Opinie o Inter Consult w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inter Consult. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Consult na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Consult w Poznań

gy

witam, ja sam początek pracy wspominam dobrze bo robiłam umowy, potem szło gorzej juz tak fajnie nie było...przeniesienie na projekt data.. masakra niby tych umów nie tak dużo ale bardzo ciężko to szło...czytanie komunikatora kolegi przez liderkę [usunięte przez moderatora] przepraszam ale to było do niej hm?Że zostałam zwolniona dowiedziałam się przez przypadek, bo miałam przyjść później do pracy o czym [usunięte przez moderatora] wiedziała i słowem nie wspomniała ze nie ma zamiaru przeduzać mi umowy... co do premii zgadzam się obcinane na czym moga sa bardzo nie przejrzyste , kary za nic... nie polecam

poznan

Praca jak praca bazy oddzwonione po 2 lub 3 razy za nim je dostaniecie. Dodatkowo te warunki pracy jednym słowem zal, boksy ze ledwo wchodzi klawiatura z myszka, krzesła takie ze nawet w domu bym ich nie postawił brak klimy to już jest duży minus przy tak dużej ilości osób. Nie polecam tego CC bywałem w lepszych. No ale z tego co widzę firma nie ma nawet profesjonalnej strony internetowej i bardzo niską pozyję na rynku wręcz zerową

nova

A kto to Pit Bull?:/

blablable

abcd - ale to było 2 lata temu! wszystko się zmieniło, wiem, bo mój staż w tej firmie był dość długi, i kiedy mi podziękowano za współpracę nawet nie było dużego żalu z mojej strony, tak mocno się tam wszystko spartaczyło!

Doradca Klienta

Rekrutacje przeprowadzała niekompetentna osoba. Wystarczy znajomość czytania, przyjmują ludzi jak leci po czym 3/4 zwalniają po tygodniu pracy bez podania konkretnej przyczyny. Rekrutacja śmieszna, przyjmują jąkających się, nieumiejących wysłowić czy wstydzących się odezwać, przypominam że praca polega na rozmowie z klientami.

Jedyne o co byłam pytana to zainteresowania.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
arrr

Wojtek - 2013-01-24 21:35:55 Witam serdecznie, Pisze do Was [usunięte przez moderatora] W firmie panuje pełen ład i porządek. Nigdy nikogo za nic nie zwolniono!!! Jeżeli ktoś czuję się pokrzywdzony albo oceniony niesprawiedliwie zapraszam do mnie. Bo widzę że tu na forum piszą sami tchórze!!! Nie możecie zachowywać się jak[usunięte przez moderatora]tylko trzeba stanąć twarzą w twarz jak ma się coś przeciwko komuś. A przy okazji pozdrawiam moich przyjaciół pracowników z Multitelekomu dzięki którym ta firma była, jest i będzie istnieć choćby nie wiem co!!!Jeśli ktoś na prawdę sadzi, ze to wypowiedział się [usunięte przez moderatora] to na prawdę musi być mało rozgarnięty.... Jeśli chcemy przedstawić jakie są rzeczywiste warunki pracy w tej firmie, aby potencjalni kandydaci mogli przemyśleć sprawę przyjścia do tej firmy skupmy się na warunkach pracy, a nie na podszywaniu pod ludzi, bo to psuje ogólny zarys tego forum.......:/

darek32

Wojtek - 2013-01-24 21:35:55 Witam serdecznie, Pisze do Was [usunięte przez moderatora] W firmie panuje pełen ład i porządek. Nigdy nikogo za nic nie zwolniono!!! Jeżeli ktoś czuję się pokrzywdzony albo oceniony niesprawiedliwie zapraszam do mnie. Bo widzę że tu na forum piszą sami tchórze!!! Nie możecie zachowywać się jak [usunięte przez moderatora] tylko trzeba stanąć twarzą w twarz jak ma się coś przeciwko komuś. A przy okazji pozdrawiam moich przyjaciół pracowników z Multitelekomu dzięki którym ta firma była, jest i będzie istnieć choćby nie wiem co!!!Zachowujemy się jak kto??? Czyli prawidłowo jak jeden z liderów Multitelekom:)

jack

Myślę dziewczyny, ze to nie jest miejsce do roztrząsania Waszych prywatnych porachunków. "Były pracowniku" załosne jest namawianie innych do pisania negatywnych komenatrzy, serio. A jeszcze bardziej żałośni są ludzie, których nakręciłeś i sie na to godzą. Fakt, jest wiele rzeczy do których możnaby się przyczepić, male boxy, sam budynek itd itd, nie rozumiem systemu premiowania do tej chwili lecz nigdy nie odczułem, że zostałem oszukany. Nie wiem jacy są inni obecni liderzy w takiej bezpośredniej pracy, ale na mojego nie powiem złego słowa. Jak każdy ma lepsze i gorsze dni, ale zarzucic nic powazniejszego nie mogę. Wasze negatywne wypowiadanie się o liderach można odebrac jako zwyczajną zazdrość.

Kasia M.

"zielonooka" się odezwała....pracownik roku!hahaha...co to myślała,że jest nietykalna a sam[usunięte przez moderatora] podobno chwalił się, że kazał ją zwolnić:-)hahaha Pozdro dla Obornik!

Byly pracownik

Zgadzam się z Ania piszmy na temat ludzi którzy obecnie keruja ta firma i o warunkach pracy na które może trafić potencjalny pracownik który uda się do firmy Interconsult. A dużo już się można dowiedzieć :)

jenny

Ludzie, kurde Wy naprawde myślicie, ze ten wpis zamieścił [usunięte przez moderatora] Smiech na sali. Gratuluje głupoty!

KAŚ:)

Witam, Pracowałam w IC ponad rok czasu.. " to były piękne czasy" :D Nowe znajomości to jedyny plus tej "instytucji" Należałam do jednych z najlepszych pracowników, oczywiście czasami się leniłam..:D Bardzo dobrze się dogadywałam z liderką Szanowną Panią (usunięte przez administratora)którą serdecznie pozdrawiam!!!! haha!! Wszystko pięknie, ładnie.. ale obgadaywanie innych i wysmiewanie sie z nich mi nie pasowało.. i juz kolorowo nie bylo.. zostałam zwolniona, czego nie załuję.. ponieważ pani Lider przestała mnie lubić.. zapomniała o premii dla mnie.. i obgadywała mnie ze swoją przyjaciółka, która siedziała stanowisko obok.. Jako to się mówi: życie, KTOŚ SIĘ URODZIŁ FAŁSZYWYM TO TAKIM POZOSTANIE DO KOŃCA !!! GORĄCE POZDROWIENIA DLA BYŁYCH PRACOWNIKÓW ic :))

trąbalski

Zgadzam się z tym niestety jedynym plusem - znajomości pozostają na dłuuugie lata, pozdrawiam wszystkich z którymi pracowało się super, szkoda, że przedmówcy mają racje z tymi minusami ale i tak niczego nie żałuję pozdro 600, co nas nie zabije to wzmocni

ziomeczek - 2013-01-24 18:34:30 "Były pracowniku", człowieku jesteś chyba jakimś desperatem. Inni tutaj napiszą jeden, dwa komentarze i kończą, a Ty jak taki nakręcony wypisujesz tutaj coraz to "ciekawsze" komentarze. Jeden śmieszniejszy od drugiego. Te ostatnie to już w ogóle genialne okazy. Mam więc rade- zamiast do prezesa itd. najlepiej napisz do jakiegoś dobrego psychologa- z pewnością nie odmówi Tobie pomocy.Wiem że obrażanie ludzi jest waszą domeną. Drodzy liderzy, trenerko czy kim tam jesteś, coraz bardziej się zdradzacie przez te komentarze które są coraz bardziej agresywne, cieszy mnie również to że ludzie coraz więcej się wypowiadają. Ciesze się też z tego że przez ruch na forum który spowodowaliśmy będzie można w łatwy sposób wpisując słowo interconsult w wyszukiwarce trafić na to forum i sobie o was poczytać. Zapewniam Was że będzie coraz więcej komentarzy również wśród nowo zatrudnionych osób i głośno się będzie mówić o was w pracy. Pozdrawiam byłych i obecnych konsultantów IC

K.M.

Ciężko to sobie wyobrazić, ale większość wypisanych tutaj opinii przekłada się na rzeczywistość. Jedynym miłym wspomnieniem pracy w IC są dla mnie znajomi, z którymi utrzymuję kontakt do tej pory. Jeśli chodzi o te gorsze rzeczy - najbardziej przeszkadzała mi chora dyscyplina(usunięte przez administratora)oraz absurdalne kary, które otrzymywałam od dziewczyn z audytu w momencie, gdy realizacja planu była na poziomie ponad 130%. Chociaż ciężko było mi pożegnać się z kolegami i koleżankami, postanowiłam złożyć wypowiedzenie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to dobra decyzja, udało mi się trafić na przełożonych, którzy nie mają na oczach klapek z napisem "po trupach do celu". Niestety, coraz więcej firm, podobnie jak INTER CONSULT, (usunięte przez administratora) I niestety, przez takie firmy nie widzę przyszłości na naszym rynku pracy.

ooo

Pracowałem w tej firmie prawie rok, czytając wszystko powyższe z częścią bym się zgodził. Ktoś wyżej słusznie napisał, że akurat nie jest to forum by obrażać konkretne osoby, nazywać je różnymi określeniami, bo w takim wypadku nikt myślący nie potraktuje poważnie takich wypowiedzi! I wtedy popełnia błąd, bo każdy sobie pomyśli - zwolniony za brak wyników to ciśnie by się wyżyć. A nie o to chodzi na tego typu forach... Co do pracy w tej firmie, ogólnie źle nie wspominam, poznałem wielu świetnych ludzi, bo co jak co ale grupy są bardzo zgrane:) przynajmniej moja była. Co do premii, zdarzały się i dobre miesiące, no ale i też fatalne. Kiepska baza a plan narzucony na takim poziomie, że 100% z wielkim trudem nie dało się nawet osiągnąć. Co do zwolnień u mnie w grupie zwolnienia tyczyły się przede wszystkim osób, które nie robiły planów, co jest normą w różnych CC. W końcu praca wynikowa, no ale czasem i bywało inaczej. Bo niczyją winą były fatalne bazy... Co do kierownictwa to bywało różnie, lider liderowi nie równy, jeden pomocny, inny miał Cię w... Szkolenia mało efektywne, 3-4 dniowe ( dobrze, że miałem doświadczenie w sprzedaży wyniesione z innej firmy). Więcej tego chyba komentować nie muszę... Coś co mnie strasznie zdziwiło system kar za pseudo jakość rozmów, powiem tyle - dziwnie, niewłaściwe i niesprawiedliwie skonstruowane...Czasem aż strach było wyluzować się w rozmowie z klientem, bo człowiek uważał na słowa by nie dostać kary... To tyle, pozdrawiam byłych i obecnych pracowników

ziomeczek

abcde

Ehhh, no po prostu rece mi opadły w chwili kiedy przeczytałam, za kogo mnie uważasz. Nie, potwarzam to po raz kolejny już raz na tym forum- nie jestem liderem, a juz napewno (usunięte przez administratora) ;-) Nie posiadam zadnych informacji i o zadnej nie wspomniałam tutaj, zebyś mogł sugerować mi kim jestem. ;) Kolejna sprawa jest pisanie " nienegatywnie". Az mam ochotę przeklnąc i napisać coś jeszcze, ale nie bede Ciebie obrażać. Nie widzę sensu obrazania i mówienia negatywnych rzeczy na temat tej firmy na tym forum. Wypowiadam się tak a nie inaczej, bo kiedy tam pracowałam nie miałam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Miałam pomoc od lidera, super atmosfere w grupie itd. Mogę nawet pokusić sie o stwierdzenie, ze wspominam ją calkiem miło. A to, ze zostałam zwolniona to inna kwestia. Nie widzialam w tym nic dziwnego, bo w tej pracy wymaga się wyników, a moje nie były wystarczające, proste. Jesteśmy przecież dorośli!!!!!!!!!!! Nie będę przecież oczerniać i mówić tylko negatywnie o firmie, dlatego, ze moja praca nie przynosiła oczekiwanych przez lidera efektów. No niestety, ale z tego co piszesz, mam wrażenie, że kazdy kto został zwolniony powinien ogłosić wszem i wobec jaka to ta firma jest zła....

Twój styl wypowiedzi i informacje jakie posiadasz, ewidentnie wskazują na to że jesteś liderką(usunięte przez administratora) Osoba pracująca tak krótko w IC nie może znać tak dużo szczegółów. Dziwne jest też to że bronisz firmy z której zostałaś zwolniona. Jeżeli w zdaniu "mam wrażenie,że piszą je totalne półgłówki" nie widzisz nic w obrażaniu ludzi, to świadczy tylko o twojej kulturze. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo nie o to chodzi, będę przedstawiał szczegółowe informacje na temat firmy IC, ponieważ forum jest po to aby dodawać opinie, zarobki i sposób premiowania który tutaj będziemy szczegółowo opisywać i informować każdego kto do Was się wybierze, a wiem że prowadzicie nowe szkolenia. Moim celem jest uświadamianie ludzi czego mogą się spodziewać. Szczerze chciałbym żeby wszystko co tutaj opisywaliśmy było kłamstwem, ale tak nie jest i nad tym ubolewam. Koniec jałowej dyskusji Ludzie i tak to przeczytają później sobie porównają z tym co zobaczą w firmie i ocenią Was i o to nam chodzi. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników IC

abcde

A jeśli chodzi o przekazywanie nowin... Słuszne stwierdzenie, pewnie i jest tak, ze wszystkie decyzje zapadają " na dole" ale bezpośrednimi przełożonymi są liderzy i to oni te nowiny przekazują. Taka hierarchia. Może byście chcieli jeszcze, żeby sam prezes Was zapraszał do siebie i tam zwalniał, informował o premiach itd?

abcde

Po pierwsze, nikogo nie obrażam więc nie widzę problemu ;-) Po drugie, moja wypowiedź była ogólnikowa, a nie odniesieniem do konkretnego przypadku bo ile ludzi tyle opinii i historii, a nie znam zadnej "od środka". Ze zrozumieniem tego co piszą byli/obecni/przyszli pracownicy nie mam problemu a raczej autor tego zdania: " Proszę nie obrażać ludzi tak jak to robisz jako lider w IC. " Jak już pisałam, nie jestem ani liderem ani też byłym liderem ;D Niemniej twierdzę, ze większość z Was wylewa tu swoje żale z istnej zawiści czy też urażonej dumy, bo zwyczajnie zostaliście zwolnieni, żeby po prostu poczuć się lepiej i pocisnąć po firmie na forum, bo teraz tylko tyle możecie :) Skoro macie swoje inne super prace to zajmijcie się nimi, żeby przypadkiem z niej tez Was nie zwolnili. Powtórzę, nie zwalnia się ludzi bez powodu. Myślę, ze od tak, nie została wyrzucona osoba wyrabiająca ponad 100% planu i robiąca wszystko jak należy. Musiały być inne powody, których zapewne jest mnóstwo ;-) W dodatku, nie rozumiem jednego. Ok, Wy "zostaliście pokrzywdzeni" i macie prawo mówić co chcecie, mamy w końcu wolność słowa, ale dlaczego od razu takie chore domysły się biorą kiedy pojawi się tutaj jakiś normalny komentarz, o neutralnym czy pozytywnym wydźwięku? Nie dogodzi się wszystkim, a jestem pewna, ze jest mnóstwo osób, które są z tej pracy zadowolone.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Consult - Poznań

• Jak się pracuje w Inter Consult?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Consult tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Consult?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Consult?

Kandydaci do pracy w Inter Consult napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Consult