Sabiro Sp. z o.o.

Opinie o Sabiro Sp. z o.o.

adam 2016-06-23 15:38:09
Nie polecam. Wszystko łądnie, pięknie, a na koniec kontraktu są problemy z wypłacalnością.
C++ 2016-07-03 21:25:49
Rozwiniesz temat?
mm7 2016-07-04 18:08:38
Znajomi tam pracowali. Po zakończeniu umowy zaczeli ich straszyć pozwami. Aż nie chce mi się wierzyć że taka firma jeszcze istnieje i nie jest jeszcze o tym głośno.
Paweł 2016-10-27 18:42:33
Adam z tego co wiem to obaj pracownicy, którzy dostali pozew byli sami sobie winni. Pracowali na umowy B2B i o dzieło i dzieło, za które fakturowali / wystawiali rachunki a ich praca oddawana po prostu była bardzo partacznie wykonana.

Wiem coś o tym ponieważ dłuższy czas pracowałem nad poprawieniem, a tak na prawdę napisaniem od zera tego co powstało pod ich palcami. Mimo tego, że zajmowałem się Frontendem w tym projekcie to widziałem też backend.

Proszę bierzcie pod uwagę obie wersje przed wystawianiem osądów.
G 2016-11-27 15:10:59
Paweł nie masz racji. Pracowałem tam. W sumie nie wiem dla kogo pracowałem - bo tak na prawdę z osobą, z którą podpisałem umowę mijałem się tylko w korytarzu - czesc/czesc i tyle. Robiliśmy jakiś projekt, ale koordynowany on był przez inne osoby, które chyba nie pracowały w Sabiro. Nie rozkminiłem tego aż do końca pracy tam.
Zostaw swoją opinię o Sabiro Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabiro Sp. z o.o.