Opinie o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LoanMe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

Barbara Nowy wpis

Interesuje mnie oferta Specjalista ds. Odzyskiwania Należności. Co to znaczy : wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym , skoro po miesiącu próbnym jest umowa o pracę. Czy szkolenia są tylko przy wdrożeniach czy potem można liczyć również na dodatkowy rozwój osobisty ? Jakie jest początkowe wynagrodzenie I czy są benefity ,bo na stronie nic o tym nie pisza .

Umowa Nowy wpis
@Barbara

Może w tym rozliczeniu chodzi o to, ze najpierw jest umowa zlecenie?

Kasia Nowy wpis
@Umowa

Chyba tak, na start pewnie umowa zlecenie, a później jakaś zmiana.

gawba Nowy wpis

Czy to prawda, że firma LoanMe związana jest ze spółką Certo? Ostatnio usłyszeliśmy o areszcie na okres trzech miesięcy dla Pani Janowicz-Stradomska, która prowadziła tą kancelarię. Oczywiście trzeba pamiętać, że spółka Certo cały czas znajduję się naliści ostrzeżeń KNF-u

loanme01

Miałam przyjemność pracy w firmie Loanme jako konsultantka wstępnej weryfikacji do pewnego projektu. Jeśli chodzi o atmosferę pracy to było naprawdę super. Nikt nie czuje się w żaden sposób oceniany, pełna tolerancja. Młodzi teamliderzy. Co miesiąc wytypowani najlepsi pracownicy miesiąca. Elastyczny grafik. Są również konkursy by otrzymać dodatkową premię. Czasem nie do zdobycia co działo się pod koniec roku, lecz nie licznym się udawało;) 5min przerwy na każdą godzinę pracy plus jedna 15min. Co daje łącznie 55min. Zatrudnili trenera do którego można pójść w celu poprawienia jakości swoich rozmów. Na open space jak mogłoby się wydawać nie jest wcale tak głośno mimo swobodnych rozmów ze współpracownikami bądź klientami. Firma stawia na pełną kulturę. Każdy ma własne stanowisko pracy. Ruszył nowy rok także ma więcej się dziać, po ruszeniu nowej kampanii programu, którym firma obecnie się zajmuje. Biuro czyste, eleganckie. W pomieszczeniu socjalnym zapas kawy, mleka i herbaty. Co rano przyjeżdża catering. Minusy to takie że prędzej zaoferują umowę zlecenie. Co nie wszystkim odpowiada zwłaszcza jak nie jest się studentem. Wypłaty? No cóż. Po podwyżce obiecanej po przepracowanym półroczu nie widziałam żadnej różnicy w wypłacie, ciężko doliczyć się swoich godzin w tym wynagrodzenia, ponieważ aneks do umowy był podany w kwocie miesięcznej( ale jak? skoro pracując na zleceniu pensja się waha powinna być stawka godzinowa). W celu wyjaśnienia otrzymałam odpowiedź, że resztę zjadł podatek po wprowadzeniu zmian Polskiego Ładu. Czyli moja obiecana podwyżka poszła na podatek, wróciłam do punktu wyjścia. Zdecydowałam się odejść, ponieważ deklaracja podwyżki to była taka, że pełna suma miała być dodana do pensji. Bez tej podwyżki osoba, która ma powyżej 26lat w ogóle nie opłaca się pracować - przynajmniej w tym dziale. Jeszcze jeden jest taki, że dla działu wstępnej weryfikacji nie ma żadnych benefitów. Prywatnej opieki medycznej, karty multisportu czy szansy na umowę o pracę, ponieważ w każdym przypadku musi się zgłosić większa liczba osób. Wiem, że praca w innych obszarach firmy jest bardziej opłacalna i doceniana. Podsumowując polecam firmę osobom, które nie miały styczności z call center, są studentami reszcie doświadczonym zawodnikom radzę kierować się na dział sprzedaży i inne. Finalnie polecam firmę.

Kamila
@loanme01

Jak czytam, to myślę, a nie dałoby się przejść prosto z działu weryfikacji do sprzedaży? No bo skoro już zdobyłaś to doświadczenie w weryfikacji, to czy nie powinni wziąć własnego pracownika raczej niż kogoś z nowej rekrutacji?...

@loanme01

W dziale wstępnej weryfikacji od marca pojawiła się możliwość dołączenia do pakietu medycznego z ramienia PZU, wachlarz usług w porównaniu do ceny jest naprawdę korzystny :)

Loanme01

Od marca? Mamy jeszcze luty. (??) ????

@Loanme01

Tak, wniosek o przystąpienie można było złożyć w lutym i ubezpieczenie obowiązywało/obowiązuje od marca :)

Pracowałam w tej firmie na zleceniu. Otrzymałam wypowiedzenie po tym jak w dniu wolnym (po zakończonym egzaminie) nie przyszłam do pracy xD Żenada. Dodatkowo z dnia na dzień były zmienione godziny pracy na 11 do 19. Nie polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LoanMe Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
dzonyuczony

od wrzesnia jest nowy system prowizyjny, dzieki ktoremy zarabia praktycznie kazdy nie pracuje nawet calego etatu a i tak moja prowizja podwaja podstawe. narzekanie, ze nie da sie zarobic sa zenujace...

Kamila
@dzonyuczony

Widzę, że można pracować na niepełnym etacie? Więc studentka może się załapać na kawałek etatu i mieć dzienne studia?

Mnie zwolnili

Kiedy zaczynała się moja przygoda z tą firmą zatrudnionych było około 17-20 pracowników. Firma jakiś czas później świętowała swoje urodziny w "Na Lato". Niestety przydarzyło mi się długotrwałe zwolnienie lekarskie, po którym zapewniano możliwość powrotu. Wysłano mnie na badania lekarskie a dniu kiedy powinno się rozpocząć świadczenie pracy wręczono wypowiedzenie, bo w firmie nie ma już dla mnie miejsca mimo ciągłych rekrutacji.

razdwatrzy

Pracowałem w LoanMe niemalże od początku sprzedaży UoD. Zawsze była szansa na prowizję i zgarniałem ją miesiąc w miesiąc. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że nie ma bonusów na sprzedaży. Może pomyliły się Wam firmy? :)

Nie wiadomo od czego zacząć, od zarobków które są poniżej krytyki? Najlepiej jakby ktoś pracował za darmo, zero premii, zero bonusów, podwyżka? Może dostaniesz marne (usunięte przez administratora)zl brutto i lepiej żebyś się cieszył bo na więcej liczyć nie możesz :) Ludzie? W większości to snucie intrygi i plotek, uszy pieką już od godziny 8:00, jesteś zbyt ambitny? To lepiej naucz się pokory bo tu myślenie ponad program odbierane jest jako krytyka i potencjalne zagrożenie dla czyjegoś stołka. Zero poszanowania do pracownika, z dnia na dzień może cię tam nie być i w sumie nikt nie powie Ci dlaczego - bo tak.(usunięte przez administratora) Dramat, negatywów za dużo żeby wpisać to w jednej opinii.

wszoku

W firmie są premie, z tym, ze teraz nie jest tak z nimi łatwo jak kiedyś ale 7tys netto spokojnie da się zarobić :) (usunięte przez administratora) wylewają ewidentnie byli pracownicy, czyżby depresja aż tak im wlazła na głowe? :(

Szok
@wszoku

Ile osób zarobią te 7 tys ? Jedna na 30 ? A reszta bez żadnej premii?

@wszoku

Pracowałem w Loanme +- 3miesiące, w tym czasie nikt nie zarobił 7 tyś. W depresje popadają Managerowie pisząc takie głupoty, te 7 tyś to tylko teoria. Nie polecam pracy w tej firmie, strata czasu.

Janusz

Można spokojnie zarobić ponad 5 tysięcy premii, nadgodziny i system do ogarnięcia.

Żarty
@Janusz

Tak tylko 7 nadgodzin jest płatne jak wyrobisz więcej nikt ci za nie zapłaci .

Kotek2

Nie polecam pracy w dziale sprzedaży- 3000 brutto i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Oczywiście każdy z na rekrutacji jest mamiony wizją premii rzędu 3-4 tyś. miesięcznie ale czasy tak dużych premii w tej firmie już minęły (w zasadzie nikt ich nie otrzymuje). Większość starego składu odeszła i obecnie w firmie panuje bardzo duża rotacja.

ona

witam jaka jest podstawa w dziale windykacjii i jaka premia od czego zależy. Ile można zarobić jaka atosfera. Czy warto?

Aaa
@ona

Podstawa marna 2100 netto.. Premie marne. Minimum 600 netto.. Nie polecam..

Strata czasu jedziesz na rozmowę nawet nie racza dać odpowiedzi. Nie szanują ludzi na dzień dobry.

Oszukana

Firma (usunięte przez administratora) klientów odnośnie zwrotów, kosztu spłaconej pożyczki przed terminem.

Ksiegowa/y

Hej. Widzę, że loanne szuka pracownika na stanowisko: ksiegowa/y. A to jest kolejna rekrutacja od października 2020. Moze ktoś jest chętny do udzielenia opini jak tam jest ?

mcr
@Ksiegowa/y

słabo....

Nico44

Nie polecam waszej firmy. Zacząłem w niej pracować 22.02.2021 r. w dziale obsługi klienta na projekcie certo i musiałem co mnie zdziwiło podpisać 2 umowy 1 z waszą firmą i 2 z kancelarią Certo , od której nie dostałem jeszcze pieniędzy na konto . (usunięte przez administratora) Dnia 11.02.2021 po zakończeniu pracy zostałem poinformowany od lidera który zaprosił mnie do salki A tam padają słowa, że jesteś zwolniony. Co najlepsze wcześniej nie miałem zwróconej uwagi, że źle wykonujesz pracę albo robisz błędy. I wy jeszcze wciskacie kit i propagandę sukcesu że w waszej firmie można się rozwijać ta jasne dotyczy to osób, które mają znajomości i zostały zatrudnione z polecenia .

Młoda

Czy w dziale windykacji też trzeba zostawać na nadgodzinach żeby mieć szanse utrzymać sie w tej pracy? Czy taka sytuacja jest tylko w dziale sprzedaży?

@Młoda

Informacja, iż trzeba realizować nadgodziny na dziale sprzedaży jest całkowicie nieprawdziwa. Łączę wyrazy szacunku.

Młoda

Czy w dziale odzyskiwania należności też trzeba robić nadgodziny żeby mieć szanse utrzymać się w pracy? Czy ten wyścig szczurów jest tylko na sprzedaży?

Aktualność
Podczas cyklicznego wydarzenia - LoanMe Townhall - które odbywa się co miesiąc w naszej firmie, nagradzamy Pracowników, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnieciami w danym miesiącu.
Tym razem prezentujemy Grudniowych Pracowników Miesiąca - Marcina z Działu Marketingu oraz Patryka z Działu Sprzedaży. :)
Kandydatka

Dzień dobry, to może Ci zwolnieni pracownicy napiszą ile się zarabia na poczatku na umowie zlecenie z zusem? Chodzi o Obsługę Klienta. Dziękuję.

Kandydatka

Czy ktoś z nowozatrudnionych Konsultantów może się wypowiedzieć odnośnie warunków finansowych?

Zostaw merytoryczną opinię o LoanMe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LoanMe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LoanMe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LoanMe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LoanMe Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 78 ocen.

LoanMe Sp. z o.o.