w BiaMediTek?

I to by było na tyle ;)
@ph

Chińszczyzna, to tandeta. A Polak, to pijak.

@Ewelina

Byłem w procesie rekrutacji jakiś czas temu, z tego co pamiętam szkolenia są prowadzone przez przedstawicieli dostawców, często w języku angielskim, stąd j.ang w stopniu komunikatywnym jest dobrze znać. Co do finansowania nauki języków to jest, ale na jakiej zasadzie nie pamiętam. Rekrutacja jest dwustopniowa, spotkanie w mieście w którym mieszkasz lub w pobliżu. Później zapraszają do głównego biura w Białymstoku.

abecadło

Atmosfera w firmie bardzo dobra. Wiedza pracowników na znacznie wyższym poziomie niż w konkurencyjnych firmach. Można się dużo nauczyć.

Hrabia Trynkiewicz

Firma przyjeżdża do Ciebie umawia się z Tobą w McDonald w celu ustalenia szczegółów przed podwójną wizytą u klienta i dostajesz do podpisania 2 wersje wypowiedzenia za porozumieniem stron lub że Cie firma zwalnia. Firma naciska abyś się zwolnił za porozumieniem stron nawet jeśli nie chcesz odchodzić bo nie masz nic w zanadrzu. Oczywiście na żadną wizytę już nie musisz jechać bo jesteś zwolniony.

@Hrabia Trynkiewicz

Pewnie nie chcieli abyś na zwolnienie lekarskie się udał i przeciągał proces, tak zgaduję.

zainteresowany
@Sales Rep

Pracujesz obecnie? Po nicku wnioskuję, że jako handlowiec. Możesz powiedzieć jak wygląda obecnie praca i zarobki? Warto startować? Podobno ma się zwalniać gdzieś miejsce bo ktoś ma odchodzić na emeryturę

@zainteresowany

Ja się starałem tu do pracy swego czasu, ale mi się nie udało. Na pracuj.pl z tego co wiem to szukają na Wrocław i Łódź , to niestety nie mój rejon. Mają fajny sprzęt i podobno brak GPS , o zarobkach nie wiem , nie doszedłem to tego etapu :)

zainteresowany
@Sales Rep

Dzięki za odpowiedź :) A czy możesz powiedzieć na jaki rejon się starałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o BiaMediTek - Białystok

• Jak się pracuje w BiaMediTek?

Zobacz opinie na temat firmy BiaMediTek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BiaMediTek
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Elewatorska 58
    15-620 Białystok