Opinie o Inter Consult w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inter Consult. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Consult na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Consult w Poznań

Rozuell

Nie macie juz lepszych rzeczy do pisania ? Serio !? ....

smieszka

Mam pytanie czy leaderowi z Pily nadal tak capi z pyska na kilometr?

smieszka

Hahaha chudsza?blondynka?ale jaja

maxi

Potwierdzam chudsza pani lider jest totalnie nie przygotowana do kierowania kimkolwiek do tego inteligencja nie grzeszy żeby nie powiedziec ze jej tepota kaze myslec ze pozjadala wszystkie rozumy. Sloma z butów na kilometr....

Doradca Klienta

Rekrutacje przeprowadzała niekompetentna osoba. Wystarczy znajomość czytania, przyjmują ludzi jak leci po czym 3/4 zwalniają po tygodniu pracy bez podania konkretnej przyczyny. Rekrutacja śmieszna, przyjmują jąkających się, nieumiejących wysłowić czy wstydzących się odezwać, przypominam że praca polega na rozmowie z klientami.

Jedyne o co byłam pytana to zainteresowania.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xnxx

Big Ananas jak widzisz osoby te piszą o Pile nie o Poznaniu. To w Pile leaderami są totalne przygłupy ;)

Big Ananas

Raczej tak? Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Ja polecam prace w back office w Poznaniu jak i na słuchawce. Osoby, które tutaj sie wypowiadają pracowały w tej firmie prawdopodobnie Max miesiąc i sa wielkimi znawcami jak nawet planu na 100% nie potrafią wyrobić. Porażka.

ona

Raczej tak, jaka ta firma jest przekonasz się bardzo szybko. Powodzenia

KIM

Witam, Mam pytanie czy te opinie tyczą się też księgowości, bo widziałam ofertę pracy i zastanawiam się czy warto sobie głowę zawracać...? I mam nadzieję, że przy wystawianiu faktur nie ma planów i kar?? :) Jeśli jest ktoś kto wie coś na ten temat dzięki za info.

szczerość do bólu

Witam uwaga na nowo otwarty oddział w Pile Koledzy i koleżanki w Pile unikajcie tej firmy jak nie chcecie skończyć jak wasi towarzysze w Poznaniu, czyli z nieczystym sumieniem, mobbingiem na karku i przede wszystkim w widokiem lizania tylnej części ciała kierownikowi bo akurat często się tu widziało. Oszukują na prowizjach, naliczają kary i przez to zarabia się najniższą krajową a nie obiecywane tysiące złotych. Ogólnie włazi tyłki szybko kończą karierę też jak pewna Agnieszka która już w IC nie mieszka :) ogolnie właziduppp mysli ze jes cool dla przełozonego a tak na prawdę jest ruszany w zad

raaf

Potwierdzam wszystko co zostało opisane w postach powyżej odnośnie pracy w Pile. Liderzy którzy po kilka lat pracowali normalnie na słuchawce dostali awans życia, złapali Pana Boga za nogi i palma im odbija... Firmę tą można podsumować tym, że albo w Pile nie ma wcale bezrobocia albo po kilku miesiącach funkcjonowania callcentre już nikt nie chce tam pracować. Fallwork daje codziennie po kilka ogłoszeń na OLX pod RÓŻNYMI tytułami, niektóre są na prawdę napisane jakby kogoś lekko poniosło tylko dlatego, że brak im ludzi. To chyba świadczy o pracodawcy lub/i o kadrze zarządzającą pod postaciami wykwalifikowanych do pełnienia im powierzonych obowiązków dumnie nazwanych liderami ludzi. Nie polecam już nawet zdesperowanym!

xd

no skoro wszyscy to i ja... Od jakiegoś cxasu pracuje w IC w Pile... Praca idealna. Liderzy bardzo pomocni. Najczęsciej słychać od Nich "zaraz, za chwile, poczekaj... " po czym się obkręcą i na fajkę idą. jak pada system należy wykonać następujące procedury: wyloguj, zaloguj. jak nie działa to reset komputera. jak to nie pomaga ewentualnie można zgłosic to liderowi. no ale Nasi Bogowie uważają wtedy że marudzisz, narzekasz. a za takie coś wyrzucają ludzi :( jak się kogoś nie lubi rzuca się go na projekt na którym oferta jest beznadziejna i nie można nic sprzedać. i wtedy jest wymówka ze osoba nie zrobiła planu. no i taki pracownik zostaje wyrzucony (nie zwolniony... WYRZUCONY!!!). Nie ważne że w poprzednich miesiacach sobie radził, wyrabiał plan, chory przychodził do pracy... to się nie liczy... no chyba ze masz wsparcie w liderze (śpiąc z Nim) to juz sytuacja jest inna. nie trzeba wyrabiać planu, można palić w wc... można wszystko. Na zebraniach ciągłe narzekanie na brak podpisanych umów. nie ważne ze nikt nie odbiera, ze systemy nie działają. umowy idzie podpisać ;/ bo każdy kontakt to potencjalna umowa. nawet jesli włącza sie poczta głosowa. Nawet chcąc się zwolnić trzeba brać pod uwagę to ze odciągną Ci pieniądze za to ze pracowałeś ;p bo przecież na Twoje miejsce jest 100 innych osob. a jak Oni Cię zwolnią to i tak dostaiesz papiery ze sam sie zwalniasz ;p Na rozmowie było tyle obiecane. a tu nawet wypłata wpływa później niż w terminie. jednym słowem praca marzeń;p

niezadowolony
@xd

To, co napisałaś IDEALNIE oddaje sytuację w firmie IC. Pracuję w poznańskim oddziale i mógłbym skopiować Twoją opinię na temat tej firmy Dodałbym jedynie tyle, że panuje tam zła atmosfera. Czuć, że kierownik call center ma zły kontakt z liderami, oni zaś czują się tam jak to dobrze nazwano "Bogami". Dodatkowo sam operator co miesiąc daje nowe, coraz to gorsze zasady. Myślę, że za tak niskie pieniądze warto udać się gdzie indziej. Szczególnie, że samo miejsce pracy przy ul. Klonowica pozostawia wiele do życzenia...

ehe

Potwierdzam, praca w Pile robi sie patologiczna, a wszystko przez nie odpowiednie osoby na nie odpowiednich stanowiskach. Na samym poczatku pracy graja jacy to oni nie sa pomocni, jak to zawsze mozna na nich liczyc itp. itd. jednym slowem miod malina. Po pewnym czasie wszystko obraca sie o 180 stopni, i poczawszy od najbardziej blachych problemow technicznych np. z komputerem po problemy wychodzacej z natury samej pracy jak skrypty i problemy z klientem - na pomoc liczyc juz nie mozna. Wszelkie problemy technicze rozwiazuje sie resetem komputera - bo tylko na tyle stac lidera ( no i przeciez to sa standardowe procedury hahaha). Problemy inne rozwiazuje sie zdaniem - tyle tu pracujesz i jeszcze nie wiesz?!? Do tego dochodza bezpodstawne zwolnienia ludzi, dziwne targety miesieczne i codzienne zebrania na ktorych nonstop liderzy powtarzaja swoje z dupy wziete hasla... i wszystko na smieciowce... dwa razy sie zastanow zanim sie tu zatrudnisz

xxyyxx

Dodatkowo dzisiaj przedłużając umowę krzyczała na całą firmę czy wpisać adres zameldowania swój czy adres pod którym mieszka ze swoim "chłopakiem" leaderem, który swoją drogą już drugą obraca w tym Inter Consult. Tak to jest, jak nieodpowiednie osoby dostają się na stanowiska.

xxyyxx

W Pile wystarczy dawać d _ _ y leaderowi to jest się bezpiecznym. Dziewczyna nie robi planów od początku, odsłuchy zawsze ma beznadziejne, jara w kiblu a jest nietykalna tylko dlatego że sypia z leaderem. Patologia, wcześniej była u niego w grupie to musiał ją przenieść do innej grupy, żeby nie było podejrzeń że ją gloryfikuje.

wesołek
@xxyyxx

a to widocznie lubi w pupę tak jak jeden z liderów :)

zz

Prawda jest taka , że czas call center powoli dobiega końca...nie tylko Inter Consult CC.

asdfgh

No w Poznaniu słyszałam, że nie jest źle. Mam znajomego który tam pracuje i nie narzeka. Jeśli chodzi o Piłe to tragedia, z dnia na dzień coraz gorzej. A liderzy robią się coraz bardziej bezczelni, zwłaszcza męska część pod którą podlegałam. A co do skryptów racja, coraz gorzej coraz większe chore często nachalna zdania obligatoryjne.

BIG ananas

Widzę, ze wypowiadają sie głownie tu osoby, które chciałyby zarabiać 3tys za siedzenie w pracy i nic nie robienie. Pracuje tu juz ponad rok i nie narzekam, a wręcz przeciwnie. Liderka, ktora jest tutaj chyba najmłodsza stażem bo jest nie cały rok jest bardzo wyrozumiała i nie pajacuje tak jak wyżej opisane osoby z Piły. Jeżeli pracuje sie tak jak powinno to nikt nic nie mówi. Co do wynagrodzeń to jest bardzo dobrze, jeżeli robi sie plany powyżej 100%, a to nie jest żaden problem bo plany sa niskie. Najgorszy jest fakt, ze co miesiąc zmieniają sie zasady co do rozmowy z klientem ale po tygodniu można juz sie przywyknąć do nowego skryptu, aczkolwiek Polkomtel zmiany robi na coraz gorsze. Niestety prawda jest taka, ze na 10 osób jakieś 3 nadają sie do tej pracy bo nie każdy ma takie nerwy na klientów. Opinia dotyczy interconsult w Poznaniu.

asdfgh

Dodam jeszcze, że nie można leaderom zadawać pytań osobiście ale przez maila!

asdfgh

Jeśli chodzi o Piłę to odradzam stanowczo. Pracowałam tam ponad miesiąc, sama zrezygnowałam po znalezieniu innej pracy. 1. Non stop nieuzasadnione zwolnienia, często po niecałym tygodniu pracy. 2. Zmuszają do podpisania, że rezygnuje się z własnej woli. 3. Leaderzy nie są skłonni do pomocy, sami posiadają małą wiedzę często wprowadzając w błąd. 4. Wszystko jest winą pracownika, łącznie z tym, że system nie działa. 5. Początkowo atmosfera jest okej, później wiadomo plany plany i zwolnienia z dnia na dzień. 6. Koleżanka w piątek nie była na liście poniedziałkowej, zapytała czy ma przyjechać do pracy w poniedziałek czy jest zwolniona ( dodam że dojezdna) Leaderka powiedziała że ma normalnie przyjechać do pracy, po czym w poniedziałek pierwsze co kazała jej jechać do domu. 7. Leaderzy zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy, chociaż sami po 4 lata siedzieli w call center.. Ambicje. 8. Zero pomocy merytorycznej, o szkoleniach już nie wspomnę. Przeciętne szkolenie trwa 10 minut po czym zjeba za nieznajomość oferty. 9. Kto nie zrobi umowy do 14.00 idzie wcześniej do domu, przy czym jednocześnie spada liczba godzin przepracowanych co za tym idzie pensja spada drastycznie. 10. Leaderzy co 10 minut na fajce, co za tym idzie nie są dostępny do pomocy. Często odgrywają rolę poganiaczy, strasząc zwolnieniami i śmiesznymi karami. 11. Ostatnio słyszałam że zwolnili dziewczynę za to że " za często jadła" Mimo tego, że robiła plany.

QWERTY

Jakieś opinie o call center w Pile?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Consult - Poznań

• Jak się pracuje w Inter Consult?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Consult tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Consult?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Consult?

Kandydaci do pracy w Inter Consult napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Consult