Opinie o KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK w Lublin

Manager Nowy wpis

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Administrator Nowy wpis

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

zZz Nowy wpis

Sprawa jest w toku , tak jak moi przedmówcy zachęcam do zgłaszania wyłudzenia na Policję . Na mój stan wiedzy KŁ ma w tej chwili dozór .

Wiktor

Czy sprawa została już wyjaśniona?

zZz Nowy wpis
@Wiktor

raczej nie , z tego co wiem Pani Karina żyje jak pączek w maśle , nowy ajfon nowe życie zawodowe ( drżyjcie branże ) , mam wrażenie , że sprawa stanęła , nic tylko kręcić wałki , można czuć się bezkarnym . ktoś napisał , że Pani Karina leczy się , może i się leczy , dwa lata bez imprez i "legenda" gotowa. Jest jakaś kancelaria która się tym zajmuje kompleksowo , pozew zbiorowy , nie wiem , może by się skrzyknąć ?

jaaaaaa

Pani Karina to oszustka i kłamczucha. Oszukała moją rodzinę na około 50 tysięcy, po czym wymyśliła sobie, że jest uzależniona od alkoholu . Czyli krótko mówiąc załatwia sobie papiery żeby ludziom pieniędzy nie oddawać. Krętaczka jakich mało, po sprawach w których wygrywała dla kogoś pieniądze z odszkodowania, balowała sobie na wakacjach itd. Radzę przejrzeć jej facebooka żeby przekonać się, że to bezczelna naciągaczka .

jaaa
@jaaaaaa

Sprawa w prokuraturze razem z innymi oszukanymi osobami. Jest ich sporo. Mam nadzieje, że Panna Karina i jej rodzina (zwłaszcza córka która będzie wyśmiewana przez to co zrobiła jej matka) czyta te opinie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
The big one

Nie godzimy się na wyzysk specjalistów przez firmy odszkodowawcze. Za porządnie wykonaną pracę należy się równie porządne wynagrodzenie. Współpraca na przejrzystych zasadach, z klasą, bez zbędnych i nielogicznych zobowiązań. Tak się składa, że u nas warunki ustalamy wspólnie – na ile wyceniasz swój profesjonalizm? Specjalista.ds.odszkodowan@gmail.com

Olaf

Adwokatowi ani radcy prawnemu nie wolno używać nazwy "kancelaria odszkodowawcza" czy nawet "kancelaria prawna" ani tym bardziej "Biuro odszkodowawcze". Więc jak ktoś tam idzie, to robi to na swoje ryzyko .Niestety, ale władze nie robią nic w celu uregulowania nieograniczonej możliwości zakładania takich firemek odszkodowawczych !!!

andi

Firmy już nie ma , zwindykowane samochody,

Bartosz

Agentów którzy współpracowali z tą firmą proszę o kontakt mailiowy. Zapraszam do współpracy ze stabilną firmą z 30 letnim doświadczeniem w sprawach odszkodowań i nie tylko (pozostałe rodzaje spraw sądowych również). Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, pełne wsparcie na start, ciekawy system szkoleń. Proszę pisać na adres: b.wronski@solace.pl

Yolo
@Bartosz

"i nie tylko" "30 lat" Czyli parówy od wszystkiego. Wysoce zachęcające. Prawdziwi eksperci z Was.

Robert8003

Ja i moja żona też nie dostaliśmy naszych pieniedzy. Dzisiaj złożyłem zawiadomienie na policje o popełnieniu przestępstwa przez panią Karinę. Innym też tak radze, w grupie łatwiej będzie walczyć.

Art

Osoby poszkodowane klienci/pracownicy/agenci/dostawcy przez firmę Pani Kariny z Lublina proszone są o kontakt pod numerem telefonu (usunięte przez administratora) . Nie czekaj zadzwoń już dzisiaj lub napisz SMSa.

Artur

Osoby poszkodowane klienci/pracownicy/agenci/ przez firmę Pani Kariny z Lublina proszone są o kontakt pod numerem telefonu 508 636 447 lub mailowo pomocprawna2016@wp.pl. Sprawa PILNA dla tych którzy chcą odzyskać swoje pieniądze.

Artur

Osoby poszkodowane klienci/pracownicy/agenci/dostawcy przez firmę Pani Kariny z Lublina proszone są o kontakt pod numerem telefonu (usunięte przez administratora)Sprawa bardzo PILNA dla tych którzy chcą odzyskać swoje pieniądze. Nie czekaj zadzwoń już dzisiaj lub napisz SMSa.

@Artur

Artur podaj n.r albo meila

Eri73

Pani Karina to oszust, nie wypłaciła nam pieniędzy mimo ze dostała na konto .

@Eri73

Proszę składać powiadomienia o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. Śledczy czekają na kolejne sygnały od ludzi, którzy mogą być poszkodowani przez kancelarię prawną Kariny Ł.

Mnie też oszukali jak przyjechał agent pięknie opowiadał. Od miesiąca nie mam z nimi kontaktu chociaż zostało im już wypłacone część mojego odszkodowania. Banda oszustów.

@Karolina

Luk
@Karolina

Byłem klientem pani Kariny, ani ja ani mój znajomy nie dostaliśmy pieniędzy, ale dało się coś jeszcze uzyskać z tym że w innej firmie w której zacząłem później pracować, proszę napisać lukaszgrochowski306@gmail.com, może i Panu cokolwiek pomogą.

Ekscentryk

Niewypłacalna. nieosiągalna i zakłamana Karina Łukaszczuk żenujące żeby tak wykorzystywać ludzi, którzy zaufali i powierzyli swoje pieniądze w dobrej wierze komuś kto je najnormalniej w świecie ukradł. !

mo

jestem jednym z okradzionych klientów od września Pani ma problem z wypłaceniem odszkodowania. Czy ktoś wie jak dalej z takimi złodziejami postępować ?

@mo

N
@mo

Oszukanych Agentów zapraszamy do współpracy. Oferujemy bardzo korzystne warunki i gwarancję stabilności. Nasze umowy są tak skonstruowane aby dać Państwu pewność otrzymania wynagrodzenia. Zapraszamy również do kontaktu osoby poszkodowane. Przejmiemy sprawę na korzystnych dla Państwa warunkach. Zapraszam do kontaktu 663780303

Robert

ODRADZAM korzystania z usług tej firmy. Karina Łukaszczuk okłamuje klientów, nie wypłaca odszkodowań, przywłaszczając sobie pieniądze. Okrada ich.

Ekscentryk

pablo19701@wp.pl napisz o co chodzi.

DR
@Ekscentryk

Odpisałem Ci na maila. Czekam na kontakt. Pozostałych byłych i aktualnych pracowników tej firmy proszę o skontaktowanie się ze mną. Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy indywidualne warunki, pełną dyskrecję, ewentualnie pomoc prawną. Pisz na agenci.odszkodowania@interia.pl

k

ludzie nie korzystajcie z usług tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

BONO
@k

Oszuści!!!!!. Sprawę oszustw rozpatruje Prokuratura. Pani Karina niekompetentna i niekulturalna. Okłamuje starszych ludzi, wyłudza od nich pieniądze. Codziennie mówi, że przelew poszedł i ma potwierdzenie. Kłamie!!!!

@BONO

AGENT

Kancelaria, która oszukuje zarówno klientów jak i agentów. Nie wypłaca odszkodowań klientom oraz prowizji agentom. Pani Karina opracowała sobie znakomity biznes plan. Zatrudnia na umowę o pracę na dwa, trzy miesiące. Agenci piszą sprawy po czym nie przedłuża umowy. A sprawy i prowizje zostają u Pani Kariny. Niezły plan na oszukiwanie ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK - Lublin

KANCELARIA PRAWNA KARINA ŁUKASZCZUK