Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

coolio

też dalej nie wiem co robić.ale za dużo tu krętactwa.

@@

a czy ktoś mówił temu "niby" pośrednikowi o naszych obawach i co odpowiadał????/

Rybka

Ludzie to nie przedszkole dajcie spokoj z tym liczeniem!!!Ja z moim partnerem tez sie dostalam i dodam ze omylkowo z jednego meila poszly dwie wiadomosci na ta sama osobe i jak z automatu odpowiedz byla podwojna na jeden meil potwierdzajac zakwalifikowanie sie do wyjazdu,trzeba sprawdzic na policji i ewentualnie doniesienie zglosic i nic wiecej nie zrobimy duzo ludzi zapewne nie znalazlo tego forum i bidaczki sie nadzialy i pojada....przykro ze tylu oszustow jest,w poniedzialek chce do firmy Giant zadzwonic potwierdzic to co tu piszecie oraz do sasiada zajrzej(jest informatykiem)sprawdzi mi te strony czy faktycznie 22 czerwca to data ich utworzenia....

xxxxxxx

ale ta agencja nie istnieje.........

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
xyz

Dzwoniłem przed chwilą to typa i powiedział ze agencja znajduje sie w Groningen a praca bedzie w Larserpoort... wiec juz sam nie wiem

2, tylko jest więcej osób którzy nie wiedzą o tej stronie, na niedzieli nl, też jest forum na ten temat, i też wypowiadają się ludzie oszukani

Mario

Ja + nazi daje 6 !!

ja również i wraz ze mną 2 moich kolegów więc 4 osoby już są

Dobra spokojnie!!! Policzmy ile jest osób które dostały odpowiedz... Wiec ja zacznę 1.

xxxxxxx

napisz jak wrócisz co Ci powiedzieli poproś również by Ci sprawdzili czy istnieje taka agencja i będziesz pewien w 100% czy warto jechać.. Ja już wiem ,że w [usunięte przez moderatora] się pchać nie będę jakie oni oferują....

zaraz jadę!!!!!

xxxxxxx

wiec zglaszajmy na policje, moze bedzie to ostrzezenie dla innych oszustow internetowych... ja zglaszam a Wy??

anonimXXXX

Dzwoniłem właśnie na policję, powiedziano mi, że jeżeli ktoś będzie posługiwał się naszymi dowodami, będzie złapany i ukarany. Powiedziano mi również, że można złożyć zawiadomienie o przestępstwie w najbliższej jednostce policji. co wy na to????

Jak by ktos jechał do Holandii własnym samochodem i ma dwa miejsca wolne to niech napisze[usunięte przez moderatora]

kolo

heh tak czytam te wasze komentarze od wczoraj...no i tyllko potwierdzy sie moje obawy co do tej firmy...mialy ze mna jechac 4 osoby...ładny wałek;/ ale i tak pewnie pojedziemy do holandii predzej a tam z ciekawości zajrzymy tego 23 lipca. pozdro

odasnodas

Rybka sprawdź to na pałach. Bo teraz już nie wiadomo co jest co.

a może zgłośmy to wszyscy na policję?????

ciekawe ile nas jest, którzy daliśmy sie nabrac na tą ofertę pracy????

Rybka

hej ja tez mam watpliwosci po tym wszystkim co czytam mam zamiar sprawdzic to na policji itp a co do oferty na kierownika w groningen to wybacz ale nie popadajmy w paranoje -to oferta biura OTTO ktore jest solidna firma wysylajaca ludzi legalnie od dawna nie wspolpracuja z oszustami

Bieluń

Odezwijcie się [usunięte przez moderatora] bo też dostałem odpowiedz a chce pogadać na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow