brak logo

Twins Infra b.v.

Groningen

Opinie o Twins Infra b.v.

anonim 2011-01-06 16:12:49
Uwaga na [usunięte przez moderatora] obiecują cuda a jest się oszukanym i wyzyskanym
Ojciec zatrudnionego 2012-02-03 21:27:58
To prawda. Firma daje do podpisania umowy których klauzule nie są zgodne z CAO (układem zbiorowym) oraz kodeksem pracy. Lepiej już nie podpisywać umowy. Umowa ustna jest również ważna a nie zawiera powyższych klauzul. Nie płacą za nadgodziny , urlopy i chorobowe. Unikać TwinsInfra i Gemini - ten sam właściciel i te same złodziejskie praktyki.
klara 2015-12-12 00:05:58
@Ojciec zatrudnionego, wypowiadałeś się kawał czasu temu, ale może kto inny odpowie. Skoro uważasz, że umowa słowna jest ważna, to chyba nie znasz polskich realiów. Wydaje mi się, że taka umowa niestety niewarta jest nic.
olek 2016-05-03 21:42:05
umowa ustna powinna być ważna, ale chyba znamy realia i wiemy, że słowo przeciwko słowu obecnie nie jest nic ważne. W sumie jeśli firma daje umowy niezgodne ze wspomnianym CAO, to chyba warto zwrócić na to uwagę i umowy nie podpisywać. Zawsze pracodawca może dokonać zmian w zapisie, jeśli zależy mu na pracowniku.
Zostaw swoją opinię o Twins Infra b.v. - Groningen
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twins Infra b.v.