AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Szczecin (okolice)

Opinie o AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

sd 2016-08-06 22:40
Pewnie, że nie jest tak źle, ale może wiecie czy niedługo będą szukali jakiegoś kierowcy samochodów ciężarowych? W końcu o stabilne zatrudnienie nie jest trudno, bo umowa jest w pełni respektowana w firmie.
Joanna 2017-05-26 11:17
AKSAM poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników jak wygląda codzienna praca przedstawiciela w tej firmie. Na jakie wsparcie, możliwości rozwoju mogą oni liczyć? W ofertach pracy firma oferuje system szkoleń. Co się w nim zawiera? Jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika? Jakie szkolenia na niego czekają? Wasze komentarze być może pomogą osobom, które wahają się nad przesłaniem aplikacji.
Zostaw swoją opinię o AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Szczecin (okolice)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa