Opinie o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LoanMe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

o

Firma jest naprawdę ok. Można liczyć na dobre wynagrodzenie, szczególnie jeśli chodzi o sprzedaż.

Zyggy

Firma daje możliwość nabrania doświadczenia i wdrożenia się w temat (w moim przypadku windykacja). Pracowałem jako specjalista do odzyskiwania należności. Praca łatwa nie jest, trafiają się trudni klienci, ale można dobrze zarobić, są szerokie możliwości bonusowe. Ja odszedłem, bo na dłuższą metę okazało się, że to nie moja dziedzina, ale polecam LoanMe jako miejsce pracy szczególnie osobom, które zaczynają.

były
@Zyggy

A firma zatrudnia na windykację teraz Polaków ?? czyżby się pozmianiało i co dalej umowa zlecenie na 6 mięsięcy ?? Są już jakieś szkolenia czy dalej pic na wodę ?? Wpisywanie po tygodniu zalegania do KRD co jest nie zgodne z prawem dalej działa ?? System w firmie działa a nie ciągle się wiesz ??? Dalej panuje takie donosicielstwo i komitywa starszych pracowników ??? Bo skoro piszesz że dla osób co zaczynają to chyba powinne być szkolenia.... dalej obowiązuje szopka z biznesowym ubiorem czyli garniak w call center ???

@były

Firma LoanMe zatrudnia pracowników różnych narodowości; dajemy szansę rodakom, ale jesteśmy też otwarci na naszych gości z zagranicy . Forma zatrudnienia jest efektem wyboru przez pracownika najbardziej optymalnych dla niego warunków - jesteśmy pod tym względem elastyczni. Dokładamy starań, aby nasz system był na coraz wyższym poziomie, co czasami wiąże się z przeprowadzeniem koniecznych modyfikacji. Nowym Pracownikom proponujemy program wprowadzający pozwalający bliżej poznać naszą firmę oraz obowiązujące w niej zasady. Obecnie na rynku obserwujemy coraz mocniej ukształtowane zasady w doborze garderoby formalnej, również wewnętrzne standardy firmy LoanMe określają business casual jako obowiązujący strój służbowy. Takie zasady obowiązują w większości instytucji finansowych.

były
@LoanMe Sp. z o.o.

Czyli nic się zmieniło i jest pewnie meksyk taki jaki był....mistrzami jesteści by odpisać ale w sumie nic nie napisać ale to świadczy o poziomie firmy choć dobre jest to że ktoś na przykaz szefa prubuje wszystko wybielić....

@LoanMe Sp. z o.o.

Dajmy identyczne szanse rodakom i gościom z zagranicy:)

M

Niestety, jeśli chodzi o błędy ortograficzne popełniane przez przełożonych, jest to chyba w tej firmie główne kryterium decydujące o powoływaniu ich na stanowiska kierownicze. Wyjątkiem jest moja przełożona Magdalena, która owych błędów nigdy nie popełnia.

M

Niestety, jeśli chodzi o błędy ortograficzne popełniane przez przełożonych, są one chyba w tej firmie czynnikiem decydującym o powoływaniu ich na kierownicze stanowiska. Wyjątkiem jest moja przełożona Magdalena, która ich nie popełnia.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LoanMe Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
kalina 67

Oferują fajne warunki pracy. Atmosfera jest bardzo miła, więc do pracy chodziłam z przyjemnością. Praca bardzo rozwojowa. Dbają i inwestują w pracownika oferując np. szkolenia. Mają też naprawdę spoko system motywacyjny.

Stabilna praca na dobrych warunkach. Pracowałem w LoanMe prawie rok, oferują szkolenia, więc ciągle można się rozwijać. Bardzo podoba mi się to, że firma angażuje się w działania charytatywne. Pracodawca godny zaufania.

@Piotr

Komentarz ewidentnie pisany przez PR. Akcje charytatywne to zmuszanie pracowników do wrzucania dychy do puszki za to żeby przyjść w jeansach w piątek. Szkolenia to śmiech, pracownik ma doczepiane słuchawki dla nowego pracownika i ten słucha jak klientowi sprzedaje się pożyczkę albo windykuje. Rozwoju nie ma bo ściagają co chwile kogoś z konkurencji kto przychodzi i za chwile zwalnia doświadczonych pracowników. Jedyny pozytyw to wypłata zawsze na czas. I blisko zachodniego więc do SKMki było blisko

Bohdanicki

Jak ktoś chce i go nie zraża czasem niemiły ton po drugiej stronie słuchawki to utrzyma się w tej firmie i dobrze zarobi. Kasa spoko, ja nie narzekam.

wysłałem cv w ciągu jakiego czasu jest kontakt ? mój znajomy pracuje i zarabia dobre pieniądze .

Proszę o informację jak wygląda kwestia podstawy i za szkolenie płacą? Umowa o pracę czy zlecenie? Jak to wyglada z godzinami czy jesy możliwość zamiast na 8 pracować na 9 ? Z góry dziękuję

@Ania

Pani Anno, jeśli ma Pani pytania odnośnie szczegółów umowy oraz wysokości wynagrodzenia - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod adresem: kariera@loanme.pl Nasi specjaliści na pewno udzielą stosownych informacji. Pozdrawiamy!

Mono

Jacy spacjalisci ?????

kiba
@Mono

hahahhaha

ania
@LoanMe Sp. z o.o.

czekam na informacje napisałam maila pozdrawiam

@ania

Pani Anno, czy wysłała Pani wiadomość na kariera@loanme.pl? Niestety nie otrzymaliśmy zgłoszenia na tę skrzynkę mailową.

@LoanMe Sp. z o.o.

Tak dziękuję bardzo za odpowiedź. Jestem w kontakcie z osobą z rekrutacji . Pozdrawiam

Firma spoko. Da się zarobić niezłą kaskę na sprzedaży. W drugim miesiącu pracy 3 tys premii. Oby tak dalej

Magda
@Marek

Jak wygląda kwestia podstawy w pierwszych miesiącach?

Dewsso

Jak dla mnie nie ma firm idealnych, ta też nie jest, ale na pewno pozwala nabrać doświadczenia i zarobić, choć czasem łatwo nie jest. Z drugiej strony gdzie teraz w pracy jest łatwo? Chyba w budżetówce. Dla mnie jako osoby początkującej, a chcącej się szkolić w kierunku obsługi klienta i sprzedaży ta firma jest okej i dała sporo możliwości, aby poprawić warsztat. Za to daję dobrą ocenę. I za atmosferę pracy.

Kris

Pracuję w dziale sprzedaży - podstawa jest 3K, ale premie rekompensują. Często organizują konkursy z bonusami, jak się postarasz możesz zarobić nawet 10 k miesięcznie.

Ada
@Kris

Podstawa 3 k na rękę czy brutto? Po ilu miesiącach?

Ada

Powie ktoś jaka jest podstawa w pierwszych miesiącach ? I czy za szkolenie firma płaci?

Ala

Byłam na rozmowie o pracę 2 tygodnie temu, Pani oddzwoniła do mnie po kilku dniach i ponownie zaprosiła na ustalenie warunków, które byly całkiem dobre jak na stanowisko, na które aplikowałam (praca w administracji), niestety musiałam odnowić że względu na studia, potrzebowałam pracy na 3/4 etatu, a nie na cały, jednak bardzo fajne biuro, wręcz przytulne ze zdjęciami pracowników na ścianach i bardzo miła Pani rekrutująca zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Polecam chociaż sprawdzić

xxxxxxxxxxx

może ktoś mi powiedziec coś na temat pracy w sprzedazy, jak wygladaja realne zarobki?

MarekK

Strata czasu

kandydat

Fajnie, że firma chętnie odpowiada. Czy prowadzicie Państwo teraz rekrutację na konsultantów?

@kandydat

Szanowny Panie - zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy na naszej stronie: www.loanme.pl/kariera/ Prowadzimy także rekrutację na konsultantów. Serdecznie pozdrawiamy!

Klapa

Pracowałem -Nie polecam , oprócz biura i lokalizacji plusów brak. Rekrutacja ciągła świadczy o tym ze jest bardzo duża rotacja a wiadomo jak jest Ok każdy pilnuje posadki.Ktos może zrobi tam porządek w przyszłości .

@Klapa

Szanowny Panie, dlaczego zdecydował się Pan na rezygnację? Z chęcią poznamy szczegółowe powody, gdyż zależy nam na tym, aby usprawnić proces rekrutacji i zapewnić przyszłym pracownikom jak najlepsze warunki. Serdecznie pozdrawiamy!

@LoanMe Sp. z o.o.

Chetnie odpowiem. Etyka pracy w tej firmie to nic a szarpanie się z dziwnym systemem komputerowym i ciagle awarie. (usunięte przez administratora). albo zewnętrzne bazy gdzie nie ma na to zgody klienta, firma ma Rodo w nosie, kierownik postanowił zadzwonić do pracy klienta bo podejrzewał próbę wyłudzenia mimo ze nie można ... firma Dżungla swoje prawa i swoje małpki

@.

Szanowny Panie, dziękujemy za wyczerpującą odpowiedź. Zależy nam na tym, aby dostarczać Klientom usługi najwyższej jakości, ale przede wszystkim chcemy się doskonalić i budować dobre, długotrwałe relacje z naszymi Pracownikami. Dzięki takim opiniom jesteśmy w stanie sprawdzić wymienione sektory i ich pracę, co oczywiście poczynimy. Możemy jednocześnie wspomnieć, iż na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco eliminować pojawiające się błędy i szybko na nie reagować, natomiast bazy Klientów, o których Pan wspomniał są w pełni legalne i posiadamy na nie odpowiednie zgody i licencje. Nie moglibyśmy działać bezprawnie jako firma z sektora usług finansowych. Niemniej jednak, bardzo dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej!

Brak profesjonalizmu, niepoważne podejście do ludzi. Tak mogę podsumować moją opinię na temat firmy. Byłam umówiona na rozmowę kwalifikacyjną, dzień wcześniej potwierdzano ze mną termin spotkania, natomiast tego samego dnia 2 godz. przed spotkaniem otrzymałam tel. z informacją o odwołaniu spotkania, gdyż wczoraj zakończono proces rekrutacji. Mogłabym jeszcze zrozumieć, gdyby spotkanie zostało odwołane z większym wyprzedzeniem, ale 2 godz. przed?? Totalny brak poszanowania czasu innych.

@Anna

Szanowna Pani Anno, dziękujemy za sygnalizację problemu. Prosimy o wiadomość na adres kariera@loanme.pl wraz z podaniem szczegółów spotkania, na które była Pani umówiona (data, osoba rekrutująca, stanowisko). Pozwoli nam to na usprawnienie całego procesu i wyeliminowanie takich zachowań. Wiadomość zostanie przekazana do naszego działu rekrutacji. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Wanda

Nie pracowałam ale byłam na rozmowie o pracę. Nie dość że osoba z którą byłam umówioną nie stawila się to musiałam długo czekać na inną osobę która poprowadziłaby rekrutację. W ogłoszeniu informacja o konkurencujnych zarobkach a na stanowisku wyższym niż call center nie są w stanie zaproponować nawet 3000 zł netto. Szkoda czasu.

@Wanda

Szanowna Pani, dziękujemy za wiadomość. Prosimy o przesłanie informacji o szczegółach spotkania (data, osoba rekrutująca, stanowisko) na adres kariera@loanme.pl. Natychmiast je sprawdzimy i odniesiemy się do wskazanego przez Panią problemu. Wiadomość zostanie przekazana do Specjalisty ds. Rekrutacji w celu uzyskania wyjaśnień. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zostaw merytoryczną opinię o LoanMe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LoanMe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LoanMe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LoanMe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LoanMe Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 78 ocen.

LoanMe Sp. z o.o.