Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

jasiek

Heja. Jakby ktoś z Was miał jakąś ciekawą ofertę dla pary to też chętnie poprosiłbym o kontakt lvrkc@wp.pl Pozdrawiam

Witam, Jeżeli ktoś miałby jakąś ofertę pracy dla pary godną uwagi proszę o kontakt gombol@interia.pl My już mieliśmy zapłacić za busa z BZP ale znaleźliśmy to forum i rezygnujemy

z portalu PRACA 4U

Dziś dzwoniłem do fabryki Giant w Lelystad i powiedziano mi , że teraz nie potrzebują żadnych Polaków do pracy.Mój mail;robi31@onet.eu [usunięte przez moderatora]

Ja dzisiaj z dziewczyną zastrzegłem dowody w banku, unieważniłem i wypełniliśmy wnioski na nowe, nie będziemy ryzykować. I więcej takich głupot nie zrobimy, dostaliśmy wszyscy nauczkę!!!!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK

1111 a co zgłosiłeś? ja tez chciałabym zgłosić, sprawdzam własnie gdzie założony jest host strony zeby dowiedzieć się przez kogo została założona ale sukcesu nie gwarantuje. Co powiedziałeś na policji? co zgłosiłeś, donos? skarge? na kogo może ja o czyms nie wiem a nie zostawie tak tej sprawy

Jolka

A co to da ? bardziej sie martwie o firme bzp niech ktos zadzwoni i sie spyta gdzie oni maja dziedzibe na jakiej ulicy

marzyciel

jola to jak masz taki kontakt z księdzem to pogadaj żeby sprawdził np za 2 -3 dni

xxxanonimowaxxx

wiem że ciężko znalezc prace moj maz pojechal bo to akurat przypadek był a jesli chodzi o uvp to rozumiem was wszystkich sama jestem w tej sytuacji jak wy wszyscy nie wiem jak mozna ludzi tak oszukiwac trzeba nie miec serca i rozumu.

coolio

dziękiza pozdrowienia.a znaleźć prace to nie takie proste.ale cóż.takie życie.pozdrawim.

xxxanonimowaxxx

MÓJ MĄŻ TEŻ MIAŁ JECHAĆ DO TEJ FABRYKI I OLAŁ TO BO TO JEST ZWYKŁY KANT ZNALAZŁ SOBIE NOWĄ PRAWDZIWĄ PRACĘ I POJECHAŁ WY KOCHANI LUDZIE ZNAJDZIECIE PRACE ŻYCZĘ WAM TEGO Z CAŁEGO SERCA.ALE MARTWIĘ SIĘ TYLKO TYMI SKANAMI BO MY TEŻ WYSŁALIŚMY DOKUMENTY.TRZYMAJCIE SIĘ WSZYSCY.POZDROWIONKA DLA WAS.

xxxxxxx

Popieram Cię Konrad naprawdę co niektórzy nie wiedzą co czytają.. Ich wybór niech jadą może następnym razem się ogarną i będą mieć inne podejście... pozdrawiam

@@

Mam nadzieję że skończy to się wszystko dobrze, znajdziemy wszyscy dobrą pracę, a (usunięte przez moderatora) wyląduje tam gdzie trzeba. Tylko musimy się za to wszyscy zabrać i najlepiej zgłosić to na policji!!!!!!!!!

łysy`

A to jest pewne ze sprawa poszła na policje? Mam nadzieję że zrobią z nimi porządek.

Konrad

Jolka, sorry ale ogarnij się, dokąd Ty chcesz jechać? Jaki bilet rezerwować? Brat Ci sprawdził kiedy powstały strony, ludzie podzwonili po fabrykach, po UVP i przewoźniku, zgłaszają sprawę na policję, a Ty nadal pytasz kto jedzie?! A ja się pytam dokąd i po co?! na wycieczkę chyba... otwórzcie oczy co poniektórzy!

Jolka

@@ Ja pytalam powiedział ze trzeba wpłacic zeby sobie zarezerwowac bilet czyli pewnie jak najszybciej

stefan z pabianic

tia - każdy się w jakiś tam sposób cieszył - bo warunki ok i w ogóle - a co najważniejsze ktoś odpowiedział - bo przecież każdy nas nie napisał tylko na tę jedną ofertę - tylko na wiele - a tu nagle odpowiedź przyszła myk szybciutko - nie to co inni - co nie odpowiadają jak kochanek co zabrał dziewictwo - więc człowiek się łapie tej myśli - TAK jest praca - policzy kasę - odliczy koszty - no jest (usunięte przez administratora) - a Ci co mówią e to nie tak ładnie jest - to wilcy są złośliwe chcące polaka chrześcijanina pozbawić krwawicy jego - tu a bardzo pojechałem - ale coś w tym jest

@@

a co odpisali jeżeli ktoś napisał że jedzie z przewoźnikiem, od razu kazali wpłacić pieniądze czy do jakiegoś konkretnego dnia????

Dzieki zygmunt z pabianic za pocieszenie mam nadzieje ze cos znajde ale tez nie szukam z radosci jesli w tym kraju mogl bym normalnie sie utrzymac to bym nie szukal szczesci w holandii ten kraj nie dorusl do czlonkostwa w ue

Jolka

w ogóle ktoś na dzień dzisiejszy jest zdecydowany na ten wyjazd ?

############

rozumiem Cię, ale jest tu dużo osób które szukają już od dawna pracy, i cieszyli sie na tą ofertę. Każdy jest zdenerwowany i rozczarowany całą tą sytuacją. Współczuję tylko tym którzy dali się na to nabrać i wpłacili kasę:(((

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow