Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Pracowaliśmy z dziewczyną 9 miesięcy, nie przez Concept, inna agencję. Napiszę coś po prostu i pracy. Praca na początku była spoko, podobało nam się chociaż jest bardzo zimno jak stoi robota to musisz godzinę stać i marznąć.. od początku cię ciągają po całym zakładzie po wszystkich działach. A niektóre stanowiska na którym cię obsadza są ciężkie i męczące psychicznie... Jest zeitkonto więc średnio raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie siedzisz w domu. Zdarzało się że człowiek siedział w domu kilka dni w tygodniu bo pracy nie było bo tam ludzi jest od (usunięte przez administratora) do obsadzenia (najwięcej rumunow) Nas już to wkurwialo bo nie mielismy stałego miejsca tylko ciągali nas po całym zakładzie jak (usunięte przez administratora) Zeitkonta ani razu nie zapełnilismy, mieliśmy calyczas -30 godzin na minusie. Później odtrącają z wypłaty jak masz za dużo na minusie. Zarobki około 1350-1450 euro na rękę po odciągnięciu mieszkania.

Szelka

Czy ktoś pracuje w Lipsku przy pakowaniu mięska

Krystian
@Szelka

Możesz podać namiary na pracę w Lipsku?

Qlson

Praca do najlżejszych nie należy jednak nie należy zapominać że jest to praca na produkcji. Mieszkania w sumie zależy, ja trafiłem akurat na dobrą kwaterę, ale bywałem na innych, z niższym poziomem. Jeśli nie jesteśmy "patusami" którzy utrudniają życie koordynatorom, ci są mili i pomocni (usunięte przez administratora) raczej polecam, wypłaty regularne (średnio 1300-1700€ na rękę), nikt nie próbuje cię oszukać

Karyna

Siemkaaaa chcemy wyjechać z moimi narzyczonymczy i czy warto i proszę o konkrety. Dzięki i pozdrawiam

Artur
@Karyna

Praca ciężka.Agencja Concept plus też spoko.Bywaja o 100kroc gorsze.Warunki mieszkaniowe godziwe.Polecam.

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Natalia

Witam. Czy ktoś wybiera się w styczniu do Haren na kurczaki? Szukam towarzyszki, można pisać na maila: nataljaax3@gmail.com

@Natalia

Ile dają przy tych kurczakach? Wiadomo coś? Jak się opłaca, to można to przemyśleć. Tylko więcej konkretów proszę.

PatiŚ

Hej czy pracuję ktoś teraz na projekcie z Concept plus chcialam zapytać o warunki bo mam możliwość jechania i po przeczytaniu opini trochę się boję pomożecie?

Xyz
@PatiŚ

Pracuje aktualnie miesiąc, każdy kto pracuje normalnie nie przez Concept łapie się za głowę jak rozmawiamy o wynagrodzeniu. Na szczęście nie jestem tu na długo i już nie wrócę ponownie. ;)

Patrycja
@PatiŚ

Ja jestem :) jestem tu ogólnie któryś raz. Kasa wiadomo, nie jest za wysoka ale lepiej niż w Pl. Praca sama w sobie okej, zależy gdzie się trafi. Czasem (usunięte przez administratora), czasem spokojnie. Ludzie tez różni, ale większość raczej okej. Kasa na czas, nigdy problemów nie było. Godzin jest tyle ile obiecywali. Ja ogólnie polecam, chyba ze liczyć na duży hajs to szukaj gdzie indziej. Mieszkanka tez okej, ale zależy również kto mieszka na domku.

zyczliwa
@PatiŚ

traktuja ludzi jak psa concept totalna porazka aby zedrzec kase z ludzi za samochod mieszkania

Aniula
@PatiŚ

Patiś nie martw się nogi ci nie utną :DDDD. POZDRAWIAM Z RODZINKĄ !!1!1!!!

Ilona
@Xyz

W sensie to łapanie za głowę to chodzi o to że zarobki przez Concept są niższe niż u pozostałych pracowników? Wiesz jaka jest różnica jeśli jakaś jest?

aby było jasne
@zyczliwa

no skoro nie umiecie strajkować i się buntować. Przecież w samochodzie za kierownicą tacy mocni jesteście wszyscy

Sabaka
@zyczliwa

Zgadzam się ludzi traktuja jak własność, jak siw zgadzasz to ok,a jak się przeciwstawisz mają cie za nic i ,,kopia,, dołki pod tobą.Nigdy już concept plus

@Sabaka

A jest tu coś konkretnego przeciw czemu należałoby się przeciwstawiać?

Rymarz161
@Patrycja

Jest dokładnie tak jak napisalala Patrycja. Nierobom nigdy nie dogodzi. Szału nie ma ale też nie ma źle. Nie polegać na opiniach tych ,którym się pracować nie chce i mają 1000 na rękę. Nie każdy daje rady i początki są ciężkie. Lalusie niech nie próbują nawet ,bo Niemiec nie płaci za leżenie,picie i imprezowanie. Jest praca ,jest kasa. A jeśli ktoś liczy na łatwy zarobek i pieskie życie to musi szukać gdzie indziej.

@Rymarz161

Ile na rękę? Przecież to poniżej minimalnej, jakim cudem tyle może być? Chyba że ci się zera pomyliły...albo po prostu to jakaś praca na umowę o dzieło czy coś, możesz wyjaśnić?

Fabryka drobiu w Haren totalna poraszka. Na kotłach i na wajcie. W czerwonym czepku turas i czarna mamba. Skaczą do ludzi z lapami. (usunięte przez administratora) tam ludzie po 10 godzin. Ludzi zanic maja. Odradzam wam ludzie. Po miesiacu uciekają ludzie. Pozdrawiam

Łucja

Ludzie pracują po 10 godzin? Tak? Dobrze rozumiem? Co takiego robia, że piszesz, że mają ludzi za nic? Możesz napisac konkrety?

Zagłodzony biedak

Nie polecam, po pracy ludzie zamiast iść spać czy odpoczywać to jeden przez drugiego wchodzi sobie na głowę jak nie jakieś libacje alkoholowe nocne dzienne czy nawet śmiecenie gdzie popadnie

Zagłodzony biedak

(usunięte przez administratora) nie polecam, wyzyskiwacze, to już lepiej jechać na truskawki.

Były pracownik pp

Nie polecam byliśmy z mężem w Haren przez Concept plus i odradzam ciezka praca wyzysk za marna kase . Agencja i ci ludzie co tam pracują to wielka pomyłka jeśli oni coś chca to dzwonią po kilka razy a jak pracownik coś chce to nie odbierajaja przez 2 dni i nie raczą wgl oddzwonić. Polaczki są gorsze w pracy niż Niemcy potrafią krzyczeć i drzeć się z byle jakiego powodu . Jeśli ktoś ma zero perspektyw i chce robić za gównia** kasę w obozie pracy to tam jest dobre miejsce. Nie polecam!!!!!!

aby było jasne
@Były pracownik pp

w Polsce już też sporo da się zarobić. Ja mam na magazynie 4700-4900 zł na ręke z dwoma sobotami praucjącymi Nie wiem czy ktoś w ogóle rusza (usunięte przez administratora) za granicę za mniej niż 2000 czy 2200 euro na ręke

nie polecam, może i praca w porządku ale agencja do dupy, nie są słowni, lecą w kulki, szczególnie nie polecam koordynatora Kacpra :)

Karyna

A z czym lecą np. Bo chce wyjechać i czy warto

Były pracownik pp
@Karyna

Nie warto jechać tam bo człowiek będzie żałował !!Jest dużo agencji do których lepiej jechać nie ma co jechać na kurczaki bo w większe gów.. nie można trafić!!

Ona

Pracowałam na zakładzie w Witze, ogólnie atmosfera pracy naszych rodaków jest ciężka naprawdę, a pani Patrycja z zielonym czepku jak się domyślam w tak młodym wieku doszła do takiego stanowiska bo nie z jednym spała!!! Nie pozdrawiam.

Maciek

Kontaktowanie z koordynatorem jest ciężkie nie da się dogadać nie odpowiada na wiadomości

Czy pracował ktoś przez concept przy produkcji ciastek? Jak z pracą tam? Jaka atmosfera itp?

Elżbieta

Tam teraz szukają do pracy? Patrz nawet nie wiedziałam. Ok zarobki czy jeszcze nie wiesz ile?

werka

był ktoś w końcu i poleca? zastanawiam się czy nie wyjechać z koleżanka i jak z zakwaterowaniem jest w porządku??

@werka

I co tam, inne źródła Ci coś mówią? Bo tu chyba nikt na to nie odpowie a też ciekawa jestem

Aga

Witam. Czy ktoś jedzie do Haren 1 lub 2 kwietnia?

Ola
@Aga

Stanowczo ci odradzam pracę tam. W pracy panuje (usunięte przez administratora) Każdy krzyczy. Ból pleców niemiłosierny, bo każą Ci nosić skrzynki.. Godziny też się nie zdadzają..

Punisher
@Ola

Potwierdzam co innego jest w rzeczywistości

@Punisher

Po ile kg trzeba dźwigać?

Domino
@Aga

Witam może Pani napisać coś na temat tej pracy w Haren

@Domino

Ciekawe czy faktycznie pojechała, bo coś się nie udziela od miesięcy. A czemu akurat Haren Cię interesuje?

Praca haren lub wietze

Mimo tylu negatywnych opini pojechałem jestem już ponad tydzień i szczerze polecam kordynatorzy na miejscu bardzo pomocni warunki na dobrym standardzie praca nie jest ciężka ogólnie pracę taśmowe co do ludzi wiadomo są różni ale nie ma co się przejmować polecam ????

RobertK52
@Praca haren lub wietze

Witam czy mógłbym prosić o kontakt np mailowy ? Mam kilka pytań

Ero

A więc na kurczaki się nie pchać?

Julia

Dzień dobry, mam pytanie (na ktore spodziewam się jaka jest odpowiedź ???? ale zadam mimo to) czy można przyjechać ze zwierzęciem (małym psem)? Dziękuję za odpowiedzi.

Praca haren lub wietze

Witam 11.05 mam jechać do pracy w wietze lub haren (zależy od zapotrzebowania) moje pytanie jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy z warunkami zakwaterowania i dojazdami z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (jestem bez prawa jazdy) z góry dziękuję za odpowiedź

Dołączam się do pytania.

Pati
@Praca haren lub wietze

Domki do 25 km od pracy, zależy gdzie zakład da. Oni załatwiają kierowcę, albo dają auto i się jeździ z ludźmi :)

Krystyna
@Pati

a za zakwaterowanie płaci pracodawca, co nie :) ? i czy dostaje się jakieś diety, czy nie bardzo ?

Zarobki około 900 netto przed zapełnieniem zeitkonta , traktują ludzi (usunięte przez administratora) ciężka praca za parne pieniądze i jeszcze komentarze na Fejsie usuwają jak ktoś źle o nich napisze

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus