Opinie o Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. w Barnim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. w Barnim

Cześć, na dzień dzisiejszy ile jest zmian podczas pracy jako kierowca? Tu już kiedyś ktoś do nich nawiązywał, a ja w ofercie widziałem właśnie ze albo 2 albo 3 będą. Jeśli na nockach więcej by się zgarniało to teraz o ile?

an Nowy wpis

Czy komu udało się ustalić numer kontaktowy do tej firmy? Sama szukam od jakiegoś czasu, ale bezskutecznie...

Tony Nowy wpis

Gdy dowiedziałem się, że w Szczecinie jest firma testująca prototypy Volkswagenów bardzo się podjarałem i postanowiłem tam popracować. Niestety się zawiodłem. Jest to firma, której klientem jest ogromny koncern VW i dostają prototypy aut na testy. Dlatego lokalizacja jest ukryta, w firmie nie można robić zdjęć, nie można głośno mówić o niej, gdzie się znajduje itp, co jest dla mnie zrozumiałe. Również rozmowa kwalifikacyjna jest ukryta, dlatego jak ktoś jest zainteresowany pracą, to niech się nie boi. Jest legitna. To dlaczego negatywny komentarz? Otóż nie potrafię zrozumieć, dlaczego DLS nie potrafi wykorzystać swojej sytuacji - przecież ich klientem jest jedna z najpotężniejszych firm motoryzacyjnych na świecie i mogliby z niej kosić naprawdę dobry hajs. Ale niestety to VW robi z nimi co chce - to jest dla mnie wręcz odrażające, że Polacy tam pracujący jako kierowcy dostają najniższą polską krajową (22,80/h) (a trzeba mieć prawko, dochować tajemnicy itp), siedziba jest leciwa(po kosztach robiona) a praca sama w sobie - słaba. Wystarczyłoby że ich baza byłaby kilkanaście km na zachód, a już musieliby płacić ludziom kilka razy więcej... Podejrzewam że mechanicy i pracownicy biurowi również super nie zarabiają... Ale nie pytałem, więc nie wiem. Praca niestety jest monotonna - początkowi pracownicy muszą jeździć samochodami po tej samej trasie w kółko. Ja niestety trafiłem na kierowniczkę zmiany, która była bardzo niemiła, słabo uczyła i ciągle opieprzała. Nie wszyscy tacy są, ale tak się trafiło. System zmianowy, więc jeśli ktoś jest studentem dostanie umowe zlecenie i bezie raczej w weekendy i nocki pracować... IMO powinny być dodatki za to... Rozwój? Żaden. Jeździsz w kółko tymi gruzami i zapisujesz błędy. Niby lepsze od nic nie robienia. Biurowi pracownicy? Raczej mili, raczej na dystans. Inni kierowcy? Jak z ludźmi, więc różnie. Generalnie niezbyt miłe doświadczenie.

Jadźka Nowy wpis
@Tony

Pracownicy biurowi raczej mili ale na dystans? Z jakich przyczyn? W nim docelowo jakie są zarobki, czy ktoś pracuje i podzieliłby się opinią w tym zakresie? Jak jest wyposażone, jaka atmosfera występuje pomiędzy samymi pracownikami? Zarobki są jak wszędzie?

Irmina

czy zagadka numeru kontaktowego została już może po tylu miesiącach rozstrzygnięta? Pytam, ponieważ było kiedyś takiego ogłoszenie dla kierowcy w sieci gdzie z opisu wynikało, że firma w związku z rozwojem prowadzi rekrutacje, podkreślając przy tym swoją stabilną pozycję. Do dziś za taka może być uznana? W opisie było podkreślone, że kobiety również są mile widziane, więc ile do dziś ich jeździło?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Luuk

Macie jakis tel kontaktowy do tej firmy?

Bożena
@Luuk

W wizytówce google jakiś widnieje. Ale widzę, że chyba zagraniczny. Dogadasz się po polsku tam z nimi czy trzeba znać język? Jak wymiana informacji z nimi przebiega?

Luuk
@Bożena

W google jest tylko stacjonarny z zachodniopomorskiego. Gdzie znalazlas ten zagraniczny nr tel?

Bożena

pisali kiedyś, że oddział niby w krzakach zarejestrowany a mi pokazywało, że Barnim. To tutaj biuro jest zlokalizowane tak? A wiecie coś o naborach na kierowców? opinii dawno nie było o chłopak tak tylko wstępnie chciał się zorientować w warunkach jakie firma mogłaby oferować obecnie. Pomożecie? jakie stawki i aktualne trasy? jest praca?

Wiecie, czy Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dewolajer

Oczywiscie ze tak, bo jak obslużyc carplay od Apple jesli ktos ma androida i odwrotnie

edek

gdzie mieści się biuro firmy, bo wg KRS to firma zarejestrowana w krzakach - z całym szacunkiem ale w jakiejś małej wiosce, wg ggoole maps tam niczego nie ma. Ile obecnie osób pracuje i gdzie dokładnie

Honorata

Witam, czego firma oczekuje od kandydatów na nowych pracowników Neubauer Dienstleistung Logistik & Service? Chciałabym wiedzieć jakie trzeba konkretnie kryteria spełniać. Napiszecie też, jakie zadawane są pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? Takie informacje na pewno pomogą lepiej się do niej przygotować.

Włodek

Wyzysk po prostu, nie warto dla nich pracować, wszystko odwrócone. Kierowca , który robi główną robotę jest tam nikim, jeszcze mu każą sprzątać po jakiś malolatach przydupasach prezesa, bo oszczędzają na sprzataczkach. Już lepiej do McDonald iść.

kalinamalina

Firma jako tako ok tylko kierownik do zmiany. Traktuje wszystkich pracowników z góry, nic nie można z nim załatwić, ma być tak jak on chce i tyle. Pracownik nie ma nic do gadania. (usunięte przez administratora)

Mariusz
@kalinamalina

Czy uważasz na podstawie swoich doświadczeń, że jest to miejsce pracy, gdzie można rozwinąć się zawodowo? Masz wiedzę o tym pracodawcy, wiec może na podstawie swoich doświadczeń będziesz mógł mniej więcej "poradzić" czy osoby liczące na rozwój mogą liczyć na coś ciekawego?

Bawełniany Beret

Co tam się dzieję ? Atmosefera po tygodniu pracy daje się we znaki. Nowi kierowcy nie sa szkoleni a wymagane od nich jest to samo co od starych pracownikòw. Organizacja pracy to poprostu jedna wilka kpina i te ich wymagania albo klasówki z wiedzy...jak w szkole ... Po prostu trzeba wykucćć na blache z 70 punktow jak tego nie zrobisz to do poprawki no po prostu żenada.A jak przejedziesz lisa czy tam kota oczywiscie nie z Twojej winy to masz kare w postaci braku pracy przez jakis tam okeres . Suma sumarum jak interesuje Cie jazda nowym vw a nie masz nic innego do roboty to spoko nawet fajna przygoda. Bo na dłuższą mete nie ma co tam zostawać.Umowe przedluzą jak jesteś wysoką blondynką albo dostaniesz błogosławieństwo od kogoś tam znaczącego bo tak to nie ma szans. O ciągłości pracy nie ma szans.Taka tam letnia robota.

Mechanik

Żeby tam się dostać są jakieś wymogi typu język niemiecki czy innego i jak wygląda placa za tajemnice

Jaś
@Mechanik

Nic nie trzeba , prawo jazdy B, ale zarobki lipa. I te ich wymagania , obowiązkowe weekendy, nocki - porażka, nie polecam. To robota dla cierpliwych emerytów

Greg
@Jaś

Czy ma ktos jakis namiar na ta firme? W Barnim twierdza ze tam byla tylko ksiegowosc i jej nie ma.Jak skontaktowac sie odnosnie pracy ?

@Czoko a to jako student to nie mam szansy na zmiany dzienne?

@Czoko

masz szanse , ale niewielkie

Jak ze studentami w Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Czoko

Zatrudniają, lubią ich dawać na nocki, bo na umowie o prace wiecej placa na nockach a student zleceniowka od godziny

MKJ

Witajcie :) napiszcie proszę co tam się aktualnie dzieje, czy warto iść do tej pracy? Byłem zdecydowany, trafiłem na to forum i już taki do końca przekonany nie jestem

Radek

@Andrzej K. Firma zajmuje się badaniami naukowymi w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych, tak jest na stronie.

Andrzej K.

Mam pytanie czym zajmuje się ta firma i kierowcy.

Aleksandra

Dawno nikt nie napisał nic na temat pracy w Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. Ciekawi mnie, jakie warunki pracy oferują przyszłym pracownikom. Czy ktoś wie coś na ten temat?

majkel
@Aleksandra

Każdy na każdego donosi o wszystkim, sami emerytowani policjanci, praca jako tako lekka i przyjemna ale za te grosiki które się dostaje to raczej nie warto, chyba że do emerytury sobie dobić. Ogólnie jedna wielka tajemnica z niczego robiona, wszędzie można znaleźć informacje o co chodzi w tej pracy.

Aleksandra
@majkel

Można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony po jakimś czasie stażu, czy raczej to nie wchodzi w grę?

Jędrzej ze Szczecina

Ta firma to lamus, jak słyszę o prestiżu i zaszczycie pracy w niej za 15 zł na godzinę to śmiać mi się chce. Wytrzymałem tam 2 tygodnie, wymagania wygórowane, pieniądze gówniane. Naciski na pracę w weekendy i dni wolne. Nie polecam, strata czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. - Barnim

• Jak się pracuje w Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o.?

Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Barnim 1
    74-201 Barnim
  • NIP: 8531508830 REGON: 320884729 KRS: 0000362135

Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o.