Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Ona

Czy ktoś miał sytuację w firmie Emsland Haren,że nie dostał swojego wynagrodzenia??

Tom

Mimo tego, że nie przepracowałem całego kontraktu z firmą CP muszę obiektywnie stwierdzić, że warunki mieszkaniowe są na wysokim poziomie. Pracowałem na komisjonowaniu pod Berlinem. Byłem na 4 zakwaterowaniach i na każdej WiFi, telewizor w pokoju. Pokoje czyste, zadbane. Jak czegoś potrzeba kontakt z koordynatorami i temat zalatwiony. Dziękuję Rafałowi, Dawidowi , Arystotelesowi i Raulowi. Praca na komisjonowaniu koło Berlina lekka i bezstresowa. Minimum 40 godzin tygodniowo. Czasami sobota. Wypłata na czas.Zaliczka. Stawki podane w umowie.Bardzo dużo Polaków pracuje przy komisjonowaniu. Osoby, które chcą pracować nie mają czego się obawiać. Pozdrawiam

Duchu Adriano

Koordynator Dawid bardzo w porządku o każdej poże dnia i nocy pod telefonem pomaga w każdej sytuacji oraz dobra organizacja . Co do pracy w moim przypadku lekka kontakt z innymi pracownikami też w porządku współpraca przebiegła pomyślnie Pozdrawiam .

pmachnik504@gmail.com

Witam. Czy jest Osoba która pracowała W Haren w Firmie Emsland i mogła by skontaktować się ze mną na adres e-mail Bardzo Ważne. Wszystko opiszę w Wiadomości E-mail. Będę Bardzo Wdzięczna za każda wiadomość. Adres E-mail podany W Nicku.

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

@paaa23

Witam. Czy jest Osoba która pracowała W Haren i mogła by skontaktować się ze mną na adres e-mail Bardzo Ważne. Wszystko opiszę w Wiadomości E-mail. Będę Bardzo Wdzięczna za każdą Wiadomość. Poniżej podaję swój Adres. Adres E-mail : (usunięte przez administratora)

Stan

Witam proszę o opinie na temat pracy przy kurach w Haren

Grek

Odradzam i nie polecam

psz61@wp.pl

Witam. Chciałem tam jechać teraz w kwietniu ale po tych opiniach rezygnuje chyba. Za te pieniądze nie ma to sensu. Jestem z Ełku ogólnie. Może jest tu jakiś ziomal?

Grzegorz
@psz61@wp.pl

Stary na początek, jest dobrze, wszyscy co krytykują to albo im się robić nie chce albo szukają przygód, teraz wszystko jest legal robisz u niemca

Khareema
@Grzegorz

Proszę o opinię na temat firmy, a nie na temat ludzi i tego, czy kto chce robić, czy nie, czy szuka przygód. Firma ma opinię bardzo zjechaną. 2 lata temu pojechała tam moja koleżanka i wdepnęła w kupę, a za miesiąc wzięła 700 euro i szybko się stamtąd zawinęła. Natomiast teraz firma deklaruje, że od 1.IV.2021 podnosi stawki do 12 euro/brutto, co jest niesłychane, jak na branżę mięsną, do tego deklaruje, że przechodzi się pod zakład. Dlatego chcemy wiedzieć, czy te obiecane podwyżki istnieją i czy rzeczywiście przechodzi się pod niemiecką firmę, bo jeżeli jest to prawda, to praca tam będzie się nam opłacać.

Od 1 masz tak jak piszesz 12 euro no wiadomo że brutto nie netto

Grzesiek
@Khareema

Jest to prawda pracuje w tej chwili mam niemiecka umowe i stawke 12:30euro co do warunkow sa bardzo dobre nie wiem skad te opinie też wachalem sie jechac ale nie żałuję

Michael
@Khareema

Tak od 1.kwietnia wszystcy pracownicy tymczasowi z, podfirm zostali przejeci bez psrednio pod firme. Wszystko legalnie, przejzyste warunki umowy. Stawka 12€ po trzech miesiacach wzrost stawki. Do 12,50 Oczywiscie jest to stawka brutto. Do tego wszelkie dodatki za soboty, godziny nocne itd. Przysluguje platny urlop i duzo wiecej jak na poczatek i bez jezyka to naprawde spoko oferta.

Kulka

Dojechałam bez problemu , super kontakt z firmą i koordynatorem,przewoźnicy super , mieszkanie super pełen szacun

Grzegorz
@Kulka

Jakie masz warunki pracy jaki kontakt z kordynatorami

@Grzegorz

Koordynator ok Pan (usunięte przez administratora)a z nami świetny kontakt a my z nim. Odbiera tele o każdej porze .

@Kulka

A byłaś już w pracy?Zobaczymy czy będziesz taka zachwycona

Kulka

A byłam jak ktoś ma lewe ręce to narzekać będzie , ja mam na szczęście prawe pracuję zarabiam i jest ok

@Kulka

@Kulka a mogłabyś podzielić się wrażeniami z pierwszego dnia z pracy?

@Paweł

Ja za żadne skarby nie polecam. Byłam bardzo dobrą pracownicą, robiłam wszystko co mi kazali. Codziennie chodziłam do pracy. A potraktowali mnie na końcu jak zwykłego śmiecia. Skroili nie wiadomo za co. Stanowczo wszystkich odradzam. Nie bez powodu tyle negatywnych opinii!!!!!

Khareema
@Kulka

Proszę o opinię o firmie, a nie o posądzanie ludzi o dwie lewe lub dwie prawe ręce. My tu jesteśmy za stare lisy, żeby nie wiedzieć, o co chodzi z tymi dwiema lewymi lub prawymi rękami. Wielu z nas w niejednej niemieckiej firmie robiło i wie, jak jest ciężko, jak potrafi się zawyżać Polakom normy i do czego zdolni są kapo..yyy..brygadziści. Nie myśl też, że jak jesteś najnajnaj, to zostaniesz doceniona. Popatrzą na Twoją pracę i dojdą do wniosku, że można, a nawet trzeba i byłoby to marnotrawstwem nie dostosować normy pod Twoje możliwości. I tak Twój sprint staje się normalnym tokiem pracy, bo Niemcy uważają, że jesteśmy tak wytrzymali, biedni i zdeterminowani, że sprintersko będziemy pokonywać ich maratony - jeżeli wiesz, o czym mówię. Ja też nie widziałam żadnego sprintera, który miałby coś z tego więcej, jeżeli nie jest jasno powiedziane, że sprinter umówił się na akord. Owszem, początkowo może Cię Niemiec poklepać po pleckach, ale po kilku miesiącach czy nawet tygodniach sprintu te plecki i reszta gnatów zaczną Ciebie boleć. A Niemcy nie mają sentymentu do ludzi i bez żalu zastępują słabnącego sprintera następnym.

Witam. Chciałem tam jechać teraz w kwietniu ale po tych opiniach rezygnuje chyba. Za te pieniądze nie ma to sensu. Jestem z Ełku ogólnie. Może jest tu jakiś ziomal który ma namiary na lepszą pracę?

Witam, czy ktoś pracował w Wietze na pakowaniu drobiu. Myślę o wyjeździe w najbliższym czasie. Jakie warunki, pieniądze itd. Proszę o szczera wypowiedz?

Pacidi

Witam, ja trochę z innej beczki. Według waszych doświadczeń, która praca jest lżejsza dla kobiety, produkcja czy magazyn? Byliśmy w haren na produkcji drobiu lecz z czasem i ich sposobem pracy nie daliśmy rady, jakieś opinie

@Pacidi

Ile można zarobić w miesiącu

Pacidi
@Piotr

Miesiąc? Wytrzymaliśmy max 2 tygodnie, po kilku miesiącach chyba bym wrócił z garbem do ziemi i schorzeniami stawów do starości z ich systemem pracy. Jesteś na swoim stanowisku, jeśli linia idzie trochę wolniej i się wyrabiasz to odrazu każą Ci jeżdżę robić na didatkowych dwoch stanowiskach międzyczasie.

Paa
@Pacidi

Dokładnie tak

Kordynator sie nazywa DAWID ,A

Tak prawda codziennie trzeba robic testy na korone i to jeszcze z czasó z wlasnej przerwy ,Masakra , a tak co do firmy nie ma tam ani jednego niemca wszyscy obcokrajowcy kazdy daje ci takie wrazenie ze chce rywalizować z toba o (usunięte przez administratora) wie co "chyba kto sie wiencej narobi i (usunięte przez administratora) zarobi ' Ludzie tam sa głupie , wredni ludzie tak jak i sama firma nie szanuja praw człowieka ,brygadzisci co zreszta wszyscy młodzi co na (usunięte przez administratora) sie znaja i oby tylko szybko szybko ,zeby se premie wyrobic dla siebie " zamiast byc za pracownikami i nie zgadzac sie na nie kture warunki z wzglendu ze nie ma ludzi ani nic i ze nie jest to faktyczne do zrobienia i tak sie zgadzaką na wiencej pracy ,,...ludzie tutaj mogl bym pisac z cały tydzien i tylko negatywnie bo niema nic pozytywnego tam ,..ludzie niewyjeżdżajcie z ta firma stracicie tylko pieniadze bo niema sensu dawac sie wykorzystywać za 1200 euro ludzie ludzie bądźmy razem ufajmy sobie badzmy razem i ufajmy sobie ,NIE DAJMY SIE WYKORZYSTAC

Patryk
@Kordynator sie nazywa DAWID ,A

Tam się nawet tyle nie wyciągnie od (usunięte przez administratora)Omijać te miejsce szerokim łukiem. W pracy atmosfera też jest nerwowa, jeśli ktoś chwilę pracuje to wiadomo że wszystkiego perfekcyjnie nie wie, ale nie jest to zrozumiałe dla tych dupkow tylko przyjdą i się wydzierają. W tej pracy trzeba mieć nerwy ze stali. A już nie wspomnę o mieszkaniach, jeśli się trafi na złych ludzi. Trzeba się użerać nie dość że w pracy to jeszcze w domu. Te pieniądze nie są tego warte

Mikkel

Ludzie nie jedzcie tam (usunięte przez administratora) i kretacze za wszystko potracaja kasę i za byle co wyrzucają z pracy Tak że możesz być po tej firmie bezdomnym i w ogóle ich to nie rusza zostawiają człowieka bez pieniędzy i na bruku

Niulka
@Mikkel

Takie głupie (usunięte przez administratora) za przeproszeniem . Nie czytajcie tych bredni. Piszę je pewnie człowiek co w (usunięte przez administratora). A leciał. Praca spoko mieszkanie też

Bajda Thomas
@Mikkel

Identycznie jak Maehlmann Gemüsebau Cappeln. Kto tam jeździ? Co za ludzie?

Grzesiek
@Niulka

Mam pytanie pracujesz tam powiec obiektywnie jak tam jest

Patryk
@Grzesiek

Nie polecam! Odliczają za wszystko co się da. Nie polecam wgl brać od nich auta, bo wystarczy ryska a z wypłaty se odciągną 300 euro. Co do godzin, to też się nie zgadzają. W internecie macie pełno różnych ofert. Na pewno znajdziecie coś lepszego! I zawsze czytajcie opinie bo się zgadzają w 100%

Aga

Czy ktoś jedzie do Haren 2 lub 3 kwietnia?

Kordynator sie nazywa DAWID ,A

Niulka ty chyba jestes pracownikiem concept plus ale przestan (usunięte przez administratora) zarabiac na biednych ludziach i wes sie za robote szukania naprawde dobrych zlecen ,tak sie kariere robi a ja firmie z garen zycze bankructwa

ooo
@Kordynator sie nazywa DAWID ,A

to raczje ty bałwanie jestes z konkurencji i chcez agencji podkrasc ludzi

Mariola

Koordynatorzy pod wszelką krytyka.Agnieszka mierzy wszystkich jedna miara,myśli że wszyscy jak mają wolne to piją i ćpaja!Jak wezmiesz wolne to od razu że jesteś na kacu!Zarobki to szkoda gadać pracujesz cały miesiąc i zarobisz mniej niż w Polsce.Za wszystko od razu odliczają pieniądze więc uważajcie!

misiek123

Nie polecam!! Początkowo agencja wydawała mi się okej a praca to odzielny temat. Do agencji nie miałam zastrzeżeń aż do momentu wypłaty. Przepracowaliśmy z chłopakiem dokladnie 6 dni, codziennie po powrocie z pracy pisaliśmy sobie godziny ile byliśmy w pracy. Według naszych godzin i obliczeń wyszło nam że ja JUŻ PO ODBICIU MIESZKANIA I UBRAŃ powinnam otrzymać 272€ wynagrodzenia natomiast otrzymałam tylko 135€. Chłopak powinien otrzymać 298€ wynagrodzenia a otrzymał tylko 175€. Podliczając za te 6 dni wspólnie powinniśmy zarobić na Polskie cos okolo 2100zl a nie zarobiliśmy nawet tysiąca a praca to (usunięte przez administratora) i traktują ludzi jak roboty. Dodam jeszcze tylko że odbili również za książeczkę sanepidowską gdzie żadne z nas nie miało robionych żadnych badań czy możemy w ogóle pracować przy mięsie (ogólnie żywności) i żadnej książeczki nam nie wyrobili a pobrali za to opłatę. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Nie polecam!!

Daniel 1984

Czy prawdą jest że codziennie przed pracą są robione testy na covid-19 pracownikom? Haren.

Minia

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Jak tylko podpisze się umowę mają cCie w "żydzi". Zero profensjonalizmu. Zero organizacji. A jeśli chodzi o kurczaki w Haren to dobrze policzcie co Wam zostanie po odliczeniach. Tam płaci się prawie za wszystko. Nam pokazali pralnie. Była tam suszarka. Fajnie, super, ale jak jej zaczęliśmy używać od razu pojawiła się skarbonka na opłatę. Co innego mówią przed podjęciem pracy a co innego jest na miejscu. Kobiety tam dźwigają jak się taśma zatnie. Niejedna tam płakała. Jeśli ktoś potrafi pracować w "kołchozie" to spoko. Życzę powodzenia. Ja zwiałam z tamtad po tygodniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus