Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Ja obawiam sie najgorszego,maja dwa dowody tozsamosci w kolorze... Pomyśleliście o fikcyjnych kredytach? Lepiej niech znajomy policjant dowie sie czegoś predko

Witam! Ja również zostałem rzekomo przyjęty do tej pracy przy rowerach, ale po przeczytaniu wszystkich Waszych wypowiedzi stwierdzam, że to raczej LIPA, a szkoda bo już się ucieszyłem... Jestem z Dolnego Śląska. Jakoś strasznie dużo ludzi potrzebują do tych rowerów jak tak patrzę...Ciekawe czy można gdzieś poprosić o sprawdzenie całej tej sprawy, np. na policji ?

xxxxxxx

do niedzieli powinnam miec jakies nowsze informacje sprawdzaja to znajomi w holandii i jeszcze znajomy z policji

coolio

też nie wiem co robić.ludzie co robimy?też mam ten adres tej transportówki do Holandii.to co robicie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
LIMNUSWORK
logo firmy Hydraulik
Larex Personeelsbemiddeling
mario

po przeczytaniu linka od xxxxxx stracilem nadzieje !! NAziiii jestes tutaj ?

Ej to co robimy jola jedziemy? czy nie ludzie piszcie !!!

Jolka

anonim - 2011-07-01 16:31:58 Witam ja tez jestem z kujawsko-pomorskiego.No i niby się dostałem. Jakby ktoś jechał stad to proszę o kontakt. drgonzo7@interia.pl Jaj juz napisales jestes z kujawsko pomorskiego. ja sie dowiedzialam od kierowcy z bzp ze ich siedziba znajduje sie w Grudziądzu na ulicy chełmińska 1 kod 86-300 mozesz sprawdzic ?

Hey jest ktoś może z Łodzi i szuka pracy za granicą tak jak ja?

daro37

Witam! Jestem ze śląska dokładnie z Chorzowa,czytam te wasze opinie i też mam obawy co do tego wyjazdu,pracowałem w Holandii z półtora roku temu,ale na całkowicie innych warunkach a w tej ofercie są jakieś niejasności,też zastanawiam się czy w ogóle się zdecyduję na wyjazd, a po za tym za busa płaciłem u kierowcy i to 250 zł,dlatego dziwi mnie tak niska opłata.Jak macie jakieś dobre informacje to proszę pisać na daro3073@interia.pl,dzięki,pozdrawiam Was!

bLaDy

Jestem w podobnej syt. jak wy. Jestem z Poznania! Moj mail bartus2005@wp.pl jak co dawajcie znac.

coolio

MARIO też tak myśle że jakbyśmy się zdecydowali to by było taniej jechać więcej osób i może nawet weselej

ale urwał

Ja też dostałem pozytywna opinie na składanie rowerów jestem z wlkp ale po waszych wypowiedziach zastanawiam sie czy nie poszukac czegos innego stawka i warunki z tego co pisze sa ok moze i warto zaryzykowac te 180zl... bo z drugiej strony jesli to co pisza okaze sie prawda i w cale nie jest tak jak wszyscy mysla... ale tez jechac i wpakowac sie w niewiadomo co mysle ze jedyne co moge stracic to ze 180zl pójdzie sie.... bo przewoznik i posrednik w dzien wyjazdu może zamilczyć a jechac własnym autem i w najgorszym przypadku pocałować klamke to tez mija sie z celem w sumie to niewiem co o tym myslec okaże sie póżniej pozdrawiam

Jolka

A kto jest z warszawy lub okolic i by jechał ? własnym samochodem ? by mnie i chlopaka zabral ;) zawsze taniej wyjdzie.

coolio

ja jestem ze śląska,dokładniej śląsk cieszyński.co myślisz?próbujesz czy nie?sam nie wiem co o tym myśleć.może warto zaryzykować?

coolio

napisałem do przewożnika i odpowiedział mi że jak mam wątpliwości to mam poszukać sobie innego przewoźnika.to może dwojako świdczyć.

Mario

Tak,ja jestem z podkarpacia. Z kumplem myslimy swoim jechac spokojnie 2 osob mozemy zabrac jeszcze

stefan z pabianic

ja również chciałem wyjechac z Wami po pozytywnym przejściu rekrutacji, ale nie wyjadę ...... zadzwoniłem najpierw do gostka z UVP powiedział że to praca w fabryce rowerów GIANT w Lelystad - niby ok ale mimo wszystko znalazłem do tej fabryki namiary jak inni zresztą i zadzwoniłem pod podany tam numer +31 320 296 296 - każdy może w końcu zadzwonić i tu ..... muka - nikt tam nie zna i nie ma żadnej współpracy z UVP - ja z tego rezygnuję a wy zrobicie jak bedziecie chcieli - nick nie jest moim prawdziwym ale maja skany moich dokumentów więc wybaczcie, że sie nie przedstawię

coolio

jest ktoś do tej roboty z południa Polski?może jakoś się gdzieś zebrać i pojechać na własną ręke więcej osób.bo z drugiej strony rzecz biorąc to wtedy jakby chcieli nas naciągnąć na kase to by nie dali możliwości dojazdu na własną ręke.

Podałam ten adres mojemu kuzynowi, który pracuje Holandii i ma mi sprawdzić, góra jutro wieczorem powinnam coś wiedzieć, czy rzeczywiście jest tam ten pośrednik

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow