Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Jolka

Czy ktos jest zdecydowany na ten wyjazd ?

Ja tez dostałem email, że zostałem zakwalifikowany do pracy w Holandii w fabryce rowerów wszystko ładnie i pięknie to wygląda 40euro zakwaterowanie, 19 ubezpieczenie na dodatek nie ma podziału na wiek wszyscy dostają 8,64 co dla mnie jest dużo gdyż mam 20 lat i wszędzie proponowali mi około 6euro. Przejazd do Holandii też bardzo tani 180zl za tą cene to najwyżej do Niemiec bym dojechał. Rozmawiałem z kolesiem dzisiaj i po rozmowie wnioskuje, że jest po podstawówce. Ja jestem z Łodzi i już się cieszyłem, ale widzę, że pieniądze za przejazd trzeba na konto przelać a ja myślałem, że się bedzię płaciło przy wchodzeniu do autokaru. Niby strony mają zarówno to biuro jak i firma transportowa.Kurcze może im tylko chodzi o te 180zł, że to będzie tak, że się wpłaci im kase na konto a wogółe wyjazdu nie będzie, albo osoby które pojadą na własną rękę przyjadą a ich wogóle nie będzie pracy ani tej agencji. Sprawdzał ktoś może czy jest wogóle jakaś fabryka rowerów w Holandii bo ja jakoś nie mogę znaleźć kontakt [usunięte przez moderatora]

Steven

jesli sie zdecyduje to 1 raz, wogole nic nie wiem o tej firmie, jutro zadzwonie i zaproponuje ze za bilet zaplace w Groningen! bo przelewac na dzien dobry na konto, to troche mi to smierdzi, a ty co tez dostales propozycje od nich

ON

Czy 1 raz jedziesz tym busem i z tej Firmy ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
Steven

witam! dzisiaj dostalem meila, ze zostalem zaakceptowany do pracy w Groningen w Holandii w fabryce rowerow i mam watpliwosci co do przejazdu, bo chcac jechac z nimi, trzeba zabukowac bilet poprzez wplate na ich konto te 180 zl, ale mozna tez dojechac na wlasna reke. natrafilem juz ostatnio na oszustow dwoch, ale nie zaplacilem i trzeba uwazac. wiem ze jest pare osob, ktore tez dostaly ta propozycje, i w jaki sposob chcecie tam dojechac, lub czy wplacacie pieniadze i wogole dajcie jakies opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow