Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

coolio

jak coś bedziecie wiedzieć to dawajcie znać.bo już naprawde się nakręciłem na tą robote.

WITUL

Wysłaliśmy zapytanie o siedzibę firmy i nie mamy od wczoraj odzewu. Rówież pytaliśmy o odległość z miejsca zamieszkania do pracy i nic... Spróbujcie wypytać przewoźnika; przecież musi coś wiedzieć. Nam nic nie powiedział.

xxxxxxx

ja juz uruchomilam swoje kontakty i staram sie sprawdzic na wszystkie sposoby jak bede miala jakies informacje napewno napisze

też mam tam jechać ale po tym wszystkim co tu czytam zaczynam mieć obawy.wie już ktoś coś więcej?ten adres w Groningen to przecież tylko adres pośrednictwa pracy.a zakład może znajdować się całkiem w innym miejscu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
xxxxxxx

witam. ja tez wraz z 2 kolegami otrzymalam pozytywna odpowiec do fabryki rowerow. tez mi cos tu nie pasuje ze wszyscy na podstawie meila dostaje prace...

WITUL

Przewożnik ma kontakt z Prezesem Firmy i poinformował nas,że zawoził oraz odbierał ludzi w Groningen. Jedni byli zadowoleni inni mniej. Możliwe,że to jakiś układ... Czekamy nadal na wiadomości z firmy i o firmie. Jeszcze się nie pakujemy...

Martwię się, bo wysłaliśmy im skany dowodów, a jeżeli zaciągną na nas kredyty????

osama

Może ktoś z Was ma znajomych w Groningen,niech podskoczy na rowerze i sprawdzi czy tam coś jest.Na mapie gogle nic pod tym adresem nie ma ,jest kupa starych materacy wyje....nych na wystawkę,ale to są stare zdjęcia z przed paru lat.Dla mnie to najlepszy sposób na sprawdzenie ich wiarygodności.

Ja też nie mogę się dodzwonić;/ napisałam maila z prośbą o tą umowę i mam nadziej, że odpiszą tak szybko jak na maile rekrutacyjne. Jak coś więcej się dowiem, to dam znać

WITUL

Witamy, my również mamy te ofertę i zostaliśmy zaakceptowani do pracy. Jedziemy własnym autem, jednak najpierw staramy się zebrać więcej informacji. Skontaktowaliśmy się z firmą przewozową BZP i otrzymaliśmy informację,że fabryka rowerów istnieje. Jenak siedziba firmy..., no cóż. Poszukajcie ten adres na mapach Google... Nadal czekamy na więcej wiadomości o siedzibie firmy. Pozdrawiamy

juras

na tronce piszą że posiadają certyfikat RIA ale numeru nie podali, ale gdyby to była rzetelna agencja to w ogłoszeniach ofert podawaliby numer certyfikatu, a w ogłoszeniach ani słowa że posiadają certyfikat. Rzetelna agencja nie popełniłaby takiego błędu.

Jolka

Jej jak będziemy tak myśleć i pisać co nic z tego nie będzie jak dostane cały adres to wam wysle ja jestem zdecydowana jechać jak sie nie spróbuje to będzie wielkie (usunięte przez administratora) . Tylko muszę sie dowiedzieć czy w busie mozna zapłacić ...za ten bilet A jak nie to umówmy się wszyscy w 1 miejscu i razem pojedzmy

A podaj adres www biura bo ja jakoś nie mogę znaleźć . .

juras

Kurde chyba wszystko będzie lipa tel stacjonarny na stronie jest niedostępny i dziwi mnie to że jako pośrednictwo pracy ma tylko 1 ofertę.

Mario

No dobrze,ale podał Ci konkretnie adres bo wiesz samo województwo to ogólna informacja.Czy spytałaś czy można po wejsciu do busa zapłacić? Dzwonilem do przewoznika i twierdził,że jest właśnie w miejscowości gdzie znajduje się owa fabryka.Już mnie głowa rozbolała od tego myślenia.

Jolka

Dodzwoniłam sie do przewodnika i sie spytałeam czy na wlasna kieszeni mozna dojechac do ich siedziby. Siedziba znajduje sie w kujawsko-pomorskim wiec trosze bedzie do przejechania :)

iwan

Witam ja też jestem tym 'wkręconym' . Wydaje mi się ze nieźle chłopcy zarabiają na ludziach co są bardzo napaleni na tą robote. Po samej treści widać że to przekręt . W sumie każdy z nas może take banialuki pisać i pewnie znajdzie jakiegoś naiwnego ,

Steven

ja jestem z kujawsko pomorskiego, probowalem przed chwila dodzwonic sie i do uvp i do przewoznika, ale poczta sie odzywa i wczoraj tak samo bylo, nie dobrze to sie zaczyna! a juz wczoraj sie troszke nakrecilem i chyba niepotrzebnie, bede probowal pozniej dzwonic zreszta bede pisal, wplacil juz ktos kase? a moze wam sie udalo cos nowego dowiedziec

Crazy

no widzę że każdy kto odpisał na ofertę pracy dostał potwierdzenie XD sam też dostałem się tam, chyba wielka lipa z tego będzie, wpiszcie sobie w googlach adres firmy przełączcie na mapę satelitarną to zamiast firmy zobaczycie jakiś budynek mieszkalny a w około wielki (usunięte przez administratora) :D:D:D

a jest ktoś kto się nie dostał? ja od momentu napisania pierwszego maila dostałem tę robotę w dwa dni? maile przychodziły dzień po dniu. Może znacie jakąś organizacje gdzie można sprawdzić tą firmę. Mi się wydaje że przyjmują wszystkich jak leci.

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow