Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Golejewo

Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego

rastafaricov 2011-06-23 22:46:35
[usunięte przez moderatora] - pracowałam 2 dni i tak: wszystkie soboty pracujesz, umowa miała być dopiero po dwóch tyg, (start na czarno? o co chodzi?), praca ponad ludzkie siły, a w każdym bądź razie nie za taką stawkę...
madzia 2013-07-18 22:15:56
. Stosunek właściciela do ludzi widać po sposobie odnoszenia się do nich. Na każdym kroku używa słów, oraz zachowuje się tak jak nigdy nie powinien zachowywać się pracodawca w stosunku do podwładnych, ale cóż różny ludzie mają poziom i kulturę…. Ogólnie nie polecam pracy w tej „firmie” nikomu.
aa 2013-12-10 23:12:02
OBSŁUGIWAŁEM TRASĘ NA ZG - OPÓŻNIANIE Z WYPŁATAMI ,KTÓRE BYŁY PROBLEMEM-CIĄGLE ODLICZANIE ZA COŚ...
do aa 2014-02-13 22:12:59
Jeśli się nie potrafiłeś wywiązać z powierzonej pracy to pretęsie do siebie
xxxxxx 2014-02-16 22:30:38
Może ktoś napisze coś w sprawie tej afery która miała miejsce w firmie czy to prawda ze zwolniono 7 osób
Czarny z Afryki. 2015-01-21 21:01:35
Pretęsie Jaki to poziom języka polskiego?
dąb 2015-01-27 09:15:36
Witam.Zgadzam sie z opinią nr 2.Calkowity brak szacunku dla czlowieka.Jesli chodzi o wypłaty to są zawsze na czas(zawsze).Afera byla ludzi zwolnili ale slusznie. Jak to w kazdej firmie trzeba pracowac ,nigdzie nie posadza.
Klopsik 2016-01-07 13:13:57
To o czym piszecie to jakaś bzdura ludzie bardzo fajni wypłaty zawsze na czas i jeśli ktoś szuka pracy to naprawdę polecam
heja 2016-02-10 21:12:43
Co to za firma co zabiera kase za urlop
ZNIESMACZONY 2016-02-19 19:44:11
WŁAŚCICIEL NIENAŻARTY CAŁY CZAS IM MAŁO,KAŻĄ SIĘ ZWALNIAĆ PRACOWNIKOM,I PRZYJMUJĄ ICH Z POWROTEM POPRZEZ AGENCJĘ PRACY TYMCZASOWEJ LESPIN. WŁAŚCICIEL DOBIJA DO DNA.KTOŚ SIĘ ZA TO POWINIEN ZABRAĆ I ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK.JA JUŻ WOLĘ PRACOWAĆ U ZAGRANICZNEGO PRACODAWCY A NIE U TEGO ZDZIADZIAŁEGO PYRUSA.A JAROSŁAW TAK BRONI POLSKICH PRACODAWCÓW.WSTYD I HANBA
magiccc 2016-03-06 22:06:52
hmm...dworecki zal!!!!!!!!!!!!
okropne wyroby, ostatnio strasznie sie popsuli, juz nie robie zakupów w rawiczu na osiedlu bo nie dosc ze okropa obsługa to jeszcze co kupie, to albo przesolone albo słone itd....
poprawcie sie ludzie bo duzo ludzi od was odchodzi.
konferowicz50@wp.pl 2016-03-20 15:14:06
Sklep w Trzebnicy
Nagminnie sprzedaja zepsute mieso-drob w stanie rozkladu.
Duzo ludzi przestalo robic zakupy w tym sklepie.
Zwracajac zepsute|smierdzace cwiartki z kurczaka/zdiwienie jak klient smie reklamowac?
brednie 2016-05-17 18:28:57
Też pierwsze słyszę o czymś takim @..... Przecież to nie jest możliwe, by firma mogła coś takiego sprzedawać.
Zostaw swoją opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego