Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Izabela

Widzę, że pojawiło się ogłoszenie, firma szuka sprzedawcy :-) Widełki to 4800 - 7200 zł / miesiąc. Od czego zależy dostanie tej górnej kwoty? Doświadczenie, czy firma bierze pod uwagę inne kwestie?

klient

Jak zawsze chwaliłam kiełbasę zwyczajną z tej firmy, tak dziś napiszę, że cena taka sama, ale świni bym jej nie dała do jedzenia. Coś ohydnego. Nie kupujcie !!

Klientka

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Gdy odeszła ta pani to bardzo dużo ludzi przestało odwiedzać sklep w Miliczu. Chodzę teraz do konkurencji. Jak można być takim idiotą aby pozwolić odejść pani.

Klientka

Zgadzam się z wypowiedzią Pana Kacpra. Ta pani (usunięte przez administratora)pracowała tam od samego początku jak pamiętam. Zawsze miła, uśmiechnięta. Wiedziała jak ma być pokrojone. Teraz wchodzisz do sklepu to siekierę w powietrzu można zawiesić. Panie jak by tam za karę pracowały. Porażka jakąś. Już moja noga w tym sklepie nie postanie i moich znajomych też nie.

Klient
@Klientka

Ja tam nie wiem ale trzeba się zastanowić -czemu tak nagle ,musiała porządnie podpaść. Miła b.miła - a miała coś na sumieniu .????( dziś raczej potrzebują pracownika i za nic nie zwalniają )

...
@Klient

obstawiam że nie miała nic na sumieniu mogła też się sama zwolnić Pani była naprawdę miła wiele razy tez przychodziłam na zakupy i mocno tej pani tam brakuje

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na stanowisko sprzedawca - sklep wędliniarski? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Kacper

Jestem klientem sklepu firmowego w Miliczu. Od kilku tygodni nie widzę bardzo miłej pani (usunięte przez administratora). Tylko dla niej robiłem tam zakupu. Z tego co wiem już tam nie pracuję. Więc pan (usunięte przez administratora)stracił klienta. Choć nie tylko mnie zapewne. Bardzo dużo ludzi odejdzie z tego powodu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

MN

Poszukaj sobie innej pracy. Chyba że lubisz jak się Tobą pomiata. Pani AS Ci to zapewni.

Romano

Jakie zarobki i obowiązki dla technologa?

Ela

Widzę, że pani AS jest dość aktywna na portalu i zgłasza niewygodne wpisy o niej. Jaki sens ma to, że zostają tylko wpisy pozytywne o pracodawcy i pani kierowniczce?

Jakie są warunki zatrudnienia w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

KT

Najniższa krajowa i jutro do roboty. Na co liczysz przy przerzucaniu mięcha?

Karol

A na ten moment nie ma szkoleń pracowników ?

Asia

To jest nie do uwierzenia co tu czytam, jaka okropna jest wspolpraca pracownikow w waszej firmie. Uwazam ze firma powinna wprowadzic specjalne szkolenia dla pracownikow (szczegolnie dla zarzadzajacych grupa ludzi) typu jak pracowac w grupie, jak zarzadzac grupa, jak zmobilizowac pracownika do pracy bez zbednych klotni...Takie szkolenia w znaczym stopniu poprawiaja atmosfere w pracy i pozwalaja zaoszczedzic energie. Na zachodzie takie szkolenia w pracy to standard i to naprawde pomaga we wspolpracy. Sama tego doswiadczam u mnie w pracy...Warto o tym pomyslec. Bo zarzadzac grupa ludzi to niestety nie latwy orzech do zgryzienia

To dlaczego czekasz do końca umowy skoro tak cię gnębi? Ps wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a na temat Agnieszki zdania nie zmienimy.

Balcerkowa

To pozdrów ją. A kazdemu kto szuka pracy np. w sklepie w tej firmie to proponuję wcześniej zapytać ekspedientki w sklepie w którym chcecie pracować jak im się układa współpraca z panią AS. Już widzę te "ochy i achy" nad jej osobą :P

(usunięte przez administratora) to super szefowa mimo że jest wymagająca to jest też bardzo ludzka. Zawsze jak jest jakaś potrzeba i sie do niej zadzwoni nigdy nie odmówi rozmowy tylko zawsze doradzi i spokojnie wysłucha.

Ludzki pan....Na szczęście nie muszę już z nią pracować. Jak sobie przypomnę co potrafiła z człowiekiem zrobić to aż gęsiej skórki dostaję. No ale może tobie się poniżanie podoba. O gustach się nie dyskutuje.

KT

Nie pisz bzdur. Ta kobieta potrafi zgnębić i zniszczyć każdego. Jeszcze trochę i jak skończy mi się umowa to zmieniam pracę. Nie dam się tak traktować.

Adrian

Jak wyglądają zarobki? Bo mówią, że poniżej 3000 brutto

Baska
@Adrian

3000 tysiące to może w dwa miesiące zarobisz ale nie w jeden ????????????????????

@Adrian

1950,- na rękę(na konto). Czasem jakaś premia 100-200 dodatkowo. Szału nie ma.

Czy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego organizuje staże dla studentów?

Balcerkowa

Tak...specjalizacja: Jak przetrwać i ćwiczyć silną psychikę.

była

czy dworecki zamyka sklep w rawiczu

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego odbywa się również w języku angielskim?

pytanie

tak w angielskim hiszpańskim i flamanckim

@Pytanie a są tutaj w ogóle dyżury między świąteczne?

koza

tak za wędzarnią

mąż 2

daj luza tak było i będzie nadal brak szacunku

Aśka

To może czas najwyższy zmienić pracę,a nie wylewać żale na forum.Czy w tej firmie pracują ludzie ubezwłasnowolnieni?

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego, interesuje mnie praca jako Sprzedawczyni.

Była pracownica

Umowa śmieciowa z agencja, zapieprz za najniższą krajową, kierowniczka z biura która potrafi zmieszać z błotem, poniżyć i zastraszyć itd itd ZASTANÓW SIĘ DOBRZE GDZIE CHCESZ PRACOWAĆ !!!!

Maciej
@Była pracownica

Nie ma możliwości, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Dworecki? Myślałem, że firma nie korzysta z agencji pracy przy zatrudnianiu nowych osób.

Joanna
@Maciej

Umów poprzez agencje już nie ma kilka dobrych lat... Dostaniesz normalną umowę z firmą...

Asia
@Joanna

Dwa lata temu były

Maciej

Widzę, że opinie są sprzeczne, więc czy możesz napisać jak to obecnie wygląda? Zatrudnienie bezpośrednio w firmie, czy przez pośredniczącą agencje pracy. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Joanna
@Maciej

Pracuję już 7 lat co prawda na firmie. Od zawsze mam normalną umowę z ZPM Dworecki.

Pracownica
@Asia

Do dzisiaj są umowy zawierane z Lespinem, (usunięte przez administratora) nie umowa!! Proszę nie oszukiwać. Nie dalej jak dwa miesiące temu koleżanka podpisywała umowę i sklep dworeckiego był tylko wspomniany w miejscu pracy, pieczątki i podpisy są osób z Agencji Pracy Tymczasowej Lespin!!!

nick
@Pracownica

Potwierdzam. Umowa z Lespinem. Zrezygnowałam z tej pracy gdy się o tym dowiedziałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

• Jak się pracuje w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego