Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Lech

Witam. Interesuje mnie praca jako operator wózka widlowego wysokiego składu w Lehrte okolice Hanoweru. Może ktoś powiedziec jakie warunki mieszkaniowe i sama praca oraz na jakie pieniadze można liczyc. Z góry dziękuję.

Lech

Witam. Może ktoś odpowiedzieć o pracy w Lehrte okolice Hanoweru jako operator wózka wysokiego składu. Jak warunki mieszkaniowe, sama praca i ile można zarobić. Z góry dziękuję.

Bolo

Witam. Interesuje mnie praca jako operator wózka widlowego wysokiego składu w Lehrte okolice Hanoweru. Czy może ktoś powiedziec jakie warunki mieszkaniowe, jak wyglada praca i na jakie pieniadze można liczyc? Z góry dziękuję.

Były

Szanowna concept Plus powiecie ile bierzecie za zwerbowanie pracownika euro i ile euro pobierajcie za godzinę pracy od jednego pracownika od firmy firma wam daje ubrania pracownicze za darmo a wy dla pracowników odtroncacie od pensji(usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Hubertus

Witam, jestem uczniem byłem przez tą agencje na feriach zimowych w pracy. Kokosow nie zarobisz, ale jako kontakt z koorydantorami nie było żadnego problemu, mieszkanie rewelacja, co do pracy w zakładzie nie zgodzę się z niektórymi opiniami ze przej....., według mnie praca lekka tyle że monotonna, kierownicy część miła i pomocna, część porażka. Myślę że na kolejnych feriach tam wrócę. Pozdrawiam cała załogę z Concept Plus w zakładzie

Najgorsza firma w jakiej pracowałem zamiast pomagać robią cały czas pod gorke

Lak

Co to za praca jak za łachy trzeba płacić

Witam, jak to wyglada ze zmianami? Jade z moim chlopakiem na 3 tygonie (nie przez agencje) i czy jest mozliwosc pracoeania o tej samej porze? Tak żebyśmy sie nie minęli?

Natalia

Witam, planuje wyjechać do fabryki nie przez firmę, na 3 tygodnie razem z moim partnerem. Mam pytanie co do zmian, czy bedzie mozliwosc zebysmy pracowali o tej samej porze? Zebysmy sie nie "minęli" ?

Dzień dobry! Przykro nam, że nie ocenia Pani pozytywnie pracy przez naszą firmę. Chcielibyśmy jednak sprostować podane przez Panią informacje na temat terminu wypłaty. Przelewy są wykonywane tak, aby wypłata znalazła się na koncie 15. każdego miesiąca, przy czym zawsze zaznaczamy, że tak jest tylko w przypadku kont w niemieckim banku! Jeżeli Pracownik ma konto walutowe, ale w POLSKIM banku, to musi się liczyć z tym, że taki przelew idzie dłużej. Dlatego jak najbardziej możliwe jest, że Pani wypłata wpływała zawsze po tym terminie. Nie jest to nasza zła wola. Wypłaty są robione jednocześnie dla wszystkich pracowników, niezależnie w jakim banku mają konto. Pozdrawiamy!

It's me

Pracuję przez agencję concept plus i zawsze wieczorem 15-go mam pieniądze na koncie. Wystarczy niemieckiego konto

Tom
@Concept Plus

Ja też pracowałem przez Concept Plus i wynagrodzenie zawsze było 15go na rachunku bankowym i również w czasie gdy miałem rachunek w PL

Ludzi to ma być firma śmiech normalnie,popatrzmy na to,przejmujesz się do pracy mają ci zapewnić,hotel ok nie ma tragedii,przychodzisz do pracy,dostajesz kurtkę,buty,itp i co w tym najlepsze musisz za to zapłacić,buty ci się rozwalą oczywiście za następne musisz zapłacić (usunięte przez administratora) A oni dostają od firmy za 0 euro nie powinni brać ani centa tak jak to robi firma DobDireck,teraz sytuacja z badaniami na wirusa myślicie że za to nie pobierają żadnych opłat(usunięte przez administratora)A później problemy dostać urlop,bo nie ma ludzi,czemu bo pozwala się takim oszustom okradać ludzi,i nikt nie chce tam pracować

dla sprostowania twojego wpisu, jesli chcesz juz cos napisac to pisz prawde i z potwierdzonego zrodla. Odziez dostaja pracownicy bezplatnie te koszty placi pracodawca. Potracana jest odziez tzw, turysom ktorzy podrozuja od pracodawcy do pracodawcy, Te same zasady sa rowniez w JobDirekt (naucz sie poprawnie pisac DobDireck). W twoim komentarzu jest wiecej domyslen niz faktow ! Dla uswiadomienia twojej niewiedzy, za badania Coronavirus nie sa pobierane oplaty. Pobierane sa przez zaklad jesli ktos opuszcza kraj (niemcy) i chce wrocic do pracy ponownie na zaklad. Uwazam to za sensoowne gdyz, kazdy chce pracowac w chronionych i bezpiecznych warunkach. I to dotyczy kazdej firmy na zakladzie nie ma wyjatkow.

Dzień dobry Pracowniku! Ale czy aby na pewno Pracowniku? Po Pana wpisie widać, że nigdy nie pracował Pan w Concept Plus, gdyż nasi Pracownicy już na etapie rekrutacji są informowani o tym, że odzież robocza przysługuje im za darmo, o ile przepracują przynajmniej miesiąc. Jeżeli chodzi o firmę JobDirekt (bo jak przypuszczamy tę firmę miał Pan na myśli), to zapewniamy, że stosuje ona takie same zasady naliczania opłat za odzież jak my. Poruszył Pan jeszcze jeden bardzo ważny wątek, który chcielibyśmy natychmiast sprostować - wątek opłat za test na koronawirusa. Otóż, w dobie pandemii zakład docelowy dla bezpieczeństwa wszystkich Pracowników podjął decyzję o przeprowadzaniu testów na koronawirusa u nowych pracowników, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia przypadków zarażenia. Za te testy NIE JEST potrącana ŻADNA opłata z wynagrodzenia! Koszt testu ponosi zakład docelowy. Opłata za test jest pobierana TYLKO I WYŁĄCZNIE od osób, które z własnej woli udają się na urlop np. do Polski i chcą potem powrócić do pracy. Taka osoba jest informowana o tej opłacie jeszcze przed podpisaniem wniosku urlopowego. To rozwiązanie pozwala na bezpieczny powrót do pracy, zarówno dla Pracownika, jak i dla pozostałych współpracowników. Wcześniej pozwalało również na uniknięcie 14-dniowej kwarantanny na terenie Niemiec. Wszystkie informacje na temat możliwych potrąceń są jasno przedstawione w dokumentach, które otrzymuje każdy Pracownik i omawiane dodatkowo przez rekruterki i koordynatorów. Staramy się, aby nasze zasady były przejrzyste już na etapie rekrutacji oraz w trakcie zatrudnienia. Jeżeli jednak ktoś łamie tak oczywiste zasady jak np. nie zachowuje okresu wypowiedzenia lub nie stosuje się do regulaminu na zakwaterowaniu, to musi niestety ponieść tego konsekwencje. Takie osoby najczęściej nie dostrzegają swojej winy i czują się "oszukane". Dodatkowo w sieci możecie się Państwo spotkać z fałszywymi informacjami, tak jak w przypadku powyższego komentarza, dlatego zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań, aby uzyskać informacje z pierwszej ręki - kontakt@cp-personal.com Pozdrawiamy!

Kamil

Witam serdecznie, czy jedziesz ktoś w najbliższym czasie do Haren ? Albo już jest / był ? Chciałbym sie dowiedzieć jak tam wyglądają mieszkania , jacy są ludzie i czy praca na mięsie tam jest faktycznie ciężka? Co konkretnie jako mężczyzna bede tam robił bo każdy koordynator pisze co innego.

Irek
@Kamil

Ja mam jechać w sobotę 9 maja ale ciągle się zastanawiam A Ty jedziesz? (usunięte przez administratora)

Mateusz

A ciężko się dostać na brygadzistę ?

@Mateusz

Jak jesteś siostrą czerwonego albo masz znajomości to łatwo. Jeśli masz kwalifikacje i doświadczenie to lepiej od razu zgłoś się bezpośrednio na firmę na to stanowisko

Pracowałem na produkcji w Wietze kilkanaście miesięcy. Brygadziści obiecywali umowy na firmę po pół roku, a później okazało się, że nic z tego nie będzie. To czy praca jest ciężka czy nie, zależy od tego na jaką hale się trafi i na jaką zmianę i przede wszystkim jakie ma się ZNAJOMOŚCI. Trzeba pracować szybko i dobrze (dokładają ci wtedy więcej pracy - lubią wykorzystywać). Bardzo ważna jest jakość. Na większości hal liczą się układy i układziki. Jeśli chodzi o firmę Concept Plus to trzeba wziąć pod uwagę, że to są też ludzie i mogą mieć gorszy dzień. Warunki mieszkaniowe są różne, najczęściej w czasie wakacji są złe, bo dużo osób przyjeżdża i nie ma za bardzo gdzie ich rozmieścić. Trzeba podejść na spokojnie i porozmawiać z koordynatorami a nie podnosić głos. Nie będę też ich zachwalać, często mają ludzi gdzieś.

Max

Co to jest koordynator? On ma tańczyć jak ty mu zagrasz, a nie odwrotnie. Oni dostają kasę z twoich zarobków i to ty im płacisz. Nie można im lizać tyłka. Wszystko należy uzgodnić jeszcze w Polsce i pomy#leć o rozwiązaniach jeżeli będzie coś nie zgodne z umową, zaznaczę że umowa ustna ma taką samą moc prawną jak pisemna

Wiki

A ja tam miałam jechać

Zła

Ludzie nie Polecam tej fabryki ani tej agen iij Concept Plus to jest banda (usunięte przez administratora) żerujących na Polakach i płacących marne pieniądze a warunki mieszkalne jakie oni zapewniają to MASAKRA i (usunięte przez administratora) ludzi na kase. NIE POLECAM PRACOWAĆ PRZEZ TĄ AGENCJE

Emi

Mój facet tam pracował, tragedia, zachorował, poważnie, zwolnili go. Zero komunikacji z koordynatorami, orka za ochłapy.

Zaciekawiony

Witam serdecznie proszę o udzielenie mi informacji czy praca w Haren przy pakowaniu kurczaków jaka jest jakie są warunki pracy zarobki i mieszkania. Z góry dziękuję za udzielenie mi informacji.

Ktoś
@Zaciekawiony

Praca nie adekwatna do zarobków. Jeżeli przyjedzie się zarobić to niestety się człowiek zawiedzie

Czy Concept Plus ma ściśle ustalone godziny pracy?

Student

Są ogólne ustalone godziny pracy na każdej hali, ale czasami nie ma tyle pracy i ma się na później. Nie licz na stałe godziny codziennie

Ola

Witam wybieram się do pracy w Haren proszę o szczere informacje o warunkach, jakie są w pracy i mieszkaniowe. Z góry dziękuję

@Ola

Praca tam ciężka, robi się po 12 h. Ja jak tam pracowałem serio było fatalnie jeśli chodzi o frisz fruger czy jakoś tak, z mięsem. Nie polecam poszukaj czegoś innego

xD
@Piotr

Co to za bzdury? 12 godzin? Chyba liczysz z wyszykowaniem się, dojazdem do pracy i zakupami po. Standardowo pracuje się po 8-9 godzin. MAKSALNIE 10 godzin pracy + godzina przerw, czyli 11 godzin na zakładzie. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus