Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

a czy ktoś będzie wyrabiał nowe dokumenty?????

stefan z pabianic

Współpracują z Tempo Team i Covebo.

a ja się dalej martwię jeżeli chodzi o nasze skany dowodów???? czy jest możliwe, że ktoś weźmie na nas kredyt????

stefan a możesz podać te agencje co zatrudniają wlasnie do fej fabryki??

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
pnk

chyba miał w gdzieś to kiedy i czy przyjedziesz.

Nazista

Ok,Stefan sluchaj gadalem z gosciem czy moge dojechac na miejsce pare dni pozniej wlasnym autem bo termin mi nie pasowal i sie zgodzil konsultant.Wiec mogl sie nie zgodzic bo i tak na mnie nie zyska,wiec po co kazal mi przyjezdzac jak by na mnie nie zyskal ?

xxxxxxx

to wszyscy dostalismy te same meile:( i wszycy wyjedziemy o 1:00 dajmy na luz z tym wyjazdem bo tak naprawde bedziemy zwiedzac Groningen noca.....

stefan z pabianic

Aha,jestem z zachodniej Polski.Bus miał być o godz. 1:00 w nocy w piątek.A jak u was?

sfan z pabianic

Mario - zapłać kasę i czekaj na busa.Zobaczysz na czym chcą zarobić.180 zł od kilkudziesięciu osób to już coś.Namierzyć może się da, ale co z tego.Szukaj wiatru w polu.I lepiej czekaj pod daszkiem - w razie niepogody.Też się ucieszyłem,że wyjadę, ale chyba nie tym razem .Pozdrawiam.

pnk

zgadzam się ze stefanem w 100%... nie ma co liczyć na tą pracę, to fikcja. Jedyne co można zrobić to spróbować namierzyć tych [usunięte przez moderatora] i zrobić im niezły najazd na chatę! Najlepiej gdyby zajęła się tym policja, bo takich [usunięte przez moderatora] ścigać się powinno! Kto ma jakiekolwiek wątpliwości niech sprawdzi sobie oferty z normalnych firm pośredniczących w znalezieniu pracy. Każda z nich chwali się numerem certyfikatu, ma kilka ofert i przede wszystkim ADRES siedziby i strony www. I tak jak większość tutaj też byłem rad z powodu załapania się do pracy, także wysłałem dokumenty...co zrobić, frajerstwo;]

mario

No ok Stefan może wal,moze masz racje.Tylko w jaki sposob chca na nas kase zarobic?Zebrac za przejazd i nie podstawic busa?Masz cos na mysli?

stefan z pabianic

jak was tak czytam to po 1 ręce mi opadaja po same kostki po 2 - czytajcie ze zrozumieniem co się pisze po 3 - cytajcie co pisze się w ogóle a teraz do brzegu Świerzak pisze o jakims postkaniu - z kim i po co?? chcesz przyjeżdzasz umowe podpisujesz w holandii - rozmowy wczesniej nie są potrzebne - i tak usłyszysz to co będziesz chciał tn oni będa chcieli powiedzieć a sprawa jest prosta jak drut - to ogłoszenie to oszustwo jest mozna zadzwonić do firmy w której rzekomo ma być praca i dowiedzieć sie że oni nie szukaja ludzi przez UVP firma transportowa ma 3 busy po 23 osoby ładowności - ja wiem że Polacy są zdolni ale jak oni chca zebrac wszystkich z całej polski tymi busami. chces?? jedź na własną ręke bo taniej?? o ile taniej i ile czasu stracisz - bo tej pracy nie ma ja daje sobie sprawę, że warunki płacowe sa bardzo dobre ale to nie może powodowac takiego zaślepienia jakie panuje na tym forum - bo pisane jest że to oszustwo każdy to widzi albo czuje podświadomie ale nie ... ja pojade i sprawdzę te sie pre chwile napaliłem na tę prace ale teraz mam fantastyczny fun cytając wasze posty - serio - to się może zdaryć tylko w kraju nad wisłą taki numer Pozdrawiam i Ci który pojadą - napiszcie koniecznie jak jest w Groningen zara po tym jak wrócicie

Świerzak

Słuchajcie, sam miałem dzisiaj im przesłać dokumentację ale po tym co przeczytałem twierdzę że powinniśmy upewnić się co do tego wszystkiego. Mam pomysł aby zorganizować luźne spotkanie (miejsce i czas do ustalenia) z organizatorami całego tego bajzlu (biuro pośr. pracy i przewoźnik). Na miejscu mogło by pokazać się kilku chętnych razem ze mną, konkretne inf. których byśmy się dowiedzieli na spotkaniu przekazalibyśmy reszcie na portalu Go work pl. CZEKAM NA WASZĄ REAKCJĘ.

Witajcie ja rowniez dostalam ta propozycje pracy i ze jestem zakwalfikowana i wogole ale poki co nie moge nic znalezc o tej fimie a oferuja naprawde dobre warunki, wiec nie wiem co o tym myslec...

xxxxxxx

jeśli chodzi o dowody nie macie co się martwić nic z nimi nie zrobią żadnych pożyczek nie mogą pobrać....

coolio

ciekawe jest też to że ktoś tu napisał że to jest w Grudziądzu na ul Chełmińskiej1 a w mailu od nich pisze Kościuszki61.coś nie tak.jak co to chyba lepiej spróbować na własną ręke.

Ludzie, w moim poprzednim poście pisałem wam, że dzwoniłem do tej fabryki w lelystad i tam powiedzieli mi ,że firmy UVP NIE znają.Rekrutację przeprowadzają jakieś inne firmy dla nich.Chyba znacie trochę język angielski?Każdy może tam zadzwonić i się przekonać,Zawsze to taniej niż jakikolwiek wyjazd.

xxxxxxx

napewno sie dowiem i napiszę jak tylko będe miała sprawdzone informacje o tych dowodach tez zapytam...

anonim - 2011-07-01 18:05:21 Ej to co robimy jola jedziemy? czy nie ludzie piszcie !!! mowilam Ci jestes z K-P to wez sie przejdz do Grudziądza na ulice Chełmińską 1

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow