Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Ruda

Patologia tyle w temacie. Jak chcecie jeb*ć za gow*iane pieniądze to śmiało.

Wowwow
@Ruda

A uwierz mi, że warto. (usunięte przez administratora)po ośmiu miesiącach przeszłam pod firmę bezpośrednio. Jestem i byłam zadowolona. Czasem warto przeczekać. Pracuję na magazynie odzieżowym

Wowwow
@Ruda

I jeszcze jedno... agencja w 100 % ok. Polecam

Julia

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i pracą, i agencją! Pracowałam na magazynie odzieżowym (komisjonowanie). Praca lekka, powtarzalna. Atmosfera w firmie świetna - dużo polek (nie sprawdza się powiedzenie o polakach za granicą, bo Panie były dla nas supermiłe i kochane ;)). Kontakt z koordynatorami, z agencją, był cały czas, odpowiedzi na pytania czy problemy otrzymywałam od razu. Pani Justyna z Białegostoku - cudowna kobieta! Bardzo dziękuję jeszcze raz za wszystko :). Wypłata się zgadza, zakwaterowanie w porządku, jednak gdybym miała się do czegoś przyczepić, to powiedziałabym, że mieszkanie było za małe, ale przeżyłyśmy i było naprawdę fajnie :) Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę!

Patrycja

O matko, jak to czytam to nie wierzę że to o tym miejscu gdzie robiłam i robię właśnie haha mi wsystsko pasowało. Wiadomo, że przez pierwsze dni Trochę plecy i ręce bolą. Ja naprawdę nie narzekam. Koordynatorzy są super pomocni, w pracy również mili ludzie. Wypłaty na czas, mieszkania czyste zadbane.

Bbb
@Patrycja

No to dziwne że nie możesz w to uwierzyć jak większość ludzi sądzi że ten zakład to wielka porażka! .... Nie widziałem od dawna żadnej dobrej opinii. Wszystko co było napisanego jest zgodne z prawdą bo traktują pracowników jak gó...! I tania siłę roboczą. Dziwie się że ludzie są chętni żeby tam iść albo że wytrzymują taka presję.. Ja miałem taką samą sytuację jak inni nie dawałem sobie rady na taśmie prosiłem kilka razy czy mogą mnie dać gdzieś indziej to powiedzieli jak ci się nie podoba to idź do domu..... A ci co wchodzą (usunięte przez administratora) To najlepiej mają trzeba się ino ustawić kilka osób potrafi.

Kowalski

Witam potrzebuje informacji na temat pracy na produkcji, pakowanie drobiu w Haren. Czytałem wszystkie opinie i mam metlik w głowie. Proszę mi powiedzieć miej więcej jakie zarobki są na rękę w skali miesiąca itp. Tak wiem praca nie jest lekka :)

Mandingo
@Kowalski

Bazowo 1400~1500e minus mieszkanie do tego trzeba doliczyć w miarę pewne 300-500 z nadgodzin, praca właśnie jest lekka, zdarza się zapierdoll ale tez zdarza się ze stoisz nic nie robisz 20min

Laleczka1
@Mandingo

Możesz coś więcej powiedzieć o pracy? Wybieram się za miesiąc. Ile miesięcznie wychodzi wypłata w Euro po odliczeniu mieszkania i auta ?

Haha
@Mandingo

Co ty to gadasz ze praca jest lekka to chyba miałeś szczęście że taka dostałeś poczekaj sobie jeszcze kilka dni i czy będziesz zadowolony. Praca jest ciężka zapiernicz każdego dnia. Ręce odpadają robić trzeba jak robot!

Domikq

Przez jaka agencje pracujesz

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Mg

Nie polecam firmy pod każdym względem traktują ludzi jak tanią siłę robocza....! Mało godzin mała kasa. Rzucają po stanowiskach jak im się ino podoba. Koordynatorzy mają (usunięte przez administratora) Na wszystko. Codziennie nowe osoby bo nikt nie chce tam robić

Marian

Brak godzin, nic sie nie zgadzalo z tym co mialo byc, robią sobie co chcą zatrudniają codziennie nowych ludzi i zwalniają jak im sie podoba totalne nie poszanowanie pracowników, nie polecam nikomu, 20 godzin tygodniowo, umowa podpisana a rano dostajesz wiadomość ze nie ma pracy, zero totalne, zwykle (usunięte przez administratora) na pieniądze

dot. mg solution
@Marian

Miałam to samo z firmą Mgsolution. Zakwaterowanie na poziomie to jest jedyna rzecz , która była ok... ale jeśli chodzi o problem, który się pojawił ze strony firmy niemieckiej to firma MGsolution zostawiła mnie na pastwę losu bez pracy i zakwaterowania... Język niemiecki niewymagany - teoretycznie... !!! Koordynator polski pojawia się tylko w pierwszy dzień pracy przy wejściu a potem radź sobie sam... Niemcy mówią do Ciebie po niemiecku tłumacząc co masz robić... a jak nie ogarniasz to Cię zwalniają w ciągu paru dni. Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją, że nawet nie ma okresu próbnego np. tydzień żeby się zaaklimatyzować. Rzucają Cię po wszystkich stanowiskach i nie wiesz co masz robić i jeszcze nie rozumiesz niemieckiego. Nie jesteś się w stanie w ciągu dwóch dni nauczyć wszystkiego.!!! Firma wymaga auto na wyjazd bo w razie czego masz czym wrócić do Polski a oni nie muszą się martwić tym, żeby zapewnić powrót do Polski. Wybrałam tą firmę sugerując się opiniami ale jestem bardzo zawiedziona...

Kkk

Hej wszystkim pracowałam w tym zakładzie niecały tydzień bo byla zła atmosfera z przełożonymi praca była bardzo ciężka. Dużo osób co przyszło to wcześniej zrezygnowali niż ja nawet po 1 dniu. Zatrudnienia są cały czas na firmę bo ludzie nie wytrzymają psychicznie i fizycznie. Też jak jechałam czytałam opinie ale nie chciałam rezygnować ino śrubować ale na miejscu okazało się tak jak w opiniach.. Mieszkania są ładne ino taki plus

Wojtek300

Hej Jadę 27 czerwca do Haren jedzie ktoś w ten sam dzień???

Mandingo

Praca sama w sobie lekka (po kilku dniach jak się wejdzie rytm, zależy od stanowiska ale raczej nie ma ciężkich, śmiać się chce jak czytam komentarze o traktowaniu jak niewolnika Wynagrodzenie nawet Ok, 2000 (+400euro na zeitkonto) brutto zrobiłem a specjalnie dużo nadgodzin nie było, jak na prace bez umiejętności/języka/doświadczenia 12e/h to i tak dobrze Warunki mieszkalne bardzo dobre Niestety własne auto to warunek konieczny, auto służbowe to pułapka, a często tez osoby dojeżdżające tym samym autem kończą 1-2 wcześniej/pozniej i muszą czekać

Marcelo

Jeśli ktoś jest zaintesowany praca w tej zakładzie to odradzam.. Człowiek pracuje czasem po 14 godzin i nie potrafią docenić pracownika kasa mała ciężka co innego obiecują a co innego jest na miejscu. Przyjechało do pracy tyle osób nowych że zrezygnowali po 2 dniach bo wyzysk. Jeśli szukacie czegoś na stałe i w dobrej atmosferze to szukajcie czegoś innego! Bo szkoda nerwów i czasu.

Darek_01

Witam. Czy honorują tam posiadanie konta w niemieckim banku?

Irenka

Cześć ???? Wybiera się ktoś na 13.06 do pracy?

Danil48211

Cześć. Jestem Ukrainką i obecnie pracuję w Polsce. Powiedz mi, czy zatrudniasz Ukraińców?

@Danil48211

Szanowni Państwo, osoba pochodząca spoza Unii Europejskiej musi spełnić szereg kryteriów, aby móc podjąć legalną pracę na terenie Niemiec. Z naszych ofert pracy mogą skorzystać tylko osoby, które: - posiadają jednocześnie dwa obywatelstwa: kraju spoza Unii (np. ukraińskie) oraz kraju należącego do Unii Europejskiej (np. polskie) - lub posiadają obywatelstwo kraju spoza Unii, ale posiadają pozwolenie na pracę na terenie Niemiec. (My nie wyrabiamy pozwoleń na pracę w Niemczech!) W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: kontakt@cp-personal.com

Skie

Nie polecam z kasą też potrafią (usunięte przez administratora). Przełożeni do bani zwłaszcza Karolina. Zero szacunku dla pracownika. (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) a kasa tak śmieszna że głowa boli. Odradzam pracowania przez tą firmę.

Sławek

Pracowałem w tej firmie tydzień i odradzam. Bardzo ciężka praca i mała kasa. Dużo osób się zwalnia nawet po 2 dniach

Wojtas

Heja, zamierzam się wybrać tam do pracy, widze ze jes duzo negatywnych opinii jednak znalazłem kilka pozytywnych i chciałbym sie dowiedzieć skąd te różnice w opiniach. Chciałbym się dowiedzieć jak mieszkania, ile godzin dziennie się pracuje i jaka panuje atmosfera.

Paweł Staroń
@Wojtas

Nie polecam to jest (usunięte przez administratora) zapierniczasz jak robot kasa mała za to co robisz w tym zakładzie. Ludzie odchodzą nawet po jednym dniu...

Kinga

Cześć, mam zamiar jechac z koleżankami do Haren do pracy. Czytalam sporo opinii i się troche wystraszylam i jestem ciekawa jak naprawde wyglada sprawa wynagrodzenia i czy w razie co można zerwać umowę ot tak bez żadnej kary? Badanie sanepidowskie wyglada tak jak w Polsce? I czy za kwarantanne się cos placi? Z góry dziekuje za odpowiedzi

Masz
@Kinga

Za kwarantanne nie płacisz masz mieszkanie za darmo jeśli wyjdzie ci po 5 dniach korona to dopiero płacisz za drugie 5 dni. Zwolnić się możesz na początku jeśli ci się nie spodoba później okres wypowiedzenia jest 2 tyg i zwolnienie musisz napisać w języku niemieckim. Testy w zakładzie są robione codziennie

To ja

Kinga można się zwolnić od tak na początku przez kilka dni później cie obowiązuja 2 tygodnie. Za kwarantanne się nie płaci mieszkanie jest za darmo.

Kinga

Cześć, mam zamiar wyjechac z koleżankami do Haren do pracy. Czytalam sporo opinii i troche się wystraszylam i jestem ciekawa jak wyglada naprawde wyglada sprawa wynagrodzenia i czy umowę mozna zerwać ot tak bez żadnej kary? Badanie do książeczki sanepidowskiej wyglada tak jak w Polsce? I czy za kwarantanne się cos płaci? Z góry dzięki za odpowiedzi ????

To ja

Hej wszystkim czy ktoś może się wybiera jutro do Niemiec do pracy na kurczaki w Haren ?

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus