Opinie o Czanieckie Makarony Sp. z o.o. w Czaniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Czanieckie Makarony Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Czanieckie Makarony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czanieckie Makarony Sp. z o.o. w Czaniec

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Czanieckie Makarony Sp. z o.o. na stanowisko Asystent Dyrektora?

Właśnie wypatrzyłam ofertę sprzed jakiegoś tygodnia dla asystentki dyrektora handlowego. zajrzałam tutaj by sprawdzić jakie są średnie zarobki, bo nie ma tam wskazanych widełek a wy pisaliście z rok temu o jakimś braku podwyżek… to sprawdzone informacje? minęło wiele miesięcy i zastanawiam się czy coś się zmieniło i czy warto na te asystentkę aplikować

Helena

Chciałam znaleźć jakieś ogłoszenie na produkcje, ale niestety nic nie ma w necie aktualnego :( Tak rzadko do was szukają? Ostatnie ogłoszenie sprzed roku.. Nie mam szans dopóki się coś nie pojawi czy jednak warto podejść podpytać? Wiadomo coś czy szykują się nowe wakaty? Z góry dziękuję :)

@Helena

Raczej ciężko o nowe wakaty jak się robi kiepsko w firmie postój 4 tygodniowy był nie dawno z kasą kiepsko nigdy nie wiesz jaką wypłatę będziesz miała co miesiąc inna kasa. Ludzie zaczynają się zastanawiać co dalej będzie a nikt nie chce nam udzielić konkretnych odpowiedzi

Oluś Nowy wpis

Siemka, po tych dwóch miesiącach jaka jest sytuacja? Odp zostały jakkolwiek udzielone? Widzę na stronie, że na utrzymanie ruchu do was szukają. Opisze mi ktoś standardy pracy na miejscu? warto aplikować? Mam na myśli prace jako elektromonter

@pracownik Nowy wpis
@Oluś

Prezesi powiedzieli podwyżek nie będzie podstawą nawet do góry nie pójdzie na produkcji jest 20zl/h podstawy bo z premią zarobki powyżej 3500 i można coś takiego robić.chcielismy dostać większą podstawę to nie bo kryzys jest a produkcja non stop idzie i jeszcze nową maszynę produkcyjną została zakupiona

Witam,czy zatrudniacie osoby z orzeczeniem umiarkowanym?

Aplikowałeś do Czanieckie Makarony Sp. z o.o. na stanowisko Automatyk w dziale UR? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Basia

Witam na Ile zmian pracuje się w firmie Makarony Czanieckie.?

Patryk
@Basia

Dzień dobry pracujemy na 3 zmiany 5 dni w tygodniu.

Były pracownik nowej hali

Witam jeśli chodzi o samą firmę i warunki pracy to moja ocena jest pozytywna, nieco lepiej jak w okolicznych firmach. Jeśli chodzi o ludzi tam pracujących to jest już nieco gorzej żeby nie powiedzieć źle ciężko szukać jakiejkolwiek pomocy szczególnie nie polecam trafić na zmianę Witolda R na nowej hali ( (usunięte przez administratora) i 2m mułu) Ogólnie firma 7/10 Atmosfera 1/10

Maja
@Były pracownik nowej hali

Dzień dobry, ja właśnie chciałam podpytać o te warunki pracy. A nóż widelec trafię do fajnej ekipy. Więc po pierwsze, jak w Czanieckich Makaronach jest z zarobkami?

Były pracownik nowej hali
@Maja

Na start chyba 20 brutto bez premii po 3 miesiącach dochodzi premia robota jak robota czasem lajt czasem zajob jak fiks 8 godzin pół godziny przerwy i do domu. Jak by wymienili kilku ludzi przestali zaglądać do kanapek czy czasem nie wspieprzasz kanapki z musztardą i do kieszeni żebyś czasem telefonu nie miał i nie zrobił zdjęć tych śmiesznych robotów na hali to było by ok.

Rico
@Były pracownik nowej hali

Jakie jest aktualne wynagrodzenie dla nowego pracownika na dziale produkcji ? Czy w swoim zakładzie otrzymujecie jakieś premie, dodatki, wczasy pod grusza ? Z góry dziękuje za odpowiedź

Joanna

Firma zajmuje się produkcją makaronów i ma bogaty asortyment. Czy z tego tytułu jako pracownik można liczyć na jakieś benefity w postaci wspomnianych wyrobów firmy lub zniżki na produkty? Jestem ciekawa.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Czanieckie Makarony Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

starypracownik

Nie istnieje

zadowolony

Dobra firma, szanująca pracowników i atmosferę mamy fajną więc na pewno można tylko chwalić oby się nic nie zmieniło.

Były pracownik.

Mogę powiedzieć szczerze, że polecam pracę na stanowisku PH w 100%. Może i jest sporo obowiązków ale gdzie ich teraz nie ma. Kasa na czas (oczywiście zawsze mogłaby być lepsza jak wszędzie) ale trzeba być realistą i nie wymagać cudów. Często ludzie pytają się, jakie samochody firmowe daje firma, to powiedzieć mogę tylko, że są adekwatne do stanowiska, a jak ktoś ma potrzebę jechać gdzieś, w celach prywatnych to niech korzysta ze swojego auta, a nie za darmo by (usunięte przez administratora) woził z całą rodziną. Do takich celów służą samochody prywatne, a nie służbowe. Minusem pracy jako PH w moim przypadku był za duży teren, przez co ciężko było ogarnąć to wszystko i systematycznie obsługiwać wszystkich klientów (po części też moja wina, ponieważ miałem inne pojęcie odnośnie organizacji pracy). Odnośnie kierownika to jest to człowiek, a nie jakiś kieras, który ma w głowie tylko cyfry i tabelki. Mało jest firm gdzie się takiego spotka, a jak ktoś się tam zatrudni to się przekona. Pracodawca w 100% godny polecenia.

Zofia
@Były pracownik.

@Były pracownik. Dziękuję Ci za tak przydatną wypowiedź. Jednak chciałabym się dowiedzieć jeszcze czegoś więcej na temat warunków pracy jakie zapewnia firma Czanieckie Makarony Sp. z o.o.. Na jakie minimalne wynagrodzenie można liczyć w tej firmie? Może jest tu ktoś z obecnych pracowników i mi odpowie na moje pytanie? Z góry dziękuję.

@Zofia

Finansowo nie podam szczegółów, ale powiedzieć mogę, że pieniądze są lepsze w porównaniu do innych ofert pracy, jakie są dostępne na rynku. (zwłaszcza z dużych korporacji.) Tylko, żeby wypłata była zadowalająca to trzeba się postarać i ogarnąć plan.

Bożena

Wypowiedzi dotyczące osób pracujących w Czanieckie Makarony są nieprzydatne na forum i nie na miejscu ze względu na obowiązujący nas regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Zatem zachęcam Ciebie do napisania merytorycznej opinii dotyczącej pracy w firmie. Jakie są plusy i minusy tego pracodawcy?

Edytka

Eh, a może by trochę kulturalniej. Kolego, może mówić sobie co chcesz, ale z klasą, bez takiej emocjonalności. Bożena chce się tylko dowiedzieć, jak się innym pracuje w tej firmie. To chyba nic złego.

Phha stock

A Ty iĆ do pSZedszkola i naÓcz się ortografii ANALfabeto!

Luiza

Przepraszam że tak bezpośrednio zwracam się do naszego Szefostwa, pytam tylko dlaczego nie rozmawiacie z pracownikami nie macie pojęcia co tu się dzieję. Majstrowe czy majstry chyba mówią tylko to co chcecie wiedzieć. Może jest wam to na rękę. Ale proszę Was zaimteresujcie się bo będzie katastrofa .Nie wierzcie wladzy niższego szczebla bo naprawdę szkoda takiego zakładu który sami żeście zbudowali praktycznie od podstaw. Pozdrawiam serdecznie

Latimer

Bardzo dobry makaron.

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Może firma potrzebuje ludzi?

les

witam, witam wszedłem żeby porozmawiać z pracownikami i poszukać ofert pracy Czanieckie Makarony a tu klienci tylko. Może jednak jakiś się odezwie. Czy firma szuka kogoś do pracy i gdzie zamieszcza ogłoszenia. Jestem kierowcą i czy macie duży własny transport?

rosołek

Ja jako konsument makaronów czanieckich stwierdzam pomimo ceny że są one najlepsze na naszym rynku

graham

widocznie również bez marketingu internetowego da się obecnie jeszcze istnieć na rynku. Choć moim zdaniem dużo lepiej firma poradziłaby sobie gdyby jednak mimo wszysto choć trochę zaczęła dbać o swój wizerunek w mediach. Jakby nie było na dłuższą metę okazać się może to dla nich naprawdę zgubne jeśli o tym nie pomyślą

brak słów

Naprawdę brak mi słów!! Żal mi was ludzie... ale nie dla tego ze uważam ze jesteście źle traktowani (wręcz przeciwnie) tylko ze brak w was kreatywności. I zgadzam się z użytkownikami którzy napisali \"jak ci tak źle to się zwolnij\", TAK dobrze napisali, na Twoje miejsce jest dużo ludzi którzy będą wdzięczni za prace. Może i faktycznie praca jest ciężka... ale powiedzcie mi gdzie jest lekko? Mieszkamy w okolicach dobrze zurbanizowanej, gdzie jest dużo firm i zawsze gdzieś prace znajdziecie, po co macie się \"męczyć\". Jestem pewien ze 90% osób którzy wypowiedzieli się na ten temat, nie pracowali wcześniej w żadnej firmie. Nie jestem pracownikiem \'makaronów\', pracuje w sąsiedniej spółce i tam tez śmieje się z ludzi którzy nic innego nie potrafią mówić i tylko narzekają \"jak mi źle\" itp, itd. Jestem pracownikiem fizycznym, kokosów nie zarabiam, ale nie narzekam. Gdybym narzekał na prace tak jak wy, już dawno poszukał bym sobie innej. Naprawdę ludzie, zastanówcie się wcześniej co napiszecie, moim zdaniem powinniście być wdzięczni pracodawcą ze dali wam prace a nie najerzdzać na nich. Szczerze powiedziawszy jestem pełen podziwu dla Państwa D. że małymi kroczkami doszli do tak wielkiej firmy, która daje prace wielu mieszkańcom Cz. i okolicznym ludziom. Jestem przekonany, że każdy pracownik Cz. M. (który wcześniej wypowiedział się na tym forum) gdyby jutro stracił tam prace, pluli by sobie w brodę i zmienili by zdanie...

gucio

ale bzdety

Agnieszka

Oświadczam, że przepraszam za zniesławienie Witolda Gałuszkę, Mirosława i Małgorzatę Mieszczaków oraz Lucynę Prochownik. Nie znam osobiście wymienionych osób, działałam pod wpływem emocji i sprzeczki rodzinnej z moją ciotką Lucyną Prochownik. Przepraszam także właścicieli Makaronów Czanieckich, za to, że napisałam to na stronie ich firmy. Moje działanie było nieprzemyślane i gwałtowne i bardzo żałuję za wszelkie przykrości jakie spowodowało. Przepraszam najmocniej, Agnieszka D.

Zostaw merytoryczną opinię o Czanieckie Makarony Sp. z o.o. - Czaniec

• Jak się pracuje w Czanieckie Makarony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Czanieckie Makarony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czanieckie Makarony Sp. z o.o.?

Czanieckie Makarony Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Krajobrazowa 5
    43-354 Czaniec

Czanieckie Makarony Sp. z o.o.