Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Totalna porażka z całego serca nie polecam .Co tam się dzieje w pracy i w domkach przechodzi ludzkie pojęcie .Koordynatorzy mają Cię tak naprawdę w (usunięte przez administratora) nie potrafią ci wogole pomuc .A co do pracy to jestem nadal w szoku jak zobaczyłem podnieconych polaczkòw zasuwajacych z językiem na brodzie za 800 euro wyplaty

kfc

Czyli zatrudniają koordynatorów, którzy mają wszystko w (usunięte przez administratora) Ale ich nie zwolnią, bo coś jest na rzeczy. Kolesiostwo ??

Xolo

Witam. Czy ktoś mógłby mi opisać pracę jako komisjoner przez tą agencje?

biegły

Czytając zaledwie 2 pozytywne komentarze mam przeczucie że to bardzo bliscy firmie pracownicy dali pozytywne wpisy którym zależy na złagodzeniu bardzo negatywnych komentarzy na temat firmy.

biegły
@biegły

Miałem jechać jednak zdecydowanie rezygnuję i bardzo dziękuję tym ludziom za szczere wypowiedzieli się na temat tej firmy.Pozdrawiam tych którzy podzielili się ze światem swoją opinią na temat tej firmy.Dziękuję serdecznie

Dejw

Tak Jak mówisz

Dejw

Do tego Jeszcze mi wiszom kase za cały miesiąc z roku 2019

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Zygmunt

Pracuję w witze przy kurczakach , praca spoko fizycznie nie jest ciężko i te 8 godzinek szybko leci jak na dobrą linkę się trafi natomiast jeśli chodzi o Concept Plus noo too juz inna bajka a raczej koszmar Koordynatorzy to bardzo młody zespół ludzi zupełnie bez podstaw wiedzy zarządzania , arogancki , narwany , pozjadali wszystkie rozumy i zupełnie nie do dogadania jeśli uważamy inaczej niż zespół koordynatorów , jeśli chodzi o potrącenia i odnoszę się do pracy w Witze natomiast kadra ta sama :) to; potrącają za wszystko co tylko mogą nowym pracownikom ubrania robocze , buty , czapki za które sami płacimy i jest tego naprawdę sporo dużo by wymieniać np. oferują a właściwie zapewniają transport za który pobierają drakońskie sumy plus doliczają paliwo naturalnie Pewnie każdy doczytał w ich ogłoszeniu że dają dodatki na paliwo kierowcą lub 150 euro bonusu za święta czy przyjazd w takim czy innym okresie ---NIESTETY TO FIKCJA żadnych zwrotów czy dodatków nie ma nawet za pierwszy dojazd do Niemiec . Zakwaterowanie ; biją na głowę pomysłami :) oferują pokoje 2 osobowe nie liczcie na takie wypasy bo standardem są 5-7 osoby zwyczajny hotelowiec jedna kuchnia , łazienka i lodówka w której nie wiemy czy coś zostanie z naszych zakupów , Piszę o swoim losie jaki mnie tu zastał na szczęście jestem już na swoim mieszkaniu i oderwałem pępowinę Conceptu a zmiany dało się zauważyć natychmiast , na konto po m-c pracy wleciało 437 euro więcej jeśli mogę coś doradzić nowym pracownikom to postarajcie się jak najszybciej ogarnąć samodzielność i nie dawajcie tej firmie nic więcej niż musicie , Umowa kończy mi się z nimi w lutym 2020 i nie zamierzam jej z nimi przedłużać Pozdrawiam z Witze

Zygmunt

Była pracownica

Ta agencja to dno. Nie polecam jej nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Zwalniają za to że musisz iść do lekarza ba nawet za to jak dzwonisz do koordynatora poniewaz ktos slabnie od lekow prawie mdleje i potrzebujesz karetki bo sam nie rozmawiasz po niemiecku słyszysz że koordynator pracował w weekend i chociaż w tygodniu chce odpocząć i to nie jego sprawa A reszta nie odbiera ???? na drugi dzień w pracy dostajesz wypowiedzenie za (usunięte przez administratora) i musisz go przeprosić teoretycznie za to że potrzebowałes pomocy żeby zostać. Problemy tam są na porządku dziennym.. byłam z narzeczonym pracowaliśmy 6 miesięcy na jedną zmianę tzn razem bo zmiana zmień była non stop mieliśmy prywatny samochód i jeździliśmy razem nagle dzwoni koordynatorka że ja idę na 6 rano on na 22 i że ja mam dojechać do pracy mówię że nie mam czym A ona mówi że załatwi mi kierowcę najwyżej będę płacić im za samochód ????. Po zgłoszeniu wszystkiego co wyższej sfery czyli do czerwonych wszystkiego się wypiera bo par się nie rozdziela zwłaszcza że mamy jeden samochód A jak jej pokazałam że mam dowody bo mam nagrania to płacze i mówi że już to zmieniła... śmiech na sali. Zostawiasz po sobie porządek w domkach A mimo tego masz po -50 euro od wypłaty i -35 za inne koszta .. jakie ?tego nikt nie wie ????. Kradną z wypłaty ile mogą . Ściągają za wszystko co mogą... Nie polecam, nie polecam i jeszcse raz nie polecam. Nigdzie nikt mnie tak nie traktował jak tam. Pomoc koordynatorow 24 h ? Tylko na papierku. Jedź i się przekonaj jak nie wierzysz. Jedyne co jest tam zapewnaiane od koordynatorow to wieczne problemy

Iza
@Była pracownica

Dokładnie. Zgadzam się z tą opinia o tej agencji. Pracowałam 9 miesięcy i dostałam zwolnienie dyscyplinarne z pracy, bo do kardynatora napisałam na ty a nie na Pan. I za to że obraziłam ich firmę mówiąc że nie sram ich śmiesznym pieniędzmi żeby komuś dodatkowo płacić za paliwo jeżeli jeżdżę z nazyczonym jednym transportem do pracy. Tak samo mnie planowali że miałam np. Na 7 a mój nazyczony na 5 h i ja musiałam czekać na 7 nieraz przez cały tydzień tak a nazyczony jak kończył o 13 lub 15 czekał 2h lub 1 h codziennie. Taki jest concept. I ludzie pracujący tam

Marcel
@Iza

Iza a rozmawiaś z nimi na ten temat?? Musiał być powód tego że nie byłaś planowana razem z narzeczonym. Pozatym gdybym ja miał firmę i mój pracownik powiedział by to co ty powiedziałaś to bym go również wyrzucił na zbity pysk.

P.P.

Pracowałam 3 msce w Witze. Praca ciężka, ale tego się spodziewałam jadąc do Niemiec. Starałam się i miałam dużo nadgodzin, przez ten czas, nie miałam nawet dnia wolnego z czego byłam zadowolona. Pojechałam jako student i zarobiłam około 20000 zł. Mieszkałam w Hambühren i miałam tam nawet basen. Jestem zadowolona ze swojej współpracy z agencją. Na nieprzyjemne sytuacje pani Kamila reagowała natychmiast. Jak komuś zależy na pracy i się stara nie spotkają go niemiłe sytuację z nimi. Agencja jest wyczulona na cwaniaków i rozumiem to. Współpraca z agencją w Bydgoszczy również na wysokim poziomie. Pozdrawiam koordynatorkę Kamile! :)

Iza

Co do agencji Concept plus to powiem tak. Praca jest ok, ja pracuje w Haren na kurczakach już ponad 9 miesięcy. Początki były ok koordynatorzy pomocni przez pierwszy miesiąc tylko. Trzeba być silnym psychicznie pracując z nimi. Potrafią koordynatorzy dobrze człowieka zdenerwowac a nawet wyprowadzić z równowagi. Co chwilę zmieniają ci zmiany pracy, godziny pracy, działy pracy, nie wspominając tu o wypłatach. Koordynatorzy maja zero szacunku do pracownika, traktują ich jak swoich niewolników, a kiedy pojawi się jakiś problem w pracy to sprawę zamiataja pod dywan lub zwalniają albo robią tak żebyś sam /sama się zwolniła. Cały Concept Plus zwany jako koncert.

Jola K.

Hej,ja jestem zadowolona z pracy przez agencję Concept plus,pracuje od maja tego roku i jest spoko,nie mam żadnego problemu żeby dostać wolny dzień czy poprosić o pomoc koordynatora zawsze mi pomogą,lubię moją pracę na moim ulubionym dziale,lubię moje współpracownice co prawda zarobki nie są duże ale potrafię z tego odłożyć,zostawić na życie i jeszcze coś dla siebie kupić oraz wysłać rodzinie i zapłacić swoje rachunki. Bardzo bym chciała pracować jak najdłużej w tej firmie nawet przez agencję jeśli by mnie firma nie wzięła do siebie. Warunki mieszkaniowe są dobre i nie drogie bo dużo więcej płaciłam w Holandii mieszkając tam dwa lata w dużo gorszych warunkach mieszkaniowych też przez agencję pracy zatrudniona.

P

Czy ktos wybiera sie do pracy na magazyn we wrześniu?

Elżbieta
@P

Ja na razie tylko szukam opinii o pracy w Concept Plus. Mamy październik, przyjąłeś się może do firmy? Jeśli tak, to powiedz coś na temat systemu pracy, np. czy są obowiązkowe nocki, dzięki.

Praca niejest zla domki jak sie trafia moga byc lepsze lub gorsze. Agencja zdziera z pracownikow za wszystko domek dojazdy donpracy ubranie robocze i jak sie da to daje kary. Zwolniony mozesz byc bez powodu jak sie nie spodobasz korydaborowi Pomoc w zalatwoeniu np. lekarza dojazdu do pracy w wlasnym zakresie. Osobiscie sie przekonalem o tym ze jak wspolkokator na dmoku (usunięte przez administratora)Potrzebukesz wolnego wielkie problemy. Mniej pracy dostajesz smsa godzine przed masz wolne bezplatne. Wyplata 900€ max jak przerobisz caly miesiac co jest malo prawdopodobne i jak ci nie dojebia kary... Za soboty i nadgodziny nielicz na to ze ci zaplaca. Calkowicie nie polecam.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w concept plus? Możecie nam tutaj zdać relację?

Zuzanna

Właśnie wróciłam do domu po miesiącu pracy. Warunki w żadem sposób nie różnią się od tego, co jest napisane w dokumentach, które zostały mi wysłane przez biuro w Bydgoszczy. Warunki mieszkaniowe dobre. Ciepła woda, ogrzewanie działa nawet gdy jest 30 stopni ciepła. Mieszkałam w Haren w Rehweg. 12 minut autem do firmy. Spotkanie i szkolenie po Polsku, dokumenty do podpisania po niemiecku, ale szczegółowo omówione krok po kroku. Szkolenie w sanepidzie po Polsku. Na sztukę, ale chodzi o zdobycie książeczki, bo polska jest dla nich nieważna. Kasa... To jest tak, że jechać na miesiąc się nie opłaca. Potrąca 250 euro za mieszkanie, 50 za dojazd, 65 za ciuchy robocze i 25 za książeczkę z sanepidu. A płacą 10 euro brutto na godzinę. Drugie zmiany czasem do trzeciej w nocy. Bywa ciężko. Kłopotem nie jest Concept plus. Oni są wypłacalni ma czas. Wywalają pijaków, którzy zapiją o nie jadą do roboty. Jest spoko, ale to tylko agencja. W firmie w Harem ogromnym problemem zamiatany pod dywan jest molestowanie seksualne kobiet. Concept reaguje na każde zgłoszenie, ale co oni mogą, kiedy po zgłoszeniu sprawy robi się jeszcze gorzej, bo jako ofiara stajesz się dodatkowo konfidentem, którego wszyscy nienawidzą? Mężczyzni czują się i są bezkarni, zaszczują Cię, jak mnie. Chyba, że Ci to nie przeszkadza, ale wiesz, godność się ma, albo nie.

Marzena
@Zuzanna

No bardzo niepokojące rzeczy tu opisujesz. Miałam aplikować ale niestety tego nie zrobię. A sprawa nadaje się do prokuratury. Pozdrawiam

Pan Z

Cześć. Czy ktoś z Was orientuje się czy np po 2 miesiącach pracy można dostać tydzień bezpłatnego urlopu?

@Pan Z

Dzień dobry! Bardzo prosimy w sprawach urlopu zgłaszać się bezpośrednio do nas, ponieważ to pracodawca ustala indywidualnie, czy w danym terminie dany Pracownik może wziąć urlop. Musimy rozpatrzyć szereg kwestii - czy mamy osobę na zastępstwo, czy danemu Pracownikowi przysługuje już pełne prawo do korzystania z urlopu, czy jeszcze jest na okresie próbnym i nie wystarczy mu dni urlopu na zjazd do Polski itp. Pełne prawo do urlopu nabywa się po 6 miesiącach, czyli po upływie okresu próbnego. Podczas okresu próbnego Pracownik wypracowuje sobie 1,67 dnia za każdy pełny przepracowany miesiąc. Generalnie przyjmujemy zasadę, że ze względu na to, że pracują Państwo często z dala od rodzin i stałego miejsca zamieszkania zezwalamy na urlopy po przepracowanych 3 miesiącach. Ale są także wyjątki od tej reguły, jeżeli pracownicy nie mają dostatecznej liczby godzin na tzw. "Zeitkoncie". Aby uzyskać urlop bezpłatny trzeba przedstawić konkretny powód, z jakiego się wnioskuje o ten typ urlopu. Jak Państwo widzą jest to kwestia bardzo indywidualna, dlatego prosimy o zgłaszanie wniosków z odpowiednim wyprzedzeniem naszym koordynatorom. W razie pytań w tym zakresie zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: kontakt@cp-personal.com

Jurek 59

Nie polecam tej agencji poniewaz zwalniaja za to ze chory jestes siedzisz na zwolnieniu I Co dostajesz wypowiedzenie a I jeszcze nie wyplacaja ci pensjii ktora uczciwie zrobiles brak slow

Robert

Nie polecam tej firmy sami (usunięte przez administratora) tam pracują najpierw obiecują a potem dope wypinają , zarobki to porażka .Uważajcie na ta firmę nie polecam.

Bolo

Zbliża sie sezon i uważajcie ludzie na concept !!!!jak hieny zeruja na ludzkiej niewiedzy i krzywdzie nie licza sie wogule z ludzmi dla nich jestes tylko numerem!!(usunięte przez administratora) 21wieku !!!! Jak pasożyty żeruja na ludziach!!(usunięte przez administratora)!!uwazajcie na nich!!!

Pipi

Nie polecam !!!!jak najdalej od nich!!!!

Fhg

Nie polecam odradzam stanowczo!!!

Bolo

Może były powody, że niektórzy nie otrzymali wypłaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus