Opinie o Auto marketing Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto marketing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto marketing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto marketing Sp. z o.o. w Lublin

Kult Tadeuszka najlepszego Jan

Obecnie na siiłe rekrutują ma mechanika lub pomocnika mechanika. Nie dajcie się złapać na tzw wysokie zarobki bo przez brak umowy nic nie zarobicie. Dziwne że nie wjechała tam inspekcja pracy. Nie wierzycie zobaczcie tu co miesiąc potrzebują wyrobników. Nie nabierajcie się na obiecanki bo są one bez pokrycia. Kłamstwo i obłuda tu to dzień powszedni. Ogłoszenie o pracę powinno głosić prawdę czyli szukamy młodych naiwnych którzy dadzą się zastraszyć najlepiej bez samochodu bo parkingu dla pracowników brak- oj jest w błotnistym polu przed czyjąś posesją na nawet 6 aut. Opinie o tym miejscu na mieście są jednoznaczne. Lubinie kłopoty pracę bez umowy za free to praca dla Was. Ta cała stodoła jest tak dziurawa jak droga prowadząca do niej. A może Lubinie wcinać marchewkę na dobrą pamięć - pozdrawiam wtajemniczonych.

Kiki

Na olx sprawdź, zawsze szukają kogoś. Teraz też widziałam ogłoszenia. Jesli szukasz w miarę stabilnej pracy i max na dwa trzy lata to śmiało składaj cv. Może uda się wytrzyma w cyrku ????

Olo

Wygląda na to, że znowu połowa firmy się zwolniła- wnioskuje po ilości ogłoszeń dodanych na olx. Jak zawsze proponowane stawki w ogłoszeniach są nierealne. nie polecam firmy.

P.
@Lidzia

Serio taka rotacja. Tyle to moze zarobi na własnej działalności, jak bardzo duzo sprzeda. Wiadomo, ma też koszta działalności wtedy, ktore sam musi opłacic. Tak rotacja jest duza.

Kylek Nowy wpis

Porażka, w serwisie ruda małpa która powinna wylecieć za swoje zachowanie i "miły usmiech". Ostatni raz tam byłem na serwisie, a Pan Tad... Radom... Szkoda słów

Migotka

Aplikowałam jakiś czas temu do tej firmy. Proces rekrutacji przebiegał w trzech etapach. Niestety pracodawca, mimo zapewnień, nie skontaktował się w umówionym terminie. Odbieram to jako brak szacunku w stosunku do kandydatów. Nic dodać nic ująć

Mikołaj
@Migotka

A ile minęło czasu od rekrutacji? Może jeszcze się odezwą albo sama spróbuj skontaktować się z nimi, choćby np. mailowo? Mogłabyś napisać na jakie stanowisko aplikowałaś i opisać krótko przebieg każdego z tych etapów? Byłoby to mega przydatne.

Znajomy Nowy wpis

Rekrutacja jest cały czas bo pracodawca... Ma daleko pracowników A naprawdę ma do nich szczęście nie potrafi tego wykorzystać zero kontaktu z pracownikami. Konfliktowy człowiek szczególnie przed 1 (każdego miesiąca) trzeba ludziom wypłacać pieniądze i co miesiąc jest to samo... Żenada... Irytuje go ze za wykonaną pracę musi ludziom zapłacić

Znajomy Nowy wpis

Pawel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak w 2024 roku wygląda współpraca na stanowisku Handlowca? Czy te 8000 brutto podane w ogłoszeniu jako podstawa jest realne? Czy jest możliwość wynajmu/ użytkowania aut testowych?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Auto marketing Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Młody

Oczywiście, jeśli pracownik za darmo pracuje, posprząta i zrobi nadgodziny to biorą jak nic

Kult Tadeuszka najlepszego Jan

Emilia
@Kult Tadeuszka najlepszego Jan

To co, nikt z pracowników nie ma tam umowy?

kr
@Emilia

nikt. albo samozatrudnienie albo nic. kwoty z ogłoszeń nijak się nie pokrywają z realiami. jest jeden bóg ojciec i zero kadry kierowniczej. az dziwne ze jeszcze maja autoryzacje.

rk
@kr

Autoryzacje mają bo Tadeusz ludziom z KMP ogrodzenia funduje na mazurach :-)

@rk

W sumie to dobrze czy źle, że to robi?

Człowiek pisze jak jest.
@Kult Tadeuszka najlepszego Jan

Bo to szczera prawda. Ta pracodajnia szuka na siłę pracownika który ma 18lat i 30lat doświadczenia w zawodzie a do tego (usunięte przez administratora) i naiwnych, mądrych nie przyjmujemy! Więc jak jesteś (usunięte przez administratora) to tam praca jest dla Ciebie!

Wiecznie są rekrutacje.

@Kiki

Cześć, teraz raczej nie ma żadnego wakatu do obsadzenia? No chyba, że coś źle szukam. Właśnie czytam, że pracownicy zmieniają się cyklicznie co 2-3 lata. Ale to chyba nie tak najgorzej w sumie? A to przeważnie pracownicy sami rezygnują przez te warunki i atmosferę, co są tu opisywane czy szef też często zwalnia?

Lilou

Byłam pracownikiem w tej firmie i powiem ze to jedna wielka katastrofa. (usunięte przez administratora) zastraszanie, podsłuchy, skłócanie perfidne pracowników. Często niewypłacanie pieniędzy na czas. Jestem w szoku ze jeszcze w tych czasach takie miejsca istnieją!

@Lilou

Piszesz, że często pieniądze nie są wypłacane na czas... To jak długie te opóźnienia są? Kwestia kilku dni czy dłużej trzeba czekać? :/ Zastanawiam się cały czas nad aplikacją.

Lilou

Często. Jeśli np masz sporą premię to z samego faktu już się znajdzie jakiś powód żeby nie wypłacić. Albo musisz się tłumaczyć samemu właścicielowi firmy za co taka premia. Ogólnie trzeba prosić się o swoje pieniądze. Poza większości współpracowników którzy są spoko to sam właściciel - ciężki człowiek, emocjonalnie niedojrzały, nie potrafiący utrzymywać dobrych relacji z innymi ludźmi.

Kiki

W firmie Auto Marketing Kia na ul Warszawskiej w Lublinie można zdobyć doświadczenie. Można się na chwilę zatrudnić i lepiej jak najszybciej uciekać. Samo miejsce to lata 80, oczywiście każdy pracownik musi sam sprzątać swoje miejsce pracy i najlepiej innych. Serwis - nawet nie będę komentować. Kierownik serwisu (pan Paweł) to nieodpowiedzialna osoba, która donosi do właściciela firmy i wymyśla historie. Atmosfera jest okropna. Reszta załogi zmienia się cyklicznie co 2,3 lata co wskazuje na klimat jaki panuje w firmie. Nie mówiąc że wszędzie są kamerki.

Na jakie benefity można liczyć w Auto marketing Sp. z o.o.?

Można brać samochody testowe na weekend. To jedyne benefity.

Olo

Lidzia
@Olo

Hej,a o jakie kwoty chodzi konkretnie? Jaka to jest różnica? I co to znaczy znowu połowa firmy się zwolniła? Serio taka rotacja w firmie? Na każdym stanowisku? Chłopak chce sie przyjac za handlowca, bo niby 10 tyś można nawet zarobić. To tez sie nie zgadza? Coś jeszcze jest takiego, co nijak się ma do rzeczywistych warunków?

P.
@Lidzia

Beata

Przyznam, że akurat aktualnych ofert pracy jako doradca klienta nie znalazłam. Ale te które są, sprzed lat kilku, mają podaną umowę o pracę jako formę zatrudnienia. Czyli w tej chwili w obsłudze klienta wszyscy jesteście na B2B? To wg mnie nie jest praca, tylko współpraca.

Nigdzie nie zarobisz jak tu. Handlowiec może z powodzeniem zarobić 20 tyś zł. Klienci na samochód nie muszą czekać bo większość modeli stoi już na plasu wiec robi się szybki deal. Mega fajna praca.

Magdalena

są jakieś ewentualne porady dotyczące tych zarobków, które teraz przytaczasz? jaki nakład pracy zazwyczaj zostaje na to nałożony i ilu handlowców jest tu obecnie, ma się konkurencję w tym zakresie?

Nigdzie nie zarobisz tyle co tutaj. Średnio zarobki tutaj to przynajmniej 10 tys złotych. Chcesz umowę o pracę masz umowę o pracę. Zawsze masz samochód demonstracyjny do dyspozycji.

@Anonim

I to tak łatwo jest sobie tak po prostu tyle zarobić czy jednak człowiek musi dobrze temat ogarniać? Czego przy zatrudnieniu wymagają?

@Magdalena

Stawiają na swierzaków bo wola sami wsztkiego nauczyć.. Dużo na szkolenia poświęca sam właściciel.

Klient
@Anonim

Tadek nie szalej???? Mechanicy na najniższej krajowej bez umowy, zero sprzętu, tylko to co zostało po seacie jeszcze. Nie dokręcone koła odpadające jeszcze na warszawskiej to pewnie dlatego że profesjonaliści sami. Skoro tak dobrze to dlaczego co miesiąc się zwalnia kolejna osoba? Nie polecam i nie skorzystam więcej z usług tej szopy.

Ewelina
@Klient

Jestes klientem firmy i znasz tyle szczegółów odnosnie zatrudnienia? Jak to możliwe? To chyba pracownicy lepiej wiedzą jaka jest umowa, zarobki itp?

Nie jest to prawda

Ptyś
@Anonim

10 tys ale chyba na rok? Prawda?Śmiech na sali. Właściciel sam pisze te pozytywne komentarze. Bo tak złe opinie o nim krążą. Rotacja w firmie jest bardzo duża, co chwile pojawiają się ogłoszenia o pracę.

Marzena

mechanik tutaj dostaje teraz umowe do podpisania czy nadal pracuje sie bez jak pisaliscie przez ostatnie parenacie miesiecy ? maz szuka pracy ale nie chce ryzykowac

@wp.pl Kylo

Po poślizgu miesięcznym odebrałem 29.07.22 r oczekiwane nowe auto Sportage 2022. Samochód mogłem obejrzeć dopiero po podpisaniu wszystkich dokumentów. Oglądałem samochód pod padające promienie słońca, nie zauważyłem uszkodzenia prawych przednich drzwi. Po zatankowaniu samochodu na oddalonej o 600 m stacji paliw podjechałem bezpośrednio pod garaż. Sąsiad zamykający garaż obok mojego stwierdził że uszkodzone są drzwi prawe przednie. Nad listwą widnieje wgniecenie od ostrego przedmiotu. Natychmiast zadzwoniłem do handlowca zgłaszając mu uszkodzenie. Poinformował mnie żebym przyjechał w poniedziałek. Po przyjeździe w poniedziałek, spotkałem właściciela który po spojrzeniu na uszkodzenie stwierdził że mogą to naprawić ale z mojego AC i z góry założył że uszkodzenie powstało z mojej winy. Po chwili podszedł przysłany przez właściciela chyba zajmujący się likwidacją szkód psełdo fachowiec który poinformowany przez właściciela co ma mówić wciskał mi również że to kamień uszkodził drzwi. Dzisiaj tj. 06.08.22r. zadzwonił pożal się boże handlowiec ,,pan Darek'' z wywodami że uszkodzenie nie powstało ani w transporcie ani u nich. Niczego innego nie spodziewałem się po stanowisku właściciela. Tak zwane frycowe się płaci i ja za pobieżne obejrzenie samochodu poniosę konsekwencje, zapłacę za ich szkodę. Na moje pytanie co z obiecanym przez pierwszego handlowca u którego zamawiałem auto I darmowym przeglądem, usłyszałem kolejny raz że jeszcze nic nie wie ( na pewno będą mi wciskać że ten przegląd będzie płatny) Ten pseudo salon to jedna wielka tragedia, podejście do klienta jest tragiczne, pracownicy w większości sprawiają wrażenie jakby pracowali za karę, traktują klienta z którego się utrzymują jak zło konieczne itd. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, ja już na pewno nie przekroczę jej progu. Reasumując taka firma w XXI wieku nie powinna istniec na rynku motoryzacyjnym. Na szczęście w Lublinie istnieje drugi salon w którym również można wykonywać przeglądy i naprawy gwarancyjne.

kylo

Ta firma to jedna wielka porażka. Omijajcie ją szerokim łukiem. Podczas oczekiwania na zamówiony w marcu 2022 r. samochód, jestem zwodzony i oszukiwany przez pseudo handlowca ,,pana Darka'' co do terminu odbioru. Najpierw miałem odebrać auto pomiędzy 20-25 czerwca, następnie po 27-02 lipca. po sprzedaży mojego obecnego samochodu, zadałem pytanie kiedy konkretnie odbiorę samochód ? Odpowiedź powaliła mnie z nóg. w/w poinformował mnie że nie jest w stanie określić nawet przybliżonego terminu odbioru auta. Przecież oni istnieją li tylko dzięki klientom- świadczą tylko usługi, jednak traktują nas jak zło konieczne. Ten pan i nie tylko załatwia prywatne sprawy, potrafi bezczelnie w oczy powiedzieć że w danej chwili nie ma go w pracy choć fizycznie jest - czyżby posiadł właściwości bilokacji ? Reasumując przez wręcz tragiczne podejście do klienta muszę odwołać wczasy, straciłem 50% zaliczki. Mając takich pracowników i z ich podejściem do pracy ta firma w XXI wieku nie ma racji bytu na rynku.

Nigdy w życiu takiej pracy. Zdecydowanie odradzam.

Emilia
@Monika

A Ty dlaczego odradzasz?

Czy zdarzają się nadgodziny w Auto marketing Sp. z o.o.?

Jaro

Pytasz o nadgodziny. To praca 7 dni przez 24 godziny. Nie wierzysz to sprawdź ogłoszenia na otomoto

Rafał
@Jaro

Naprawdę? Pracuje się na kilka zmian dlatego robota też w weekendy? Wiesz chociaż ile płacą za tak intensywną robotę? To znaczy jaka jest stawka?

@Rafał

Może najniższą krajową dostaniesz jak oczywiście będzie umowa

Renata

Co to znaczy „jak oczywiście będzie umowa”, bez mam pracować??

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Auto marketing Sp. z o.o.?

Pracuś

Pracować 25h na dobę, podpisać Tadeuszowi zrzeczenie się wynagrodzenia, kupić ciepły stroj na zimę i tyle. Wtedy masz pracę gwarantowaną.

@Pracuś

Jak dla mnie ten ciepły strój chyba jak najbardziej będzie jeszcze wykonalny, ale tak właściwie jakie są tego koszty w sumie?

Ciekawski

A czy to prawda że kierowniczka sprzedaży uciekła z tego dobrobytu? O pracowników trzeba dbać. A tu pracują osoby poszukujące pracę.

@Ciekawski

To zabrzmiało dość sprzecznie, ale w sumie to jest dopuszczalne, żeby jednocześnie pracować i rozglądać się za czymś innym. Niesyty niezbyt miło to świadczy o firmie w takim razie. :( Piszesz, że trzeba o nich dbać. Jak Ty byś w takim razie to robił?

Zastanów się

Tutaj możesz pracować za darmo. Jeśli tak lubisz to ja tak pracowałem po 11h dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto marketing Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Auto marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto marketing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auto marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto marketing Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Al. Warszawska 129
    20-824 Lublin

Auto marketing Sp. z o.o.