Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Golejewo

Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego

rastafaricov 2011-06-23 22:46
[usunięte przez moderatora] - pracowałam 2 dni i tak: wszystkie soboty pracujesz, umowa miała być dopiero po dwóch tyg, (start na czarno? o co chodzi?), praca ponad ludzkie siły, a w każdym bądź razie nie za taką stawkę...
madzia 2013-07-18 22:15
. Stosunek właściciela do ludzi widać po sposobie odnoszenia się do nich. Na każdym kroku używa słów, oraz zachowuje się tak jak nigdy nie powinien zachowywać się pracodawca w stosunku do podwładnych, ale cóż różny ludzie mają poziom i kulturę…. Ogólnie nie polecam pracy w tej „firmie” nikomu.
aa 2013-12-10 23:12
OBSŁUGIWAŁEM TRASĘ NA ZG - OPÓŻNIANIE Z WYPŁATAMI ,KTÓRE BYŁY PROBLEMEM-CIĄGLE ODLICZANIE ZA COŚ...
do aa 2014-02-13 22:12
Jeśli się nie potrafiłeś wywiązać z powierzonej pracy to pretęsie do siebie
xxxxxx 2014-02-16 22:30
Może ktoś napisze coś w sprawie tej afery która miała miejsce w firmie czy to prawda ze zwolniono 7 osób
Czarny z Afryki. 2015-01-21 21:01
Pretęsie Jaki to poziom języka polskiego?
dąb 2015-01-27 09:15
Witam.Zgadzam sie z opinią nr 2.Calkowity brak szacunku dla czlowieka.Jesli chodzi o wypłaty to są zawsze na czas(zawsze).Afera byla ludzi zwolnili ale slusznie. Jak to w kazdej firmie trzeba pracowac ,nigdzie nie posadza.
Klopsik 2016-01-07 13:13
To o czym piszecie to jakaś bzdura ludzie bardzo fajni wypłaty zawsze na czas i jeśli ktoś szuka pracy to naprawdę polecam
heja 2016-02-10 21:12
Co to za firma co zabiera kase za urlop
ZNIESMACZONY 2016-02-19 19:44
WŁAŚCICIEL NIENAŻARTY CAŁY CZAS IM MAŁO,KAŻĄ SIĘ ZWALNIAĆ PRACOWNIKOM,I PRZYJMUJĄ ICH Z POWROTEM POPRZEZ AGENCJĘ PRACY TYMCZASOWEJ LESPIN. WŁAŚCICIEL DOBIJA DO DNA.KTOŚ SIĘ ZA TO POWINIEN ZABRAĆ I ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK.JA JUŻ WOLĘ PRACOWAĆ U ZAGRANICZNEGO PRACODAWCY A NIE U TEGO ZDZIADZIAŁEGO PYRUSA.A JAROSŁAW TAK BRONI POLSKICH PRACODAWCÓW.WSTYD I HANBA
magiccc 2016-03-06 22:06
hmm...dworecki zal!!!!!!!!!!!!
okropne wyroby, ostatnio strasznie sie popsuli, juz nie robie zakupów w rawiczu na osiedlu bo nie dosc ze okropa obsługa to jeszcze co kupie, to albo przesolone albo słone itd....
poprawcie sie ludzie bo duzo ludzi od was odchodzi.
konferowicz50@wp.pl 2016-03-20 15:14
Sklep w Trzebnicy
Nagminnie sprzedaja zepsute mieso-drob w stanie rozkladu.
Duzo ludzi przestalo robic zakupy w tym sklepie.
Zwracajac zepsute|smierdzace cwiartki z kurczaka/zdiwienie jak klient smie reklamowac?
brednie 2016-05-17 18:28
Też pierwsze słyszę o czymś takim @..... Przecież to nie jest możliwe, by firma mogła coś takiego sprzedawać.
Xxx 2017-01-27 21:31
Calkowita PRAWDA o Dworeckim zatrudnienie na umowę o prace na najnizsza krajowa i do tego stawka godzinowa 12zl a jak idziesz na urlop to 9zl dostajesz.Szefowa pani Ewa Dworecka-Waz to istny tyran!! ladnie to ona tylko potrafi mówić a jak dojdzie co do czego to pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Kobieta nie ma pojecia o tym jak wygląda sprzedaż a uważa sie za taka wykształcona uczona!!!praca na jej stoiskach to istny OBOZ PRACY jezeli pracując 8h chcesz pójść na przerwę uwaga nie licz ze na nią pójdziesz jak chcesz do toalety musisz zabrać ze sobą pampersa bo klient najważniejszy!!!zero poszanowania dla pracownika co miesiąc niepewne wynagrodzenie zdecydowanie odradzam omijajcie szerokim łukiem lepiej będzie jak zatrudnicie sie w Biedronce niż na którymś ze stoisk pani Ewy Dworeckiej -Waz
Przykre:( 2017-01-28 12:14
Po Tak zgadza się XXX wlascicielka stoisk pani Ewa to jedna wielka OSZUSTKA na rozmowie mówi zupełnie co innego niz jest w rzeczywistości płacenie za urlop mniej niz jak sie pracuje wg Kodeksu Pracy urlop czyli te 26 dni w roku ktore przypada dla osob ktore maja powyzej 10lat pracy powinien byc 100% platny no ale cóż zrobić jak pani Dworecka ucieka tak od placenia wyższych kosztów i zatrudnia na najnizsza krajowa na umowie a i tak zarabia sie u niej więcej wiec nawet kontrola z PIP nic nie da...Przez 8h nawet nie masz prawa pójść na przerwę cos zjesc humory pani Szefowej są nie do zniesienia karze sprzedawac stare mięso to straszne ze jako kobieta ktora jest matka i zona i może tak "pluć jadem" Moja rada dla Pani: Niech Pani zacznie szanować ludzi którzy pracują na Panią i na Pani Rodzinę!!!!bo Pani jedynie co robi to odstrasza i pracowników i klientów!!!!a Moja Rada dla pozostałych gdy zobaczycie w Internecie ofertę pracy Dworecki szukajcie czegos innego jak nie chcecie sie wejsc do bagna jakimi sa jej stoiska
figi 2017-02-17 12:45
Bardzo dobre wyroby koleżanka pracuje w tej firmie i jeszcze nigdy nie narzekała wyplaty na czas urlopy dostaje bez problemu przedewsztstkim duzy wybor asortymentu
Zostaw swoją opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego