Opinie o Inter Consult w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inter Consult. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Consult na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Consult w Poznań

Stella

Pracuję tu od dawna i mogę o firmie pisał tylko pozytywnie. Generalnie fajni ludzie pracują i pewnie to ma wpływ na pracę!!

Małgosia

Witam, Przez wiele lat byłam pracownikiem firmy Inter Consult. Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona bardzo profesjonalnie a i późniejsza współpraca układała się bardzo dobrze. Wiadomo, że na pewnych etapach wszystko zależało od zmieniających się RKS reprezentujących firmę. Najlepiej układa się praca z Pawłem Wojdynem, to naprawdę fachowiec z krwi i kości, a do tego człowiek i prawdziwy kolega. Bardzo dobrze wspominam czas pracy w firmie Inter Consult. Wiadomo, że w biznesie nie ma sentymentów, ale jest to firma działająca fair play stawiająca na rozwój pracownika, dbająca o pracownika, czego niestety nie mogę powiedzieć o firmie LIBERTY I PTI!!!!!!! Pozdrawiam

Edyta

Szukają na stanowisko Doradca Biznesowy Plus. Kto jest zainteresowany taką pracą? A może ktoś ma doświadczenia związane z takim stanowiskiem? Takie informacje będą przydatne dla tych co składają cv.

mańka

ale nie szuka byle pracowników @gong szeregowych ale już na wyższe stanowiska takien jak np. Doradca Biznesowy Plus, ciekawi mnie tylko niezmiernie po co na takim zatrudnieniu jest potrzebne prawo jazdy

Doradca Klienta

Rekrutacje przeprowadzała niekompetentna osoba. Wystarczy znajomość czytania, przyjmują ludzi jak leci po czym 3/4 zwalniają po tygodniu pracy bez podania konkretnej przyczyny. Rekrutacja śmieszna, przyjmują jąkających się, nieumiejących wysłowić czy wstydzących się odezwać, przypominam że praca polega na rozmowie z klientami.

Jedyne o co byłam pytana to zainteresowania.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Gosia

A dba? WSZYSTKICH pracowników CC na bruk, zamykają projekt i co z nami ? Jakby dbała to pracę można zaproponować doświadczonemu Tenerowi , czy Kierownikowi , a nie w zamian wypowiedzenie .

d

Firma nie dba, póki co upada...

abc

Czy siedziba poznańska mieście się nadal na Klonowica w tej kamienicy? Muszę się tam wybrać niestety, a na darmo latać nie chcę...

były Pracownik

jeden z liderów niech pomyslę pewnie Pan T...sz? Tylko za cholere nie pamietam jego nazwiska hym teraz bede myslał jak on sie wabił

Martin

Nieprofesjonalna rekrutacja . ''Dzień dobry ,czy jest Pan skłonny podpisać umowę ?''Minimum 100 godzin musisz przepracować,żeby dostać wypłatę . Kary naliczane za byle co ,umowa zlecenie. Kilka razy dziennie wydzwaniają czy jesteś zainteresowany pracą gdzie już rozmowa została przeprowadzona,co świadczy o tym ,że nie zapisują po rozmowie notatki ,że dana osoba odbyła rozmowę rekrutacyjną. Nie przyjmują 2 raz danej osoby , która wcześniej podpisała już umowę . Niestety po takim podejściu nie podjęłam pracy i nigdy tam nie podejmę .

Loki

Sama firma (usunięte przez administratora) oferuje. Zero pomocy ze strony liderów, stawka kiepska. Można nadrabiać premiami. Niestety atmosfera pracy pozostawia WIELE do zyczenia.

reddsik45

Pracuję od jakiegoś czasu w Pile w Call Center i pierwsza rzecz jaką należy podkreślić jest to praca wymagająca i nie każdy się do niej nadaje. Negatywne wypowiedzi pochodzą zapewne od osób którym nieco brakowało umiejętności i parcia na wynik, jak i zaangażowania. Najlepiej to siedzieć, nie narobić się i jeszcze dobrze zarobić. A jak nie idzie bo brak umiejętności to narzekać, na firmę, na liderów, na słabe bazy, na wszystko. Moje wrażenie o tej pracy jest dobre. Oczywiście są trudności, dużo trzeba się nauczyć i przyłożyć ale to chyba jak w każdej pracy nie? Predyspozycje również są istotne, ale głównie umiejętność nauki. Liderzy od szkolenia po pierwsze dni pracy tłumaczą, pomagają. Nie spotkałam się żeby ktoś domówił pomocy, albo liderzy albo inni pracownicy. A bazy? Różnie się zdarza, słabsze, lepsze ale to nie baza a umiejętność jej wykorzystania prowadzi do wyniku. Jeśli na danym projekcie ktoś potrafi utrzymać wynik, to nie jest rzucany na "gorszy" projekt tylko zostaje na miarę planu przy nim, nawet jeśli nie jest darzony sympatią lidera czy liderki. Zrobienie planu a nawet ponad plan jest realne. Zarobki? Zawsze w terminie, za dobre wyniki i dobra premia. Wiele konkursów, z których konsultanci korzystają i wygrywają dodatkowe pieniądze i tez małe kwoty to nie są. Liderzy to też ludzie ale wydaje mi się, że potrafią na swoim stanowisku dobrze pracować, zdarzają sie słabsze dni ale to ludzkie. Jeżeli chodzi o minus to te umowy zlecenia itd, fakt. Ale żeby dojść do jakiegoś celu, zaczynamy od zera i wytrwać trzeba, te śmieciowe umowy i zapracować na umowę o pracę. Dużo konsultantów taką posiada a przeszli przez ten sam szczebel, od śmieciówek zaczynając. Można? Można. Fajna praca jak ktoś lubi pogadać i motywują go jego wyniki i chcę osiągać małe "sukcesy". Liderzy i doceniają i niektórzy potrafią zmotywować pogadanką :) Pracę trzeba szanować i wytrwale dążyć do celu, zamiast wiecznie narzekać trochę się przyłożyć i skupić na pracy a nie na narzekaniu na wszystko i wszystkich. A atmosfera jest spoko i nie ma "panowania" tam wszyscy są na "Ty" łącznie z kierownikiem i potrafią się kulturalnie porozumieć i szanować. Kto nie potrafi, mąci, robi z pracy plotkarnie czy przedszkole, zajmuje sie wszystkim oprócz pracy to jej nie ma :)

o

Ta firma to jakies jaja...

Malwina

Odczepcie się ode mnie :(

ciasteczkowa pani a

Umowa zlecenie na 1 miesiac to mowi samo za siebie Odradzam odradzam ...

tymtyrymtym

Szanowna pani lider malwina to dno mentalne i umyslowe co pozjadala wszystkie rozumy i ma sie za najmadrzejsza na swiecie a jest kompletnie nie przygotowana do swojej funkcji. Niekompetencja az bije po oczach. Podejscie do pracownikow az wola po pomste do nieba. Przydalo by sie douczyc chodzby wieczoro korespondencyjnie czy przez internet odnośnie zarzadzania zasobami ludzkimi. Z ta nauka przez internet to jednak moze byc problem bo jak jej sie cos zawiesi na kompie to go bedzie resetowala do konca swiata. Polecam przyjac do wiadomosci ze sie jest samemu tlukiem a nie zwalac swoje humorki i zyciowy skurcz jajnika na szeregowego pracownika. Do niczego dobrego to nie prowadzi, no moze jedynie do tego ze sie wszyscy z tego smieja. Co do tekstow ze jak wam sie tu nie podoba to do lopaty hahaha faktycznie zachowujcie sie tak dalej jakbyscie mieli monopol na prace to niedlugo nikt u was nie zostanie. Pani lider radze wiec zadorwac sobie takie teksty bo mobilizuja one zespol na 100% nie dziwne wiec pozniej zachowania i podejscie do pracy i "przelozonych" zwyklych pracownikow. Radze wiec doksztalcic sie, nie wylewac swoich brudow na pracownika, sluchac i potrafic wyciagac wnioski i przyznawac sie do swoich bledow. Atmosfera w zespole nie zmieni sie dopoki lider sie nie zmieni, a dumnie mowione na zebraniach teksty ze cieszcie sie tym jaka tu jest atmosfera pracy bo nigdzie takiej nie ma mozna wlozyc miedzy ksiazki. Atmosfera jest totalnie chu**wa i tylko dzieki beznajdziejnemu podejsciu przelozonych. Ale tak to wyglada kiedy polaczy sie brak komeptencji, brak wiedzy z nie nadajacym sie charakterem do bycia jakimkolwiek przelozonym z zyciowym wkurwem i flustracja. Atmosfera to jest chyb jedynie jak liderzy pala nonstop fajki przed budynkiem - tam to moze macie atmosfere, ale jaka to odpowiedzcie sobie sami. Podsumowujac - zdecydowanie odradzam ale jak juz musisz isc tam do pracy to idz do p. Lider malwiny to zobczysz jak wyglada chodzace brak kompetencji.

masakra

Totalna kpina z pracownika... zenada

zenada

Żenada bieda bieda nie polecam nikomu wręcz odradzam bazy beznadziejne premie beznadziejne liderzy beznadziejni nikt profesjonalnie nie przygotowany MASAKRA

zdziwiona

Początkowo chciałam wylać swoje złości właśnie tutaj, ale się powstrzymałam patrząc na poziom niektórych opinii. Pracował przez jakiś czas w oddziale w Pile mając znajomą w oddziale w Poz. Wielkich różnic nie widać pomiędzy oddziałami. Zostałam zwolniona i patrząc wstecz to fakt praca nie dla mnie. Do pracy na słuchawce potrzebne są osoby bardziej komunikatywne i otwarte. A że jest ciśnienie na sprzedaż, to naturalne w pracy na sprzedaży. Co do liderki, u której byłam pomoc była więc wypowiadać negatywnie się nie mogę. Jak w innych grupach było nie wiem, bo jakoś mnie to nigdy nie interesowało.

szerlok

Dajcie spokój, praca Wam się nie podoba? to do łopaty. Jakie podejście do pracy, takie podejście do pracownika, tyle w temacie. W Pile jest gicior, chcesz wolne? nie ma problemu. Potrzebujesz pomocy? Jest Liderka M. która wiedzę ma naprawdę najlepszą z całej trójcy. Szanuj pracę, to się w niej utrzymasz, i znam te wasze wymówki, że system padł, że klient nie odbiera, owszem czasem tak jest, ale czy codziennie? Pracujecie na wynik, nie na godzinówkę, ludzie, wiec o czym wy piszecie? Posiedzieć to można na kawie a nie w Call Center Piła, tam się dzwoni, gada, i robi umowy, uwierzcie mi da się, nawet z klientem, który jest nastawiony anty, jeśli masz czym argumentować, to prędzej czy później klient się zgodzi, ale trzeba przekonać, a nie klient mówi nie to wy dziękuję i następny.... A potem pretensje, że liderzy się czepiają że z roboty lecicie.... POLECAM Call Center Piła, i pozdrawiam, byłą niestety Liderkę M.

blagam o litosc
@szerlok

hahahaahah widac ze sie liderzy na forum dowartosciowuja...

zadowolony

A ja jestem, byłem, i będę zadowolony jeśli chodzi o Piłe. Nie wiem skąd w Was się bierze tyle nienawiści? W Pile pracuje się spoko. Atmosfera jest jak w rodzinie dosłownie, jeśli potrzebowałem pomocy, zawsze ją dostałem od liderki, która moim zdaniem wie najwięcej z całej trójki. Zawsze i o wszystkim szło i idzie z nią pogadać. Marta naprawdę jest na odpowiednim dla niej stanowisku, i nie rozumiem skąd u was tyle nienawiści, jeśli ktoś non stop ma wymówkę co do pracy, albo się spoźnia, albo przerwy robi dłuższe niż powinien i do tego nie wyrabia planu, to o czym my rozmawiamy? W Pile jest spoko!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Consult - Poznań

• Jak się pracuje w Inter Consult?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Consult tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Consult?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Consult?

Kandydaci do pracy w Inter Consult napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Consult