Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Steven

rozmawialem przed chwila z konsultantem uvp a do przewoznika nadal nie moge sie dodzwonic i z dojazdem ciagle jest niewiadoma ! i faktycznie potwierdzil ze praca jest w fabryce rowerow giant w Lelystad i na momencie sie naucze wykonywanie pracy i zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych gdzies niedaleko fabryki nie wiem nie wiem, z 1 strony czlowiek by chcial zeby sie to udalo a z 2 nie chce ryzykowac, jedzie ktos samochodem tam z kujawsko - pomorskiego ?

gdyby ktoś chciał pogadać na ten temat,to jest moje gg 36730387

anonimXXXX

Coś sobie przypomniałem, piszecie że wszyscy mają być zabierani o 1 w nocy, jak dzwoniłem do tego przewoźnika to mi powiedział że mają kilka busów i będą kursowały w kilku regionach Polski, czy ktoś coś o tym wie?????

Ja i mój chłopak też się dostaliśmy..... więc kolejne 2 osoby... kurde a tak się cieszyłam, że trochę zarobię i to "uczciwie" a tu...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling

Tez tak mysle skoro bylismy w stanie zebrac tyle informacji i ustrzec sie przed osustwem to mozemy razem cos znalesc duzo nas tu nie ma damy rade w kupie sila -nazi

anonimXXXX

to co szukamy całą ekipą pracy???:)))) a ten oszust co nam proponował tą prace to chyba zrezygnuje z nas, zbyt dobrze się dogadaliśmy:))))))

marzyciel

kurde sam już nie wiem co mam myśleć na ten temat czas pokaże co dalej zaczekam na dalsze opinie przecierz jest jeszcze 3 tygodnie wiec nie wiadomo co do tego czasu kto wymyśli

john

4 osoby można powiedzieć, że z Koszalina.

xxxxxxx

Też uważam że fajna ekipa by się zebrała może poszukam wspólnie jakiegos grupowego wyjazdu;):):):)

WITUL

2 osoby z lubuskiego; zamierzamy jechać własnym autem, jednak mamy wątpliwości do tej oferty. Jeszcze 3 tyg.do wyjazdu. Od nas zależy, co z tym zrobimy. Ale to fakt, że zgrana byłaby z nas grupa...Pozdrawiamy

a jest moze ktos ze swietokrzyskiego??????

marzyciel

kurde szkoda tez juz mi sie to nie podoba bo jak tak patrze po komentach to około 20 osób jest tutaj licząc że conajmniej 2 razy tyle nie wie o stronie wychodzi z 40 osób ja jestem z słupska i co dziwne kazdy z nas jest z innej miejscowości oddalonej od siebie o tyle kilometrów że to niemożliwe by im się opłacało mało teg po każdego chcą przyjechac o 1 w nocy 22 no kurde nieźle nawet mikołaj tak chyba nie potrafi wszystkich w tym samym czasie zebrać to zanim by nas zebrał była by 18 23 i po terminie nie wiem już sam co mam myśleć ale śmierdzi ściemą jest ktos z słupska ? albo okolic b mi typ powiedział że mają kogoś z moich okolic

kolejny

Też się wkręciliśmy w tę pracę z moją dziewczyną. Wysłaliśmy im maila żeby wysłali nam umowę o pracę. Ciekawy jestem co odpowiedzą

Jolka jesli dzwonisz na polski nr a ta osoba jest poza granicami to i tak nie zabiera ci wiecej kasy z tel niz za polaczenia w polsce to jemu zabiera bo jest w romingu...

łysy

Ja tewz do pajaca dzwonilem to cos tam sie plumkal ze nie musimy nasza sprawa. Ale cos mi tu smierdzi na kilometr oszustwem i [usunięte przez moderatora]. UWAŻAJCIE

Jola nie wiem wlasnie bo maialem ponad 50 zl i troche dzwonilem a ja sprawdzam raz na pare dni , niech ktos sprawdzi i zadzwoni do niego umowic sie twarz w twarz i niech zobaczy czy zjadl za pol zagraniczne i ciekawe czy tez powie ze w leystag jest- NAZI

Jolka

Jak rozmawiales z nim to on powiedzial ci ze jest zagranica w tym miescie w holandii tak ? to ile kasy z konta ci zabrało ?

Mi ten konsultant wczoraj mowil ze nie ma jak sie ze mna spotkac bo jest w leystad jakos tak sie pisze ta miejscowosc i przybyl tam bo jest opiekunem naszej grupy tak nawiasem to szkoda ze w [usunięte przez moderatora] robic nasz chca bo wydajecie sie fajnymi ludzmi i z pewnoscia fajnie by sie na tam pracowalo -nazi. Mario jestes tu?

davetorun

ja tez wyslalem papiery :) czyli juz bedzie 7 ?

NA CHŁOPSKI ROZUM ; NAS PISZĄCYCH JEST TU SPORO A DIABLI WIEDZA ILU NIE WIE O NAS WIEC TO JEST SPORA ILOŚĆ OSÓB A NIEWYDAJE MI SIE ZE TA FIRMA POTRZEBUJE NP 100 OSÓB NA 23.07 NIEWIEM JAK WY ALE JA PO OIERWSZYM PRZECZYTANIU EMAILA WIDZIAŁEM ŚCIEME, WIĘC BEDZIE GŁUPOTĄ JECHAC NA WŁASNĄ KIESZEŃ I JAK KTOŚ TAM PISAŁ ŻE TAKICH [usunięte przez moderatora]..... TRZEBA NA PSIARNIE I DO BUDY

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow