Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Oburzony

W miejskiej górce jest pani co wiecznie nie zadowolona zmęczona naburmuszona jak wchodzę do sklepu to mnie szlak trafa widząc ja za lada a jestem często w sklepie dworecki w Rawiczu na Westerplatte kierowniczka przechodzi samą siebie bo przy ludziach potrafi objechac sprzedawczynie od najgorszej też nie lubię tam wchodzić Natalia Barbara Dagmara to w jeden worek i na Syberię wysłać za to (usunięte przez administratora) do drugiego człowieka odstraszanie klienta jak takie osoby mogą pracować w sklepie firmowym to tylko psucie wizerunku firmy

Jeśli ktoś ma wiedzę o nieprawidłowościach to dlaczego nie zgłosicie tego?

Mała

Witam czy ktoś z obecnych nawiązał współpracę z panem GD i z panią AS i jak ona wygląda pytam bo dostałam propozycję otwarcia sklepu firmowego w mojej miejscowości

@Zainteresowany

komu mamy to zglaszac

Misiek

Nie się nie zmienia w tej firmie ciągle tak samo

Mąż

Żona nadal tyra za fri a dziecko pyta gdzie mama 21.03

XXXX
@Mąż

To niech mama sie zwolni i siedzi w domu. Po co ma robic za fri skoro ma 500 +. Skoro sie godziła na prace to dobrze wiedziala jakie sa godziny pracy i jak dziewczyny pracuja to nie jest odzieżowy.

@XXXX

Ale prawie do 22.00. A sklep jest czynny do 18stej

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na stanowisko sprzedawca - sklep wędliniarski? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Maz

Żona jak poszła na inwenture to jeszcze szarpie za fri i rano do pracy

kamilii

Witam mam zamiar złożyć podanie o prace na stanowisko referent ds. handlu (przyjmowanie zamówień , wystawianie faktur), czy to jest praca na zmiany ?

Alicja

Tak zmianowa

Teresa

Pracuje tam od dobrej dekady . Wypłata naprawdę zadowalająca i zawsze na czas. Cieszę się że mogę pracować w tak dobrze rozwijającej się firmie. Pracodawcy otwarci i bardzo pomocni.

Osobiście nie polecam sklepu firmowego w miejscowości Piaski, obsługa wciska stare mięso a w międzyczasie gdy jest kolejka w sklepie to Panie przy krajalnicy soczyście obgadują klientów i śmieją się z Nich. Najpierw słodko pytają: „co podać?” a po chwili chichoczą odwracając się do klientów plecami. I co jeszcze można dodać: więcej ruchu, gdyby „miłe Panie” zagęszczały ruchy to napewno nie byłoby takich kolejek. Może pora na zmianę kierowniczki bo obecna sobie nie radzi.

Bylem dzisiaj w sklepie pani Aneta jak zawsze uśmiechnięta z dobrym podejsciem do klienta tylko niektóre pracownice naburmuszone i psują cala atmosferę

Pan

Pozdrowiam Panią z Góry blondynke zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla klientów brac z takich ludzi przykład aż chce sie przychodzic do sklepu a nie w innych sklepach jakby za kare pracowali

Pan Klient

No cóż co mam tu dodać, chcę zaadresować moją wypowiedź do Pani Edyty z Góry. Może Pani powie mi gdzie Pani robi paznokcie? Chciałbym polecić mojej żonie... Tylko nie wiem czy w sklepie można mieć zrobione paznokcie? Zasady BHP Pani zna ? Bo słyszałem,że nie można mieć zrobionych paznokci. Taki kawałek od paznokci wpadłby do mięsa...hmmm smacznie:) A higienicznie jest bardziej gdy mięsko krojone jest lub pakowane wędliny bez rekawiczek jest jeszcze lepsze ehhh A no cóż chciałbym podziękować czyli tenkiu wery macz heheh najpierw nauczmy się dobrze mówić po angielsku to może porozmawiam z Panią na poziomie. Pozdrawiam :)

Pan Klient
@Pan Klient

Do paznokci przepisy sanepidowskie * Dziękuję za uwagę i przepraszam za pomyłkę

Maja

@anonymous, przedstawiłeś swoją negatywna opinię dotyczącą produktów Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Jednak tego typu spostrzeżenia lepiej kierować bezpośrednio do tej firmy. To forum głownie przeznaczone jest dla osób zatrudnionych w tym miejscu. Powinny się na nim znajdować merytoryczne opinie o tym pracodawcy, aby były rzetelnym źródłem informacji o warunkach pracy jakie oferuje on swoim pracownikom.

W sklepie w Krotoszynie sprzedawana stare śmierdzące i klejące mięsa a schabowe rozbite zielone jak tak można!

Mala

Przydalby sie jakis sklep firmy dqorecki w pępowie !!

Maja

Wasze komentarze głównie przedstawiają uwagi i spostrzeżenia dotyczące pracy w salonach firmowych Dworecki Sp.j. Są one również bardzo ważne. Czy jednak na tym forum mogłyby się wypowiadać również osoby zatrudnione na stanowiskach biurowych tej firmy? Jak ocenilibyście swoją współpracę z tym pracodawcą i warunki zatrudnienia zaproponowane Wam na rozmowie kwalifikacyjnej?

kasia

a kto jest kierowniczką??????

byla pracownica
@kasia

Kierowniczka to straszny czlowiek pracowałam z nią .Jezeli sie zdecydujesz to juz ci wspolczuje

????

Honoratka

@kasia

Słuchaj - myślisz, że jesteś anonimowa. Tak więc, przy dokonywaniu każdego wpisu zapisywany jest na serwerze serwisu numer IP komputera sprawcy. W razie odmowy ze strony administratora portalu pokrzywdzony ma prawo zwrócić się do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który może wydać decyzję nakazującą ujawnienie danych. Kolejnym krokiem po uzyskaniu numerów IP jest wystąpienie do Prokuratury z wnioskiem o ustalenie danych personalnych osób, którym te numery zostały przypisane. W przypadku odmowy ze strony Prokuratury istnieje możliwość zwrócenia się do Policji. Dotarło?! Jesteś na tyle rozgarnięta, żeby to pojąć..?

Bn
@anonymous

Chyba kazdy wie ze nie jest anonimowy. A pokrzywdzony pewnie sie mocno zastanowi czy pisza o nim prawde czy nie zanim wystapi na droge sadowa. Glupio byloby pozwac kogos i przegrac

Ty

A ja polecam . Jak ktoś pracować nie chce nie musi ale niech nie starszy innych ze ta firma jest taka zla

OBURZONY

Jestem stałym bywalcem tego sklepu a raczej byłem!!!! Mieszkam blisko jednego ze sklepów i zwróciłem uwagę jak kierowcy zabierają stare mięso z powrotem na firmę. Jak to możliwe ,że sanepid do tego dopuszcza.Może ktoś coś wie więcej?Trzeba coś z tym zrobić bo potrują ludzi.

Xxx
@OBURZONY

W sumie po co oddać i zutylizowac lepiej niech dziewczyny to sprzedadzą

Ciekawa

A mnie ciekawi kto jest odpowiedzialny za to kto jest wybrany na kierownika danego sklepu .......

Ciekawa

A to przez to one sa takie dla pracownic...bo za mało zarabiaja

Papi

Masakra co za wpisy ale czesc z nich to prawda tak jest jak piszecie

Może napiszmy prawdę o wielkiej P.A S. Właściciel powinien zapytać gdzie jest jego nowy sprzęt typu maszyny Bizerba,wagi.Tylko przedstawiciel mógł zamieniać na stary.Chemia która wyjeżdżała z firmy z przedstawicielką też nie była przywożona do sklepów firmowych.Byli pracownicy ale i Ci co pracują wiedzą jak to się odbywało, wiedzą doskonale gdzie to wszystko poginęło i kto za tym stoi.Spisywanie kodów sprzętów i robienie zdjęć po fakcie to mogła sobie robić.Szef powinien popytać ludzi na sklepach bo oni doskonale wiedzą kto to robił.Pozbywanie się przez P A S ludzi z firmy to tylko po to by ukryć swoje przekręty.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

• Jak się pracuje w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego