Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

PITER

WITAM WSZYSTKICH!JA TEŻ MAM JECHAĆ DO TEJ FABRYKI ROWERÓW I TUTAJ MI COŚ NIE PASI ALE JAK POJADE TO SWOIM AUTEM.BYŁEM NA STRONIE GRONINGEN I POD WSKAZANYM ADRESEM ZOBACZYŁEM BUDYNEK MIESZKALNY A NIE BIURO.

morgan

a jest ktoś kto się nie dostał? ja od momentu napisania pierwszego maila dostałem tę robotę w dwa dni? maile przychodziły dzień po dniu. Może znacie jakąś organizacje gdzie można sprawdzić tą firmę. Mi się wydaje że przyjmują wszystkich jak leci.

Tarka

Trudno cos napisac, sam od paru godzin cos próbowałem znalesc na temat tej firmy i nic.

Jest ktoś z kujawsko-pomorskiego kto sie zakwalifikował? myślici że to lipa?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
konrad

bo najwyraźniej nie istnieje. Jeśli firma przewozowa albo UVP ukrywają jakiekolwiek dane o sobie, tutaj mamy problem już z adresem, to nie może to być rzetelna firma, w ogóle jej pewnie nie ma. Szkoda by było. trzeba to wszystko dobrze sprawdzić i na pewno nie jechać w ciemno na "zbiórkę" do holandii. Jeśli ktoś się czegoś dowie, proponuję podzielić się informacją na forum:)

Jolka

No jak w 4 osoby bysmy pojechali to sie oplaca na wlasna reke :) gaz za granica jest do 60 centow :) a takie pytanko czemu przewoznik nawet nie ma podanej na stronie ulicy gdzie sie miesci ?jest tylko podany Kontakt, BZP [usunięte przez moderatora]

konrad

oczywiście, że się nie opłaca:) ja chciałbym jechać z Krakowa, więc już widzę, jak jedziecie po mnie 500 km, za te 180 zł...Jolka- zastanów się nad wyjazdem na własną rękę, żeby nie skończyło się na zwiedzaniu Groningen i powrocie po weekendzie do Polski... Jesli ktoś dzwonił do pośrednika firmy UVP, prosiłbym o napisanie na forum czego się dowiedział.

Jolka

Anonim. Przepraszam cie :) Ja chyba pojade ale jak sie kolega dostanie to wlasnym samochodem .

Jolka

Jak dla mnie jeszcze jest do dziwne ze kierowca przyjeżdża po każdego z osobna . Jak ja np jestem z Lublina a ktos jest z Olsztyna to sie oplaca ?

No [usunięte przez moderatora], zasmuciłaś mnie...bo jeśli Twój brat się nie pomylił przy sprawdzaniu historii strony, to jestem przekonany że to przekręt! powstanie strony firmy i przewoźnika jednego dnia na chwilę przed wystawieniem ogłoszenia w internecie to nie moze być przypadek. Kurde, szkoda, bo już się mentalnie nastawiłem na wyjazd;p

konrad

hej, właśnie przeglądałem dyskusję na forum. Też jestem zdecydowany, zakwalifikowałem się ale mam te same wątpliwości co Wy wszyscy. Myślę, że warto by sprawdzić "certyfikat RIA, który jest gwarancja rzetelnoci, solidnoci i wiarygodności firmy" (tyle literówek w jednym zdaniu w oficjalnej wiadomości? skopiowałem z maila) wie ktoś w ogóle czy taki certyfikat jest wydawany i na jakiej podstawie? I jeszcze jak dla mnie dziwnym jest nie wymaganie pisemnego potwierdzenia przyjazdu, jakiejś umowy wstępnej czy czegokolwiek, co pozwoliło by naszemu potencjalnemu pracodawcy być spokojnym o nasz przyjazd...bo skąd on ma wiedzieć ile z zakwalifikowanych osób rzeczywiście wstawi się na miejscu? Na podstawie informacji telefonicznej czy mailowej? no nie wiem, może...

Jolka

A takie pytanko mam bo moj brat jest dobry z inf. i sperawdzil powstanie strony ich i tego przewoznika i tego samego dnia 22.czerwca.2011 r a w E-mailu mialam napisane ze z ta firma współpracują od roku... tak holenderski a na polski nr dzwoniłam dzis ... A moze ktos byl z tej firmy juz ? Moze warto spróbować.

ludek

to jest holenderski posrednik

ludek

warto bulo by sprawdzic ta firme zeby nie bylo jakies lipy

Jolka

A tak po za tym gdzie ta firma sie znajduje ? w Polsce ?

Jolka

Ja sie dostałam z narzeczonym i jestesmy zdecydowani jechac tylko jescze nie jestesmy pewni jak. Co ty o tej firmie myslisz / myslicie wypowiadajcie sie .

macie jakies informacje na temat tej firmy

Tarka

Tak, jakieś 3 godziny temu.

a kiedy składałes CV?

Tarka

Ja cały czas liczę na to ze tez się dostane do tej fabryki.

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow