Opinie o ELIX GROUP w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ELIX GROUP. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ELIX GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELIX GROUP w Wrocław

jakub

wyślij cv przez stronę bo ciężko powiedzieć, chyba jest nas wystarczająco, ale czasem ludzie się wykruszają ze względów prywatnych

Bartul

dosłownie 2 posty wyżej pisałem, że terminowa wypłata to u nich standard ;)

ursus

dzięki za odpowiedzi, a powiedzcie mi jeszcze po jakim okresie się upomnieć o umowę o pracę? czy sami zaproponują?

@ursus

tu raczej reguły nie ma z tego co gadałem z kolegami z produkcji, koniec końców wszyscy kończą raczej z umową o pracę, myślę że po pierwszym miesiącu już możesz zacząć podpytywać brygadzistę ;)

ursus

minął mi pierwszy dzień próbny na produkcji, zapowiada się bardzo fajnie, powiedzcie mi czy nie spóźniają się z wypłatami?

@ursus

Raczej nie powinno być z tym problemu :) Ja nie pamiętam czy kiedykolwiek wypłata była opóźniona a pracuje w firmie już trochę ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ELIX GROUP? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

jakub

to jest dobry pomysł, do mnie się zgłosili po jakimś 1,5 miesiąca, już zdążyłem zapomnieć, że tam też wysyłałem cv ;p na pewno nie lądują w niszczarce ;)

ao

Na spokojnie zarobki są przekraczające te 2 tysiące, bo dochodzą do tego odpowiednie premie. Ciekawe czy wypłata jest terminowa.

Bartul

Jak tylko się zwolni miejsce to zapraszamy :)

Jaro

Już za późno, przyjęli magazyniera jakiś czas temu...to raczej stara sprawa ;)

zmiany

czyżby mb elix się przebranżowił? :D a ja na ostatniej zmianie dalej robiłem choinki zapachowe :D

KSUwery

z tym to nie wiem, ale dość regularnie szukają kogoś na linię produkcyjną, i skorzystałem i nie żałuję, fajne pieniądze, aż ciekawe ile płacą właśnie na tych bardziej skomplikowanych posadach

Bartul

Nie wiem jak tam wygląda sytuacja w części biurowej. U nas na produkcji komplet i zgrana ekipa ;)

Jaro

Dokładnie tak jak mówił Bartul, produkcja - komplet, biuro to inna działka i my "ludzie produkcji" nie mamy takich informacji. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zadzwonił bezpośrednio i się zapytał. Nikt Ci przecież za to głowy nie urwie :)

Bartul

tak jak pisałem wiem że już została przyjęta nowa osoba. Na tym stanowisku raczej nie ma za dużych roszad ale możesz zawsze spróbować skontaktować się z firmą bezpośrednio :)

Jaro

Chyba zwolniło się jakieś miejsce na produkcji to możesz się spróbować dowiedzieć ;)

@Jaro

Ano był taki jeden co ciężko mu było pracować a kasy ciągle mu było mało...prawda Jaro?

@Bartul

No tak, trzeba było za tego ancymona robotę robić :( No nic mam nadzieję że w jego miejsce znajdą kogoś kompetentnego.

mckrol

już znaleźli chłopaka na to miejsce, ciężko go przeoczyć, wszędzie go pełno ;p pełna chata na szczecińskiej ^^

Jaro

Chyba już kogoś przyjęli, tak mi się przynajmniej wydaje. Musisz się dowiedzieć, tyle że na tym stanowisku nie ma dużej rotacji więc jak miejsce jest już zajęte to za szybko się nie zwolni

Bartul

potwierdzam, słowa kolegi ustawiacz maszyn został przyjęty jakieś 2-3 tygodnie temu więc musisz czekać cierpliwie ;) Jaro do zobaczenia w poniedziałek :)

byłypracownik

Abstrakcją to są te lukrowane komentarze, żenada. Pracowałem w tej "firmie" 3 tygodnie - brak organizacji, brak BHP, brud, brak szacunku ze strony szefostwa, nie wiadomo kto za co odpowiada a jak coś nie wyjdzie (a nie wychodzi prawie codziennie) to opier... dostają wszyscy - od brygadzisty przez logistykę po magazynierów. Nie wierzę, że przez pół roku się cokolwiek zmieniło.

zmiany
@byłypracownik

typowe Polskie myślenie nie wiem nie byłem nie znam się nic się na pewno nie zmienia bo rozwój w tym kraju jest niemożliwy... skoro jesteś osobą tak myślącą to nic dziwnego że dostawałeś opiernicz co rusz, w pracy pewnie też prlowsko kawka przez pół dnia i czekałeś na wypłatę przez drugie pół? mb elix jest miejscem dla ludzi którym się chce pracować, tak jak na dobrą sprawę każda prywatna spółka, a to że nie ma szkoleń bhp to jakiś kompletny wymysł bo ja tam sporo czasu spędzić musiałem... nudne są to prawda, ale są...

Maurycy

ludziom wydaje się abstrakcyjne że gdzieś mogą dbać tak o pracowników, jest to ewenement na skalę polski, trzeba się zatrudnić tam żeby tego doświadczyć, sam miałem problemy z uwierzeniem w te wszystkie komentarze

olaf

zadzwoń do firmy po prostu, numer powinien być na ich stronie, tak dowiesz się z pierwszej ręki, ale jak mówisz że masz studia z tego tematu to na bank coś znajdą

olaf

jak w zegarku, co 10 każdego miesiąca, z doliczonymi nadgodzinami, premiami uznaniowymi itp jeśli wypada w weekend to jest najdalej w poniedziałek, z tym akurat nigdy nie było najmniejszych problemów, na dobrą sprawę to z organizacją pracy nigdy żadnych nie było :)

zorientowany

ja akurat pracuję jako pakowacz, nie wiem czy ustawiacz maszyn zarabia inaczej, zaczynałem od stawki 12zł/brutto na godzinę (za weekendy 13zł/brutto), umowę o pracę podpisałem dopiero w tym miesiącu po 3 miesiącach pracy, wcześniej był "okres testowy" i umowy zlecenia, więc pierwsza wypłata z racji umowy o pracę będzie dopiero 10 i wtedy dam znać ile rzeczywiście jej będzie, ale po tym moim pewnym okresie pracy w mb elix jestem raczej pewien że smutny nie będę :) do tej pory zaskakiwali pozytywnie

zorientowany

w tej firmie po pewnym czasie wszyscy dostają umowę o pracę, bez względu na stanowisko :)

Elżbieta

Zaczęłam pracować na linii produkcyjnej w lutym 2016 roku. Po telefonicznej rozmowie kazano mi przyjść już do pracy w najbliższy poniedziałek. Brygadzista okazał się bardzo kulturalnym młodym człowiekiem, odpowiadanie przed osobą w wieku o połowę mniejszym niż mój wydawało mi się dziwne jednak okazał się bardzo kompetentny i pomocny. Parę pierwszych dni byłam na różnych stanowiskach by sprawdzić gdzie będę najlepiej funkcjonować. Skończyłam na pakowaniu towarów i czuję, że jest to odpowiednie miejsce dla mnie, wymagające zręczności i dobrej organizacji. Ostatnio podpisałam umowę o pracę, więc jestem jeszcze bardziej zadowolona. Firma jest godna polecenia. Miła atmosfera i trzymanie się zasad jest czymś czego pożądałam szukając zatrudnienia.

@Elżbieta

Komentarz sponsorowany

Zostaw merytoryczną opinię o ELIX GROUP - Wrocław

• Jak się pracuje w ELIX GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy ELIX GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

ELIX GROUP