Opinie o Auto marketing Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto marketing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto marketing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto marketing Sp. z o.o. w Lublin

Mustang

Doradca to nie jest taka łatwa praca jak się wszystkim wydaje, bo klienci bywają marudni albo im się coś nie podoba - normalka. Zdarzą się też zgrzyty jak w każdej firmie, ale wszystko się da ze sobą wyjaśnić, więc nie ma jakiegoś muru czy coś. Osobiście lubię ta pracę , bo warunki mi tutaj odpowiadają.

@Mustang

Oto poziom kadry... Klienci bywają marudni. Nie to pracownicy nie przygotowani....!!!

Doradca

Atmosfera pracy jest przyjemna, koleżeńska i zdecydowanie najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić, wcześniej siedziałem 2 lata w call center i śmiało mogę powiedzieć że tutaj przez pierwsze 3 miesiące nauczyłem się więcej niż tam przez 2 lata. Uważam że na początek kariery zawodowej niektórym może być ciężko ale jeżeli się zdecydują i dadzą z siebie 100% to na pewno będzie to odpowiednio docenione.

@Doradca

Ale tu jest miejsce dla opini pracowników. A nie pracodawcy o swojej firmie!!!

@anonymous

koleżeńska atmosfera i współpraca to podstawa

@Mustang

koleżeńska atmosfera i współpraca to podstawa

Siodłowski

Zgodzę się z twoją opinią Aniu i powiem tak praca dla ludzi nastawionych na wysokie zarobki. W tej firmie musisz się dopasować do mocnego zespołu, starasz się to dużo zarabiasz. Rotacja jest jak wszędzie bo słabi zawsze odpadają natomiast zarząd inwestuje w szkolenia, pomaga w rozwoju i premiuje starania. Ludzie tam pracujący to osoby mające rodziny, stabilność życiową, poziom i elokwencję dzięki czemu od lat tworzą silny i zgrany zespół a ty jeśli się do nich dopasujesz będziesz zarabiać ponad przeciętnie. Osobiście dzięki doświadczeniu i prestiżowi własnej osoby, które tam wypracowałem dostałem pracę na managerskim stanowisku w międzynarodowej korporacji i nie myśl sobie że nic nie robię a pieniądze same lecą, wręcz przeciwnie zasuwam 24h na dobę po kraju i nie tylko, ciągle smycz GPS w aucie a rodzinę widzę dwa może trzy weekendy w miesiącu. Podsumowując Aniu trzymam kciuki rozwijaj się dalej a opinie piszą sieroty oni wiecznie są ze wszystkiego nie zadowoleni.

@Siodłowski

@Siodłowski

Przecież tam nie było takiej osoby która dzięki tej pracy aż tak awansowała. Co za bzdury!!! Widzę że Tadeusz płaci za wpisy pozytywne :-)))) hahaha

Nika

em tak praca dla ludzi nastawionych na wysokie zarobki. W tej firmie musisz się dopasować... Zgadzam się takim to wiecznie źle, ze wszystkiego nie zadowoleni i piszą tylko negatywnie bo: "Znowu w życiu mi nie wyszło" jak w piosence Budki Suflera

@Nika

Czarku myślalem że po przejęciu BNP przez BGŻ nastąpiło poprawienie twojej sytuacji ale widocznie jak w przysłowiu wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Wpadnij do nas na kawkę w sobotę jak zjedziesz do domu.

Marco

Ja jestem tutaj liderem sprzedaży i widzę, jak ci którzy tutaj kiedyś pracowali obszczekują firmę, jak małe kundelki. Gość brał 5tyś. na rękę i się zdziwił, że szefostwo się zdenerwowało, że podsyła klientów firmy do konkurencji i od nich bierze drugie 5tyś. A teraz smaruje i smaruje te swoje komentarze, co tylko świadczy, że miał dobrą pracę i teraz za nią tęskni. Osoba która chce uczciwie pracować, a przede wszystkim się rozwijać, wyszkoli się 3 razy szybciej niż w innych firmach, a za tym przyjdą też duże pieniądze.

Agnieszka

Z tego co wiem jest to najlepiej płacący salon w Lublinie. Wiadomo że staży pracownicy boją się nowych i piszą głupoty, tak było jest i będzie. Prawdą jest też, że Kia jest teraz na topie i są potrzebni dodatkowi ludzie. Prawdą jest to, że nie ma tam miejsca dla ludzi chcących siedzieć z biurkiem i nic nie robić, nie uczyć się, nie rozwijać się. Każdy kto tam pracował bardzo dobrze poradził sobie w kolejnych pracach, a co do zarobków to dobrze tam płacą za uczciwe podejście do wykonywanych zadań

Edmund
@Agnieszka

Ale bzdury!!! Skoro tak tam dobrze, to dlaczego pracownicy odchodzą? Skoro nie nadają się do pracy w Automarketingu to dlaczego nadają do pracy w innych firmach? A Twój poziom widać po "staży pracownicy" Tak Ci dobrze, tyle zarabiasz, a na słownik nie stać!!! Brawo Ty :-))

@Edmund

Pracuje od prawie dwóch lat i nikt nie odchodzi. Słyszałem że kiedyś byli tacy co wylatywali bo wzięli jakieś auto na boku albo prowizję na prywatne konto. Marka KIA rozwija w niewiarygodny tempie bo gdy się zatrudniałem byłem jedynym doradcą serwisowym a teraz w cztery osoby chwilami nie dajemy rady. Zapraszam przyjdź zobacz i przekonaj się ilu jest klientów, jak prosperuje serwis mimo tego że w Lublinie są dwa zobaczysz profesjonalizm i to dlaczego mieszkańcy Lublina wybierają nas.

Katalizator
@Pracuś

Szczera prawda firma się rozrasta

Jurek

Pracowałem jako mechanik w firmie na Kalinówce. Zarabiałem 2600/m-c z wypłatą było różnie. Teraz pracuje w lepszy warunkach, jeżdżę na szkolenia za które płaci firma. Mam kolegów do pomocy, mogę po godzinach zarobić na serwisie lub dokonać naprawy w swoim aucie lub moich bliskich bezpłatnie. Jestem tu na działalności i świadczę usługi mechaniczne dla tej firmy. Dostaje na ZUS, a oprócz tego na koniec miesiąca 5000-5500 brutto, zależy od przerobu. Jeżeli chodzi o wypłaty to są płacone regularnie, 5 minut po wystawieniu faktury pieniądze są na moim koncie.

Ludwik Van Kłamczuch
@Jurek

Ooooooooooooooo. Tadeusz coś napisał za pracownika :-)))))) hahaha I jak pięknie krytykuje konkurencję. Jesteś na działalnoci i pracujesz w ośmiogodzinnym cyklu pracy :-))) hahah

@Ludwik Van Kłamczuch

Biuro detektywistyczne namierzy tego cwaniaka co odstrasza innych bojąc się, że w firmie pojawi się ktoś lepszy.

@Ludwik Van Kłamczuch

Witold

Pracowałem tam i faktycznie lekko nie jest tyle że zarobić się da i wypłata zawsze na czas. Pozdrowienia z Wawki dla całego zespołu handlowców.

Cezzzar
@Witold

Prawda popieram

@Pracuś

Na 30 pracowników faktycznie może sie trafic czarna owca. Taka Anetka co spamuje. Proponuje wynająć biuro detektywistyczne i postawić zarzut stalkingu

@Starsza

Biuro w celu dokładnego namierzenia lokali po ip oraz zebrania nagrań z kamer przemyslowych

@Starsza

Miśka

Jestem najstarszą pracownicą i muszę powiedzieć, że nigdzie tak dobrze nie mają pracownicy jak tutaj, bo wiem że w innych salonach nie ma miodu, może są zbyt bardzo rozpieszczeni i mało kontrolowani. Twierdzę, że każda osoba, która jest ambitna świetnie się odnajdzie.

Anna T.

Ja pracuję i póki co jestem zadowolona. Na ogłoszeniu wszystko jest napisane. Co do założenia działalności również. Zarobki też nie są przesadzone i wypłacane, przynajmniej w moim przypadku, w terminie. Innym kolegom się patrzę w finanse. W obecnym zespole pracuje od roku i nie ma jakiejś niebywałej rotacji. Trzeba wywiązywać się ze swoich obowiązków i tyle. Praca nie jest lekka i bezstresowa, ale chyba nie da się takiej znaleźć. Kwestia podejścia i sumienności.

@Anna T.

Dlaczego otwarcie nie napiszesz ze kazał ci napisać ten wpis Tadeusz? Każdy o tym wie.

@Anna T.

Racja idealnych nie ma

Beriet

Pracuje tam i powiem prawdę bo sprzedawcy co raz nowymi prywatnymi furami przyjeżdżają do pracy. Śmiejemy się ze za 500+ kupili a tak naprawdę my mechanicy możemy tylko im zazdrościć. Nieroby i cwaniaki sami piszę negatywne opinie żeby nikt nie przyszedł do pracy bo wyniki im spadną. Klientów tyle samo a podzielić trzeba będzie na więcej osób. Wiem bo sam słyszałem jak fajki palą i kombinują bo kadrowa dała ogłoszenie i nowego szuka.

@Beriet

Ty konfidencie zobaczysz wszyscy się dowiedzą jak olej wynosicie.

Dobre

Lady

co za przypadek.! Same negi i nagle same pozytywne opinie.! toż to przypadek.?! Pójdźcie ,sprawdźcie i sprawa jasna. Ja robiłam podejście i dziękuję za system demotywacyjny, nieprofesjonalne podejście zarówno do człowieka jak i przyszłego pracownika ze strony człowieka który mówi o sobie "jestem tu szefem",wszelaką krytykę itp. Dziwne miejsce,dziwny właściciel,dziwna firma. Na pierwszy rzut oka wygląda to dobrze ,ale to tylko na pierwszy rzut. Jak wcześniej wspomniano ,brak merytorycznego podejścia do przyszłego pracownika,brak podstawy wynagrodzenia - tylko system premiowy.Brak benefitów,prywatnej opieki medycznej nie wspominając. Praca gdzie można zarobić ,a wychodzi na to,że jak nie ma ludzi to możesz siedzieć za darmo i całe miesiące. Przy okazji zrobisz coś za darmo ,bo wypucujesz auta,posprzątasz,drukujesz jakieś głupoty ,a jak nie ma ludzi w salonie to nie zarabiasz ,niema Cię w domu i robisz to za darmo.? to po co w ogóle przychodzić.?XXI wiek.? Nie,średniowiecze. Gdyby oferta pracy była taka wspaniała jak piszą w ogłoszeniu to na pewno już by kogoś znaleźli ,a ogłoszenie wisi i wisi ,a przecież takie warunki,takie zarobki.!!

@Lady

Anetko, jeśli jest Ci tak źle , to nikt Cię tu na siłę nie trzyma i przestan odstraszać innych ze strachu, ze zajmą Twoje miejsce

Misia
@Lady

leady proszę nie pisz głupich komentarzy nikt cię nie zwolni , weż się do pracy idą żniwa wyprzedaży .

Misia
@Lady

Lady cały miesiąc nić konstruktywnego nie robiłaś , raptem sprzedałaś dwa samochody i zarobiłaś więcej niż ludzie tyrający cały miesiąc . Nie chcę Cie obrażac , narzekałaś na Swoją mamę to teraz popatrz na siebie i dziękuj że szef Cie jeszcze trzyma

Nika

Pozostaje mi tylko potwierdzić. Brak umowy o pracę praca na działalności. Niby elastycznie kiedy chcesz ale wygląda na to ,że zespół handlowy to też praca przy czyszczeniu, odbieraniu samochodów, dużo systemów informatycznych, przygotowania aut do sprzedaży , częste wyjazdy i praca w weekendy. Rozmowa kwalifikacyjna mało profesjonalna jak na takie stanowisko.

@Nika

A kto niby ma tą rozmowę przeprowadzać? Taki profesjonalizm TR posiada że hej!

@anonymous

Jestem doradca serwisowym i jak patrze na te cizie na salonie co się tylko opierdzielają to sam mam ochotę podejść i takiej paniusi wręczyć szmatkę i kazać kurze ścierać.

Alojzy

Wierząc treści ogłuszania zarobki bardzo dobre,umowa o pracę itp.. Wybrałem się więc i co się okazuje. Wlasna działalność gospodarcza , dostajesz na ZUS. Nie ma mowy o jakiś Benefitach itp nie wspomnę już o podstawie wynagrodzenia. Wygląda na to ,że można chodzić i nic nie zarobić więc Meksyk przy tym to nic.. Wniosek jest jeden,a nawet dwa.. Jak ktoś oszukuje od początku to dalej lepiej nie będzie ,a dwa - dla doceniłem swoją pracę na nowo.

Rekrutacja

Na portalu Olx publikowane jest ogłoszenie o pracę PIlNE! SPRZEDAWCA/SPRZEDAWCZYNI - CV OSOBIŚCIE. No to pofatygowałem się osobiście. Gdy się przedstawiłem i powiedziałem "managerowi", że chciałbym przekazać moje CV, ten wyciągnął rękę i wskazując palcem kazał mi to położyć gdzieś na biurku. Zrobił to jednak w taki sposób, że równie dobrze mógłby mnie poczęstować kopniakiem lub poszczuć psami. Chyba temu panu myli się salon sprzedaży samochodów z punktem skupu opakowań wtórnych. Beret na głowę, gumiaczki i do roboty.

Franek
@Rekrutacja

Ale tam nie ma managera. Jak by był to ta firma by była inaczej postrzegana.

Beriet
@Rekrutacja

To nie menager... To Zbigniew :-) Przedsiębiorca prowadzący własny biznes u TR...

jamesbondblueyes

zła atmosfera, nękający właściciel bez szacunku dla pracowników często używający wulgaryzmów nawet w stosunku do kobiet,częste napuszczanie na siebie pracowników,wieczne ucinanie wynagrodzenia .znowu szukają handlowców ,obiecują duże wynagrodzenie nikt długo tam nie wytrzymuje ,duża rotacja z wyżej wymienionych powodów ,ludzie tam po prostu nie wytrzymują ,wieczne kombinacje które w końcu wyjdą na jaw ,brak elementarnych zasad zarządzania u właściciela ,cyrk i komis na kółkach ,knucie na każdym kroku opinie które sie tu powtarzają to nie przypadek. w tej branży można znaleźć pracę w dużo lepszej atmosferze i wcale nie gorszych warunkach. ten salon to jeden z najbardziej znanych salonów pod względem złej opinii o pracodawcy. połowa ludzi która tam pracowała pracuje w innych salonach od lat ,więc nie jest to kwestia złego doboru pracowników.

Romek
@jamesbondblueyes

Lepiej nie dało się tego ująć!!!!!! UKS to miałby co tu szukać!

40 latek

minusy : duża rotacja problematyczny właściciel w zimie zimno w lecie gorąco na co narzekają nawet klienci stary wystrój połowa kasy pod stołem brak szacunku dla pracowników plusy: elastyczne godziny dobra kasa jak wykonasz plan

mikey

totalny brak szacunku do pracowników,duża rotacja

Lovi

Zgadzam się z przedmówcą. Gdyby TR potrafił doceniać ludzi już dawno miałby zgrana ekipę i ludzi którzy zarabiali by dla niego więcej niż ma w tym momencie. Najgorsze jest to ,że dział handlowy składa się momentami z handlowców, recepcjonistek ,a jak trzeba to i mechaników. Brak jakiejkolwiek podziału obowiązków,wszyscy robią wszystko przez co klienci mają wrażenie,że wszyscy są tu dzisiaj pierwszy raz ,bo nikt nie potrafi udzielić w 100% rzetelnej informacji w temacie zamówienia, kredytu itp. I co najważniejsze. Jeśli ludzie uzgadnianiają warunki wlasnej kasy przy sprzedaży aut to trzeba im rzetelnie wypłacać należności,a nie ucinać wtedy pracownik wie,że jak sprzeda to nikt go później z tego nie ograbi.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto marketing Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Auto marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto marketing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auto marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto marketing Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Al. Warszawska 129
    20-824 Lublin

Auto marketing Sp. z o.o.