Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

szefo

podana jest ulica Kosciuszki 61 86-300 Grudziadz adres przewoznika

My też jesteśmy z Gorzowa i zrezygnowaliśmy. Nie wpłaciliśmy żadnych pieniędzy, bo nie odpowiedziano nam na wiele pytań.

stefan ma racje

ja jestem z gorzowa wielkopolskiego i tez bus ma byc o 1 w nocy to jak oni chcom to zrobic

składanie rowerów

czy to jest faktycznie czy blew i naciaganie ludzi wie ktos cos na temat tej fabryki

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
xxx

Jedziemy Wszyscy!!!!! Wyjazd do Holandii pewne 100% mowie wam zadnego wała nie bedzie, w tak dlugim czasie wałow sie nie kreci!!! pzdr dla kumatych :)

hgw

Jestem w takiej samej sytuacji wyjazd 23 lipca. I nie placilem zadnych pieniedzy, ale sam nei wiem co mam myslec na temat naszych dokumentow. Co on w stanei jest z nimi zrobic.

karolinnnna

Dzwoniąc na numer 660... nikt nie odpowiada.... powinni być dostępni i odbierać telefony wiedząc że mają "wyjazd do pracy" (usunięte przez administratora)

Ja również maila że przeszedłem pomyslnie pierwszy etap rekrutacji jak i drugi. Czytam fora na temat tej firmy i same negatywne opinie. NA temat przewoźnika sie nie wypowiadam bo to chyba sciema i jak już to innym przewoźnikiem bym jechał....

pr

Witam!Ja mam akurat duże doświadczenie w tym zawodzie oraz duże wieloletnie doświadczenie pracy w hol. ale takich gruszek to nawet nie było kiedy jeszcze były zamknięte granice pracy na pol. paszporty.A było to wtedy gdy się szanowało człowieka i mało było polusów w biurach, którym się wydaje ze mogą człowiekiem pomiatać!

j.s.

do takiej pracy, a mimo to mnie "przyjęli"

j.s.

ja mam 38 i zero kwalifikacji - jestem nauczycielką i zero kwalifikacji

witajcie najlepsze jest to ze mam 54 lat i tez zostalem zakwalifikowany do tej pracy

Dawid

Informacji powinni udzielić w całej Polsce

My Polacy jesteśmy głupi dopiero po fakcie w tedy żałujemy

kalib

Nie zależy mi aż tak bardzo na tych pieniądzach jak na tym że by jakiś [usunięte przez moderatora]nie zrobili mi na skan dowodu i na tym że by ich złapali w co wątpię kto wysłał skan dowodu lepiej niech zgłosi

marzyciel

przykro to słyszeć mam nadzieję że odzyskasz pieniądze a on zostanie stosownie do winy ukarany

kalib

Ja niestety dałem się oszukać byłem dziś na policji powiedzieli mi że mogą przyjąć zgłoszenie 23 jeżeli jest więcej poszkodowanych proszę was idźcie też

to wszystko , to jakiś pic na wodę ,, konto walutowe niewymagane, Soffi Nummer także .. za dużo niewiadomych , ja rezygnuję i pozdrawiam z wlkp

WITUL

Szukajcie po biurach pośrednictw m.in Hands To Work Doradztwo Personalne lub wpiszcie praca dla pary, albo tam, gdzie zatrudniają M/K. My rezygnujemy z Produkcji rowerów. Brak odpowiedzi upewnia nas,że to trefny kontakt. Wierzę, że znajdziemy coś, co nas zadowoli... Pozdrawiamy

bartas

taaaa i myślicie że tak łatwo znajdziecie prace że podacie mejla i sie do was odezwie pracodawca...?naiwniacy... szukać trzeba samemu a nie na łatwizne iść.

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow