Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

aleks Nowy wpis

nie wydaje mi się, choć wpis @gosc mnie zastanawia. Ktoś pisał o pakowaniu owoców, a to jednak firma zajmująca się rzekomo produkcją rowerów. Coś mi tutaj nie do końca pasuje szczerze mówiąc. Pozdro Panowie

gosc Nowy wpis

Wyjazd do belgii 16 marzec 2015 do pakowania owocow, czy ktos skorzystal z tej oferty?

rysio Nowy wpis

no tak, dla jednych zarabia się dobrze to może chodzić o to, że po prostu zarabia się tak, że można spokojnie coś wynająć i zapłacić za rachunki samemu, a dla drugiej osoby zdanie, ze zarabia się dobrze, to jest różnie, ubogiemu studentowi to i pare groszy starczy tak naparwde, a jednak to nie o to chodzi.

Melania Nowy wpis

Zapraszam do współtworzenia nowego forum o pracy i życiu w Holandii. Oferty pracy,opinie o agencjach zatrudnienia,numery telefonów i adresy biur pracy,porady i aktualne informacje. (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
kalib

masz racje agencje to (usunięte przez administratora) najlepiej zatrudniali by cię za 4E i pobierali od tego jeszcze za spanie wyżywienie i za to że żyjesz a tak naprawdę biorą za ciebie dobre siano

A mnie szkoda tylko że stać co nie których na wyśmiewanie ludzi którzy może i żyli złudnymi nadziejami... żal nie 200 prawie złotych tylko tego że w dobie dzisiejszego obycia ludzkiego brak zrozumienia i choćby krztyny współczucia... bo jakby patrzeć to może różne osoby po wpłacały zanim pojawiły się jakieś spekulacje na temat tej \"firmy\" trzeba być p/alantem żeby nie umieć się wczuć w czyjeś uczucia.... żal.

Steven

oj (usunięte przez administratora) nie chciało sie przeczytac tych kilku stron opini na temat tej mega super pracy i sa efekty, (usunięte przez administratora), ja do tej pory nie znalazlem pracy, dzis np. bylem w agencji pracy w Toruniu wysylajacej do Holandii i jest nadzieja, tej formy szukania pracy narazie najlepiej sie trzymac...pozdrawiam wszystkich poszukuujacych xD

Shakur

t(usunięte przez administratora). ja tez sie dostalem do tej "PRACY" ale od razu mi nie pasowalo jak dostalem wiadomosc z tej firmy transportowej, ale wiadomo bylo ze to (usunięte przez administratora)jak sie czyta ze ludzie dzwonili bezposrednio do fabryki i tam nigdy nie slyszeli o takim biurze pracy, ze w miejscu ich biura jest jakas zabita deskami kamienica ale mimo to dalej slepo wierza ze maja zalatwiona prace hahaha jak sie jest (usunięte przez administratora) to sie nie powinno miec do innych pretensji.................. pozdro

jaro

UWAGA!!!pojechałem tam własnym autem,pod wskazany adres firma ta nie istnieje ktoś po prostu wyłudza pieniądze,a pod wskazanym adresem mieszka holender,jest to prywatne mieszkanie

xxxxxxx

(usunięte przez administratora)> Szkoda mi was że straciliście i kasę i dużo nerwów.... Bądźcie ostrożni bardzo dużo oszustw jest w necie nie wpłacajcie żadnej kasy jak chcą żeby placić wiadomo że to oszustwo.. Również dokladnie czytajcie opinie na temat agencji.. (usunięte przez administratora)r /> pozdrawiam wszystkichh

wysmiewacz

nic dziwnego ze was zrobili w konia... nauczcie sie pisać...!!!!!

halinka12

macie jeszcze nadzieje ja zanim miałąm wpłącic na przelew co juz mnie zastanowiło dokłądnie sprawdziłąm i jzu wiedziałąm ze to blew nie bende (usunięte przez administratora) co okradajom swiadomie ludzi (usunięte przez administratora)trzymajcie sie

Witam my w 4 zapłaciliśmy za przejazd czy są jeszcze jakieś osoby kuter zapłaciły jak tak to proszę o kontakt (usunięte przez administratora) bo sprawę zgłaszam na policje

Piotr S

witam, proszę o kontakt osoby które zapłaciły za transport i będą czekały jutro na przewoźnika, mam zamiar z kumplami pojechać własnym autem, zaraz po inf. od was że wyjechaliście busem. (usunięte przez administratora)

Marian Jastrzębie Zdrój

Witam wszystkich mam propozycje niech wszyscy którzy wpłacili po 180 zł sie wpisują to bedziemy wiedzieli ile osów zrobiono[usunięte przez moderatora] albo i nie ja jestem pierwszy ,,,,,,,,,jak cos to [usunięte przez moderatora]

Savid

Daj namiary na te fabryke zaraz zobacze

Aga

Kurcze jak dobrze, że znalazłam to forum ludzie!! ja też się zakwalifikowałam do tej pracy razem z narzeczonym i było to dla nas zbyt piękne.... dziś dzwoniłam kilka razy do tego konsultanta i cały czas poczta się włącza... masakra!! a już się cieszyłam, że po 3 miesiącach szukania pracy w końcu coś się trafiło, (usunięte przez administratora) Kochani - piszcie jak będziecie coś wiedzieć więcej.

Marian śląsk Jastrzębie zdrój

Witam dzwoniłem o godzinie 13.55 do przewożnika i potwierdził mi wyjazd i powiedział żebym się nieprzejmował i do wszystkich którzy wpłacili pieniązki będa dzwonić i potwierdzać no ja zapłaciłem 180 zł ale cos mi się głos niepodobał tego pana taki cichutki no ale to tylko moje odczucie i powiedział ze godzina 1.00 to tylko czas przybliżony oby sie niemylił chyba że ktoś ma inne propozycje (usunięte przez administratora)

halinka12

od wczoraj bardzo dokładnie sprawdzam karzdy watek nawed sama strona tej firmy przewozowej juz jakos dziwnie wyglonda w galerie nie wejdziesz mam nosa ze to kant niewiem jak wy

xyz

Kto wpłacił pieniadze i bedzie sie wybieral busem z tym przewoznikiem BZP???

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow