Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Wariat

Czytajcie opinie.. Praca reżim a zarobki jak byś na kanczatce pracował... Kto to widział żeby zarabiać 800euro..smiech na sali za paliwo odciągają za użytek auta też 50 euro i to każdej osobie... W innych firmach kierowcy płacą a tu musisz ty płacić... Śmiech na sali

@Wariat

No właśnie pieniądze marne a tyle obiecują!!I nigdy nie wiesz co będziesz robić jak pójdziesz do pracy!!Są ludzie którym nie idzie to stoją na tym samym stanowisku a jak ktoś już daje sobie radę to nim pomiatają że stanowiska na stanowisko!!Tak potwierdzam 800 euro na miesiąc a jeździliśmy swoim samochodem!!Nie polecam!!!

Peter
@On

Jak swoim autem to też 50 eur Ci zabrali? 800 eur na czysto po wszystkich potronceniach? I jaka grupa podatkowa?

Peter

@Peter

Jakby mi odciągnęli za samochód to by było jeszcze mniej!!Szkoda czasu i zdrowia!!!

Anna Rost

Z przykrością stwierdzam ze pośrednictwo bez nadziejne. Nie polecam .Praca za 800 euro poniewierka i wyzysk

Zuzia84

Witam.Czy od 1 kwietnia pracownicy przechodzą faktycznie na umowę z firma w której pracują?I czy faktycznie jest ciężko i marne pieniadze?Ja mam jechac w przyszłym tygodniu ale tyle negatywnych opinii jest ze szok. Pozdrawiam

Karola

Praca, jak praca. Nie jest źle. Concept pobiera 50 euro od każdej osoby za samochód + paliwo na swój koszt. A jeżeli się leciutko uszkodzi samochód to odciągają kilkaset euro od wypłaty. Mieszkania są ładne, wyposażone we wszystko co potrzebne. I trzeba tez mieć na uwadze, żeby dokładnie wysprzątać mieszkania, bo sprzątaczka coś przetrze, co zajmuje jej pare minut i kolejne pieniądze są odcinane. Na czysto na rękę wychodzi 6 euro (po odliczeniu wszystkiego)

tom
@Karola

a jak jest z pracą na drugich zmianach? o 22 sie konczy czy są nadgodziny? i jak daleko masz z zakwaterowania do pracy?

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Ona

Wszystkim szczerze odradzam pracę przez te agencje, (usunięte przez administratora), byłam zatrudniona przez Concept przy produkcji drobiu w Niemczech, po za zaliczka 50e nie otrzymałam wynagrodzenia, na te chwile sądzę się z nimi o swoje należyte pieniądze, praca strasznie ciężka, ostatnia krople potu z człowieka wydobędą, kwatery brudne, warunki mieszkaniowe (usunięte przez administratora) totalne, przestrzegam wszystkich

Ola
@Ona

Zdecydowanie odradzam te same pieniądze zarobicie w Polsce a może i więcej, ponieważ w Niemczech jest bardzo duże tempo pracy oczywiście tylko dla Polaków. Praca ciężka z wyzyskiem pracownika.

Wolfie
@Ona

Nie piszesz prawdy...

Witam mam zamiar jechać na pakowanie drobia z dziewczyną z ogłoszenia tej firmy myślimy na jakieś 1.5 roku jechać pytanie jak wygląda praca zakwaterowanie i wgl Pozdrawiam

Osoba
@Marcin

(usunięte przez administratora) którzy tylko ładnie mówią. Wyzysk człowieka

Niulka
@Marcin

Jesteśmy aktualnie w pracy Praca spoko 2 zmiany od pon do piątku nie jest ciężko tyle że zimno bo na chłodni. Zakwaterowanie super dom jednorodzinny duży 2 łazienki najczęściej. Nie mam żadnych zastrzeżen.

Wolfie
@Niulka

Jest tak, jak piszesz.

On

Witam czy jedzie ktoś do pracy z okolic Poznania?

Mario
@On

Tak z okolic Gorzów ale na 17tego

Kulka

Witam jadę do Haren 10.03.2021 ktoś jedzie w tym terminie? Może ktoś tam już był? Jak jest tam naprawdę? Przeczytałam kilka postów i szczerze mówiąc boję się trochę , tym bardziej że jadę sama

Guciu

Ktos jedzie do pakowania drobiu 10.03.2021 bydgoszcz? Okolice moze ?

Aw
@Guciu

Szczerze odradzam byłem wytrzymałem tydzień, codziennie zmieniaja stanowisko jak i działy, pracy, nawet 5 razy dziennie. Tempo nie możliwe, maszyny często się zacinają i mięso leci na ziemię, pracownicy wrogo nastawieni do siebie szczególnie Polacy, codzień widać kobiety płaczące gdyż nie mogą wytrzymać tempa pracy. OBOZY PRACY JEDNAK ISTNIEJA W NIEMCZECH!!!!!!

Kulka
@Guciu

Ja jadę z lubelskiego , mają mi załatwić busa

GUCCI

Czy wie ktoś czy wypowiedzenie trzeba złożyć pisemne czy wystarczy iść do biura powiedzieć?

Jak84
@GUCCI

Napisz Kündigung, czyli wypowiedzenie, bez tego nie wypłacają ci reszty wynagrodzenia, i musisz dostarczyć osobiście, do rąk własnych,

HENIU

GUCIO

Wariat

Wysyłają do gotowych dań.. A takiej pracy nie ma.. Także uwazajcie

tomek33
@Wariat

a w ofercie i umowie co miałeś zapisane?

misiek123

Witam jade na 10.02.2021 do Haren na produkcję kurczaków. Wybiera się ktoś też na ten termin?

alex
@misiek123

i jak jest?

Jak z zakwaterowaniem?

Pacif

Witam, jedzie ktoś na 10.02.2021 do haren? Jaka panuje teraz tam sytuacja z mieszkaniami i na produkcji? Ma ktoś jakieś dowiswiadczenie i może służyć swoją opinią?

Klaudia
@Pacif

Hej! I Jak podoba Ci sie praca ? Mieszkanie ? Planuje wyjechac przez ta agencję, ale te opinieie troche mnie przerażają.

rafal

witam jadę do wietze do kurczaków na środę 3 lutego 2021 r. ktoś też jedzie w tym czasie, jadę własnym samochodem mogę kogoś zabrać ??

Tomadon246

Jade jestem z Bydgoszczy

@rafal

@rafal Witam, jestem ze zlejwsi wielkiej koło Bydgoszczy, tez jadę do tej firmy do pracy, jest szansa na dołączenie się w podróży? Proszę o kontakt prywatny jeśli jest możliwość 501 663 858

@rafal

Witam Ja tez jade 03.02.21 z zachodniopomorskiego, a Ty skad?

nowy
@rafal

Ja tez jade, z jakiego miasta jedziesz?

Michal
@rafal

Ja mam jechac 10lutgo czy mogl byd piwiedziec jak tak jest jak dojedziesz?

Toja
@Michal

Ja jadę na 10, skąd pochodzisz?

Maciej
@rafal

Cześć witam jak tam jest Jak kwarantanna jest okej

@ Michal
@Toja

Ja z Warszawy a Ty ? Może mogę się dołączyć do podróży

Darek
@Maciej

Hej. No po przyjeździe będzie cię 5 dni na kwarantannie gdyż w ciągu tych dni będziecie mieli robione dwa testy na koronę. Później zalatwiacie formalności w biurze i heja do pracy. Nie sugerowałbym się żadnymi opiniami tylko trzeba zobaczyć czy wam taka praca odpowiada. Pozdrawiam

Magda
@Michal

Witam;)ja tez mam jechac 10 marca,ale jak poczytałam opinie to trochę się boje:(

@Magda

I co jedziesz? Z jakiego miasta

Niulka

Cześć. Mamy zamiar wyjechać do Haren w przyszłym miesiącu. Kt9d może coś powiedzieć o zarobkach na miesiąc.

Natalia

Czy może ktoś się wypowiedzieć jakie warunki panują w Haren? Chodzi mi głównie czy wynagrodzenie jest na czas oraz czy praca jest bardzo ciężka? Jak warunki mieszkaniowe? Z góry dziękuję za odpowiedź

Daniel 1984

Jade z narzeczoną na 17 lutego do Haren do pracy na pakowanie mięsa drobiowego. Czy może ktoś napisać jakie są naprawdę warunki mieszkaniowe, finansowe i jak wygląda praca?

Maciej

Jest tam okej

Niutas
@Daniel 1984

Jedziesz tam pilnować swojej konkubiny, a nie do roboty, za te pilnowanie ci zapłacą, bo jest akord zbiorowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus