Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Maja

@Pani Irena K.R. a na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Możesz opowiedzieć jak prezentuje się atmosfera w firmie? Czy z ochotą chodzisz do pracy? To bardzo ważne dla osób, które szukają pracy na dłużej, która będzie dla nich przyjemna.

Aga

Obsługa w tych sklepach taka sobie. Najgorsza to chyba w Odolanowie. Paniom które tam za długo pracuja wydaje sie że mogą sie bezkarnie wyśmiewać z klientów przy krajalnicy..... totalny brak kultury z ich strony. a jak ktoś z firmy wpada z firmy to takie miłe....

Pani Irena K.R.

Pracuje tam od dobrej dekady . Wypłata naprawdę zadowalająca i zawsze na czas. Cieszę się że mogę pracować w tak dobrze rozwijającej się firmie. Pracodawcy otwarci i bardzo pomocni.

Maja

Z Waszych komentarzy wynika również, że bardzo duży wpływ na zadowolenie pracownika ma to w jakim ze sklepów firmowych pracuje. @Zdzisława Rozumiem, że jesteś w kontakcie z pracownikami innych sklepów i stąd masz informacje o odejściach. Czy takie odejścia całych załóg i protesty pracowników mają jakiś wpływ na sytuacje pracowników firmie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na stanowisko sprzedawca - sklep wędliniarski? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Maja

@Dominika co takiego dzieje się obecnie w firmie? Czy twierdzisz, że firma nie przestrzega praw pracowniczych? Opinie między innymi @Beata oraz @Kakaka2789 wskazują, że jest inaczej.

Ludzie co wychcecie od firmy Dworecki niema lepszej w okolicy

GABRIELA

(usunięte przez administratora)Praca w tej firmie to totalna porażka,ruch że czasu nie ma na chwilę usiąść a im ciągle mało i mało.Nie docenianie pracownika a potem zdziwienie że wszyscy się zwalniają

Kakaka2789

Osobiście pracuje w firmie. Ogólnie nie można narzekać wypłata zawsze na czas, z urlopem też nie ma większych problemów czy gdy trzeba się urwać godzinę lub dwie. Oczywiście wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma i w każdym zakładzie zdarzają się jakieś nieporozumienia. Mankamentem jest zabieranie premii za zwolnienie lekarskie badz za opiekę na dziecko.

Dorota

U Dworeckiej Ewy wytrzymałam tylko tydzień , kobieta to istny tyran ze sztucznym uśmiechem na twarzy , co innego obiecywała na rozmowie a co innego wyszło .. brak słów jak można tak traktować pracownika , klient najważniejszy - nie ważne ze pracownik od przeszło ośmiu godzin nie był w toalecie , nie jadł nic, nie pił - najważniejsze są utargi.. pracuje sie ponad normę . Pracowalam przeszło dziesięć lat w sklepach mięsnych, ale takiej szopki jak u pani Ewy jeszcze nie widziałam . Nie polecam - unikajcie

figi

Bardzo dobre wyroby koleżanka pracuje w tej firmie i jeszcze nigdy nie narzekała wyplaty na czas urlopy dostaje bez problemu przedewsztstkim duzy wybor asortymentu

Zeta
@figi

Zgadza się, najlepsze mięso we Wrocławiu i najlepsza obsługa dzieki właścicielce która pilnuje standardów wiec pracowici ludzie nie mają się czego bać, polecam!

@Zeta

Oj widzę ze "Szefowa" zapoznaje sie z opiniami na temat pracy u niej i swoimi pozytywnymi opiniami chce poprawić wizerunek firmy i tym samym zrobić mala reklamę hehe Pani "Szefowo" od prawdy nie uciekniesz!!!Zrozum kobieto to nie chodzi o pracowitość pracownika tu problem jest w Tobie traktujesz ludzi jak "białych" murzynow wykorzystujesz jak tylko możesz!!!

@pracownik

Może po prostu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że w internecie nikt nie pozostaje anonimowy, wtedy nie pisałabyś takich głupot, że to pisze szefowa:) Ta zasada dotyczy również Ciebie !!! To natomiast jest miejsce do pisania opini o pracvodawcach a nie do wylewania prywatnych flustracji i żółci na ludzi tak jak to robisz za każdym razem gdy Cię ktoś zwolni. Rozsądni ludzie czytający Twoje posty widzą, ze skoro zmieniasz prace jak rekawiczki to na takie problemy sa inne instytucje niz forum dot. pracodawcow. Tak samo jak sa instytucje ktore nie pozwalaja szkalowac, oczerniac ludzi.

brednie

Też pierwsze słyszę o czymś takim @..... Przecież to nie jest możliwe, by firma mogła coś takiego sprzedawać.

Oczywiście bo w Biedronce się leży i pachnie

Oczywiście bo w Biedronce się leży i pachnie

Xxx
@Beata

Po pierwsze to BARDZO PROSZĘ o zapoznanie sie jeszcze raz z komentarzem bo widzę ze pani Beata ma problem z czytaniem ze zrozumieniem..W swoim komentarzu proponując Biedronke mialam na myśli przede wszystkim przestrzeganie PRAW PRACOWNICZYCH bo o tym mowa w moim komentarzu a czego brakuje u pani Dworeckiej pozdrawiam

@Xxx

Pani Xxx lub Malgorzato jak pani woli trudno zrozumieć te bzdury co tu wypisujesz pod różnymi nickami niewiem co Ci to daje ale chyba tak już masz że oczerniasz swoich byłych pracodawców pan D.M. też był najgorszy na świecie może pora się leczyć u psychologa bo to z tobą coś nie tak a nie oczerniać ludzi . Zadowolona z pracy u p.Ewy polecam wszystkim!!!

magiccc

hmm...dworecki zal!!!!!!!!!!!! okropne wyroby, ostatnio strasznie sie popsuli, juz nie robie zakupów w rawiczu na osiedlu bo nie dosc ze okropa obsługa to jeszcze co kupie, to albo przesolone albo słone itd.... poprawcie sie ludzie bo duzo ludzi od was odchodzi.

heja

Co to za firma co zabiera kase za urlop

Klopsik

To o czym piszecie to jakaś bzdura ludzie bardzo fajni wypłaty zawsze na czas i jeśli ktoś szuka pracy to naprawdę polecam

dąb

Witam.Zgadzam sie z opinią nr 2.Calkowity brak szacunku dla czlowieka.Jesli chodzi o wypłaty to są zawsze na czas(zawsze).Afera byla ludzi zwolnili ale slusznie. Jak to w kazdej firmie trzeba pracowac ,nigdzie nie posadza.

Czarny z Afryki.

Pretęsie Jaki to poziom języka polskiego?

xxxxxx

Może ktoś napisze coś w sprawie tej afery która miała miejsce w firmie czy to prawda ze zwolniono 7 osób

do aa

Jeśli się nie potrafiłeś wywiązać z powierzonej pracy to pretęsie do siebie

aa

OBSŁUGIWAŁEM TRASĘ NA ZG - OPÓŻNIANIE Z WYPŁATAMI ,KTÓRE BYŁY PROBLEMEM-CIĄGLE ODLICZANIE ZA COŚ...

rastafaricov

[usunięte przez moderatora] - pracowałam 2 dni i tak: wszystkie soboty pracujesz, umowa miała być dopiero po dwóch tyg, (start na czarno? o co chodzi?), praca ponad ludzkie siły, a w każdym bądź razie nie za taką stawkę...

Zostaw merytoryczną opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

• Jak się pracuje w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego