Opinie o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LoanMe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

M jak M

Właśnie zaczynam swoją przygodę z firma !

Fin

Chce aplikować na stanowisko w dziale finansowym, ale od kilku miesięcy obserwuje te same ogłoszenia. Jest taka rotacja? Czy mocno się rozwijacie?

Ilona
@Fin

To że LoanMe często rekrutuje na to samo stanowisko, nie musi jeszcze oznaczać niczego podejrzanego. Powodów takiego stanu rzeczy może być przecież na prawdę wiele. Między innymi rozwój firmy, o którym nadmieniłeś. Udało mi się dowiedzieć, iż pracownikom oferują tam indywidualną ścieżkę rozwoju, a także bezpłatne szkolenia i pomoc w podnoszeniu swoich kwalifikacji. To brzmi już bardzo zachęcająco. Powiesz nam, o jakie konkretnie stanowisko Ci konkretnie chodzi?

@Fin

Szanowna Pani / Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rekrutacjami. LoanMe stale się rozwija, w związku z tym poszukujemy pracowników do różnych działów - m.in. do Departamentu Finansów. Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji pod adresem: kariera@loanme.pl Pozdrawiamy!

Mollts

Uczciwa firma. Nigdy nie spóźnili się z wypłatą, warunki pracy zawsze były jasno określone, podobnie jak zakres obowiązków.

Krzysiek
@Mollts

(usunięte przez administratora) Wstyd się przyznać, że pracujesz w chwilówkach :-(

@Mollts

Chyba żart!

Nicker

Bardzo się wahałem zanim zaaplikowałem, ale w sumie to nie żałuję. Na początku był trochę przestój, ale teraz sporo pracy i można dobrze zarobić. Mam bardzo fajny team, przełozony (usunięte przez administratora)zawsze pomocny. Naprawdę polecam, szczególnie osobom, które rozpoczynają karierę zawodową.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LoanMe Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ziutek

Dobre zarobki, jasno sprecyzowane zasady i warunki, zgrany zespół. Szczerze to nigdy nie słyszałem o niżej opisywanych absurdach…

Addictox

Dobrze płacą - to najważniejsze.

Temacik

Miałem okazje pracować w tej firmie. NIestety nic nie jest tu sprawiedliwe. Wiadomo ze tylko lubiane osoby przez team lidera maja dobrze. Dla pozostałych osób nie jest pomocny

muszynik

Sprzedaż tylko dla ambitnych - jeśli chcesz tam pracować to musisz się przygotować na spory wkład czasowy… Atmosfera ok.

PracowałamwLoanMe

Świetnie mi się pracowało w Loan Me, mieliśmy bardzo zgrany zespół i działaliśmy w genialnej atmosferze. Praca bywała stresująca, ale bilans oceniam zdecydowanie na plus.

Leszek
@PracowałamwLoanMe

Fajnie, że wracając wspomnieniami do pracy w firmie LoanMe, masz pozytywne odczucia ze swoich doświadczeń związanych z tym miejscem pracy. Mogłabyś napisać, dlaczego nie pracujesz już w tym miejscu? Chciałaś rozwijać się dalej, więc postanowiłaś zrezygnować z pracy w tym miejscu, czy może wpłynęły na to inne decyzje? Chciałbym Twoje doświadczenia poznać nieco bliżej.

PracowałamwLoanMe
@Leszek

@Leszek nie pracuję już w LoanMe, ponieważ skończyłam zaoczne studia i dostałam pracę w swoim zawodzie - jestem filologiem :) I to była moja główna motywacja, ponieważ fajna praca w zgranym zespole to jedno, ale praca w szkole językowej to było moje marzenie. Tak więc na decyzję o odejściu wpłynęła tylko szansa na realizację pasji. Ogólnie bardzo mi się podobało i pewnie gdyby nie szkoła językowa, zostałabym tam jeszcze dłużej - w każdym razie polecam każdemu, kto chce złapać trochę doświadczenia.

Agent

Firma spada na dno, zatrudniają coraz więcej pracowników na słuchawkę, mimo ze nie maja im do zapewnienia pracy. W ciągu całego dnia pracy odbierałam raptem kilka połączeń przychodzących - a i tak były to od osób które chciały usunąć numer telefonu z bazy bo non stop im spamujemy SMSami. Kobieta kot z marketingu powinna sama odbierać te telefony i słuchać jak ja mieszają z błotem i wyzywają - miałam już dość atmosfery tych telefonów i słuchać obegt tych ludzi w moja stronę. Niestety w loanme nie da się juz dobrze zarabiać przez taka liczbę agentów - przez co siedzimy i się nudzimy. Sam pracodawca na plus, wynagrodzenie na czas, fajne biuro, super zespół. Tylko zaczęli od nas wymagać niemożliwego aby z zimnych baz robić pożyczki bo nie potrafią zrobić dobrej kampani marketingowej - ten spam smsami Jest żenujący. Jeżeli ktoś chce zarabiać 2500 zł siedząc przez 8h i słuchać nagabywania na siebie - polecam.

Olina24

Pracuję od prawie 2 lat, nigdy nie doświadczyłam żadnych dziwnych sytuacji - ani ze strony kolegów/koleżanek, ani ze strony przełożonych. Firma się rozwija, wprowadzają dużo fajnych rzeczy dla pracowników, akcje bonusowe, konkursy sprzedażowe. Widać, że chcą i wychodzą naprzeciw, jest naprawdę duży progres w porównaniu do tego, co było kiedyś…Dlatego serio nie rozumiem opinii poniżej…

Agent
@Olina24

Więc właśnie, tak jak napisalas .. Ty nie doświadczyłaś. To,że Ty tego nie doświadczyłaś to nie znaczy, że nikt. Jest wiele działów i wiele osób przełożonych. I W twoim dziale może być wszystko ok. W innych niestety może się dziać wiele złego tak jak np w moim. Do domu wracałam z płaczem. Ja tego doświadczyłam niestety. Do samego pracodawcy nic nie mam, bo wszystko bardzo fajnie. Chodzi o konkretne osoby które niszczą niestety wizerunek firmy.

@Agent

Szanowna Pani, Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail (wiadomość oczywiście może być anonimowa, zapewniamy pełną poufność danych) na adres kontakt@loanme.pl. Dział Kadr jest zaniepokojony faktem, iż nikt nie zgłosił problemu, o którym Pani wspomina. Sytuacja, w której Pracownik odczuwa tak silne emocje, spowodowane okolicznościami zaistniałymi w miejscu pracy, jest niedopuszczalna. Postaramy się natychmiast wyciągnąć stosowne konsekwencje. Wspomina Pani, iż chodzi o konkretne osoby, których zachowanie odbiega od norm i zasad przyjętych w firmie - prosimy o opisanie sytuacji w e-mailu, podając informacje, które pozwolą zidentyfikować danego Pracownika. Wiadomość prosimy zatytuować "Do Działu Kadr". Zweryfikujemy zgłoszone zdarzenie i podejmiemy stosowne kroki.

Daria Ewa K.

Pracodawca, który zasługuje na pozytywną opinię. Zawsze otrzymywałam wynagrodzenia na czas, nigdy nie miałam problemów z grafikiem, który był bardzo elastyczny, zawsze też dobrze dogadywałam się z zespołem i szefostwem. Rozsądny pracodawca, bardzo dobra opcja pracy.

Mobin

Zgadzam się w pełnej rozciągłości z @Kasia. Trafniej nie da się opisać tego.. Tragedia

Rafal

Nie ma w języku polskim tak przykrych słów, by ocenić zachowanie ludzi w tej firmie.

Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię – zgłosiliśmy sytuację do odpowiednich jednostek. Bardzo nam przykro, że spotkała się Pani z nieprawidłowym zachowaniem współpracowników, jednak bardzo ubolewamy nad faktem, iż problem nie został zgłoszony Działowi Kadr czy Kierownictwu. Bardzo prosimy o zgłaszanie sytuacji budzących jakiekolwiek zastrzeżenia. Dzięki zasygnalizowaniu problemu, Przełożony lub Dział Kadr może zareagować. Nie możemy podjąć żadnych działań, gdy nie dostajemy informacji o ewentualnych nieprawidłowościach. Zachęcamy zatem od rozmów. Prosimy Panią o wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@loanme.pl z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji, dzięki czemu będziemy mogli zweryfikować zdarzenie i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. Serdecznie pozdrawiamy!

@LoanMe Sp. z o.o.

Jak państwo sobie to wyobrażają? Skoro Pani teamleader jest w ścisłych kontaktach z kadrami ? Nie miałam możliwości złożenia takiej informacji do kadr, ponieważ z góry była bym na przegranej pozycji. Pani teamleader i kadry są w związkach mocno kolezenskich i prędzej osoba która złożyła skargę dostanie wypowiedzenie ( Tak jak już to miała z konnym pracownikiem miejsce ) niż zostaną wyciągnięte konsekwencje. Wiem też kto obsługuje maile i również wiem że osoba obsługującą maile jest w ścisłych kontaktach z kadrami jak i sama Panią team lider.

jackie

jaki dział?

@Kasia

Szanowna Pani, bardzo nam przykro, że odniosła Pani takie wrażenie, jednak nie możemy się zgodzić z powyższymi zarzutami. Dział Kadr utrzymuje bliskie stosunki ze wszystkimi osobami na stanowiskach kierowniczych ze względu na charakter pracy tych osób. Jednakże, dział ten jest również otwarty na współpracę ze wszystkimi Pracownikami, co wielokrotnie jest podkreślane w komunikacji wewnętrznej, jak również na wszelkiego rodzaju spotkaniach ogólnofirmowych. Każda rozmowa Działu Kadr z Pracownikiem jest poufna. Zgłaszanie nieprawidłowości pozwala na ich eliminowanie lub wyjaśnianie. Niestety - w przypadku, gdy problem jest omawiany tylko w danej grupie osób, a nie zgłaszany do odpowiednich organów, które na co dzień zajmują się zagadnieniami tego typu – nie jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować. Apelujemy więc o dokładne opisanie sytuacji i wysłanie wiadomości na adres: kontakt@loanme.pl – dzięki temu będziemy mogli zweryfikować problem i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.

@LoanMe Sp. z o.o.

Drodzy Państwo, jestem w stanie opisać dokładnie jak wyglądają związki pomiędzy kadrami A pewna Pani teamlider. Pani teamlider porozmawia z koleżanką z kadr i nowy pracownik nie ma szans się bronić. Tak też było w moim przypadku. Ja wiem, że państwo napiszcie że trzeba zgłaszać. Natomiast my jesteśmy tylko ludzmi, i wiadomo że jak pójdzie koleżanka do koleżanki to sprawa nie będzie rozwiązana tak jak powinna, tylko tak jak koleżanka prosiła by była rozwiązana. Panie są w tak dobrych relacjach, że ciężko tutaj liczyć na pomoc ze strony kadr. To nie jest relacja na zasadzie bycia miłym tak jak wszyscy w firmie powinni być dla siebie, tylko to jest głębsza relacja którą można nazwać przyjaźnią.

@Kasia

Szanowna Pani, Przez ostatni rok Dział Kadr przechodził duże zmiany. Obecna dyrektor HR kładzie ogromny nacisk na poufność rozmów z pracownikami, jednak z jej relacji wiemy, iż nikt nie zgłaszał żadnej nieprawidłowości. Ponadto informujemy, że rozwiązanie sytuacji, w której pracownik zgłasza problem związany z przełożonym nie odbywa się na zasadzie konfrontacji, tylko dyskretnej rozmowy z każdą ze stron z osobna. Przełożony jest informowany o zgłoszeniu jednak z zachowaniem PEŁNEJ POUFNOŚCI danych pracownika, który zasygnalizował problem. Jeśli sytuacja się powtarza wówczas wyciągane są odpowiednie konsekwencje. Przykro nam, że koleżeńskie zachowanie wobec pracowników firmy odbiera Pani jako nieodpowiednie. Zaznaczamy jednak, iż Dział Kadr w sporach między pracownikami jest bezstronny i obiektywny. Podkreślamy ponownie, iż żadne zgłoszenie nie wpłynęło do Działu Kadr w ostatnim czasie.

@LoanMe Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Wszelkie ironię z państwa strony wydają mi się nie na miejscu w tej sytuacji. Nie odbieram koleżeńskiego zachowania jako zle - wręcz przeciwnie. Stwierdzam, że są to układy mówiąc w prost. Będę się kontaktować z "górą " w sprawie tego co zrobiła (usunięte przez administratora) Dziękuję za komentarze. Pozdrawiam

Tylkoja

Najgorsza firma, codziennie ploty, wyścig szczurów, pracowałam tu 5 miesięcy tylko po to aby pójść na l4 ciążowe, jedyny plus będą mi płacić 2700 mies. nikomu nie polecam pracy w tej firmie P. S i jeszcze ci obcokrajowcy????

W którym momencie ta Pani obraziła obcokrajowców? Jeżeli chodzi o plotki w firmie jak i o wyścig szczurów to jak najbardziej jest to zgodne z prawdą. I wydaje mi się, że ten wątek jest od tego by napisać opinie o Loan me, a nie oceniania kogoś innego.(usunięte przez administratora) Proszę się zastanowić. Pozdrawiam

Ewkie

hmm... opinie mało zachęcające ale wiadomo nigdzie nie jest idealnie. Może ktoś podpowiedzieć czy jest szansa na prace w niepełnym wymiarze? czy da się jakoś elastycznie ustawiać grafik? To chyba kwestie na których najbardziej mi zależy ;)

@Ewkie

Nie ma takiej możliwości by się zatrudnić na nie pełen wymiar. Jeżeli widzisz takie opinie to myślę, że powinno Ci to dac do zrozumienia co się dzieje. Zazwyczaj dobre komentarze piszą tam z biura, dziewczyny z recepcji bo od tego są. Zaś negatywne zgadzają się z ze stanem faktycznym. Szczegolnie jestem przykrzywdzony przez Panią teamleader (usunięte przez administratora) I nie zostawię tej sprawy od tak. To z pewnością.

@Ewkie

Myślę, że negatywne komentarze powinny dac Ci do myślenia. Jeżeli chodzi i pozytywne komentarze, to wydaje mi się to jakaś fikcją, ponieważ dziewczyny z recepcji mają za zadanie pisać dobre komentarze.

@Piotr

Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię. Przypominamy, iż wszelkie nieprawidłowości należy natychmiast sygnalizować Kierownictwu lub Działowi Kadr. Bardzo nam przykro, że spotkał się Pan z nieodpowiednim zachowaniem, jednak ubolewamy nad faktem, iż problem nie został zgłoszony. Prosimy Pana o wysłanie wiadomości na adres: kontakt@loanme.pl z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji. Postaramy się zweryfikować zdarzenie i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. Serdecznie pozdrawiamy!

mikucha4

Pracowałam w Loan Me na studiach przez rok, na plus był elastyczny grafik pracy i dobre warunki finansowe. Dobrze wspominam ten okres, chodziłam do pracy z przyjemnością. Łatwo też było mi pogodzić grafik z zajęciami na uczelni.

Nie polecam!

elkaelka

Firma oferuje dobre warunki pracy. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, bo praca w firmie zajmującej się udzielaniem pożyczek-chwilówek nie wydawała się zbyt łatwa ani przyjemna, ale nie taki diabeł straszny. Okazało się, że mamy fantastyczny i zgrany zespół, a firma daje perspektywy rozwoju. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o LoanMe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LoanMe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LoanMe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LoanMe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LoanMe Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 78 ocen.

LoanMe Sp. z o.o.